Darba intervija

 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
Kad darba intervijā prasa nosaukt 3 labās un 3 sliktās īpašības , vai var nosaukt labās un pateikt, ka sliktu īpašību man nav ?
16.11.2017 21:37 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Pēdējā intervijā, kurā tādu jautājumu prasīja, teicu, ka man ir sliktās īpašības, bet tās neattiecas uz darbu. Ja bija jautājums kādas? Teicu, ka, piemēram, slikti gatavoju ēst, bet tieši tāpēc nepiesakos pavāra vakancei, ka esmu izvērtējusi savas labās un sliktās īpašības izvēloties profesiju.
Zinu, ka stulba atbilde, bet jebkāda atbilde man šķiet stulba, jo man nepiemīt nekas no tā, kas skaitās " labās sliktās īpašības ", bet, piemēram, slinkumu, kas man piemīt, tak neminēšu. :D
17.11.2017 08:52 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
nespēju mājās atslēgties no darba

Pedantiskums, pārlieka uzcītība

Ja man nāktos, vadot darba interviju, izdzirdēt šādas atbildi uz jautājumu par sliktajām īpašībām, goda vārds sasmietos un to cilvēku vairs nopietni neuztvertu :D Jā jā protams, pēkšņi visi tik azartiski darbaholiķi, ka pilnīgi jāārstē atkarību no cītīgas strādāšanas.
Piekrītu jau minētajam, ka šie varianti ir ļoti samāksloti un visbiežāk nepatiesi.
man ir sliktās īpašības, bet tās neattiecas uz darbu.

Šis variants, man liekas, ir mazākais ļaunums no visiem. Perfektu atbildi nav iespējams izgudrot - ja "sliktā" īpašība ir viltīgi pielāgota, rodas mākslīguma sajūta, bet godīgi runāt par saviem trūkumiem arī nebūs tā veiksmīgākā izvēle.
17.11.2017 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!