Pāris & Pāris

 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Kā ir citiem pāriem, kas kopā vismaz 10 gadi. Esiet apsvēruši vakara ballīti, kurā piedalās 2 pāri, kur ļaujieties visādām erotiskām spēlēm un fantāzijām. Secīgi kopistisks sekss, vai arī bez partneru maiņas, tikai darot to citu klātbūtnē. Vai tā ir pieņemama attiecību sastāvdaļa? Mūsdienās LV to daudzi piekopj?
14.11.2017 08:42 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Vispār draugu un paziņu lokā 10 gadu laikā esmu dzirdējusi tikai par vienu gadījumu kad kaut kas tāds notika divu pāru starpā. Viņiem baigi patika, protams. Bet tagad, 10 gadus vēlāk šis pāris ir šķīries, jo vīrietis sāka dikti slīdēt pa kreisi.
14.11.2017 13:44 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
No Use for a Name, šis ir viens no iemesliem, kāpēc nemesties ar visām četrām ķepām avantūrā, bet pirms tam paklausīt citu viedokļus. Kā arī nevienu pāri nezinām, kas to darītu, jo vai nu tas ir viņiem sarunās TABU, vai nu tādas lietas neviens nepiekopj.
Dionysus, diezgan precīzi pateikts. Laikam jau tas ir tas, kas saista - jauka atmosfēra ar odziņu. Kā jau minējām - pliks sekss neder. Tas nav cool.
Nerātnā, nav vēlmes strīdēties....vnk neuzspied savu viedokli....ir lietas, kurās nesteidzās.
14.11.2017 13:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Protams, ka tabu un daudzi par to klusē, bet savā draugu lokā, esmu vairāk kā pārliecināta, ka tas bija vienīgais gadījums. Viņi par to paši neklusēja, drīzāk stāstīja un pasmējās, ka labi pavadījuši laiku :-D Es gan nedomāju, ka tas bija iemesls vēlāk pēc daudziem gadiem izšķirties, kā jau teicu, bija citas problēmas - čalis mūžīgais tusētājs, brunču mednieks, viņiem bija bērns un viņa gribēja precēties, bet viņš nē utt.
14.11.2017 13:57 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Es nevaru iedomāties sevi un savu vīru piedalāmies kādā tādā ballītē. Nekādi nevaru.
14.11.2017 14:00 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Tāpēc šī tēma tika pacelta šajā forumā, jo tā ir TABU tēma....cerībā, ka būs pāri, kam ir pieredze - rūgta vai salda. varbūt arī, kāds vairāk pastāstīs, kas bija tas dzinulis, kāpēc uz šo parakstījās un vai bija tā vērts.
14.11.2017 14:06 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tos sauc par svingeriem un jā, Latvijā ir cilvēki, kas tā dara. Personīgi es ne, bet man ir paziņas, kas mēdz apmeklēt šādas ballītes.
man ar tas neazirraj, bet zinu maksliniekus kas amekle tads ballites. Un cik redzu tie ir pari parsvara tvu 60 it.... ja , ja dazai izbrins bet ar tadi ir pari kas veseli un;-) aktivi sekso.
14.11.2017 14:26 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Rīdziniece, tas apstiprina faktu, ka jo vecāki kļūstam, jo lielāka iespējamība, ka šādas lietas dzīvē tiek piekoptas. Pēc pieredzes, 20 gados, esot attiecībās, šāda doma tika nogriezta kā ar nazi, jo pastāv jēdziens 'privātīpašnieciskums'.
Pēc 30, sāc pieļaut tādu domu, bet vēl neesi līdz galam pārliecināts :D
Un rādās, ka ap 60, un gan jau pēc 40 sākot, tā kļūst par veselīgu uztveri. Vismaz pagaidām tā šķiet.
14.11.2017 14:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pēc 30, sāc pieļaut tādu domu, bet vēl neesi līdz galam pārliecināts
Un rādās, ka ap 60, un gan jau pēc 40 sākot, tā kļūst par veselīgu uztveri. Vismaz pagaidām tā šķiet.
nez man zinamie vairak tmer ap 60 it atlaujas ko tadu. Lidz tam ir parakakttiva privata dzive kas nerreti pec 35 sit loti ausgti vilni tur nav ne velmes ne laika svingam.
14.11.2017 14:54 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Couple
Lai nu kam, man gan tā nav TABU tēma - par šādiem un tādiem šī tipa tematiem varu runāt un runāt bezgalīgi. :) Un saukt lietas īstajos vārdos. :-P ;)
.
Drīzāk teiktu, ka Tev (jums abiem) sekss ir TABU tēma, ja vienīgais, kas var ienākt prātā, lai atjaunotu 10 gadu attiecību rutīnas dzirkstelīti, ir it kā ātrākais, bet virspusējs un, par nelaimi, gaužām īslaicīgs risinājums - meklēt otru pāri, lai nebūtu jārisina savu attiecību problēmas divatā... Jo vienam no otra tik ļoti bail... Un no sevis paša tik ļoti bail... Tāpēc, lai izliktos, ka nav bail no sevis, no otra un savu un savu attiecību problēmu apzināšanās un risināšanas, pabīdīs problēmas malā ar... 'jautru' vakaru četratā.
.
Ok, dari (dariet) to - kas gan jums to liedz, neviens to jums neliedz, un es jau nu vismazāk, - bet nemelojat paši sev vismaz, ka tā jūs atjaunojat savu attiecību dzirksteli.
.
P.S.
Starp citu, tas, ka tik ļoti pieķeries statistikas datiem, lai attaisnotu savu svingerballīti... Ir Meli, ir Lieli Meli, un ir STATISTIKA. :-P
14.11.2017 14:59 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Incesta milotaji...Kur tad Jusu berni? Visi deli? :)
14.11.2017 15:01 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Couple,
nerātnā norāda uz to, ka diskutēt var, bet, ja jums ir vēlme, ko tagad dos, ka 100 uzrakstīs, ka neko tādu negrib un neatbalsta un tad, kā jau redzams, pieķersies pie viena teikuma, kur kaut kas baigi apstiprinoties? Katram tas uztverē ir kaut kas cits. Un viens 20, viens 30, viens 70 gados, kādi vispār nekad par to nesāk ne domāt, ne pieļaut domu, ka varētu sākt rīkoties. Un pirms darīt, baigi skaitļus gribas noskaidrot, jo? Pārdomāsiet, ja varenākajā vietnē vairākums būs šokā, piemēram? Tad jau reāli to negribas. Interesanta domu virzība.
14.11.2017 15:04 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Bože moi! Seksuāli nogarlaikojies cilvēks uzdod tādus pusretoriskus un vispārīgus jautājumus un dabū diagnozi un savu attiecību psiholoğisko analīzi. Riktīgi bonusi te cosmo! :D
14.11.2017 15:12 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Bože moi! Seksuāli nogarlaikojies cilvēks uzdod tādus pusretoriskus un vispārīgus jautājumus un dabū diagnozi un savu attiecību psiholoğisko analīzi. Riktīgi bonusi te cosmo!

Vislielakie cinitaji par brivibu ir geji :)
14.11.2017 15:15 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Ļoti jau negribās šāda veida diskusijās iesaistīties, lai kāds sāktu atspēkot, bet nu labi....'No stress'
Pirmkārt...ir nepareizi izteikt apgalvojumus, ja nepazīsti cita cilvēka dzīves ikdienu....par ko es nesūdzos. Katrā ziņā seksuālajā ziņā mums rutīna nav.
Otrkārt...pēc Nerātnās principa - nav ko pļāpāt, DARAT....ne sekas apzināmies iesākumā, ne ko citu....tik uz priekšu. Nu visi nav tādi. Zin kā saka, ir kas mācās no savām kļūdām, ir kas mācās no citu kļūdām.
Treškārt....Uzklausot citu viedokli, būtu muļķīgi pieņemt to kā savējo. Bet izsverot tos, var pareizāk pieņemt savus lēmumus.
Ceturtkārt...statistika, ko es šajā gadījumā par tādu īsti nesauktu, nav domāta priekš lēmuma pieņemšanas, bet gan pie citu pāru situācijas novērtēšanas.
Pēdējo kārt...topiks nav par to, kādi esam mēs, un kādos 'īstajos vārdos' jāsauc lietas....bet kādi citiem ir uzskati, pieredze.
Es domāju ar šo arī mūsu saruna varētu beigties, nerātnā. :)
14.11.2017 15:28 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Katrā ziņā seksuālajā ziņā mums rutīna nav.

Tuvojas Ziemassvetku laiks...Jums ir velme pasniegt STS?
14.11.2017 15:36 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
piparotas izklaides nez kāpēc meklēja cosmo forumā, jo, redz, gribu.lv, neesot tā prātīgākā publika) - precīzi sev un gribu.lv publikai definējat, ko tieši šādos vakaros vēlaties. Tad arī īstais 'macth' atradīsies samērā ātri.

Skatos Nerātnā labi pārzin gribu.lv portālu un tā auditoriju. :D
Kas attiecas uz tēmu - zinu pāri, kuri vienu reizi iesaistījās šādā vakarā. Labi tas nebeidzās. Tomēr, viņiem bija lērums problēmu, kuras necentās risināt. Gulta attiecību problēmas nemazina.
14.11.2017 15:39 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Var piekrist, ka problēmas nedz gulta, nedz citi partneri neatrisinās. Un ja tādas ir, tad tās risina savādāk. Un laikam loģiski, ka tie pāri noteikti, ka izšķirsies..un tur nebūs nekāda sakara kopistisku seksu ar citiem.
14.11.2017 15:44 |
 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2017
Jolly-Roger, domājams STS ir cita tēma....un tā attiecas arī uz visiem, kas pa klubiem staigā un pamostas ar nezin ko :)
Bet tā noteikti ir svarīgākā lieta, kuras risks pirms šāda veida izklaidēm ir jānovērš.
14.11.2017 15:48 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tādos pasākums ir brīva atmosfēra, neviens neko neuzspiež un neuzmācās. Parasti visi ir pieklājīgi un korekti.
Nevienu arī nespiež staigāt bez drēbēm un piedalīties kādās orģijās. Arī alkohols tur nav īpaši cieņā.
Drīzāk "normālā" pasākumā, kur bieži vien kāds sadzeras, var vairāk uzbāzties un apdraudēt citus.
14.11.2017 15:53 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Bože moi! Seksuāli nogarlaikojies cilvēks uzdod tādus pusretoriskus un vispārīgus jautājumus un dabū diagnozi un savu attiecību psiholoğisko analīzi. Riktīgi bonusi te cosmo!

Cik palasu, Nerātnajai dalīt diagnozes ir izteikti raksturīgi un īpaši attiecību tēmās. Komplektā vēl uzsverot, cik viņai pašai viss perfekti un kā viņa sevi saprot un visus citus atkož utt. Izskatās tomēr sāpīga tēma, lai kā arī negribētos atzīt. :D
14.11.2017 15:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits