Piektdieņa 10.11.2017 beztēmis

 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Lāaaabrīt piektdienā!
Esmu mājās, čilloju,dzeru kafiju, pēc 2,5h pie doka.
Nu tad par visu un neko!
Kādi plāni 11.11.? ( Lāčplēša dienai) ?
Gatavosiet mājās svētku vakariņas?
--
Piedodiet, nemāku ielikt bildi. :D Bet ja kāda to ļoti grib, droši liekat! :):-P:-D
10.11.2017 07:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man ari pec darba frizieris, bet nekas ipass, tikai ieveidosu matus si vakara randinam. Man sajusma tada pati, ka pirmaja tiksanas reize, sezu un nevaru sagaidit, lai gan pirms paris stundam kopa modamies. :D
Lai visam jauka piektdiena!
10.11.2017 10:21 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012

Fiore
Man ari pec darba frizieris, bet nekas ipass, tikai ieveidosu matus si vakara randinam. Man sajusma tada pati, ka pirmaja tiksanas reize, sezu un nevaru sagaidit, lai gan pirms paris stundam kopa modamies.

Cik jauki! (l) Lai jauks randiņš!
10.11.2017 10:28 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es arī gribu randiņu :D
10.11.2017 10:50 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Čau piektdienā!
Šī man laikam būs smagākā darba diena visā nedēļā, jo rīt pasākums un šodien jāveic visi sagatavošanās darbi + visādi svarīgi ciemiņi jāuzņem. No rīta agri jau bija braukšana, tagad miegs lauž nost. Esmu sākusi lasīt "Zaļo jūdzi", nevarēju apstāties līdz kādiem 2 naktī :-D Tā nu neizgulējos.
7heaven, man arī šī situācija šķiet murgaina un nepieņemama. Visvairāk jau tās kolēģes un viņas attieksmes dēļ. Nu cik iestādēm reāli ir nācēju kontrole vai apsardze? Realitātē diemžēl ne tik daudzām. Man arī darbā diezgan bieži jāpaliek vienai līdz tumšam vakaram. Līdz šim ir laimējies. Vienreiz ienāca čigāni un sāka grābstīties ap kases aparātu, sāku skaļi lamāties, no blakus kabineta izskrēja kolēģis un šos aizbiedēja. Vēl vienreiz ienāca 2 pļēguri, knapi uz kāpnēm stāvoši, sāka visādas pretīgas seksuāla rakstura piezīmes izteikt. Arī palaimējās, ka nebiju darbā viena. It kā jau no ārpuses filmē ieeju, bet ko tas dos pēc tam.
Gvi, varbūt vari sarunāt ar to vakardienas kolēģi, kas pieskrēja, lai ik pa laikam pieskata? Nu, ja sakarīgs kolēģis, gan jau neatteiks un pašai Tev drošāk būs. Un tai bābai gan es pateiktu visu, ko par viņu domāju. Galvu augšā! ;-)
10.11.2017 11:02 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
šorīt sēdēju un sapratu, ka laikam jāsāk meklēt jauni draugi, jo.. ir piektdienas vakars un man pat nav ar ko aiziet, piemēram, uz kino.. draudzenēm sava privātā dzīve vai darbs. manā vecumā jau laikam nepieklājas sēdēt vienai pie TV.
atnācu uz darbu un uzzināju, ka 20.11. ir jāstrādā. esmu pat pamatīgā šokā, labi, ka priekšniecība ir prom, da nu tiešām pateiktu visu, kas uz sirds šajā mirklī.
plus, saplēsu gredzenu. :-(
GVI, turies! es laikam tomēr mēģinātu nepieļaut tādu tipiņu iekļūšanu jūsu darba vietā. normāli tas nav, ka tevi apdraud.
10.11.2017 11:05 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Gvinevera
vakar kolēģe vīrs sadzēries ārdījās kabinetā un man arī draudēja.

Jums vīriešu tur nav vai, ka šādas situācijas tiek pieļautas? Ja darbā citu nav, tad galu galā, pasaki savam vīrietim, lai šo situāciju nokārto. (t)
10.11.2017 11:08 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Šoko, draudzējies ar mani! :-P Es mēdzu būt normāla! :-D Uzsvars uz mēdzu! :D
Plānā - doties pa pilsētu, sagatavoties mācībām. Un uztaisīt kaut ko gardu. Laikam taisīšu vistas fileju, salātiņus, vīram arī kartupeļu biezputru. (s)
10.11.2017 11:12 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Profesore - man arī tādas tevis aprakstītās situācijas ir bijušas diezgan daudz, tādas mani diemžēl pat vairs nesatrauc. Bet viens ir piedzēruši tipiņi, kam gribas vulgāri "piecirst" vai kādam kaut ko nozagt, otrs ir, ka tev reāli jābaidās tikt piekautai vai vēl ļaunāk. Uzskatu, ka jebkurai brīvi pieejamai darba vietai jābūt vismaz apsardzes kompānijas līgumam un signalizācijas pultij darbinieku drošībai. Slimie pilna pasaule!
10.11.2017 11:15 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
nav iespējams izkontrolēt kas nāk. pat ja apsardze sēdētu pie durvīm, ko tas dotu, ja pēc skata normāls bija, piedevām darbinieces vīrs - loģiski ka tāpat ielaistu iekšā. ne jau viņš tur uz kājām knapi stāvēja vai uzreiz ienākot telpās sāka visu lauzt un dauzīt, lai cilvēks no malas varētu saprast, ka šito kadru iekšā nevar laist.
ar kolēģi nav jēga runāt, jo viņai tā norma un reāli šodien neizskatās pat sakaunējusies. citas ilglaicīgās kolēģes, kam nācies strādāt ar šito vienā kabinetā, man jau ne reizi vien teica, ka kā šis pa durvīm iekšā, sava miera labad ir jāiet ārā. Parasti gan pietika ar to, ka es viņu vienkārši ignorēju, neielaidos sarunās, viņš paburkšķēja uz sievu un gāja prom, šoreiz sākās šausmas, paņēmu telefonu lai varu iziet no kabineta un piezvanīt policijai, bet viņš reāli NELAIDA. uzreiz kā pāvs durvīm priekšā (man galds telpas pretējā stūrī) un tas, ka es mēģināju runāt pretī un tikt ārā no kabineta, viņam vēl vairāk norāva jumtu. :'-(
10.11.2017 11:16 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Hmerever
nu kā Tu to iedomājies? ka kāds kolēģis regulāri dežūrēs pie mūsu kabineta, vai mans vīrietis sēdēs man blakus darbā? nu nevar tak zināt kad un vai kas tāds atkārtosies.
10.11.2017 11:17 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
la chocolatina, es esmu atvērta :)
10.11.2017 11:22 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
KristīnA!, tu tak arī no Liepājas, briest cosmo Liepāja tuss? :D
10.11.2017 11:23 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Interesanti, pirmo reizi tā!
Vai jums kādreiz no pasta ir sūtīta sms, ka pienācis sūtījums ar konkrētu Nr.?
10.11.2017 11:26 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Gvinevera
Kāds sakars ar dežūrēšanu? Piezvani kolēģim uz blakus kabinetu - atnāks un izmetīs to lopu ārā.
Otrs variants pasaki savējam vīrietim - aizbrauks un pateiks lopam, ka ja viņš vēlreiz atvērs muti tavā virzienā, tad staigās uz kruķiem.
Ar lopiem ir jārunā lopiem saprotamā valodā tas arī viss.
10.11.2017 11:29 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
ar kolēģi nav jēga runāt, jo viņai tā norma un reāli šodien neizskatās pat sakaunējusies. citas ilglaicīgās kolēģes, kam nācies strādāt ar šito vienā kabinetā, man jau ne reizi vien teica, ka kā šis pa durvīm iekšā, sava miera labad ir jāiet ārā. Parasti gan pietika ar to, ka es viņu vienkārši ignorēju, neielaidos sarunās, viņš paburkšķēja uz sievu un gāja prom, šoreiz sākās šausmas, paņēmu telefonu lai varu iziet no kabineta un piezvanīt policijai, bet viņš reāli NELAIDA. uzreiz kā pāvs durvīm priekšā (man galds telpas pretējā stūrī) un tas, ka es mēģināju runāt pretī un tikt ārā no kabineta, viņam vēl vairāk norāva jumtu.

Kam ir jānotiek, lai situāciju beidzot kāds sāktu risināt? Nākamreiz viņš iezvels no visa spēka tev un tā arī būs norma. Te arī ir skaidri redzama kolektīvā vienaldzība, kad visi labāk izliekas neredzam, iziet no kabineta vai ignorē klaju agresiju. Tev nav jādomā, kā aizstāvēties darba vietā, tev nav katru turpmāko dienu jāsalecas pie katras durvju atvēršanas vai jāglabā šķēres pa tvērienam. Tā NAV norma, tu ESI upuris, pat ja nedabūji reālu fingāli. Un tā IR tieša kolēģes atbildība. Ja viņa to nevēlas uzņemties, tev nav jājūtas atbildīgai par viņas ignoranci.
10.11.2017 11:33 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
7heaven, es jau nesaku, ka manas situācijas pielīdzināmas Gvineveras murgam, bet realitātē tiešām daudzās jo daudzās iestādēs darbinieki ir pakļauti tādam riskam.
10.11.2017 11:36 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Hmerever, Tev kaut kāda prasta domāšana. Saka taču, ka viņa pat nevarēja piezvanīt kādam.
10.11.2017 11:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Gvinera, personāldaļu vai izpilddirektoru kāds informēja par notikušo? vai visi tikai pašausminājās un vairs neko?
10.11.2017 11:40 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Vai jums kādreiz no pasta ir sūtīta sms, ka pienācis sūtījums ar konkrētu Nr.?

Jā, tiko saņēmu:)
Bet vispār tā līdz šim man bija bijis tikai ar LV internetveikalu sūtījumiem. Bet šobrīd, izņemot dažas Alī paciņas, neko negaidu. Lai gan pirms pāris dienām Alī paciņa ar kurjeru tika atvesta, tā ka visādi pigori var būt.
10.11.2017 11:41 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
Tā ir vienkārši tāda sabiedrība! man tā neliekas norma, bet es labi zinu, ka ja es teikšu DD, ka "pie Anniņas nāca Jānītis un man gandrīz pa purnu pie reizes iegāza", atbilde būs"nu nepaveicās Anniņai, ka viņai Jānītis tāds". Neviens mani te nepasargās "no augšas", to es saprotu tāpat. Tāpēc nopirkšu piparu baloniņu vai ko tādu un iemetīšu galdā katram gadījumam, tas ir viss ko šajā situācijā var izdarīt.
10.11.2017 11:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits