KĀ PIESPIEST VĪRIETI?

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, Cosmo čalotājas!
Romantika, skūpsti, glāsti, sekss ... Tas viss mums ir. Nevaru sūdzēties.
Taču vēlējos pajautāt par kādu problēmu, kura, iespējams, nomoka ne tikai mani.
Kopumā savu vīrieti pieskaitu pie pedantiem ar augstu kultūras līmeni. Viņš arī daudz lasa, tai skaitā filosofu darbus, nesen arī iesaistījies džentlmeņu klubā.
Tomēr jau ilgāku laiku netieku galā ar kādu problēmu. Kad mans vīrietis apmeklē tualeti pa lielam, viņš ūdeni, protams, nolaiž. Bet tas arī viss. Viņš pat nepaskatās, kāds ir rezultāts. Bet rezultāts bieži mēdz gadīties tāds, ka uz klozeta vēl palikušas brūnas švīkas, citreiz pat ūdenī skalojas palicis nenoskalots fekālija gabals. Vistrakākās ir situācijas, kad ir tā sauktais "lipeklis"- kad fekālija ir ļoti lipīga un arī aromāts nav no tiem patīkamākajiem. Šādos gadījumos tā pielīp pie klozeta un grūti skalojas. Tas ir raksturīgi gadījumos, kad ēsts spēcīgs ēdiens- nūtrijas vai meža gaļa, ass buljons ar olu un bifšteks vai kas tamlīdzīgs.
Poda slotiņu viņš principiāli neatzīst un uzskata, ka tāda nav vajadzīga. Visi mani centieni paskaidrot tās funkciju ir lieki. Viņš nespēj pieņemt domu par to, ka pēc ūdens nolaišanas ir jāpārbauda, vai viss ir aizskalots, vai nevajag nokopt atlikumu. Tā esot lieka laika izšķērdēšana, vīrietim vispār nav jābūt sīkumainam, ir jākoncentrējas uz lielām lietām- tā viņi spriežot savā džentlmeņu klubā.
Jā, un pavisam nepatīkama ir situācija, ja vēders ir mīksts un defekācijas laikā veidojas tā sauktie "spridzekļi", kuru rezultātā atsevišķas fekālija daļiņas nonāk uz klozeta malas augšā, kur ūdens vispār netiek klāt. Tas, protams, nekad netiek notīrīts.
Vai kādai ir līdzīga pieredze, kādi ir padomi? Vai ir kādas labas receptes, kā vīrieti piespiest, pārliecināt, ka šādi estētikas jautājumi tomēr jārisina pašam, nevis jāgaida, kad to darīs mīļotā sieviete? :-/
14.11.2017 08:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits