Ko viņām teikt?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Neatceros vai jautāju šeit kaut ko līdzīgu vai ne... Kad meitenes man jautā ar ko es nodarbojos dzīvē es viņām sāku, ka esmu rakstnieks. Un viņas uzreiz prasa lai es viņām parādu ko rakstu. Un šeit ir divas problēmas.

1)
Es rakstu autobiogrāfisku prozu. Ja meitene pazīst kādu no maniem draugiem viņa var uzreiz to atpazīt vienā no mana stāsta varoņiem. Tas nav ļoti labi, jo dažreiz es rakstu arī sliktas lietas par saviem draugiem.

2)
Daudzi stāsti izliek mani sliktā gaismā. Piemēram, man ir stāsts, kurš saucas „Vēmekļi mikriņā N2”. Es tur uzrakstīju par vienu gadījumu, kad es biju pipelē un man mikriņa vadītājs atņēma tālruni un lika tīrīt savus vēmekļus ar savu kreklu (kurā es parasti eju uz randiņiem). Man liekas, ka šāds stāsts var atstumt meiteni. Ko jūs domājat?

Tad ko man darīt, ja sieviete vaicā ar ko es nodarbojos vai prasa paradīt savu mākslu?
17.11.2017 00:50 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
MissMia, es nopietni pajautāju starp citu. Ja, es nerakstu visu laiku par vemšanu. Īstenībā man ir tikai viens stāsts par to.
Parasti es rakstu par to, ka es čamdinu meitenes naktsklubos un jau ka vienu gadu izmisīgi mēģinu dabūt seksu no kādas un neviena man nedod. Piem., man ir stāsts, kā es iepazinos naktsklubā ar vienu sievieti. Sākumā es ar viņu flirtēju un izmaksāju viņai brokastis Lauvas Namā, domājot ka seksa laikā vienkārši aizvēršu acis un iedomāšos, ka dražu Andželinu Džoliju. Bet tā sieviete bija tik neglīta, ka es aizbēgu un viņa gaidīja mani naktsklubā divas stundas. Kad es beidzot uz turieni atnācu, viņa JOPROJĀM TUR STAVĒJA UN GAIDĪJA MANI. Un es no viņas pēc tam visu vakaru slēpjos.
17.11.2017 13:48 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ņemot vērā, ka mokos ar bezmiegu, un neko jautrāku, ko darīt, neatrodu, tad nu izklaidēšos, iztēlojoties, ka šī ir reāla problēma.
Jēga kaut ko rakstīt, ja pat meitenei baidies parādīt? Kam tad Tu rādīsi savus darbus? Mātei Terēzei vai viens pats vakaros zem segas ar lukturīti pārlasīsi?
Mans domāt, ka meitenes ar jautājumu "ar ko Tu nodarbojies" jautā par profesiju vai hobijiem. Izskatīsim katru variantu atsevišķi. Ja rakstīšana ir Tava profesija, tātad kaut kur Tavi darbi tiek publicēti, un tie tā pat ir pieejami. Tātad ja ļoti grib, var atrast, un iespēja, ka kāds "draugs" kuru aiz muguras aprunā apraksti, pats šiem stāstiem uzies un nebūs īpaši priecīgs. Tad nu kāda starpība, vai meitene šo personu Tavā stāstā atpazīs vai nē?
Ja tā nav profesija, bet raksti kladītē ar pildspalvu sava prieka pēc, un citi tam netiek klāt, un esi izvēlējies kādai meitenei pastāstīt par savu aizraušanos, tad Tu vari izvēlēties, vai vēlies savus kopotos rakstus rādīt meitenei vai nē, un ja rādīt, tad ko tieši no visa. Pamatojot savu rīcību, kā vien vēlies - "pārāk personīgi", "varbūt citreiz", utt.
Jautājums - vai tiešām trūkst tēmas, par ko rakstīt, ka jāapraksta sava vienreizējā pieredze vizinoties mikriņā?
17.11.2017 01:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Maju satiri rakstitajs:-D
17.11.2017 00:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits