Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt kopā un nekrāpt?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Uzgāju šo rakstu:
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/binnija-ir-arkartigi-sarezgiti-nodzivot-monogami-visu-dzivi-kopa.d?id=49422629
Nekas daudz tur nav pateikts, bet aizdomājos tāpat. Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot? Jūsu domas?
08.11.2017 23:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ar mīlestību var uzvarēt visu.
Ja ir mīlestība, ja abi spēj saprast, just un sakalusīt otru bez vārdiem. Ja ir attiecības , ja neļausiet laikam, rutīnai, aizņemtībai un visām pārējām svarīgākajām problēmām nomākt un nesaklausīt otru, tad viss būs labi.
Attiecību sākumā viss ir abu rokās, dzīvot kopā ar dvēseli dvēselē un noturēt šo stīgu ir taisnu ir iespējams, ja vien abi spēs sadzirdēt, just un uzklausīt viens otru.
13.11.2017 09:11 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Xanax te patiesībā pāris šajā kontekstā interesantus (un nebūt ne nereālus) jautājumus aktualizējis...
nav īsti saprotama kur ir tā robeža kur sākas krāpšana. OK, fiziski izdrāzt kaimiņieni tiešām skaitīsies ka krāpšana. Bet ja vīrietim ir virtuālais sekss ar sieviete, tad tā arī ir krāpšana?

Šī ir sadaļa, par kuru droši vien nekādi citādi, kā vien savlaicīgi izrunājoties ar partneri nevar būt drošs (un patiesībā jau nevarēs būt 100% drošs arī pēc sarunas). Katram ir savas robežas, kas tiek uzskatīts par pienemamu/nepieņemamu, līūdz ar to - kur ir krāpšana un kur - nē.
Un ja vīrs pārgūļ ar citu vīrieti vai sieva pārguļ ar citu sieviete, tas arī skaitīsies ka krāpšana?

Man, personīgi, būtu daudz vieglāk pieņemt, ka vīrietis mani ir krāpis ar citu vīrieti, nekā ar citu sievieti. Kāpēc?? Ja tā ir cita sieviete, tad vienmēr paliek atklāts jautājums par to, ko es kā sieviete viņam nespēju dot tādu, ko spēja tā otra sieviete. Ja tas ir vīrietis - skaidrs, ka vienkārši nebiju īstais dzimums. Tur kaut kādi citādi instinkti vai novirzes darbojas.

Ja vīrietis pārguļ ar seksa robotu/lelli, tad kā šo te variantu skaitīt?

Par šo gadījumu jau arī droši vien katram savi secinājumi, bet kaut kādā veidā varētu vilkt paralēles ar virtuālo seksu. Man tas nav pieņemams, bet gan jau kādam citam ta ir norma. Tātad - atkal jau jāsaprot, kā uz to raugās partneris.
13.11.2017 09:51 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Ja vīrietis pārguļ ar seksa robotu/lelli, tad kā šo te variantu skaitīt?

Manā uztverē krāpj ar cilvēku, savukārt citi priekšmeti, ar ko stimulē savus dzimumorgānus gluži nav tas pats.. tādā gadījumā var aizdomāties, ar kādu frīku ir kopā un līdz sr to var nākties šķirties vnk pārāk atšķirīgu interešu dēł :-D
Un vispār sekss ar lelli nebūtu drīzāk masturbācija next level? :-D
13.11.2017 10:44 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Būtu čalis dabūjis kaut reiz sev par partneri "ledus karalieni", sāktu ātri vien dziedāt citu dziesmu.

Un kas tev spiež būt attiecībās ar ledus karalieni? Tad izrunā savu neapmierinātību vai šķiries.
13.11.2017 13:20 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Būtu čalis dabūjis kaut reiz sev par partneri "ledus karalieni", sāktu ātri vien dziedāt citu dziesmu.

Jā, mani arī interesē, kādēļ šādos gadījumos nešķiras, bet tikai apkārt sūdzas un vēl laiž pa kreisi. Nav vairs vecāku sarunāto laulību ēra, lai paliktu kopā ar visādām ledus karalienēm. Nevar pats sagatavot ēdienu vai kas ir tas iemesls? (t)(t)(t)
13.11.2017 17:59 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Esmu pati krāpusi 3 no 4 attiecībām, bet nekad neesmu vainojusi otru tajā, jo tas parasti notiek, kad saprotu, ka cilvēks nav priekš manis un negribu turpmāk būt kopā (un viņš nav pie tā vainīgs, ka neatbilst maniem standartiem vai, ka es neko īpašu nejūtu,) un esmu pārrunu procesā, ka attiecības jābeidz.
Tādēļ nesaprotu šos ''viņa tāda un tāda'', bet kopā jāpaliek, tikai šīs elles mokas jāremdē ar kādu citu ik pa laikam. (t)
13.11.2017 18:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!