Būt kopā un nekrāpt?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Uzgāju šo rakstu:
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/binnija-ir-arkartigi-sarezgiti-nodzivot-monogami-visu-dzivi-kopa.d?id=49422629
Nekas daudz tur nav pateikts, bet aizdomājos tāpat. Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot? Jūsu domas?
08.11.2017 23:14 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja pareizi atceros, Dyonis krāpa savu sievu, tādēļ arī viņam ir teorija, ka 90 % krāpj ''statistiski'', bet es atkal pārejot dažām statistiskām tik lielus ciparus neatradu.
Pārsvarā aptaujās figurē šādi skaitļi:
Percent of men who admit to committing infidelity in any relationship they’ve had 57 %
Percent of married men who have strayed at least once during their married lives 22 %
Percent of marriages where one or both spouses admit to infidelity, either physical or emotional 41 %
09.11.2017 14:41 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
un tieši tā, to dara abi dzimumi, nevis tikai vīrietis vai sieviete.:-D
09.11.2017 14:47 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Sognare, nu nu. Es esmu dzīvē redzējusi tādus, kas tāpat saka, bet tad, kad atrodas tā, kuru grib precēt, tad esošo pamet un ar to otru jau pēc gada apprecas, pēc diviem gadiem bērns, utt. Un ja jau tikai papīru ķēpāšana, tad jau arī nekas traks nenotiktu, ja saķēpātu. Es palieku pie tā, ka negrib konkrēti ar šo sievieti, nevis vispār vispār.
09.11.2017 15:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Spīdola iespējams ,bet ne man spriest, viņa galvā nevaru ielīst un pateikt,ka tā ir vai nav. :-)
09.11.2017 15:20 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Jā, ticu, un zinu pietiekami daudz tādus pārus :-)
Pati nekad neesmu krāpusi. Arī kad trakajos tīņa gados, kad bija attiecības, kas tajā brīdī likās nu tik ļoti nopietnas :-D , neesmu to darījusi, nekad neesmu sapratusi, kā var pēc tam otram acīs skatīties. Ir bijušas attiecības, kad sāk nākt galvā nopietnas domas par citiem, un tad man tas arī ir signāls, ka viss jāizbeidz.
Arī nesaprotu, kā var gadīties. Attopos otra gultā, un pie sevis nodomāju - ak, nu kam gan 1x negadās.. ? :-D
09.11.2017 15:23 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
un tieši tā, to dara abi dzimumi, nevis tikai vīrietis vai sieviete.

Te varētu piebilst "ar mani tā nekad nenotiks"
Kad pāris precas vai sāk kopdzīvi, ne sieviete ne vīrietis nedomā, - nu pēc gadiem 5-7 būs rutīna apnikums un vajadzēs kaut ko meklēt no malas. Tātad šo gadu laikā kaut kas ir izmainījies, kas noved šāda rezultāta. Tas var arī nenotikt, ja abi spēj saprasties un tikt pāri visām krīzēm.
Bieži vien viens vai abi negrib papūlēties ieguldīt vairāk kaut ko attiecībās un sanāk tā kā sanāk.
Un tie kuriem ir kaut kas ir gadījies, klusēs un viss paliks kā ir.
09.11.2017 15:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Jā,pa to es arī brīnos, 1x tak var kļūdīties katrs!
Nu manuprāt ir jāmāk nepieļaut šādas kļūdas un ja krāpšanu uzskata par vienkāršu kļūdu, nu man netīšām, piedod, tā bija 1x ,tak,nu ko man sanāca ,pa ko tagad man pārdzīvot? Tak katrs var 1x ,kļūdīties (t).
Krāpšana nav kļūda! Tā ir otra cilvēka pazemošana, necieņas izrādīšana! Tad jau visas savas rīcības varam norakstīt uz 1x kļūdīties var katrs. Bet tak cilvēkam ir smadzenes, lai spētu domāt, un saprast ko dara.
Cilvēks 1x braucot ar mašīnu nobrauc cilvēku, vai kāds viņam teiks, nu katram var 1x gadīties! Diezvai! Var kļūdīties, gatavojot ēst, dziedot sajaukt vārdus,bet ir lietas kas vienkārši nav un nevar būt kļūdas.
09.11.2017 15:39 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Dionysus
Te varētu piebilst "ar mani tā nekad nenotiks"

Nekur neesmu tā teikusi, un es tā nedomāju, vienkārši tracina, ka tiek uzskatīts, ka krāpšana ir norma, un tā ir obligāti jāpiedod, savādāk nebūsi neko pieredzējis un nesagaidīs 50. kāzu jubileju. Muļķības.
09.11.2017 15:43 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
runāšu tikai par sevi. neesmu nevienās attiecībās krāpusi, nekrāpju un nespēju iedomāties sevi to darām. esmu izteikti monogāma. tādēļ jā, ticu, ka var nekrāpt un dzīvot kopā ilgi un dikti. turklāt, lai arī rozā brilles jau sen ir garām - es labi apzinos, ka mans vīrietis ir tālu līdz ideālam (tāpat kā es), un tāpat citus vīriešus neuztveru kā vīriešus. grūti izskaidrot, bet nu vispār neuzlūkoju viņus tā kā pretējo dzimumu. arī nomainot darbu, kur lielākoties tikai vīrieši apkārt ir, tāpat saprotu, ka nu nekas nemainījās. nav un viss.
mans tēvs ir manu māti krāpis pa labi un pa kreisi, pēc tam pameta un aizgāja pie mīļākās. varbūt arī tas ietekmēja manu negatīvo nostāju šajā jautājumā, bet nu jā.. nespētu nevienam piedot krāpšanu.
09.11.2017 15:53 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Es ticu, ka var nodzīot nekrāpjot.
Mūsdienās gan šķiet, ka flirtēšanam fiziska krāpšana ir aktuāla lieta, diemžēl. Lai gan, agrāk vienkārši cilvēki mācēja to labāk visu noslēpt. Pat zinu visu par radiniekiem tagad, kā bijis utt. Cilvēks pie vecuma var ko tādu pats pastāstīt. Tā kā dzirdēts par šo ir gana.
Te gāja runa par krāpšanu tā kā domās vien. Hm, manuprāt, cilvēks kad redz uz ielas kādu skaistu cilvēku, paskatīsies tāpat. Kapēc tad acis ir dotas? Tas arī ka pats uztver.
Vispār, apkārt ir tik daudz kārdinājumu, uzbāzīgu cilvēku, kas paši lec virsū, ut. Tapēc no visa tā atteikties ir jāmāk mācēt. Ir kas var, ir kas nē!
09.11.2017 16:33 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Mademoiselle!
vienkārši tracina, ka tiek uzskatīts, ka krāpšana ir norma

Kur es esmu to rakstījis ?
Sabiedrība ir tāda kā ir. Ja krāpšanu uzskatīs par lielu TABU, par to mazāk runās un varbūt liksies ka viss ir labāk.
Labāk ir saprast ka tāds fakts pastāv un gandrīz jebkurā ģimenē var krāpt gan sieva gan vīrs. Tad arī var saprast cēloņus un izdarīt visu lai tā nenotiktu.
Nevis tikai konstatēt faktu, pasludinot ka šādi vīrieši ir cūkas un sievietes ir palaistuves.
09.11.2017 16:33 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Labāk ir saprast ka tāds fakts pastāv un gandrīz jebkurā ģimenē var krāpt gan sieva gan vīrs. Tad arī var saprast cēloņus un izdarīt visu lai tā nenotiktu.

Dionysus, diemžēl kaut kā šis princips, ka tas esot normāli darbojas pārsvarā tikai starp krāpjošajiem vīriešiem. Ja viņu sievas nokrāptu/nokrāp, tad gan puņķi lieli un attiecības ar tādu palaistuvi ir jāpārtrauc.
09.11.2017 16:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Manuprāt, tikai par sevi vēl to varētu teikt, pat gluži ne par otru pusīti, kur nu vēl par citiem pāriem.

Piekrītu Macaw - kā var būt tik pārliecināts, kurš ir vai nav krāpis. To sakot, gribētos jau domāt, ka krāpēji tomēr nav daudz, bet, nu, tas tomēr ir tāds temats, kuru ne visi gribēs atklāti un godīgi apspriest.
Skumji, ka esam tik tālu nonākuši, ka krāpšanu jau uztver kā normu, ko cilvēkam piedot, jo taču kļūdīties var visi.

Kurš saka, ka tā ir norma? Turklāt neredzu kāpēc man vispār būtu jāpiedod lietas, kuras uzskatu par normu? Ja es uzskatītu, ka krāpšana ir normāla - kāpēc lai es vispār apsvērtu vai piedot to vai nē? Attiecinu uz sevi, jo nesapratu šo domu gaitu.
09.11.2017 16:47 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Secinājums no diskusijas- nenokrāpjot otru, nemaz nevar nodzīvot skaistu mūžu kopā, ja nenokrāpsi , būsi nūģis.

Interesants secinājums.
Cilvēks 1x braucot ar mašīnu nobrauc cilvēku, vai kāds viņam teiks, nu katram var 1x gadīties!

Pateicos liktenim vai kam nu, jo man tā nav gadījies. Bet man ir gadījies, ka braucu un narkomāns metas zem riteņiem, man vienkārši paveicās, ka varēju izvairīties. Smago automašīnu šoferi un vilcienu vadītāji var nobraukt cilvēkus diezgan elementāri, pat sekojot visiem noteikumiem. Tā pat arī daudz sarežģītākos nelaimes gadījumos, kur sabiedrībai tik ļoti gribas atrast vienu vainīgo, bet reāli analizējot konkrēto gadījumu parasti tomēr var redzēt, ka tas ir noticis vairāku faktoru dēļ un tas "lielais ļaundaris" patiesībā tik slikts nav (bet nu tur jau no paša sākuma jāietur neitralitāte, nevis jātvīkst pēc kāda sodīšanas).
09.11.2017 16:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Te pat nav runa par ticēšanu monogāmijai vai poligāmijai (un krāpšanai), jo pēc manām domām, tā ir izvēle - būt monogāmam, būt poligāmam, būt krāpējam vai vēl nez kādam. ;)
.
Zinu pārus, kuri ir monogāmi, un man pašai liels prieks ko tādu skatīt savām acīm. :) Jo nu tas burvīgais, vārdos neizsakāmais, kas virmo starp viņiem... (l) Tāpat zināmi, kuri tādi nav... Un tas ir bēdīgi, bet vēl bēdīgāk, ja krāpēji savai rīcībai meklē (un atrod) dažādus attaisnojumus, lai manipulētu ar savu otru pusi un iestāstītu tai/tam, ka tas ir normāli, pieņemami, ka tā dara visi, ka tas nav nekas sevišķs, ka otra puse pati vainīga, jo nav pietiekami perfekta vai vēl nez kāda, lai tai būtu uzticīga, kaut vienīgais, kur otra puse vēl varētu būt vainīga, ir tas, ka šitā pagalam muļķīgi ļauj sev karināt makaronus gadiem ilgi. :-O
.
Tas gan, ka monogāmija nozīmē arī briedumu ne tikai pases datos, bet arī morāli, garīgi, ētiski, un tā liek pamatīgi strādāt pašam pie sevis, lai izravētu it visas nezāles no savas sirds, kas liegtu veidot patiesas vienlīdzīgas attiecības ar savu otro pusīti. :) Nu, jā, tiem, kam netīk sevis uzkopšanas darbi, tie arī meklē attaisnojumus statistikas datos, #VisiDaraTā un citos tādos. ;) Bet - kas meklē, tas atrod. :-P
09.11.2017 17:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Lasu nekad nesaki nekad un kļūdīties var katrs un domāju.. ko īsti jūs domājat ar vārdu "kļūdīties" šajā tēmā par krāpšanu? kā jūs to saprotat?
Kļūdīties - piekrāpt un saprast, ka tā ir kļūda un prasīties atpakaļ un solīt, ka vairs tas neatkārtosies? principā tas nozīmē pēc krāpšanas solīt monogāmiju un solīt, ka nekad nesaki nekad vairs nenotiks? Un cik reizes tad var tā kļūdīties? Tik daudz kā saka nākošais populārais teiciens aiz šiem diviem augstāk minētajiem - pirmā reize var būt nejaušība, pārējās izvēle/apzināta rīcība (vai kaut kā taml)?

Varu atbildēt tikai par sevi. Es lietoju vārdu "kļūda" šajā kontektā tā, ka , piem., kāds nokrāpj, bet to nožēlo. Kā jau teicu, man ir grūti spriest kā es justos, ja reāli būtu tādā situācijā, bet prātā nāk situācija, kad pāris ir ilgi dzīvojis kopā (piem., gadus 20), atsvešinājies, un viens no pāra kādā ballītē, kur otra puse nav klāt (piem., skolas salidojumā) mirkļa iespaidā (jaunas, asas emocijas, sajūtas iekārots, u.c.) pārguļ ar kādu citu. Bet pēc notikuśā attopas par nodarīto un to, kā otra puse jutīsies. Lūdzu nepārprast, nekas no manā situācijā minētā nav attaisnojums krāpšanai un, piem., ja cilvēks ierastos pie manis (ceru, ka tas nekad nenotiks gan) un pasniegtu šo stāstu pilnu ar attaisnojumiem un "kļūdīties var visi", es to nevarētu piedot, bet, ja man atzītos un es redzētu, ka cilvēks tiešām to nožēlo - tad tagad domāju, ka mēģinātu (!) piedot. BET tas ir tas, ko domāju tagad un tas nenozīmē, ka uzskatu, ka krāpšana tāds nieks vien ir un varu saprast, ka ir cilvēki, kuri piedošanu pat neiedomātos apsvērt.
09.11.2017 17:16 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionysus, diemžēl kaut kā šis princips, ka tas esot normāli darbojas pārsvarā tikai starp krāpjošajiem vīriešiem. Ja viņu sievas nokrāptu/nokrāp, tad gan puņķi lieli un attiecības ar tādu palaistuvi ir jāpārtrauc.

Diemžēl daži spēj saprast tiki daļu no rakstītā - to kur var visu uzvelt un apvainot vienu pusi.
Attiecībās reti kad viens ir vainīgs. Arī ir mana vaina kad sievai gadījās savi grēki. Es nekad neesmu pazemojis vai nosaucis viņu apvienojošos vārdos. Mīlu un cienu viņu, un gribu nodzīvot kopā visu mūžu. Esam daudz ko piedzīvojuši un pārdzīvojuši un mūsu attiecības tagad ir stipras, stiprākas nekā agrāk.
To kas daudziem ir gadījies paliks viņu pašu ziņā. Atzīties savos grēkos reti kurš grib, jo labi saprot kāda pēc tam būs attieksme. Pat te, anonīmā forumā daudzi nespētu to izdarīt, jo gribās būt pareizajām ar savu vienīgo taisnību.
09.11.2017 17:17 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
ja, mani piekrāptu ar kādu citu veceni, es novāktu. Un, džeks būtu gatavs!!!
Ja, LV šādi te izdarītos ar vīriešiem, tad būtu cita runa!!!
09.11.2017 17:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par citiem nezinu, bet es esmu absolūti, absolūti monogāms cilvēks, randiņošana un sekss ar jaunu partneri man ir nevis aizraujošs piedzīvojums vai adrenalīna ķeršana, bet gan smags un mokošs process (tāpēc ilgu laiku biju brīva un pa randiņiem vispār nestaigāju), tāpēc esmu priecīga, ka esmu precējusies un man par to vairs nav jādomā un nav neviens vairs jāmeklē. Nespēju iztēloties situāciju, lai krāptu savu vīru. Protams, vīra galvā ielīst nevaru, bet esmu par 99.999% droša, ka viņš mani nav krāpis un nekrāps, ja vien es būšu adekvāts partneris, nevis "ierobežošu seksu", piemēram, pēc cosmo labākajiem ieteikumiem. Sānsoli nepiedotu un vispār nesaprotu tos cilvēkus, kas krāpj un piedod krāpšanu - sanāk, ka viņi dzīvo kopā, lai dalītu izmaksas un būtu lētāk? Es tiešām neredzu citu iemeslu kopdzīvei tādā gadījumā, ja patīk cits. Vai arī, lai sabiedrības acīs labi izskatītos? Tā man šķiet tāda kā prostitūcija ar laulāto, kaut kā tā. (t)
09.11.2017 17:47 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man vīrieši ir skaidrojuši, ka krāpj dažādībai. Sievieti tak mīl un tās palaistuves ballītēs neko nenozīmē. Ka izbauda miesu bez jebkādām simpātijām. (t) Bet draudzeni tak mīl un rūpējas.. mjā
09.11.2017 17:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits