Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizliegtais paņēmiens. Bērnu nami.

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Kādas ir jūsu domas par pirmdienas raidījumu? Tikko noskatījos un, tik tiešām, spēja pārsteigt ārprātīgā vienaldzība, kas, nebaidos teikt, robežojas ar spīdzināšanu.
10.11.2017 21:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es nevaru tādus sižetus mierīgi skatīties... Man nervi netur! (t)
10.11.2017 21:47 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Kur var noskatīties? Skatos šī tēma cosmo aktuāla un es strādāju bērnu namā, tāpēc gribu redzēt kas par nezvēriem esam
10.11.2017 22:21 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Un adoptējiet, ņemiet aizbildniecībā tos bērnus, lai bērnu namu nebūtu. Esmu tikai par, bet tad sapratīsiet, ka tur ir, kas vairāk par ziediņiem. Es gribu ticēt, ka tie bērni pēc pilngadības sasniegšanas, nostāsies uz savām kājām, bet diemžēl viss, ko viņi zina, ir kā būt par patērētāju. Mēs visi protams, esam patērētāji, bet lai par tādu būtu, tomēr ir arī daļa pienākumu un atbildības, ko veicam.
10.11.2017 22:24 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Phoenix, noskaties raidījumu. Šajā kontekstā Tavs komentārs ir mazliet vairāk kā nevietā.
10.11.2017 22:27 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Un adoptējiet, ņemiet aizbildniecībā tos bērnus, lai bērnu namu nebūtu. Esmu tikai par, bet tad sapratīsiet, ka tur ir, kas vairāk par ziediņiem. Es gribu ticēt, ka tie bērni pēc pilngadības sasniegšanas, nostāsies uz savām kājām, bet diemžēl viss, ko viņi zina, ir kā būt par patērētāju. Mēs visi protams, esam patērētāji, bet lai par tādu būtu, tomēr ir arī daļa pienākumu un atbildības, ko veicam.

Interesanti, no kurienes viniem bus tadas prasmes, ja viniem to neviens nemacija berniba? Bet, kad pieaugusi, vieglak nevis censties atrast veidu, ka iemacit, bet nosodit, ka nemak.
Otraja diskusija tavs komentars - es spriedu pec ta, ko pasi psihneir. slimnicas darbinieki stastija zinam, bet, protams, ka tas (loti ceru) nenotiek katra bernu nama;
10.11.2017 22:29 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Tas ir ļoti, ļoti skumji, man joprojām trūkst vārdu par to visu. Sižets līdz asarām.. Tik daudz jautājumu par to, KĀ tā var būt?! Pilnīga neizpratne un bezspēcība tajā visā, jo viss, ko mēs, sabiedrība, varam darīt, ir kļūt par audžuģimenēm viņiem. Jo sistēma diez vai tik ātri mainīsies, lai gan ceru, ka šis sižets liks rīkoties.
10.11.2017 22:32 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
Un adoptējiet, ņemiet aizbildniecībā tos bērnus, lai bērnu namu nebūtu. Esmu tikai par, bet tad sapratīsiet, ka tur ir, kas vairāk par ziediņiem. Es gribu ticēt, ka tie bērni pēc pilngadības sasniegšanas, nostāsies uz savām kājām, bet diemžēl viss, ko viņi zina, ir kā būt par patērētāju.

kā bērnam (kaut gan nē, būsim korekti - zīdainim!!!) tu iemācīsi stāvēt uz kājām, ja viņam pat netiek pilnībā nodrošinātas pamatvajadzības, kā pastaigas svaigā gaisā, nepietiekamas fiziskas aktivitātes (ja vien tev 16 pavadītas gultā stundas šķiet tīri ok..), uzturs, barošanas veids utt. utjp.? es saprotu, ka šis ir vājprātā grūts darbs - būt kā pamatvajadzību mammai svešam bērnam par ~400 eiro (un šo sieviešu dēļ noņemtu cepuri, ja būtu vīrietis) -, bet tas neatbrīvo no atbildības, ko tu esi uzņēmusies labprātīgi (!). kaut gan vairāk šajā sižetā biju pārsteigta par pašu vadītāju, kas radīja iespaidu, ka viņa šī bērnunama vadībā vispār nepiedalās.
.
īstenībā esmu patīkami pārsteigta no LSM puses par publisku aicinājumu šos bērnus ņemt pie sevis uz laiku, lai viņiem sniegtu priekšstatu, ko nozīmē mīlestība un cieņpilna attieksme. zīdainim neieskaidrot režīmu, viņš nesapratīs - tukša lapa. bet no tās tukšās lapas veidojas mūsu sabiedrība, par ko mēs kopumā esam atbildīgi.
10.11.2017 22:44 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Ok, šobrīd skatos un redzu, ka runa ir par zīdaiņiem. Bet tik un tā alga ir nesamērīgi maza, lai darbā pieteiktos motivēti cilvēki.
10.11.2017 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits