Pāris & Pāris

 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Kā ir citiem pāriem, kas kopā vismaz 10 gadi. Esiet apsvēruši vakara ballīti, kurā piedalās 2 pāri, kur ļaujieties visādām erotiskām spēlēm un fantāzijām. Secīgi kopistisks sekss, vai arī bez partneru maiņas, tikai darot to citu klātbūtnē. Vai tā ir pieņemama attiecību sastāvdaļa? Mūsdienās LV to daudzi piekopj?
14.11.2017 08:42 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Man nav bērnu, tā kā at**sies, ciniķīt.

No kurienes tev vini radisies?
15.11.2017 23:56 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Tu pati atklāj, ka Tev vispār nav skaidrs - kas tas īsti ir - sekss, dzimumdziņa, uzbudinājums, erotika, erotiski sapņi, orgasms. Lai, kas tas nebūtu, pirms sākt citus kaunināt un uztiept savu viedokli, sāc izzināt sevi pati. Atvērsies ne tikai garīgie apvāršņi, ne tikai misionāru pozas sniegtie absolūtās laimes virsējie lēkti, bet arī pavisam citas izjūtas un sievišķības perēkļi. Oo, jā. Sievietei ir jāaug ne tikai garīgi.

Pastasti visiem, kas slepjas aiz horizonta? Vienkarsi citas izjutas un sieviskibas perekli? Ar kuru vietu tu sajuti kaut ko citu?
16.11.2017 00:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
TBE, man neko no tevis nevajag un es varu izvēlēties, kādu informāciju paust un kādu ne, par ko runāt un par ko ne.
16.11.2017 00:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vakardiena
Neesmu te nākusi Tev vai kādam citam kliedēt garlaicību, pārsteigt ar savu personisko pienesumu vai oriģinalitāti - izklaidēties un zagt idejas nāksies vien citur. :-P
.
stellaglmr
Sievietei ir jāaug ne tikai garīgi.
20+ gados sieviete var augt tikai garīgi, lai neaugtu liekais svars, izstaipītā āda, trešie zobi, pieaudzētie mati un nagi, piešpricētais botulīns, ieliktais silikons un vīra uzliktie ragi. :-P
16.11.2017 00:52 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tādēļ jau Tev ir šī sajūta, jo esi nepilnīga pati Sev, visos līmeņos... Tā nav! Aizmirsti! Cilvēks pilnveidojas visu savu garo (arī īso) mūžu. Neieslēdz sevi, būris, pat no zelta, nav salds!
Muļķīte. Atveries, primāri, Sev. Cilvēk! Topi liels! Tevī ir jaušams entuziams. Pārstāj Sevi slāpēt. Tu esi skaista. Iemācies to Zināt un Redzēt. Iekšēji un Ārēji beidzot pieaugt. Rāmju cilvēkiem ir ļoti grūti just sevi, just kā viņi paši dzīvo. Vien tērpjas smalkos zīdu pinekļos...
16.11.2017 01:04 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr
Man te, godīgi sakot, nav ne jausmas, kā uztvert mūsu diskusiju šeit. Nudien.
.
Ja Tu to visu raksti nopietni domādama - vārdi un teikumi no Tevis ir skaisti. Liec kaut uz pastkartes, drukā instagram, pinterest utt.. Kāpēc Tu man tos adresē - nu nelīmējas kopā neparko.
.
Ja tas viss domāts kā joks, asprātības, dzēlības, sarkasms vai kas cits no šīs operas - humora izjūta mums abām galīgi nesakrīt, jo nu nesaprotu, kas ar to domāts, kaut vai izstiepjos. Nu, štrunts ar to humora izjūtas (ne)sakrišanu, gaužas asaras šai sakarā neesmu lējusi un neliešu.
16.11.2017 02:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Taču! Neņem pie sirds, tiešām - nav man mērķis Tevi apbižot. Tikai vēlējos norādīt, ka nevienam nepatīk, ja viņu sāk analizēt sveši, nepazīstami ļautiņi bez iepriekšēja uzaicinājuma. Pie tam, pilnīgi ignorējot analizējamā objekta teikto. :D
16.11.2017 09:18 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.10.2017
stellaglmr
Paldies par rīta humora devu! :D:D Tik smiekļīgi, ka augsti inteliģentā nerātnā tā arī nespēja tavā komentārā ieraudzīt sevi no malas. :D
16.11.2017 09:26 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
macaw
Tātad - es 2 nedēļas atpakaļ piereģistrējos, jo zināju, ka būs tāda tēma un jūs te kaut kādu huiņu rakstīsiet? Ar prāta spējām tu neizcelies...

Nu... atliek vien palasīt šīs lietotājas komentārus, lai visu saprastu, pilnīgi taču strāvo cauri, ka šī lietotāja uzskata, ka viņas galvenā sūtība šajā forumā ir nevis izteikt savu viedokli, bet pamācīt citus izteikties pēc viņas patikas (t)
16.11.2017 10:38 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Es personīgi, neko tādu nedarītu, jo sekss ir intīms, tikai priekš diviem, neatkarīgi no kopdzīves ilguma. Galu galā ir tik daudz un dažādi veidi kā to var papildināt, piešķirot asumu, bez citiem cilvēkiem.
16.11.2017 11:35 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Runājot par citām lietām, kas piešķir arīdzen asumu attiecībās. Protams tādas lietas ir nepieciešamas un notiek. Sekss tikai guļamistabā var būt diezgan apnicīgs pasākums, ja dzīvē ik pa laikam neiemet asumiņu ar neordināru seksu, piemēram publiskā vidē, kur asumu dod risks tikt pieķertam. Ja tēma būtu, piemēram, par čiki piki publiskā vietā, tad noteikti lielākais vairākumus to atbalstītu. Liela daļa izklāstītu savus stāstus un nestāstus. Un tas viss ir pie lietas.
Bet ja pieņemam, ka tas pats sekss publiskā vidē ir aizraujošs, uzdzen asumu, adrenalīnu, tad, kas ir tas īstais faktors, kas tik ļoti piesaista pārus? Tikt pieķertam? Bet jau jau patīk tā sajūta, ka esi pieķerts, tad tas nozīmē, ka Tev pa lielam nav iebildumu, kad kāds tevi ierauga darot TO, vai pat klusām vēro Jūs?
Un visbeidzot, atgriežoties pie posta pirmā raksta, kur tika pieminēts arī tas, ka nav obligāti pāriem jāmainās, bet var tikai vienā telpā darīt TO, otriem redzot (kas ir arī interesanta dzīves dažādošana), tad tas nav tālu no tā paša seksa publiskā vidē. Atšķirība tikai tajā, ka vienā veidā pāris neiebilst, ka kāds viņus pieķer vai slepus vēro, bet otrā gadījumā pāris apzinās, ka noteikti jau kāds vēro.
Un vai otrā gadījumā situācija attīstās tālāk - ar partneru maiņu - tas jau ir atkarīgs no katra pāra individuāli.
16.11.2017 12:08 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nja...šeit es sliecos domāt, ka nevis sekss ir apnicīgs, bet sekss ar partneri garlaiko. Bet, lai nebūtu jākrāpj aiz muguras, satiekas ar citiem kopā un reizē to izdara viens otra acu priekšā. Un visi ir laimīgi un apmierināti. Labi izdomāts. Lai saglabātu attiecības ilgstoši cilvēkiem, kas ir poligāmi.
Monogāms pāris neizrādīs interesi par šādu iespēju, jo nespēs salauzt savu būtību.
16.11.2017 13:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr
Kāda vēl apbižošanās, kāda vēl nepatika. :) Pār savām sajūtām un izjūtām, izrādās, saimniece esmu tikai pati. ;) Vienīgais, kas pirmīt bija ne tā, bija tā neizpratne par Tavu rakstīto, kam tas domāts un kāpēc... Un pat tā neizpratne tagad pačibējusi. :-P
.
TBE
Un ko tagad? Liet krokodila asaras par to, ka esmu izkritusi Tavā auKstās inteliģences gala ieskaitē un attiecīgais izglītības apliecinošā dokumenta papīrelis man iet secen?
Nekas. Gan jau atradīsies kāda cita makulatūra, ko spraust sava lauku nama sirsniņmājā uz nagliņas, lai kādam ir ar ko atslaucīties pēc lielajām padarīšanām.
16.11.2017 13:18 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Negribētu visu mērīt 'auksts' vai 'karsts'. Dien dienā ir dažādi emocionālie stāvokļi un ir dažādas pieejas seksam. Laikam būtu nepareizi pieņemts faktu, ka sekss ir tikai un vienīgi mīlestības izpausme, bez jebkādām citām emocijām. Reizēm sekss ir tāds, ka vēlies partneri 'apēst, kad galvenais procesā ir kaisle (mīlestības uzliesmojums). Reizēm sekss ir 'kinky', jo tāds noskaņojums, kuram nekāda sakara ar mīlestību nav - tikai emociju gūšana.
Un sekss ar citiem partneriem būtu tikai attiecīgā, tā vakara emocionālā stāvokļa izpausme - avantūra vai vienalga kā to nosauktu. Un krāpšana te būtu nulle. Krāpt tomēr ir darīt lietas, kas citu sāpina, tātad slepus aiz muguras. Bet nevar piekrāpt viens otru, ja tādi ir spēles noteikumi, ko abi izvēlas.
16.11.2017 13:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es nesaprotu ko tu te visu laiku centies attaisnot to svingeru padarīšanu? Pati jautāji citu viedokļus, bet tiko kāds viedoklis ir par tēmu negatīvā noskaņā, tā meties stāstīt cik tas viss ir normāli un pareizi...nu ej un nodari to lietu un būs tev miers.
16.11.2017 13:39 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Un sekss ar citiem partneriem būtu tikai attiecīgā, tā vakara emocionālā stāvokļa izpausme - avantūra vai vienalga kā to nosauktu. Un krāpšana te būtu nulle. Krāpt tomēr ir darīt lietas, kas citu sāpina, tātad slepus aiz muguras. Bet nevar piekrāpt viens otru, ja tādi ir spēles noteikumi, ko abi izvēlas.

Dari, ko un ka tu gribi, tikai nestasti, ka tas ir pienemami, tas ir pienemami tikai dzivniekiem. Atmina atsauc kadu lietotaju, kurs aizrautigi rakstija par urinterapiju.
16.11.2017 13:42 |
 
Reitings 9
Reģ: 31.10.2017
nerātnā
Un ko tagad?

Tagad, uz konkrētā piemēra pamata, tu beidzot varētu apjēgt, cik idiotiska izskatās tava vēlme visur ielīst ar savu filozofiju un visus pamācīt, ka vienīgais, pareizais veids kā dzīvot ir tavs - ar visu tavu izplešanos, otra aizpildīšanu un ko tik vēl ne. Tas būtu labs sākums, lai kļūtu par saprātīgu cilvēku.
16.11.2017 13:49 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Kāds izsaka savu viedokli, otrs izsaka savu viedokli, trešais izsaka savu viedokli - diskusija, kur katrs argumentē savu pozīciju. Visi vai nu piekrīt, vai nepiekrīt.
Kāds izsaka savu viedokli, otrs izsaka savu viedokli, trešais neko neizsaka, bet uzbrauc augumā
- tirgus sarunas, kur taisnība būs tām, kas skaļāk kliedz :)
PS. Nereizi nevienam viedoklim par konkrēto tēmu nav izteikts pārmetumus no manas puses.
16.11.2017 13:56 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Couple, manuprāt, pietiek diskutēt - ej un dari! Ja jums to gribas un tas šķiet pareizi - uz priekšu. Tā vietā, lai tērētu laiku te cenšoties pārliecināt, cik tas ir normāli - ņem savu vīrieti pie rokas un dodieties piedzīvojumo pēc sirds patikas.
16.11.2017 14:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Man ar šķiet diskusija ir jābeidz. Bet nu bija interesanti uzzināt daudzos viedokļus. Paldies visiem!
16.11.2017 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits