Dzīvoklis, rēķini

 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Tātad man ir izveidojusies ļoti interesanta situācija.
Pirms trijiem mēnešiem tik paņemts dzīvoklis izīrēšanai caur aģentūru(ne Latvijā), parakstot līgumu uz gadu. Jautājumā par komunālo maksājumu veikšanu tika atbildēts, lai gaidām vēstuli. Nekāda vēstule tā arī nav atnākusi. Turpina tikai nākt uz iepriekšējā īrnieka vārda, kur mēs nolēmām atplēst un paskatīties, un kā izrādās, šis īrnieks pats nav maksājis pilnībā neko. Tika parunāts vēl ar kolēģiem darbā un izrādās, ka šis nav tāds vienīgais, ir daudzi, kas vienkārši nemaksā(konkrēti paši pilsoņi, kas dzimuši un auguši savā valstī).
Bet lieta tāda, ka mēs esam spējīgi maksāt, bet ja jau vēstule nenāk, tad nenāk, tad kāpēc man būtu pašai jāzvanās un jājautā, kad beidzot varēsim maksāt rēķinus?:-D
Vēl pie tam dzīvoklī bija šādi, tādi defekti ko labojām par savu naudu,par cik aģentūra ignorē vēstules un neatbild.
Ko Jūs darītu šādā situācijā?Būtu godīgie pilsoņi vai atstātu visu kā ir.?
14.11.2017 23:52 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Varbūt usraksti visus gudros domu graudus vienā piegājienā,lai man nav katru reizi jāatbild.
15.11.2017 23:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Piemēru ir daudz un dikti. Zinu, ka tam nav sakara ar komunālo maksāšanu, bet nu ja viņiem pie pakaļas, tad man arī. Godīgi dzīvojot, neviens paldies par to nepateiks.
Speciāli likumus nepārkāpju, bet nu baidīties un naski viņus ievērot arī netaisos.

No sērijas - visi citi vainīgi? Kur var sakrāt tik daudz problēmu, ka uzskatītu, ka speciāli paņem naudu no tevis un vispār nesekot līdzi, kas notiek - kaut vai elementāriem noteikumiem, kas ir bijuši, lai to visu atrisinātu? Tā vietā tiek atvērts konts un apskatīts, ka ''kārtējo reizi nauda pazudisi'' vai sēdēt un izlikties, ka visi līgumi, maksājumi atrisināsies paši no sevis? Normāls bezatbildības līmenis un vēl sašust par to pašai pēc tam, un ''buntoties'' pret kaut ko.
15.11.2017 23:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un ja jau tik ļoti vienalga, kam tēma? :D
15.11.2017 23:13 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Tēma tapa, lai Jums būtu interesanti, lai ieejot Cosmo būtu, kas savādāks ko palasīt.
Jebkurā gadījumā Jums nav ne jausmas kāda ir reālā situācija un, kas tieši ir bijis.
Te tāpat ir vienkārši tādas, kas pat neizlasa visu rakstīto, bet tikai paķer vienu teikumu no kā var uzrakstīt savu gudro domu un, tad lepoties ar to. Nogurdinoši un pilnīgi nevietā tā, ka negribas pat neko vairāk rakstīt. Protams ir arī ir interesantas lietotājas, kas māk izteikties un ir pat dažreiz par ko pasmieties, vai arī priekš sevis ko vērtīgu izlasīt.
Šeit ir izklaides vieta, kur atiet no ikdienas un padalīties ar saviem stāstiem, vismaz to es pārsvarā centos darīt, lai būtu interesantāk.
Vienīgais pēdējā laikā biju pārāk bieži šeit ielūkojusies, bet pateicoties šai diskusijai esmu beidzot nolēmusi izdzēsties. Varēšu vairāk laika veltīt savējiem, nevis tērēt laiku rakstot.:-D:-)
16.11.2017 00:07 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Beidzot kaut kas aizraujošs - līdz rītam! :-)
16.11.2017 00:20 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Ja esi UK, tad council tax atnāk tikai pēc 3 mēnešiem, bet par pārējiem komunālajiem Tev jāzvana pašai. Man ar tā bija, ka gaidīju vēstuli, jo landlords pateica, ka visu nokārtos, protams, to neizdarīja un lai sirds mierīgāka, tad pati piezvanīju un izdarīju. Esmu dzirdējusi kaut ko, ja pats nepadod ziņu, tad ar laiku nākas arī atmaksāt iepriekšējā īrnieka rēķinus. Kā riktīgi ar to sistēmu tur ir es neiedziļinājos. Iesaku labāk tev pašai visu noskaidrot un uzzvanīt, jo vēlāk var vienā skaistā dienā atnākt uz māju cilvēki un iznest visu vērtīgo. Tas var notikt, ja nemaksā council taxu. Man kaimiņienei tā bija, ka nemaksāja un pie viņas ieradās attiecīgie cilvēki, bet viņa durvis nevēra vaļā līdz ar to viņi ielauzties nedrīkst. Bet nu tas tur tā.
16.11.2017 00:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits