Ziemassvētku dāvanas

 
Reitings 7
Reģ: 22.04.2017
Ko Jūs plānojat dāvināt saviem tuvākajiem Ziemassvētkos?(l)
16.11.2017 20:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Izskatās, ka zem egles nonāks arī biļetes uz Depeche Mode koncertu.
ideali(l)
20.11.2017 12:36 |
 
Reitings 91
Reģ: 02.06.2016
Ko juus domaajat par radu sanakssanu un apdaavinaassanos? Radi kaa jau visiem - nemazaak kurus veeleetos redzeet un radi kurus patiessam gribeetu satikt un arii no sirds apdaavinaat! Bet ko daavinaat radiem kuriem negribaas nemaz ko daavinaat, bet kopaa tad jaasanaak un jaapdaavinaas (t) taada kaa uzspiessana, jo neapdaavinaat tak vispaar buutu no apkaarteejiem- AARPRAAC KAA TU TAA VAREEEJI ?
20.11.2017 13:10 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
mammai, omei žurnālu abonementi jau ir nopirkti. klāt kaut kādus niekus vajag.
tētim vajag jaunu un labu termosu, viņš grib audi quattro džemperi un arī mašīnai uzlīmi.
starp draugiem šogad viss ir izlozēts, man tika pāris, kuri tikko nopirkuši dzīvokli. pieprasīja tējkannu. ideāli.
20.11.2017 13:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
davanu karti uz gramatnicu? Skaisti noformetu medus burcinu+ teju?
20.11.2017 13:17 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu tās piespiedu dāvināšanas - ja negribas dāvināt, tad nevajag - lai tie radi, kas nesaņem dāvanas, runā, ko grib. Dāvināšanai ir jābūt kaut kam pozitīvam un priecīgam. Ja dāvanu pirkšana/taisīšana/dāvināšana nesagādā pozitīvas emocijas, bet gluzi pretēji - tas ir apgrūtinājums, nav vēlēšanās neko konkrētajam cilvēkam dāvināt - tad nevajag.
Mēs radiem mēdzam dāvināt vienu dāvanu uz ģimeni, kas parasti ir kaut kas ēdams/dzerams. Draugiem prasti ir mazas simboliskas dāvaniņas. Lielāks laika, naudas un darba ieguldījums parasti ir ģimenei, un ģimenes mums ir pietiekami lielas.
Trauku dāvināšanu neatbalstu, jo tur ļoti jāpazīst tad dāvanas saņēmējs. Man daudzi sadāvinātie trauki ir atdoti prom, jo nav manā gaumē, neiederas manās mājās, ir nepraktiski vai vienkārši negribu tādos servēt ēdienu. Varbūt tad labāk Rito/Stockman/u.c. dāvanu karte ar piezīmi, ka tā ir trauku iegādei...
20.11.2017 13:26 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Nesaprotu tās piespiedu dāvināšanas - ja negribas dāvināt, tad nevajag - lai tie radi, kas nesaņem dāvanas, runā, ko grib. Dāvināšanai ir jābūt kaut kam pozitīvam un priecīgam. Ja dāvanu pirkšana/taisīšana/dāvināšana nesagādā pozitīvas emocijas, bet gluzi pretēji - tas ir apgrūtinājums, nav vēlēšanās neko konkrētajam cilvēkam dāvināt - tad nevajag.

++++++++++
Cilvēki sūdzas par super-materializētiem ziemassvētkiem, bet paši tos radījuši sevi piespiežot meklēt kaut kādas dāvanas (lai tikai būtu) cilvēkiem, kuriem, nemaz negribas dāvināt. Dāvanai jārodas no vēlmes otru iepriecināt, nevis vienkārši no domas, ka vajag, jo svētki. Bet ja nu ļoti nepieciešams kaut ko dāvināt, var vienkārši salikt, piemēram, saldumus.
Pašai ir daudz dažādu ideju - brālim ar sievu būs vienas nakts dāvanu karte SPA, otram brālim būs visādi pričendāli viņa jaunajam hobijam - riteņbraukšanai. Vecākiem būs biļetes uz teātri, depeche mode. Draudzenēm domāju paskatīties kādas smukas rotas no Nele strenge gems vai teātra biļetes. Vienai draudzenei ļoti kārojās pieaaudzētas skropstas - dāvināšu dāvanu karti no skaistumkopšanas salona (l)(l)(l) Ja šogad būtu mazāk naudas, dāvanas būtu mazākas, bet tāpat pie katras būtu piedomāts un tā tiktu dāvināta no sirds! Jo materiālā vērtība nav svarīgākā, bet tieši ieguldītā mīlestība, enerģija, domas par otru cilvēku. (l)(l)
20.11.2017 13:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par to radu apdāvināšanu runājot es pirmkārt censtos maksimāli izvairīties svētkos būt kompānijā, kurā man kāds cilvēks nepatīk. Bet nu ja būtu situācijā, kurā mamma rīko milzu svinības, ir uzaicinājusi savu māsīcu, kura man besī, bet mamma draud noindēties, ja es neatbraukšu, tad es tiem radiem dāvinātu saldumus, nu tur kaut kādas Skrīveru saldumu kastītes pa pāris eiro vai ko tādu. Un vēl jau ir jautājums, kāpēc tie radi tik ļoti nepatīk, un varbūt ka to var kaut kā izspēlēt. :-D Teiksim, radiem, kuri čīkst par naudas trūkumu, uzdāvini krājkasi tā dzīvnieka formā, kāds būs nākamais gads, piem.:
Var izpausties. :-D
20.11.2017 15:40 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
+++++ iepriekšējais komentārs:-D
es tāpat daru,ka ir daži cilvēki,kuriem nepieklājīgi nedāvināt,tad tiek kāds smuxi iepakots nieks pa pāris eur...man savi nervi svarīgāki kā tie daži eiro8-)
20.11.2017 15:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tad es tiem radiem dāvinātu saldumus, nu tur kaut kādas Skrīveru saldumu kastītes pa pāris eiro vai ko tādu. Un vēl jau ir jautājums, kāpēc tie radi tik ļoti nepatīk, un varbūt ka to var kaut kā izspēlēt. Teiksim, radiem, kuri čīkst par naudas trūkumu, uzdāvini krājkasi tā dzīvnieka formā, kāds būs
++++ ideali, es ar ta daru... kadu kruziti, sveciti kadu DIY:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
20.11.2017 15:51 |
 
Reitings 91
Reģ: 02.06.2016
ņemot pēc tāda principa, tad sanāk, ka gandrīz neviens arī mani negrib redzēt, esmu nevēlama dāvanu sarakstā :-D:-D JO man visu laiku tajā kompānijā dāvina, kādus loriņus, bļodu! :-D, senlaicīgas rotas no Gerkens laikiem u.c :-):'-((t)
20.11.2017 16:39 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
missbumbina, varbūt cilvēkiem, kuri Tev to dāvina, vienkārši ir slikta gaume. Man ir vieni radi, kuru galveno dāvanu sagādnieci es pazīstu jau 13 gadus, viņa man Nekad. Ne reizi. Nav uzdāvinājusi neko normāli. Pa šiem gadiem dāvanām man pilnīgi noteikti ir notriekti vairāki simti eiro, bet visas tās dāvanas ir bijušas galīgi, galīgi garām. Cik zinu, viņa arī citiem tādus pašus loriņus dāvina.
20.11.2017 16:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
missbumbina, tiem cilvēkiem tās dāvanas varbūt šķiet superīgas un viņi galīgi neaizdomājas par to, ka Tev neder/nepatīk. Arī te taču var lasīt, ka viens saka, ka ar Stenders dāvanu komplektu nekad nevar nošaut greizi, kamēr cits saka, ka tā ir briesmīgākā un bezpersoniskākā dāvana, ko var uzdāvināt otram.
20.11.2017 17:01 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
tām,kam dāvina loriņus no Gerkena utt. drošvien atdāvina savus krāmus,ko savādāk mestu ārā:D es gan pati arī esmu grēkojusi,un atdāvinājusi sev nepiemērotas dāvanas,kas gan nav pēdējie sūdi,bet man neder,it īpaši kosmētika,slavenais Stenders man neder,bet citi ir sajūsmā:D tomēr tādas lietas,kā pilnīgi bezgaumīgu bižutēriju, traukus,dekorus,ko pati mestu ārā,man būtu neērti dāvināt,tad labāk kaut piparkūku sirdi....:-P
20.11.2017 17:19 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Lielākoties tos loriņu pārdāvina.
Piemēram, vai tiešām ir kāds cilvēks, kam šāds izstrādājums pašam šķiet superīga dāvana? Ar nosacījumu, ka cilvēkam ir vairāk kā 5 gadi:
20.11.2017 17:21 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Gribētu tikt cauri bez tradīcijām apdāvināties. Vai ko patiešām simbolisku. Ja nē, tad laikam uztaisīšu pakas ar konfektēm, kafijām, vīnu, riekstiem, sukādēm... kaut kā tā...
Kāpēc 2 šķīvju komplekts ir slikta dāvana? Es tādus sadāvinātos lietoju ikdienā, netaupu īpašiem gadījumiem.
Tējkannas, naudas makus, telefonus negribu ne dāvināt, ne pati saņemt, tur tomēr nianses, ko cits pērkot un izvēloties mantu var neiedomāties.
20.11.2017 17:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.11.2017
Katram ko vēlās un plus vēl visādas mīļās dāvaniņas no shokobox.lv
20.11.2017 17:25 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
:D tās eglītes ir labs piemērs,ko nevajadzētu dāvināt....:-P
20.11.2017 17:25 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kāpēc 2 šķīvju komplekts ir slikta dāvana?
Jo sanāk katru reizi piedomāt, vilkt ārā no šķīvju kaudzes vai īpašās trauku kumodes šķīviju nodalījuma. Ja ir liela privātmāja ar gigantisku virtuvi un pieliekamo, kur nobāzēt ikdienas šķīvju, Ziemassvētku šķīvjus, Jāņu šķīvjus, šķīvjus, kad nāk vecmāmiņa vai vīra krustmāte, tad jau super, bet pilsētas dzīvoklī, kur katrs telpas centimetrs ir no svara, ir forši, kad ir viens universāls vienādu šķīvju plaukts, no kura vienkārši paņem šķīvjus un 100% zini, ka tie būs vienādi, nevis katram viesim citāds.
20.11.2017 17:26 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Piemēram, vai tiešām ir kāds cilvēks, kam šāds izstrādājums pašam šķiet superīga dāvana? Ar nosacījumu, ka cilvēkam ir vairāk kā 5 gadi:

Ir saņemti līdzīgi. Es reiz esmu no koka dāvinājusi izgrieztu, nekas mirdzošs, bet tāds klasisks arī ar mazu gaismiņu pa vidu. Tā kā tā bija dāma, kurai patīk tādas eko šmeko un tumšiem ziemas vakariem noskaņu lietas, tad pilnīgi normāli bija. Bet nu tā neizskatījās pēc mazu bērnu mantas ne tuvu.
20.11.2017 17:26 |
 
Reitings 91
Reģ: 02.06.2016


(t) nu nezinu, ko cilvēks ir domājis dāvinot šādas un līdzīgas dāvanas ! man nav nemaz jausmas, ko vinns ir ar to domaajis
20.11.2017 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits