Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rīga,klubi,atpūta

 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Klausieties,pastāstiet kaut,ko par klubiem Rīgas,es nekur neesmu īsti bijis,Rīgā te centrā tgd dzīvoju gribas kkur aiziet paskatīties,guglēt negribēju man no tā galva sāk sāpēt,gribas jūsu viedokli palasīt,kas par vietu,kāda tur atmosfēra,kādi cilvēki,kā pašām patika tmldz.Par tiem koijotiem var nestāstīt tur 1-2x esmu laikam bijis zinu apm,godvil zinu,kur atrodas nesen tur blakus biju iebraucis,bet paša klubā bijis neesu,strādā viņš?ko cilvēki tur dara?+kaut kādus interesantus vakara/nakts bārus,ja zinat?/Es pats reāli pa klubiem nestaigāju,nezinu man īsti nevelkt,bet citreiz uznāk vēlēšanās aiziet paskatīties/:-)
08.11.2017 21:17 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Aizej uz Friends, tur dažreiz var atrast sievietes, kuras var pačamdīt. Vēl var ar viņam padejot folkbarā „Ala”, bet tur tā mūzika ir... meh, vienu vārdu sākot.Man kaut kā īsti nestāv dejot, kad skan šūpuļdziesma. :D Vispār man vislabākais rezultāts bija Laroccā, bet tas ir krievu klubs. Skūpstījos tur ar meiteni pēc piecām minūtēm kops iepazīšanas. Vēl ir SUK, tur gan daudz latviešu sieviešu. Daži arī dod sevi pačamdīt, bet skūpstīt sevi kaklā gan nedod. )
08.11.2017 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 319
Reģ: 17.09.2010
Just bar
08.11.2017 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Justs ir sūds.
Grūti jau tev ieteikt, nezinot gaumi/stilu! Vai dotu priekšroku bāra tipa iestādēm, kur forši pasēdēt, vai gribi uz riktīgu klubņiku, vai gribi uz klubņiku, kur apgrozās silikonzaķi un bagāti cilvēki, vai ko vienkāršāku.
Man patīk Bbārs. Prastākas (bet ne sliktas. Drīzāk gaumes jautājums) iestādes turpat netālu ir Cuba, Ala..
08.11.2017 21:59 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Roķene, droši vien. Nez. :D
08.11.2017 21:59 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Just ir priekš prostitūtām!
08.11.2017 22:01 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Daži arī dod sevi pačamdīt,
Tev jāiet uz Golden, tur tiksi pabučoties gan jau vairāk kā ar dažiem.
08.11.2017 22:07 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Mana gaume gan jau nederēs, jo klubus neapmeklēju, kā arī mūzikas gaume man ir mazliet cita, bet nu, ja jau tāda tēma radusies, varbūt kādam citam cilvēkam noderēs. :D
Kad vēl dzīvoju Latvijā, mīļākās vietas bija pārsvarā bāri, jo nepatīk klubu atmosfēra. Mīļas vietas -
Rocabilly, Rokkafejnīca, Ala, HHC, Depo. Ļoti patika vecā Leningrad. Jaunajai arī nav ne vainas, bet priekš manis vairs nav atmosfēra, kāda bija vecajā. Ļoti mīļa vieta bija ex Celsijs. Jaunajā nosaukumā - Zapte. Tiesa gan, dzirdēju, ka laikam esot aizvēries. Protams, žēl, ja tā. Vēl patika Skābene, bet par to vai tāda vieta vēl pastāv, arī neesmu lietas kursā. Pārdaugavā - Vinilbārs. Ā, un pati, pati mīļākā vieta - GreenWood bārs. Atmiņas, atmosfēra - tas viss kopā rada to lielo pieķeršanos konkrētajai vietai. Pilnīgi sakārojās teleportēties un attapties Latvijā, vasaras vidū sēžot GreenWood āra terasē, malkojot aukstu alu. :)
Vēl, domājot par šo tēmu, atcerējos tādu vietu kā Rock'n'Riga, kas bija mans numur 1 bārs, jo nu jā... tas bija trakoti, ellīgi, briesmīgi foršs laiks, kurš tika tur pavadīts. Kad bārs aizvērās, likās, ka noslēdzies viens manas dzīves posms. Bija forša vieta Maskačkas pašā sākumā - bārs Ziggy. Dzīvā mūzika, forša atmosfēra un telpas. Arī aizvērās. Un tad bija viena crazy vieta ar nosaukumu Corsairs Rock Cafe, kur tusēja alternatīvie cilvēki kopā ar skinhediem, grīda mūžīgi bija lipīga dēļ izlietā alus, bet es, pateicoties savām komunikācijas spējām, biju skinhedu barā kļuvusi par teju vai mūzu, līdz ar to nekad nebaidījos tajā vietā atrasties viena, zinot, ka man ir mana aizmugure. :D Ak jel, bija tādi labi laiki... Reizēm pat žēl, ka nevaru kaut uz brīdi tajos atgriezties, jo tomēr bja taču tik sasodīti forši - būt jauna, trakai un just, ka pie kājām teju vai visa pasaule. :)
09.11.2017 00:47 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par Skābeni man labas atmiņas, bet tā vieta jau kādu laiku nepastāv.
Es nezinu, kāpēc daudzi piemin pie labām vietām rokkafejnīcu, jo no roka tur nekā nav, popsīga deju mūzika kā justā, ja vien nav kādi koncerti.
*
Mdc, pasaki, kas tev patīk, lai zinām, ko ieteikt.
*
Man gaume uz vietām laika gaitā pamainījās, līdz ar to būts ir dažādos klubos /bāros. :D
09.11.2017 00:55 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ja kādam patīk Daryas stila nosauktās vietas, tad iesaku Aptieku, viņiem ir arī fb lapa un bieži kaut kas notiek. :)
*
Manā skatījumā Just un Koijotiem nav nekādas vainas, vismaz cilvēku ir daudz, ja gribas padejot, tad kā reiz. Līdz prostitūtām tur tālu. :D
09.11.2017 00:59 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Par Skābeni man labas atmiņas, bet tā vieta jau kādu laiku nepastāv.

Uh, tātad tomēr vairs nepastāv... Man ir palikušas labas, jaukas atmiņas par to vietu. Atminos, ka tad, kad biju tur pēdējoreiz, solīju, ka tad, kad atkal būšu Latvijā, noteikti iegriezīšos. Bet, diemžēl, tā arī vairs nesanāca... Savulaik tā man bija ļoti mīļa vieta, jo tad vēl Leningrad bija vecajā vietā, tāpēc no viena bāra skraidīju uz otru - mazliet paciemojos vienā vietā, tad otrā, tad atkal metos uz pirmo utt.. Goda vārds, ir brīži, kad tik ļoti gribētos kaut uz mirkli atgriezties pagātnē un tajos laikos, bet... diemžēl, tas nav iespējams..
09.11.2017 01:15 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tev ļoti līdzīga gaume kādai manai draudzenei. Kad ar viņu dzīvojāmies pa Vecrīgu, tad Ļeņingrada, Skābene, Rokkafejnīca bija top vietas, arī Ala un manis minētā Aptieka. Hhc arī sanācis būt, tur sanāca parunāt ar jautriem cilvēkiem un pasmieties, bet vide gan man nepārāk :D
*
Pašlaik, ja eju uz Vecrīgu, apmeklēju nedaudz citas vietas, lai gan tiešām atkarīgs no kompānijas, ar kuru eju.
09.11.2017 01:26 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tikai ne depo. :D
09.11.2017 10:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!