Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc viņas neatļauj?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Tāda lieta, nevaru saprast... Kāpēc meitenes naktsklubos dažreiz ļauj sev apčamdīt, bet nedod sevi skūpstīt vai skūpstīt kaklā? Vienreiz biju aizgājis uz „Sapņiem un kokteiļiem’ (SUKā) un dejoju tur ar vienu meiteni. Viņa tur ar visu ko berzējas ap mani, bet kad es sāku mēģināt dažas reizes pēc kārtas noskūpstīt, teica, ka ies sameklēt draudzeni un aizgāja. Tajā pašā vakarā aizgāju uz citu klubu (Friends). Tur dejoju ar kādu sievieti, kura ar dupsīti berzās ap manu locekli. Teica, ka es superīgi dejoju (es izvadīju viņu uz dažam nerātnām kustībām). Tad es pamēģināju viņu noskūpstīt, bet viņa izvairījās. Tomēr dejot turpināja. Un es padomāju: „ja tev neatver durvis – iekāp caur logu”, un sāku viņu skūpstīt kaklā it kā tā skaitās par erotisko zonu. Un šī sieviete uzreiz pateica, ka ies pasmēķēt, paņēma draudzeni un fiksi aizgāja. Kāpēc tāda reakcija uz skūpstu? Sanāk, ka viņas negrib seksu, bet tikai kā paberzties ap locekli caur apģērbu? Petings?

Vīriešiem jau jautāju – tagad gribu dzirdēt sieviešu viedokli.

Gadījumā, ja tu esi viena no tām meitenēm, kuru es čamdīju klubos – uzraksti, lūdz, kāpēc neatļāvi sevi noskūpstīt kaklā. Es gribu zināt KO es daru nepareizi. :-(
16.11.2017 01:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vina tevi atpazina pec tejiene stemam un atcerejas ka maja tev bomzu netiriba...tapec! iztiri maju, veic general tirisanu.;-)
16.11.2017 01:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
1. Darāmo darbu plāns un tiem paredzētais laiks
Zināms, ka visa pamatā ir plāns un tikai tad darbība. Pirms sākt mājas uzkopšanu, izveido darāmo darbu sarakstu un paredzi tiem aptuveno laiku. Šāds plāns tev palīdzēs strukturēt savu darba kārtību un saprast, cik daudz laika aizņems mājas uzkopšana.
2. Veic mājas inventarizāciju – atbrīvojies no liekā
Tev noteikti ir iekrājušās mantas, kuras neesi ilgāku laiku izmantojis un no kurām ir žēl šķirties. Vienmēr doma „Varbūt noderēs!” kavē atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, tādējādi nerodas vieta jaunajam. Neļauj sev apaugt ar mantām!
3. Uzkop māju videi draudzīgi
Daudzu tīrīšanas līdzekļu sastāvā ir sārmi vai skābe, tomēr pastāv dažādas alternatīvas, kā uzkopšanas darbus veikt videi un tev saudzīgākā veidā – pēc senču metodēm. Ieskaties padomos un uzkop videi draudzīgi!

4. Katrai telpai sava kārta
Lai mājas uzkopšana neradītu lielu stresu un haosu, uzkop to secīgi. Sāc ar virtuvi, nomazgājot visus netīros traukus, uzpucējot virsmas, un lēnām virzies pa telpām secīgi tālāk – viesistaba, guļamistaba, beidzot ar vannasistabu. Atceries, ka putekļi ceļas augšup, tāpēc labāk sāc ar apakšējiem plauktiem, virsmām un virzies augšup.
5. Sapucē arī augus
Ja tavu dzīvesvietu mājīgāku padara augi, veic to profilaktisko uzkopšanu. Ja augi ir bagāti ar lapām, noslauki tās ar samitrinātu drānu vai pat noskalo zem aukstas dušas. Neaizmirsti tos bagātināt ar tiem nepieciešamajiem minerāļiem. Šeit uzzini, kādi istabas augi un kā tie pēc Fen šui ietekmē cilvēku.
6. Mājokļa pārvērtības
Ja vēlies kādas pārmaiņas, veic mājokļa pārkārtošanu vai maini krāsu gammu! Samaini vietām mēbeles vai iegādājies vietā jaunas. Varbūt esošais iekārtojums vai interjers liekas pārāk pierasts un garlaicīgs un tas liek telpā uzturēties tikai neilgu brīdi.
7. Ledusskapis
Uzkopojot māju, neaizmirsti par ledusskapi. Tas ir mājoklis taviem produktiem, ēdienam, tāpēc arī tur ir jāuztur ēdiena uzglabāšanai labvēlīgi apstākļi. Tā tīrīšanai izmanto sodu un ūdeni. Apskati ceļvedi – kā pareizi ledusskapī uzglabāt pārtiku un kuros plauktos to likt.
8. Laba miega pamatā – tīra guļasvieta!
Lai pēc labi padarītā darba būtu patīkama atpūta un labs miegs, ar putekļu sūcēju izsūc gultas matraci un nomaini gultas veļu. Te ir pāris galvenie soļi guļamistabas uzkopšanai.
16.11.2017 01:05 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Rīdziniece, pirmo reizi sasmīdināji :-D:-D:-D
16.11.2017 01:11 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.11.2017
Kāpēc meitenes naktsklubos dažreiz ļauj sev apčamdīt, bet nedod sevi skūpstīt vai skūpstīt kaklā?

Nu varbūt domā, ka pačamdoties nekas nenotiks, bet muti mutē gan negrib, jo Tavi zobi nepatīk, elpas smarža... khem smaka :-P, varbūt viņai simpātisks liekas tikai Tavs cinārs. :D :D
16.11.2017 03:26 |
 
Reitings 20
Reģ: 13.11.2017
Gadījumā, ja tu esi viena no tām meitenēm, kuru es čamdīju klubos – uzraksti, lūdz, kāpēc neatļāvi sevi noskūpstīt kaklā. Es gribu zināt KO es daru nepareizi.

Ieliec vēl sludinājumu ss.lv un pielīmē pie stabiem. Ātri vien atradīsi. :D :D :D
16.11.2017 03:29 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Kas tu kāds vampīrs esi? Ja man mužiks uzreiz dejojot kristu pie rīkles, es arī aizietu uzpīpēt, lai gan pat nepīpēju(t)
16.11.2017 08:26 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Par ko tu vispār runā?Man liekas,ka tava slima fantāzija iedomās radīja tev,ka kāds ap tevi bērzās.Un meitene ir malacis,ka aizgāja,jo ļaut sevi skupstīt kaklā cilvēkam no kluba-tas tik tiešām ir stulbums(t)
16.11.2017 08:45 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Šāds vakara scenārijs - publiska "laizīšanās" klubā ar tikko iepazītu puisi man asociējas ar sadzērušos pusaudžu uzvedību. Saprotams, ka neviena sevi cienoša sieviete ne uz ko tādu neparakstītos. Kaifot, ka kāds svešinieks visu acu priekšā laiza manu kaklu - njā. Lūk, arī Tev atbilde, kāpēc tās drostaliņas aizbēga. Bet nu var jau būt, ka pie vainas bija slikta elpa...
16.11.2017 09:04 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
publiska "laizīšanās" klubā ar tikko iepazītu puisi man asociējas ar sadzērušos pusaudžu uzvedību. Saprotams, ka neviena sevi cienoša sieviete ne uz ko tādu neparakstītos. Kaifot, ka kāds svešinieks visu acu priekšā laiza manu kaklu - njā.

Bet drāzties ar nezināmu džeku sava vīra priekšā kādā svingera saietā ir pilnīgi ok :D
16.11.2017 09:14 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Es sapratu. Kur un kad man tad viņu skūpstīt? Pēc dejas?
16.11.2017 12:21 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņas uztver kā vnk deju neviss- zem biksēm ir arī, kaut kas ciets :D
Dejot liekas ok,bet bučoties liekas intīmi, personīgi, piedauzīgi.
16.11.2017 12:39 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nav teikts, kad vispār kāda kādreiz gribēs bučoties. Nodejo ilgāku laiku -kādas 2-3h un tad mēģini neviss trešās dejas laikā :D Vai arī pēc tusiņa pavadi līdz taksim,pieturai un tad uz atvadām.
Maldīgs iespaids Tev radies, kad ja sieviete apmeklē klubu, tad uzreiz gatava nezin kam.Liela daļa iet vnk padejot un viss.
16.11.2017 12:46 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Ja godīgi, klubos vērojot šādas situācijas, esmu par to domājusi. Mēs(sievietes un vīrieši) nedomājam vienādi. Sieviete ar savu izaicinošo deju dod signālu vīrietim par vēlmi uz kaut ko vairāk un pēctam aizlaižas :-D
Dažreiz rodas sajūta ka tur daudzas ir gatavas uz visu, lai tikai izlektos uz citu fona. Mazvērtības kompleksi? Uzmanības trūkums?
16.11.2017 13:03 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Peekabo1 Pirmkārt, man nav vīra, otrkārt svingeru saietus neapmeklēju, treškārt nekad dzīvē neesmu drā ***ies ar nepazīstamu džeku.
Tas, ka attiecīgajā diskusijā atklāju, ka ar draugu mēdzam atpūsties ar pazīstamu pāri, ar kuru dodamies kopā uz dažādiem pasākumiem, ceļojam, iedzeram vīnu un reizēm četratā ļaujamies arī kam pikantākam, ir vāji sasaistāms ar to dramatisko ainu, kuru tu uzbūri.
Es esmu pret sevi godīga un pieņemu tādus lēmumus, kādus vēlos, un ar to nenodaru nevienam pāri. Jā, es uzskatu, ka ir pilnīgi normāli, ja katrs gultā dara to, ko grib, to kas viņam un šajā procesā iesaistītajiem šķiet pieņemami un patīkami. Man, piemēram, vienalga ar ko tu guli un cik bieži.
Bet es arī uzskatu, ka nav īsti normāli publiski uzbāzties svešām sievietēm. Tas, ka sieviete piekrīt padejot, tas vīrietim nedod tiesības viņai uzmākties, kas noteikti ir uzbāzīgi un neatbildēti skūpsti. Šāda situācija ir nepatīkama un pazemojoša. Ja sievietei tas ir ok, un arī tādi gadījumi ir redzēti, tad manispēc, bet ja pilnīgi bēg projām... autoram, attiecībā uz savu koļīšanas taktiku, vajadzētu izdarīt kādus secinājumus.
16.11.2017 13:15 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
es sevi pat apčamdīt neļauju.. nē un nē
16.11.2017 15:12 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Labs,kurš ar kādu mērķi iet uz klubu :-D
16.11.2017 15:26 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Un kā es tad iemācīšos skūpstīties? Man daži iesāka aiziet pie maukām, bet esmu dzirdējis, ka tos labāk neskūpstīt. :-/
16.11.2017 16:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Jo tu esi neglīts droši vien, tāpēc visas bēg :-D
16.11.2017 16:44 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Tas, ka sieviete klubā piekrīt dejot, nenozīmē, ka vēlas tik apgrābstīta vai skūpstīties!
16.11.2017 17:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)