Pāris & Pāris

 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Kā ir citiem pāriem, kas kopā vismaz 10 gadi. Esiet apsvēruši vakara ballīti, kurā piedalās 2 pāri, kur ļaujieties visādām erotiskām spēlēm un fantāzijām. Secīgi kopistisks sekss, vai arī bez partneru maiņas, tikai darot to citu klātbūtnē. Vai tā ir pieņemama attiecību sastāvdaļa? Mūsdienās LV to daudzi piekopj?
14.11.2017 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Piebildīšu, ka LV šis ir tā mazāk pieņemami. Mēs intereses pēc pačekojām ārzemju lapas/forumus/tinderveidīgos, nu tiešām ir daudz jaunu/simpātisku ģimenes cilvēku, kas meklē piedzīvojumus. Ir gan traveller tipa, kur meklē ceļojuma galamērķī, kā arī atvērti tikšanām savā valstī ar ārzemniekiem, tiek rīkoti tematiskie pasākumi ar stingriem face control utt.
15.11.2017 13:55 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
petunijayyy
pie mums jau arī geji daudziem šķiet galīgi nenormāli... tāpēc tās normas.. ir kā ir. :)
15.11.2017 14:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Couple
šādas tēmas aci pret aci, neviens necilā (gandrīz neviens). Bet cilvēks ir un paliek cilvēks, viņam ir interesanti, ko citi domā par šo tēmu, kādi ir uzskati jautājumā, ko vēlas piepildīt. Pašai tak noteikti bija interesanti uzzināt, kā citi izsakās par šo visu.
Cilā gan aci pret aci, un kā vēl cilā. Un cilā ar mērķi diskutēt, izprast, saprast uzzināt viedokļus, pieredzi, secinājumus, izprast iebildumus, saprast motivāciju piekrist vai atteikties. Tie ir tāda tipa ļautiņi, kas par šo tiešām kaut ko vēlas uzzināt - seksologi, ģimenes un pāru terapeiti, antropologi un citi zinātnieki, arī publicisti un rakstnieki un citi mākslas pasaules pārstāvji - viņi visi šo diskutē ne tikai atklāti, bet arī publiski pieejami ikvienam interesentam. Un neviens nediskutē ar mērķi piedalīties šādās ballītēs. Un šajā diskusijā anonīmi neviens neko jaunu nepateica (ok, saviem vārdiem pateica, bet pa lielam nekādu jaunatklājumu te nav), ko nebūtu jau pateikuši zinātnes un mākslas pasaules pārstāvji.
.
'Piepildīt' grupveida seksa fantāziju saki? :) Nu, tās tak Tavas fantāzijas, piepildi tās, ja vēlies, kas gan Tev to liedz... ;) Jeb Tava fantāzija sākas ar to, kā Tu cosmo forumā sakontaktējies ar pāri, tad jūs norunājat tikties, tad jums ir tas 'jautrais vakars'... :-P Jā, bet tā ir fantāzija - un patiesībā teju visas gaisa pilis (un jo sevišķi seksuālās fantāzijas, ja kas :-P ) gaužām reāli sāpīgi krīt, sastapušās ar realitāti... ;)
.
KAĶIS
+ man interesē, kā Tu vari būt 100% droša, ka autorei tiešām nebija vēlme padiskutēt par to?
Intuīcija. Tev takš arī tā piemīt, ne? ;) Nezini kāpēc šķiet kaut kā citādi, nekā liecina fakti un loģika. Un nevari paskaidrot, kāpēc tā šķiet, gadās arī, ka pakļaujies it kā racionālajai patiesībai un faktiem... Un, ja nav klausīta intuīcija, tad, ak, vai, izrādās, ka taisnība vien tai iracionālajai un neloģiskajai nojautai bija... :)
15.11.2017 14:10 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
nerātnā
nu cmon. :D tad jau vispār nevajadzētu pasaulē neko pierādīt, pietiktu, ka cilvēks pasaka,ka viņam intuīcija tā saka :-D:-D:-D
es saprotu vēlmi uzticēties intuīcijai, es arī to bieži daru, bet lai apgalvotu, ka 100% kaut kā ir tikai tāpēc, ka mana intuīcija tā saka... jābūt ļoti jaunam vai ļoti naivam cilvēkam.
toties no jautājuma, ko Tev tas maina un kāda daļa, tā arī veiksmīgi izvairījies.
Labi, par to droši vien nav vērts diskutēt. Droši vari turpināt diskutēt par to, kā tad tā, autore ar citu mērķi veidoja diskusiju:-D:-P
15.11.2017 14:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Uja, KAĶIS, nav tik traki, ka domāju, ka neko nevajag pierādīt, ka pietiek tikai ar intuīciju. :D Nezinu, kā Tev, man pašai tā nojauta 'kaut kas te nav, te kaut kas ir, bet kas, nezinu vēl' ar laiku pāriet 'ā, sapratu, kas tur nav tā, kāpēc tā notiek'. :) Jo tāpat takš ir tā vēlme saprast, kas ir tas nezināmais, tikai nojaušamais. ;) Visi plīvuri reiz krīt. :) Bet pirmais ir tā aizplīvurotā nojauta, un pēc tam nāk tā zināšana, kas tad tur īsti ir - cik ātri un viegli - tas gan no daudz kā atkarīgs. ;)
.
Maina man? Ko man maina, to arī tagad pa tiešo tā nevarēšu pateikt, he he. :D Gan ar laiku sapratīšu šīs diskusijas jēgu pašai priekš sevis. :) Bet tas tāpat ir tikai priekš manis pašas. :)
15.11.2017 14:25 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
DOmāju, ka šiem pāriem tiek pierakstītas attiecību problēmas, izšķiršanās utt. tāpēc, ka normālā sabiedrībā nešķiet pieņemami dalīt savu partneri ar otru. Normālā sabiedrībā tas liecina par vienaldzību pret otru. Nav runa par slimīgu greizsirdību, bet tomēr cilvēkam parastajam ir kaut kādas morāles normas.

Tava attistibas stadija pratigakais lemums ir atvert muti un klausities.
15.11.2017 15:26 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
pie mums jau arī geji daudziem šķiet galīgi nenormāli... tāpēc tās normas.. ir kā ir.

Pret gejiem ir jaizturas tapat ka pret invalidiem - ar atbalstu. Tikai attieciba uz viniem ir japiemero zinama diferenciacija, proti, viriesu kartas parstavjiem audzinasana var nodot tikai meitenites, bet sieviesu kartas parstavjiem tie var but gan puisisi gan meitenites, jo sievietes ir "spejigas" izaudzinat abus dzimumus:)
15.11.2017 15:34 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jolly-Roger, izskatās, ka tev katra diena ir smaga diena, ka tik daudz žults sakrājas, pie kam pilnīgi ne pa ķeksi - absolūti neiedziļinies nekur, tikai dirs visās diskusijās visiem lietotājiem.
Piemēram, diskusijā ieliki linku uz rakstu par 9 gadus veco meitenīti, ko atrada ar piedzērušos tēvu un viņa draugiem. Kāds sakars? Ja būtu izlasījis rakstu, saprastu, ka tur vispār nebija ne smakas no seksuālā aspekta.
Iepriekš jau biju to novērojusi, taču līdz šim tieši tavs prāta stāvoklis šķita tāds, ka - ar slimiem labāk pa labam, jo pilnīgi nevienā diskusijā neko prātīgu/pa tēmu iekomentējis neesi, ļoti pavirši, tēmā neiederīgi spriedumi, kas slēpjas aiz rupjiem vārdiem/aizvainojumiem citās diskusijās.
Varbūt tomēr aizej uz to svingeru balli un izlādē savas emocijas mazāk kaitīgā veidā.
15.11.2017 16:57 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
petunijayyy
+++ :-D
15.11.2017 17:12 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Jāpabrīnās, cik daudzi cilvēki tomēr ir iegrožoti un ierobežoti savā domāšanā.
Attiecības (jo sevišķi seksuālās) ir tik dažādas. Vienam laimi ģimenē mūža garumā sniedz mietpilsoņa dzīve, misionāra poza un tumša guļamistaba, citam kopīgi atklājumi arī izlaužoties no kādiem vispārpieņemtiem (lai kas tas arī būtu) rāmjiem. (Un vēl neskaitāmi citi varianti) Ne vienu, ne otru, vadoties pēc šiem kritērijiem, nevar saukt par labāku vai sliktāku vai, ka otrā gadījumā attiecības tiek pakļautas neizbēgamai izjukšanai.
Man šķiet pat ļoti ok, ka pieauguši cilvēki ar bērniem&co ilglaicīgās attiecībās joprojām spēj brīvi, atvērti domāt, runāt par šādām tēmām, uzticēties, paļauties. Un šie pēdējie divi ir būtiski elementi, lai šādas izklaides nestu tikai un vienīgi pienesumu pāra seksuālajām attiecībām.
15.11.2017 17:51 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vienam laimi ģimenē mūža garumā sniedz mietpilsoņa dzīve, misionāra poza un tumša guļamistaba

Katrā tēmā par seksuālām vaļībām atrodas kāds, kurš piesauks misionāru pozu tumsā:-D
15.11.2017 17:57 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jolly-Roger, izskatās, ka tev katra diena ir smaga diena, ka tik daudz žults sakrājas, pie kam pilnīgi ne pa ķeksi - absolūti neiedziļinies nekur, tikai dirs visās diskusijās visiem lietotājiem.
Piemēram, diskusijā ieliki linku uz rakstu par 9 gadus veco meitenīti, ko atrada ar piedzērušos tēvu un viņa draugiem. Kāds sakars? Ja būtu izlasījis rakstu, saprastu, ka tur vispār nebija ne smakas no seksuālā aspekta.
Iepriekš jau biju to novērojusi, taču līdz šim tieši tavs prāta stāvoklis šķita tāds, ka - ar slimiem labāk pa labam, jo pilnīgi nevienā diskusijā neko prātīgu/pa tēmu iekomentējis neesi, ļoti pavirši, tēmā neiederīgi spriedumi, kas slēpjas aiz rupjiem vārdiem/aizvainojumiem citās diskusijās.
Varbūt tomēr aizej uz to svingeru balli un izlādē savas emocijas mazāk kaitīgā veidā.

Cau:) Jasasveicinas nav? Es saprotu, ka tu esi vilusies, ka mana ieliktaja tiessaiste nesaskatiji seksualas darbibas. Pedofilija ir seksuāla novirze, kas izpaužas kā dzimumtieksme pret personām pirmspubertātes vecumā vai agrīnajos pusaudžu gados. Personas, kam piemīt pedofilija, tiek dēvētas par pedofiliem. Nemelo sev, uz maniem komentariem tu neatbildeji, jo uzskati, ka "ignorance is strength". Tikai speka tev nepietika...Seit rezultats. Persona, kura apgalvo, ka es "dirsu" visas diskusijas, visiem lietotajiem, nav vienkarsi "dirsejs", bet Petunija :) Pamatot tu neko nespej, kaisi tik savas emocijas, nodarboties ar pasapmierinasanos nav nepieciesams publiski. Masturbe majas zem segas vai dodies pati uz svingeru balli, kur atradisi sev lidzigus dzivniekus:)
15.11.2017 18:05 |
 
Reitings 92
Reģ: 24.03.2014
Kad jāraksta īsi un konkrēti, svarīgs ir ilustratīvākais, spilgtākais piemērs. Loģiski.
Pirms piesieties vārdiem un izteicieniem, ir pilnīgi legāla iespēja šī vietā ielikt arī neskaitāmus citus piemērus, kas priekš tevis uzzīmē bildi labāk. Nedomāju, ka man būtu jāatraksta visi iespējamie klasiskas laulības dzīves seksa piemēri. ;-)
15.11.2017 18:09 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Lauma42, lighten up;-)
15.11.2017 18:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
petunijayyy taču pati līdzīgi dara, lai gan Jolly-Roger viņas virzienā neraidīja to, ko saņēma, jo atkal viņai kaut kas ne pa prātam. Un tad arī viņš atbildēja pretī. Neredzu par ko vajadzēja piekasīties, baigi laikam aizskāra kaut kas, tik nezin kas.
Visbiežāk tiek uzsvērts, ja nepiekopsi kādas vaļības, brīvības, trakākas lietas (kas nu kuram prātā), tad jau tik pēc grafika, noteikti un tikai zem biezas, melnas segas un tā tālāk, kā rezultātā attiecības esot dīvainas un nenormālas, kurām jau sen ir gals. Tomēr pastāv sabiedrībā nerakstītas normas, ko tomēr pārstāv lielākā daļa cilvēku - jeb tie nicinoši sauktie klasiskie piemēri. Pārējais ir ārpus.
15.11.2017 18:20 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Man šķiet pat ļoti ok, ka pieauguši cilvēki ar bērniem&co ilglaicīgās attiecībās joprojām spēj brīvi, atvērti domāt, runāt par šādām tēmām, uzticēties, paļauties. Un šie pēdējie divi ir būtiski elementi, lai šādas izklaides nestu tikai un vienīgi pienesumu pāra seksuālajām attiecībām.

Jabut realistiem, mes nevaram sagaidit, ka merkakis mums izpildis, piemeram, Leporello ariju no operas Dons Zuans. Tapat ari mes nevaram sagaidit no tevis citu komentaru.
15.11.2017 19:18 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
"petunijayyy taču pati līdzīgi dara, lai gan Jolly-Roger viņas virzienā neraidīja to, ko saņēma, jo atkal viņai kaut kas ne pa prātam. Un tad arī viņš atbildēja pretī"
Lol, macaw atkal izceļas ar uzbraucieniem, ka tik uzbraukt. Mans vienīgais, pirmais un pēdējais komentārs visā forumā tam jolly bija šodien 16:57. Nezinu, kur tu izpīpējusi esi, ka es iepriekš esmu viņam kaut ko veltījusi. Lūdzu, citātus studijā. :D
15.11.2017 19:26 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Varbūt macaw = jolly? Citādi absolūti neredzu saistību, jo ar to cilvēku vispār visā forumā neesmu pārmijusi ne vārda, izņemot šodien 16:57, kas bija atbilde viņa komentāram manā virzienā šodien 15:26. Iepriekš šo personu biju redzējusi, jo vairākkārt uzrunāja mani citās diskusijās, bet es nekad neesmu atbildējusi un nopietni viņu neuztveru.
15.11.2017 19:32 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Mans vienīgais, pirmais un pēdējais komentārs visā forumā tam jolly bija šodien 16:57.

Petunija, mana saule! Man bez tevis bus auksti, ka par nelaimi vel ziema tuvojas...Ceru, ka tu vel apskaidrosies :)
15.11.2017 19:32 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nekur nerakstīju, ka tieši pret Jolly-Roger tas tika iepriekš darīts. Lol jau laikam visu izsaka.
15.11.2017 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits