Vai cilvēki tiešam nesaprot?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Tāda situācija: kādreiz iepazinos ar cilvēku, kurš mani iemācīja dzert. Viņam tolaik bija daudz naudas un viņš allaž man uzsauca. Pēc kāda laika es sapratu, ka šāds dzīves veids mani slikti ietekmē. Un pārstāju ar viņu komunicēt. Viņš man zvanīja – es nepacēlu un neatzvanīju atpakaļ. Viņš man rakstīja Skaipā – es liku statusu „Aizņemts” un neatbildēju. Bet viņš vienalga laiku pa laikam man zvana un raksta vairākos sociālos tiklos. Nesen prasīja man aizņemt viņam nedaudz naudas. Es atteicu, jo vairs negribu lai mūs kaut kas saistītu.

Bet mani visvairāk pārsteidz tas, ka viņš neskatoties ne uz ko turpina man laiku pa laikam zvanīt vai rakstīt, pat ja es viņam atsaku (aicināja uz klubu) vai vispār neatbildu uz zvanu.

Ja man, teiksim, kāds cilvēks neatbild (piem., meitene), tad es viņam vairs nerakstu un nezvanu, jo es saprotu, ka tas cilvēks negrib ar mani komunicēt. Ka cilvēks gribētu ar mani turpmāk komunicēt, tad 100% atbildētu vai pārzvanītu.

Kā jūs domājat:
vai cilvēks var tiešam nenojaust, ka cits reaģē uz viņu ļoti auksti un vairs negrib ar viņu pavadīt laiku? Vai tiešam ir tik nepieciešams teikt visu tieši, lai cilvēks saprastu? :-/
11.11.2017 21:50 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Novēmies un bez krekla,ļoti patīkams skats(t):-/
Gadījumā viņas uz tevi neskatījās ar riebumu pilnu skatienu??:-D Tikai tev dzērumā likās,ka skatās un priecājas:-D
20.11.2017 19:38 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
kādreiz iepazinos ar cilvēku, kurš mani iemācīja dzert.

Ak Dievs, tam ir domāta akreditētā dzeršanas augstskola, nevis kaut kāds random cilvēks. Lūk šeit arī bija Tava problēma.
20.11.2017 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits