Astroloģija

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mācos astroloģiju vairākus gadus, nesen uzsāku to mācīties arī oficiāli.
Vēlos patrenēties kartes skaidrošanā nepazīstamiem cilvēkiem, kas ir ar mieru pēc tam sniegt atgriezenisko saiti (komentēt, kas ir bijis pareizi, kas nē).
No jums ir vajadzīgs dzimšanas datums (diena, mēnesis, gads), pēc iespējas precīzāks laiks un vieta. Šo informāciju var atsūtīt privātā vēstulē, bet, lai pieteiktos, jāiekomentē diskusija, jo izskatīšu rindas kārtībā. Ierakstīšu diskusijā, kura cilvēka karti analizēju un kad ir pabeigts, kad varu sākt izskatīt nākamo.
11.11.2017 20:49 |
 
Reitings 16
Reģ: 27.02.2017
Sveika! Es arī Tev nosūtīju PM.
12.11.2017 12:13 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šitās lietas cilvēkiem liek ticēt, jo tā ir uzbūvēta smadzene. :D Nu citreiz, kas pārsvarā te ir - ''kādas man attiecības ar misteru x, vai būsim kopā, vai man patiešām patīk x''. Nu saņem jebkādu atbildi un tāpat interpretēsi un būs - Ak man dieniņ, sakrita. :D
1 Jums jābūt kopā - o, jā, mums jau intereses līdzīgas, viņš tāds sakarīgs, labs, nu jā, tā vien būs
2 Jums jāiet savs ceļš - o, jā, nu neesam jau tik līdzīgi, ir tur kas kaitinošs, laikam jau nesaskan gan īsti, nav tas labākais, nu jā, tā vien tas būs
Voala, un principā jebko var stāstīt un cilvēks - ''ar spējām'' - vienkārši māk nolasīt cilvēku, lai pateiktu vai pajautātu papildus informāciju, lai tuvāk pateikto to, ka kārtis saka viņam vēlamo, lai pēc tam cilvēks būtu sajūsmā un nāktu vēl. :D
12.11.2017 11:40 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Man vienīgajai dzirdot vārdu "poņa" gribas noskurināties? Kaut kādas dzērājas Gaļas leksika.

Čau, Petūnija. Tu taču esi dresēts dzīvnieks. Kā nosaukt šāda veida izpausmes?
12.11.2017 08:43 |
 
Reitings 28
Reģ: 11.11.2017
Es arī ļoti, ļoti gribu! :-D
12.11.2017 08:14 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man vienīgajai dzirdot vārdu "poņa" gribas noskurināties? Kaut kādas dzērājas Gaļas leksika. :D
12.11.2017 04:19 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Elza, "es pati esmu mediķis pēc izglītības "
Par šo sasmējos. Cilvēks, kurš par savu informācijas avotu ņem vērā Vikipēdijā un uzsver kā par baigi pareizo/patieso avotu nekad mūžā nepabeigtu medmāsas, ārsta palīgu programmu, nu par ārstiem es pat nerunāju.
12.11.2017 04:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Stipri šaubos, ka vēl pieņem kādu, bet, ja pieņem, tad nosūtīju tev ziņu :)
12.11.2017 03:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja nebūtu lietu , kuras ir akmenī cirstas , tad nebūtu jums apkārt tā , ko jūs izmantojat šodien un uzskatāt par pašsaprotamām - elektrība , gāzes padeve , automobīļi , lidmašīnas ar autopilotiem , ēkas , mobīlie telefoni , Internets , briļļu lēcas , rentgens un jaunā magnētiskā rezonanse , nebūtu lapraskopijas kā atvieglota operācija , galu galā nebūtu anesteziologa amats , kurš precīzi sarēķinātu konkrētas narkozes devas utt .
;-)
Tschüss !
12.11.2017 02:05 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Un vēl briesmīgāk man liekas , kad cilvēki , kuriem galīgi nav saprašanas un kritiskās domāšanas ņemās apšaubīt nopietnu zinātnieku pētījumus un pasludināt , ka "nekas nav akmenī cirsts " . Tas tikai parāda to , ka cilvēks negrib pieņemt realitāti un patiesību , kā arī mūsdienu progresu . Tas ir tas pats kā ar nabadzīgām Āfrikas ciltīm , kur ārstus uzskata par burvjiem un nesaprot kā rodas slimības , no kā inficējas utt . Vienkārši negrib pieņemt progresu , negrib uzzināt patiesību un mūsdienu iespējas , vieglāk dzīvot savā tumsonībā un ēst slimos siksspārņus .
12.11.2017 01:34 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Neons ja tu nespēj atšķirt to , kas ir pierādīts un kā notiek mūsdienās zinātniskā pētīšana , no tā , kur vēl strīdās , tad man atliek tikai atklanīties :) Ir lietas , kuras ir akmenī cirstas , vienkārši ir daļa cilvēku , kuri negrib to pieņemt , jo vieglāk taču novelt vainu uz "zvaigznēm " , nevis to , ka tu esi neaptēsts arhitekts , kurš pieļāva kļūdu aprēķinos .
12.11.2017 01:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
elza, vienlaga - nekas nav akmenī cirsts. Tas, ko tu šobrīd uzskati par absolūtu taisnību, ar pierādījumiem un ko tik vēl ne - tāda var neizrādīties pēc kāda laika. Tas attiecas uz visām sfērām. Pastāv pat ļoti daudz teoriju, ar pierādījumiem un pētījumiem, ka mūsu zemeslode nemaz nav apaļa... Mūs skolās esot sazombējuši utt. ;-) Patiesībai var būt dažādi aspekti, dažādas versijas. Kā tur ir - neviens īsti nezina un neuzzinās...
12.11.2017 01:26 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Neons bet ir atšķirība starp informāciju , kura vēl ir inovācijas stadijā un mainās ātri un to , kas ir jau pārbaudīta saknē neskaitāmas reizes . Turklāt nevar salīdzināt tā laika attīstību ar to , kas ir zināms pētniecības metodoloģijā šodien . Mūsdienu progress jau nu ir pietiekams , lai kārtējo reizi pārliecinātos , ka tas vai šis nav iespējams pie šādiem apstākļiem . Un pseidozinātņu jautājums ir viena no tām jomām , kur nav itin nekādu šaubu , starpcitu , kā reiz pirms pāris mēnešiem zinātņu doktori un speciālisti pārskatīja homeopātijas jautājumu un nonāca pie slēdziena , ka homeopātija diemžēl ne tikai ir bezjēdzīga , bet pat traucē normālai progresīvai ārstēšanai , tāpēc Eiropas Savienība pasludināja to par ēnu medicīnu un Lielbritānijā aizliedza homeopātijai būt publiskā sektorā
.
To , ko tu raksti , tikai pierāda to , ka ārkārtīgi daudziem cilvēkiem nav kritiskās domāšanas un vispār poņas , kas ir nemainīgs , bet , kas vēl var būt koriģējams . Tāpēc ir tādas organizācijas kā WHO piemēram , kuras ir autoritatīvas un publicē tikai pārbaudītu , pierādītu informāciju veselības jomā .
12.11.2017 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Es piesakos! :) un tev PM!
12.11.2017 01:16 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
elza, a kurš teica, ka es neesmu palasījusi šāda veida informāciju? Esmu, bet kaut kā neiespaidoja mani tas. Cilvēce tikai turpina attīstīties. Kādreiz tika apgalvots, ka zeme ir plakana un visi tam ticēja. Tad izrādījās savādāk. Kur garantija, ka pēc laika neatklās vēl kaut ko un viss iepriekšējais zaudēs savu jēgu? Šodien kāds pasaka, ka tas ir buļļa kakas, rīt jau kārtējais atklājums vakardienas apgalvojumam piešķirs pavisam citu virzienu.... Es cenšos vnk būt kaut kur pa vidu. Pie zīlniecēm neskrienu, bet paniekoties ar Taro, vai astroloģiju - neredzu iemeslus, kāpēc nē. Kāds dzer ikdienā “obligātos” 2l ūdens, es - tikai tik, cik slāpst (un tie točna nav 2l pat ne tuvu). Kuram no mums ir taisnība?... Vienotas informācijas nav.
12.11.2017 01:11 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Piesakos!(l)
12.11.2017 01:11 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Neons
Citiem vārdiem sakot, es ticu brīnumiem - tādiem, kurus nevar izskaidrot zinātniski vai loģiski.

bet par to , ko mēs runājam , ir izskaidrots jau sen zinātniski , kāpēc debess kartes ir absurds un nav patiesība .
Kāpēc tev negribas palasīt un uzzināt to , kāpēc tā nav patiesība ? :) Kāpēc tu domā , ka tas ir kaut kas nezināms ?
macaw
kāpēc neizglītoties un neuzzināt to , ka homeopātija ir arī pseidozinātne , kura neārstē ?
https://en.wikipedia.org/wiki/Homeopathy
Homeopathy is a pseudoscience – a belief that is incorrectly presented as scientific. Homeopathic preparations are not effective for treating any condition; large-scale studies have found homeopathy to be no more effective than a placebo, indicating that any positive effects that follow treatment are only due to the placebo effect, normal recovery from illness, or regression toward the mean.

Wikipedia , it sevišķi angļu valodā apkopo zinātniski pētnieciskos darbus un izskaidro konkrētus terminus vai jēdzienus .
12.11.2017 01:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
es pati esmu mediķis pēc izglītības un man mati stāvus ceļās , kad mūsdienās joprojām ir cilvēki , kuri gatavi ārstēties ar homeopātiju , kurai nav nekādas jēgas , tikai placebo efekts , nekā pieņemt kvalificēta ārsta palīdzību .

Par offtopic gan - atkarīgs ko, kad un kāpēc dara - pie kādām sūdzībām. Tā nav šitā pseido lieta, bet tur dažos gadījumos ir point, kāpēc ko lietot.
12.11.2017 00:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
elza, bet es ticu, ka bez materiālā pastāv arī nemateriālais. Ticu, ka ar placebo efektu arī var pietikt, lai izārstētos (nē, ne visos gadījumos, ne no visām slimībām, ne katrs placebo un ne katrs, kurš kam tādam tic). Citiem vārdiem sakot, es ticu brīnumiem - tādiem, kurus nevar izskaidrot zinātniski vai loģiski. Un es necenšos absolūti visam meklēt racionālus iemeslus. Priekš kam?.. Galu galā, ja kaut kas no tā atvieglo cilvēkam ikdienu, padara to krāsaināku, interesantāku, īpašāku - kāpēc to jādēvē par ļaunumu? Ar medicīnu arī ir tā, ka ne katram ārstam ir jātic uz vārda, ka ne vienmēr var noteikt diagnozi pareizi, ne visi izrakstītie medikamenti ir nepieciešami vai ir īstie, ne visas slimības var izārstēt... Katrā ziņā, te neviens nav jāpārliecina par sava viedokļa pareizību. Lai katram pēc viņa ticības pienākas. ;-)
12.11.2017 00:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja par to kāds ko 'sliktu' pasaka, tā pasaules gals un spuras gaisā. (kaut gan izsakās tikai pret elzaelza, ne citiem, kur pat arī interesantas lietas tiek minētas :D)
12.11.2017 00:54 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Ir jāskatās vairāk aksedents, kas man ir strēlniekā.
Saule zivīs.
12.11.2017 00:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)