Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārtraucu lietot hormonālās tabletes un netieku galā ar pumpām

 
Reitings 40
Reģ: 04.11.2013
Help, meitenes! Padalieties ar savu pieredzi tās, kurām ir bijusi līdzīga problēma - es 10 gadus lietoju hormonālās pretapaugļošanās tabletes, kuras man ārsts izrakstīja medicīnisku indikāciju dēļ, proti, man tika diagnosticēts policistisko olnīcu sindroms. Tagad man ir 28 gadi, ir doma plānot bērniņu un pus gadu atpakaļ ar ārsta ziņu pārtraucu lietot hormonālās tabletes. Pakāpeniski sāka parādīties pinnes, sākotnēji domāju, ka tas tāds hormonu disbalansa simptoms, taču to kļūst aizvien vairāk un vairāk, tās ir sāpīgas, strutojošas un šī problēma sāk mani pamatīgi nomākt.
Pie kāda ārsta jūs griezāties, kad jums sākās šādas ādas problēmas? Endokrinologa, dermatologa? Kā jūs to risinājāt un vai veiksmīgi atrisinājāt?
10.11.2017 10:03 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Viss kas saistīts ar hormoniem-izarstet nevar. Jo ar tam pasham tabletem ko 10gadus dzēri tikai palidzeja nomakt sekaa, celoni jau tas neararste, tikai tevi maksligi pieradina pashai neizstradat vajadzigos hormonus, ka rezultata pec dzershanas organisms ir shoka, jo jasak pasham kaut kas darit. Vienīgi var ceret ka ar gadiem vai grutniecibu tas pats nostabilizesies-bet ari nav galvots, jo man no pusaudzu gadiem pumpas bija uz sejas un ir joprojam, ari grutnieciba nepalidzeja. Pati kā to cenšos minimizēt- regulara adas attirishana un mitrinashana gan no ieksham gan arpusee. Starpcitu man ari palika tikai sliktak kad uzsaku dzert ripas, joka partraucu- ta pat ka tev - sejaa ada bija briesmiga.
10.11.2017 10:41 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Es dzēru un turpinu dzert naktssveces eļļu un izvairījos no pumpām..
10.11.2017 16:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Man pàrtraucot dzert hormonàlàs, nekas nemainījàs par laimi. Bet tà- ej pie dermatologa un jànodot uz hormonu daudzumu analīzes, tad, kad būs cèlonis zinàms, tad arī būs zinàms kà àrstèt
10.11.2017 16:29 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
same here 8-) ir pagājis gads un es nevarētu teikt, ka kkas ir uzlabojies. vitamīnus esmu dzērusi, naktsveces eļļu dzērusi, visādi līdzekļi izmēģināti, bet nekas nelīdz. hormonu analīzes esot labas, tā saka daktere. bet seja vnk tā protestē, nezinu ko lai vairs mēģina.
10.11.2017 16:41 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.08.2013
Man arī bija līdzīgi, organisms šādi sevi attīra no liekā. Man palīdzēja tas, ka sakārtoju savu uzturu un sāku no rītiem dzert citronūdeni. Citronūdens palīdz organismam saglabāt vajadzīgo sārmaino vidi.
10.11.2017 17:41 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Tiku galā ar šo problēmu apbruņojoties ar nereālu pacietību,naudu un labu dermatologu.Manējā bija pavecāka gājuma tante,kura man izrakstīja superīgas zāles,kurās nebija ne piliena no hormoniem,tikai mazliet sausināja ādu.Sākumā sametās pumpas visur,tā smēre izvilka visu ārā un tad pamazām nogāja.Var tikt galā arī ne baigi stiprajiem zieķiem,jo zinu ka citur dod izraksta smēres,kuras domātas ļoti smagiem aknes gadījumiem,pat ja problēma nav tik nopietna.Mana dermatoloģe viņus atbalsta tikai ļoti trakos aknes gadījumos,un arī -periodiski.Varētu memuāru sarakstīt par savu pieredzi.Tagad sejas āda ir bez pumpām,protams,ka uzturs arī iet roku rokā un dažas tabletes no homeopātiskās aptiekas.Veiksmi!
10.11.2017 18:12 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Aizmirsu piebilst - man arī ir pcos. Gāju pie dermatologa un homeopāta.
10.11.2017 18:13 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
man ir diezgan liela bēda arī ar šo.. varbūt kāda zin kaut ko kā sakārtot hormonus? man ir ļoti liels vīriško hormonu daudzums un ārste vnk liek dzert hormonālo kontracepciju(t)
10.11.2017 18:21 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
apšulapa nekā nepalīdzēt , ja savi hormoni nepareizi strādā , tad to arī kompensē ar hormonālajiem līdzekļiem . Jāskatās tikai vai hormonālā kontracepcija to kompensē , jo ir arī atšķirība starp kontracepciju ar kuru var šo to palabot , pie tam ja vēl mērķis izsargāties , vai arī tīri jākompensē iztrūkstošais hormons , kuru regulē ar atsevišķām zālēm , kuras nav kontracepcija .
10.11.2017 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
elzaelza - jau 4 mēnešus lietoju un ir uzlabojumi, bet tomēr.. man viņas visu laiku sanāk būs jālieto?(t)
10.11.2017 19:00 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
apšulapa Man uzlabojās hormonu cipari un izskatās,ka drīz būs pat normā.OK nelietoju,jo uzskatu,ka tie manam organismam dara daudz par sliktu,un tagad cīnos arī ar tām sekām,kuram man ir to dēļ.Tas viss aizņem nereāli stingru režīmu,un pacietību.Vari PM atsūtīt,varam uzsist klaču par šo.
10.11.2017 19:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits