Astroloģija

 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mācos astroloģiju vairākus gadus, nesen uzsāku to mācīties arī oficiāli.
Vēlos patrenēties kartes skaidrošanā nepazīstamiem cilvēkiem, kas ir ar mieru pēc tam sniegt atgriezenisko saiti (komentēt, kas ir bijis pareizi, kas nē).
No jums ir vajadzīgs dzimšanas datums (diena, mēnesis, gads), pēc iespējas precīzāks laiks un vieta. Šo informāciju var atsūtīt privātā vēstulē, bet, lai pieteiktos, jāiekomentē diskusija, jo izskatīšu rindas kārtībā. Ierakstīšu diskusijā, kura cilvēka karti analizēju un kad ir pabeigts, kad varu sākt izskatīt nākamo.
11.11.2017 20:49 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Karte nav gluži nākotnes paredzēšana. Tas ir cilvēka raksturojums un vēl 100 un 1 parametrs no dzimšanas brīža visas dzīves garumā. Diezgan individuāla padarīšana un bieži vien - pārsteidzoši precīza.

Statistika...
11.11.2017 23:32 |
 
Reitings 33
Reģ: 18.11.2015
Es arī piesakos !:-)
11.11.2017 23:38 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Intereses pēc pieteikšos un rindas kārtībā vari ar mani sazināties, lai dalītos ar šo info. Astroloģiju studēju jau vairākus gadus brīvajā laikā, un daudz maz nejaušības vai tiešām kosmiskā varā, daudz kas sakrīt ar dzīvi. Būtu interesanti lasīt tavu redzējumu :-)
11.11.2017 23:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Skumji , ka cilvēki spēj kaut kam ticēt tikai tāpēc , ka viņiem kaut kas sakrīt . Šie cilvēki pat negrib uzzināt , kāpēc tas viss ir bulšits un negrib nemaz painteresēties , izglītoties , vai šis vai kāds cits jautājums ir izpētīts zinātniskā līmenī . Viņi vadās no tā , ka "man sakrita" . Bet tāpēc jau pastāv šīs pseidozinātnes , jo viena cilvēku grupa , kurai nav kauns apmuļkot lētticīgos un mazizglītotos ir gudrāki par jums , lētticīgajiem , jo spēj izstāstīt jūsu "personiskās" kartes tā , lai jūs paši stāstīto varētu piedēvēt savām dzīves klapatām un dzīves norisei . Savienot to , ko stāsta ar kaut ko , kas ir jūsu dzīvē . Turklāt tie cilvēki ir ārkārtīgi labi cilvēku psiholoģijas pazinēji un viņi sākumā uzdos jums jautājumus tā , lai jūs nekad neiedomātos , ka no jums sākotnēji izvilina informāciju . Tieši te arī slēpjas tā visa atslēga , kāpēc jums it kā sakrīt . Patiesībā tur daļa sakrīt tāpēc , ka vienu un to pašu domu var piedēvēt miljoniem cilvēku , kuriem sakritīs izteiktā frāze par to , ka "līdz ar septembri atnāks atklāsme pār karjeru " . Protams , ka miljoniem atnāks , jo mūsu valstī septembrī cilvēki atgriežas no atvaļinājumiem , uzsāk darbu un viņiem ir jauns dzīves spars . Bet redz kāda lētticīgā domās , ka viņai pateica kaut ko baigi konkrētu un personisku . (t)
11.11.2017 23:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Un atliek kādam lētticīgam cilvēkam savilkt izteikto frāzi ar kaut ko no savas dzīves , tad visu pārējo , kas viņam nesakrīt , viņš automātiski ignorē , bet piedēvē ārkārtīgi nozīmīgu lomu tikai tam , ka kaut kāds patiesībā vispārīgs formulējums redz atbilst viņa dzīvei . Pats jau viņš , būdams lētticīgs un naivs , nespēj saredzēt to , ka izteikta vispārīga frāze , kura atbilstu ļoti daudziem cilvēkiem .
11.11.2017 23:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
elza, bet vai tev nav vienalga? Man šāda veida informācija ir palīdzējusi tikt skaidrībā ar dažām situācijām dzīvē (es nerunāju par nākotnes paredzēšanu, bet par personas raksturojumu). Nav jau tā, ka es ar savu dzīvi netieku galā pati, bet ir brīži, kad vnk tīri interesanti paliek, kāpēc notiek kaut kas, kas notiek. Un šādas kartes bieži vien sniedz šo skaidrojumu vai atklāj to notikumu šķautni, kura nebija redzama. Ok, tādi cilvēki varbūt ir labi psihologi. Bet tas taču lieliski! Es par velti vai par simbolisku summu varu saņemt laba psihologa konsultāciju, kurš “slēpjās” aiz pseidozinātnes. Kas tur slikts? Galvenais jau dabūt atbildes - kāda starpîba kādā veidā es tās iegūstu?...
11.11.2017 23:50 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.08.2015
Piesakos :)
12.11.2017 00:00 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Neons bet tev jau nepasaka neko jaunu , tu vienkārši lētticīgi uzticies cilvēkam , kurš tev pasaka , ka zeme ir apaļa , lai gan to tev pašai būtu jāzin un tu to pati varēji uzzināt . Un par personas raksturojumu , ko tu tādu īpašu par sevi uzzini ? Kā cilvēks , kurš nodzīvojis uz zemes 20+ gadus nezin savu personību un savu raksturu , visbeidzot paradumus ? Ja cilvēks uzskata sevi par varen labu padomdevēju , lūdzu , kur problēma sevi tā arī pasniegt kā labu padomdevēju vai arī izmācoties par psihologu , sniegt kvalificētu palīdzību , bet maskētais aiz "burvestību" maskas ir nekas vairāk kā mērķis apkrāpt naivos un mazizglītotos ar vispārīgu informāciju . Jo zin taču , ka Latvijā liela daļa cilvēku vēl dzīvo tumsonībā , tāpēc tādus viegli "paķert uz muļķi" ar to , ka viņi "redz nākotni , ir dziednieki , ir nezin kādi magi un tamlīdzīgi .
.
Kāpēc citās attīstītās pasaules valstīs ar labāku dzīves kvalitāti par Latviju cilvēki smejas par tādām lietām un tur arī nav tāda nenormāla daudzuma visādu pašpasludināto gaišreģu ? Tāpēc , ka tur cilvēkiem ir labāka izglītība , cilvēkiem ir poņa par lietām , bet tur , kur ir zemāka izglītība , ekonomika ,un valda visādu māņticību kults , kas nāk no pagātnes , tur joprojām arī eksistē tik daudz visādu pašpasludināto gaišreģu . (t)
12.11.2017 00:04 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja tas pašpasludinātais astrologs tik tiešām būtu labs padomdevējs un cilvēka psiholoģijas speciālists , tad viņš neslēptos aiz astrologa vai jebkāda cita stulbuma maskas , bet viņam būtu pavisam cits mērķis , kas būtu primāri -palīdzēt cilvēkiem , nevis gūt peļņu ar "laimes ratu " .
Ar tādu pašu veiksmi tu vari prasīt padomu "Caur ērķšķiem uz..." dalībniecēm , kuras tev neko jēdzīgu nepateiks , bet apkrāps kā tādu naivu ezīti , bārstot vispārīgus formulējumus cerot "gan jau viņai kaut kas sakritīs " .
12.11.2017 00:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
elza, ne vienmēr mēs visu par sevi zinām. Ir acīmredzamas lietas, bet ir lietas, kuras nojaušam vai zinām zemapziņā, taču līdz galam neizprotam. Ir dažreiz noderīgi, kad kāds no malas vnk ar pirkstu iebaksta un pasaka, ka zini, tev nav vīrieša, jo tu esi stulba kaza, beidz tāda būt un tev viss izdosies. Ne visi var šādu faktu paši atzīt skaļi, kaut ļoti iespējams bija nojauta... :-P ( Tas bija pārspīlēts piemērs).
Un par ārzemēm - daudzām slavenībām, politiskām figūrām ir savi personīgie astrologi, zīlnieki utt. Visā pasaulē pastāv reliģijas, māņticība, astroloģija, zīlniecība utt. Citur vairāk, citur mazāk, bet nekur nav tā, ka nav nemaz.
12.11.2017 00:12 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Neons tad kur problēma aiziet pie kvalificēta speciālista , kurš arī nopietni tevi izpētīs ? Bet kā , es atvainojos , sūda izkārtojums debesīs var kaut ko par tevi pateikt ? Vai tiešām nemaz , nemaz nav interesanti uzzināt kāpēc tā nav patiesība un , ka tas viss ir absurds un jau sen pierādīts kāpēc ?
.
Un par ārzemēm - daudzām slavenībām, politiskām figūrām ir savi personīgie astrologi, zīlnieki utt. Visā pasaulē pastāv reliģijas, māņticība, astroloģija, zīlniecība utt. Citur vairāk, citur mazāk, bet nekur nav tā, ka nav nemaz.

Kāpēc tu domā , ka konkrētās personas ir kādas autoritātes ? Pašpietiekamiem , izglītotiem cilvēkiem tādu nav . Stulbu slavenību ir papilnam , re , nav tālu jāmeklē , ASV prezidents Trams ir totāls debīliķis . :-)
12.11.2017 00:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons tad kur problēma aiziet pie kvalificēta speciālista , kurš arī nopietni tevi izpētīs ?
Taču ne vienmēr vajag kaut ko nopietni pētīt. Citreiz cilvēkam nav normālu gudru draugu un sarunbiedru, ar kuriem izrunāt šādas tādas lietas. Pie speciālista - pārāk nenopietna problēma un pārāk daudz maksā un var aizņemt daudz laika līdz tas “aizraksies” līdz “problēmas saknei”. A te - pasaka visu ātri.
12.11.2017 00:34 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Pasaulē ir zināmi uz vienas rokas pirkstiem uzskaitāmi gaišreģi visā pasaules vēsturē , bet tu vai kāda cita uzticies tam , ka random Maška otrpus ekrāna ir baigā gaišreģe ? Vai vēl trakāk visas šīs taro zīlnieces , kuras arī te blato un piedāvā izlikt kārtis no zila gaisa . Pašiem neliekas galīgi awkward uzdot jautājumu "Vai man ar misteru X būs veiksmīgas attiecības ? " . Tikpat labi tu vari man vai jebkuram citam uzdot jautājumu un es tev atbildēšu , tikai es atbildēšu godīgi , ka nezinu , nevis sākšu melot par to , ka kaut ko redzu vai zinu :) Kā kaut kāds nedzīvs priekšmets tevi pazīst , pazīst kaut kādu misteru X un spēj paredzēt nākotni ? wtf people . (t):-|
es pati esmu mediķis pēc izglītības un man mati stāvus ceļās , kad mūsdienās joprojām ir cilvēki , kuri gatavi ārstēties ar homeopātiju , kurai nav nekādas jēgas , tikai placebo efekts , nekā pieņemt kvalificēta ārsta palīdzību .
Taču ne vienmēr vajag kaut ko nopietni pētīt. Citreiz cilvēkam nav normālu gudru draugu un sarunbiedru, ar kuriem izrunāt šādas tādas lietas. Pie speciālista - pārāk nenopietna problēma un pārāk daudz maksā un var aizņemt daudz laika līdz tas “aizraksies” līdz “problēmas saknei”. A te - pasaka visu ātri.

tad uzdod sev jautājumu , kāpēc šie cilvēki pirms tev dot savu redzējumu par lietām , naturāli melo tev acīs skatīdamies , sakot , ka tas ierakstīts tavā personīgajā kartē ? Tev neliekas absurdi , ka cilvēks pirmkārt , tev melo par to , kas vispār nav iespējams un otrkārt , izvairās no atbildības , sniedzot tev konsultāciju ? Ja cilvēks nav galīgi auns vēl un kaut kur piefiksēs "pag pag tu mani ālē , jo man nesakrīt " , tad tādam astrologam vai par ko viņi sevi pasludina ,vienmēr būs attaisnojums , ka to jau ne viņi tev saka , bet to "saka" personīgā karte , kārtis vai hvz kas .
Padomā par to :)
Ja tiešām cilvēkam nebūtu ar ko parunāt , tad labāk parunāties ar nepazīstamu , bet godīgu cilvēku kaut vai virtuāli , bet ne tādu , kurš melos tev , sakot , ka redz to tavā kartē vai nez kur .
12.11.2017 00:41 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Tev PM.
12.11.2017 00:46 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Elza, nomierinies. Izskatās smieklīgi, ka tā cepies. Šis ir bezmaksas pasākums, kādēļ lai nepalasītu, sakrīt tā karte ar Tavu dzīvi vai nē. Tev jau parasti naudas izšķērdēšana ir sāpīgs jautājums, cik manīju, bet te jau nekā par naudu nav! :-D
12.11.2017 00:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Elizabethy piedod , ka izjaucu masveida tumsonības idilli :)
12.11.2017 00:48 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Ir jāskatās vairāk aksedents, kas man ir strēlniekā.
Saule zivīs.
12.11.2017 00:49 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja par to kāds ko 'sliktu' pasaka, tā pasaules gals un spuras gaisā. (kaut gan izsakās tikai pret elzaelza, ne citiem, kur pat arī interesantas lietas tiek minētas :D)
12.11.2017 00:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
elza, bet es ticu, ka bez materiālā pastāv arī nemateriālais. Ticu, ka ar placebo efektu arī var pietikt, lai izārstētos (nē, ne visos gadījumos, ne no visām slimībām, ne katrs placebo un ne katrs, kurš kam tādam tic). Citiem vārdiem sakot, es ticu brīnumiem - tādiem, kurus nevar izskaidrot zinātniski vai loģiski. Un es necenšos absolūti visam meklēt racionālus iemeslus. Priekš kam?.. Galu galā, ja kaut kas no tā atvieglo cilvēkam ikdienu, padara to krāsaināku, interesantāku, īpašāku - kāpēc to jādēvē par ļaunumu? Ar medicīnu arī ir tā, ka ne katram ārstam ir jātic uz vārda, ka ne vienmēr var noteikt diagnozi pareizi, ne visi izrakstītie medikamenti ir nepieciešami vai ir īstie, ne visas slimības var izārstēt... Katrā ziņā, te neviens nav jāpārliecina par sava viedokļa pareizību. Lai katram pēc viņa ticības pienākas. ;-)
12.11.2017 00:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
es pati esmu mediķis pēc izglītības un man mati stāvus ceļās , kad mūsdienās joprojām ir cilvēki , kuri gatavi ārstēties ar homeopātiju , kurai nav nekādas jēgas , tikai placebo efekts , nekā pieņemt kvalificēta ārsta palīdzību .

Par offtopic gan - atkarīgs ko, kad un kāpēc dara - pie kādām sūdzībām. Tā nav šitā pseido lieta, bet tur dažos gadījumos ir point, kāpēc ko lietot.
12.11.2017 00:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits