Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KĀ PIESPIEST VĪRIETI?

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, Cosmo čalotājas!
Romantika, skūpsti, glāsti, sekss ... Tas viss mums ir. Nevaru sūdzēties.
Taču vēlējos pajautāt par kādu problēmu, kura, iespējams, nomoka ne tikai mani.
Kopumā savu vīrieti pieskaitu pie pedantiem ar augstu kultūras līmeni. Viņš arī daudz lasa, tai skaitā filosofu darbus, nesen arī iesaistījies džentlmeņu klubā.
Tomēr jau ilgāku laiku netieku galā ar kādu problēmu. Kad mans vīrietis apmeklē tualeti pa lielam, viņš ūdeni, protams, nolaiž. Bet tas arī viss. Viņš pat nepaskatās, kāds ir rezultāts. Bet rezultāts bieži mēdz gadīties tāds, ka uz klozeta vēl palikušas brūnas švīkas, citreiz pat ūdenī skalojas palicis nenoskalots fekālija gabals. Vistrakākās ir situācijas, kad ir tā sauktais "lipeklis"- kad fekālija ir ļoti lipīga un arī aromāts nav no tiem patīkamākajiem. Šādos gadījumos tā pielīp pie klozeta un grūti skalojas. Tas ir raksturīgi gadījumos, kad ēsts spēcīgs ēdiens- nūtrijas vai meža gaļa, ass buljons ar olu un bifšteks vai kas tamlīdzīgs.
Poda slotiņu viņš principiāli neatzīst un uzskata, ka tāda nav vajadzīga. Visi mani centieni paskaidrot tās funkciju ir lieki. Viņš nespēj pieņemt domu par to, ka pēc ūdens nolaišanas ir jāpārbauda, vai viss ir aizskalots, vai nevajag nokopt atlikumu. Tā esot lieka laika izšķērdēšana, vīrietim vispār nav jābūt sīkumainam, ir jākoncentrējas uz lielām lietām- tā viņi spriežot savā džentlmeņu klubā.
Jā, un pavisam nepatīkama ir situācija, ja vēders ir mīksts un defekācijas laikā veidojas tā sauktie "spridzekļi", kuru rezultātā atsevišķas fekālija daļiņas nonāk uz klozeta malas augšā, kur ūdens vispār netiek klāt. Tas, protams, nekad netiek notīrīts.
Vai kādai ir līdzīga pieredze, kādi ir padomi? Vai ir kādas labas receptes, kā vīrieti piespiest, pārliecināt, ka šādi estētikas jautājumi tomēr jārisina pašam, nevis jāgaida, kad to darīs mīļotā sieviete? :-/
14.11.2017 08:29 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Tev tak patika iet skatīties kā viņš nokārtojas

Nekad to neesmu teikusi un tā nav.
18.11.2017 08:53 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Cik atminos, Tev tak patika iet skatīties kā viņš nokārtojas..
17.11.2017 14:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dzimumi ir nevienlīdzīgi pēc definīcijas.
Kas par muļķībām. Pēc definīcijas dzimumi ir vienlīdzīgi, kaut nav vienādi.
.
džentlbeņķiem, izņemot mani, tiek iedarbināti visādi interesanti fizioloģiski procesi, kad viņi skatās uz
A kur būtu jāskatās, ja tiek apspriesti ārkārtīgi aizraujošie politiskie, biznesa, kultūras un zinātnes jautājumi, nemaz nerunājot par labierīcību lietošanas instrukciju?
.
Man nepietiek ar to, ka meitene gorās (nu, viņa jau var arī negorīties) tādā izskatā, kādā viņa nākusi pasaulē. Man ir augstāki kritēriji.
Kādi tie kritēriji būtu - biznesa? politikas? kultūras? zinātnes? varbūt tomēr Labierīcību Prātīgas Lietošanas kritēriji?
17.11.2017 03:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man? Šausmas. Kā tad tā? Kur dzimumu līdztiesība un citi mūsdienu sasniegumi?
Nu, redzi, tie mūsdienu sasniegumi paši ir diezgan neveselīgi. :) Dzimumi ir nevienlīdzīgi pēc definīcijas.
Kas tad tiem džentlbeņķiem tur veselīgs? Un kas Maijas čalim tik veselīgs, ka jābēg no gādīgajām Maijas rokām veseļoties uz Džentlmeņu klubiem?
Tiem pārējiem džentlbeņķiem, izņemot mani, tiek iedarbināti visādi interesanti fizioloģiski procesi, kad viņi skatās uz pliku vai puspliku meiteni gorāmies. Pie kam svarīgi, ka viņi nešķiro; galvenais, lai būtu pēc iespējas mazāk apģērba. A tam Maijas čalim taču vajag kaut kad arī atpūsties no tās gādīgās Maijas.
Šito gan sīkāk, un tā pamatīgi, citādi manai blondajai galviņai galīgi nav ne jausmas, kāpēc vieniem džentlmeņiem ne veselīgi, ne neveselīgi, a citiem džentlbeņķiem veselīgi.
Daļēji jau atbildēju. Man nepietiek ar to, ka meitene gorās (nu, viņa jau var arī negorīties) tādā izskatā, kādā viņa nākusi pasaulē. Man ir augstāki kritēriji. :)
17.11.2017 02:46 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neveselīgi varētu būt vienīgi Tev.
Man? Šausmas. :-O Kā tad tā? Kur dzimumu līdztiesība un citi mūsdienu sasniegumi? (e)
.
Tiem pārējiem džentlbeņķiem droši vien būs veselīgi.
Kas tad tiem džentlbeņķiem tur veselīgs? Un kas Maijas čalim tik veselīgs, ka jābēg no gādīgajām Maijas rokām veseļoties uz Džentlmeņu klubiem?
.
Un man tas nebūs ne veselīgi, ne neveselīgi.
:D Šito gan sīkāk, un tā pamatīgi, citādi manai blondajai galviņai galīgi nav ne jausmas, kāpēc vieniem džentlmeņiem ne veselīgi, ne neveselīgi, a citiem džentlbeņķiem veselīgi. :D
17.11.2017 01:46 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad jau laikam Džentlmeņu klubi nebūs īstā vieta, kur apspriest politiku, biznesu, kultūru, zinātni un labierīcību lietošanas paradumus, ja tas ir tik neveselīgi Tev un pārējiem džentlmeņiem.
Tu nesaprati. Neveselīgi varētu būt vienīgi Tev. Tiem pārējiem džentlbeņķiem droši vien būs veselīgi. Un man tas nebūs ne veselīgi, ne neveselīgi. Tikai neizdari nepareizus secinājumus. :)
17.11.2017 01:28 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
skudrulacis
Tad jau laikam Džentlmeņu klubi nebūs īstā vieta, kur apspriest politiku, biznesu, kultūru, zinātni un labierīcību lietošanas paradumus, ja tas ir tik neveselīgi Tev un pārējiem džentlmeņiem. :)
17.11.2017 01:24 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man tas noteikti nekādas veselības problēmas nesagādā - baudīt puspliku meiču gorīšanās mākslu.
Normālā gadījumā Tev nebūs arī veselības uzlabojumi. Bet pārējiem diskusijas dalībniekiem būs. :)
17.11.2017 01:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pēc fen-šui nav labi turēt poda vāku vaļā un mums vannasistabā ir vannas aizkari:-Dtad nav jābaidās ieraudzīt sardeles:-D
17.11.2017 00:56 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Jāatzīst, ka visā šajā sakarā mēdz būt arī nepatīkamas kuriozas situācijas. Piemēram, mums ar mīļoto ir tradīcija brīvdienās vannā nodarboties ar seksu. Un vienu reizi gadījās tā, ka mēs jau esam ritmā, kad ar vienu aci pamanīju, ka poda vāks ir vaļā un iekšā rēgojas nenoskalota sardeles izmēra brūnaļa. Tajā brīdī ātri kļuvu sausa un arī vīrieša īstā sardele vairs neinteresēja. Nepatīkamas atmiņas.
17.11.2017 00:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tas nav pārāk veselīgi.
Vai tad. Kopš kura laika. Nevar būt.
.
Man tas noteikti nekādas veselības problēmas nesagādā - baudīt puspliku meiču gorīšanās mākslu. :-P
17.11.2017 00:50 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
ja tik fonā gorīšanās mākslu man un citiem disputa dalībniekiem izrāda pusplikas meitenes.
Tas nav pārāk veselīgi. :)
17.11.2017 00:44 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
skudrulacis
Netaisos ne gorīties, ne mācīt citas gorīties. :-P Apspriest politiku, kultūru, zinātni, biznesu un labierīcību lietošanas instrukcijas esmu katrā laikā, ja tik fonā gorīšanās mākslu man un citiem disputa dalībniekiem izrāda pusplikas meitenes. 8)
17.11.2017 00:42 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Te vispārēja informācija par džentlmeņu klubiem:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gentlemen%27s_club
17.11.2017 00:40 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kas tā par bezkaunību. Kur dzimumu līdztiesība?
Man ar' patīk baudīt puspliku mieču gorīšanās mākslu, apspriežot biznesu, politiku, zinātni, kultūru un labierīcību lietošanas pamācības.
Mēs Tevi izņēmuma kārtā paņemsim savā pulciņā. Bet tad jau laikus sāc apgūt biznesu, politiku, zinātni un, pats galvenais, labierīcību lietošanas instrukcijas. Tikai nezinu, vai Tu mācēsi gorīties (tās pusplikās taču būs jāapmāca). :D
17.11.2017 00:35 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad visus rindiņā uz wc.
Oi, nē, es ar vīriešiem vienā tualetes kabīnē neeju. :-/
17.11.2017 00:27 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ar to, ka Tu neesi vīrietis!
Kas tā par bezkaunību. (e) Kur dzimumu līdztiesība? :-O (e)(e)(e)
Man ar' patīk baudīt puspliku mieču gorīšanās mākslu, apspriežot biznesu, politiku, zinātni, kultūru un labierīcību lietošanas pamācības. 8)
17.11.2017 00:26 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tad visus rindiņā uz wc. :D
17.11.2017 00:25 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nākošreiz ieej un skaļi nobļaujies "Kurš ir tas dirsējs
Man nelabas aizdomas, ka tur atsauksies visi. :)
17.11.2017 00:24 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Skudrulācis
Nākošreiz ieej un skaļi nobļaujies "Kurš ir tas dirsējs, kurš savas sūda bremžu pēdas nemāk notīrīt? Sieva sūta" mani Tevi apmācīt!" :D
17.11.2017 00:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits