Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Manam vīrietim nekas neinteresē

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Attiecību pirmajos mēnešos ar otro pusi gājām uz visādiem pasākumiem, dažādām izklaidēm utt., bet pagājis vairāk kā gads un vīrietis visus manus ieteikumus atraida un nokritizē, atrod iemeslus, kāpēc neiet, bet labāk kopā pasēdēt mājā...kaut vai viļinoties pa gultu.
Okey, pats viņš nereizi attiecību vēsturē nebija ierosinājis nevienu pasākumu, toties atsaucīgi devās uz manis ierosinātajiem...
Fakts, ka viņam nav ne mazākās iniciatīvas, tā jau ne īpaši iepriecina, kur nu ja vēl atsaucība pazudusi! (t)
Kaut kādi virzieni, kas viņam patīk, ir, bet to ir ļoti maz un pat ar tiem saistītus pasākumus noraida. Man patīk paplašināt savu redzesloku, lasot grāmatas, apmeklējot koncertus, izstādes, meklēt dažādas sevis pilnveidošanas iespējas, bet esmu kopā ar visai nemotivētu, neieinteresētu cilvēku, kuru nekādi nevar izraut no mājas, lai beidzot atpūšas no facebook skrollēšanas un telvizora skatīšanās (protams, pēc darba un brīvienās)(t)
08.11.2017 15:46 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Televizora*
Brīvdienās*
08.11.2017 17:01 |
 
Reitings 22
Reģ: 31.10.2017
Atslēdz internetu un kabeļtelevīziju, ierobežo seksu, tad jau sāks kustēties.
08.11.2017 17:21 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Meklē jaunu vīrieti, kura dzīvesstils un intereses atbilst tavējām - esošo nepārtaisīsi, tikai pārvērtīsies par motorzāģi un no viņa iegūsi tikai lielāku pretestību. Ja šķirties nevēlies, tad pieņem, ka aktivitātes būs jāveic vienatnē vai kopā ar draudzenēm/domubiedriem. Es tev garantēju - tu viņu nepārtaisīsi, tas vienkārši nav iespējams!
08.11.2017 17:37 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Seksa ierobežošana, tāpat kā blakus tēmā minētais lomu sadalījums dot - ņemt, ir viduslaiku atavisms. Ierobežotājas un devējas, jūs savus vīriešus turat par pirmsskolas vecuma indivīdiem vai dzīvnieciņiem? Pašām sekss ir tikai `paplest un pieciest` līmenī?
..
Par tēmu: kas labāks par sarunāšanos šīs (un teju jebkuras citas) problēmas risināšanai nez vai ir izgudrots.
08.11.2017 17:38 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Nedomāju, ka tādus cilvēkus var izmainīt. Ok, var iet uz kopromisu tik un tik pasākumi mēnesī Tevis dēļ, bet to, ka iekšēji viņš griezīs zobus, Tu tāpat neizmainīsi. Mans ex vienreiz pilnā nopietnībā pajautāja: "A priekš kam kaut kur iet, ja tāpat pēc tam mājās atnāksim?" Tā kā man pašai sabiedrība ir ļoti svarīga, neizvēlos mājās tupētājus.
Sākumā viņam vajadzēja Tev izpatikt, vajadzēja Tevi iekarot. Tagad, kad Tu jau esi viņa, attiecīgi arī nav vairs motivācijas censties. Vari mēģināt beigt izprasīties viņa kompāniju, bet sarūpēt to sev pati- draudzenes, māsa, kolēģi, un tad vakarā aizrautīgi stāstīt, cik forši pavadīji laiku.
08.11.2017 17:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man ir pazīstams tāds pāris - sievietei nekad nav miera un tik skrien visu laiku kaut kur, vīrietim tikai darbs/mājas/darbs un šad tad izbrauc ar sievu pie jūras pastaigā (jūra ir būtībā vienīgā “izklaide” kopā, kurā piedalās abi diezgan regulāri, neatkarīgi no sezonas). Nu neko... Tā jau dzīvo desmitgades. Kāda vaina?... Vai tad obligāti abiem kaut kur jādīdās un jāskrien nepārtraukti? Ok, ideāli būtu kaut kas pa vidu - gan mājās, gan pa kādai reizei uz kādu pasākumu. Bet nu ja abi ir ar galējībām - atrodiet citas nodarbes un intereses, kas jūs vieno, bet laika pavadīšanu brīvajā laikā atstājiet katra paša ziņā.
08.11.2017 19:46 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Es teiktu, ka nav tik svarīgi visu darīt kopā, vnk tāds cilvēks neiedvesmo.. pat ja viņš no tv izklaidēm uzņem labāko, piemeram, būt erudīts skatoties zinātniskos raidījumus vai par notikumiem pasaulē. Neiedvesmo tādi cilveki..
08.11.2017 20:06 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ko darīt,ja visi vīrieši sākumā tēlo aktīvos ,viss kaut kur iet un beigās izrādās mājas sēnes?:D
08.11.2017 20:19 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Iespējams, sākumā Tavējais, rozā briļļu iespaidots, bija gatavs upurēt savas patiesās intereses, pielāgoties un varbūt pat pats priekš sevis patēlot, ka ir sabiedriskāks, nekā īstenībā. Pēc tam saprata, ka vieglāk un ērtāk ir būt pašam.
--
Man arī ir bijušas tādas attiecības, kurās puisis sākumā pakļāvās manām iniciatīvām (jo arī pats neko nevarēja izdomāt), gājām uz kino, restorāniem, pasākumiem, braucām pie dabas, un viņš pat kopā ar mani skatījās latviešu šovus (kuri, kā vēlāk atzina, viņam riebjas).
Bet pamazām, taču pēcāk ļoti skaidri, viņš lika saprast, ka visvairāk mīl savu darbu un hobiju, kas bija 2 in 1, zaļumus, mājas ēdienu un brīvdienas dīvānā pie TV.
Protams, ka izšķīrāmies, jo nebija arī tā, ka viņš teiktu - jā, lūdzu, ej bez manis, kur gribi. It kā daudzreiz neaizliedza, bet pēc tam vienalga bija sapūties, greizsirdīgs, principā gribēja, lai sēžu ar viņu mājās un skatos viņam tīkamas filmas.
--
Domāju, ka Tev ir divi varianti, kā jau te minēja - vai nu šķirties, vai arī brīvo laiku pavadīt bez viņa. Tādu cilvēku Tu neizmainīsi, un nav arī ko otru viņa patieso interešu dēļ dzīt diskomfortā. Katrā ziņā es izvēlējos pirmo variantu, jo abpusēji interesants divatā pavadītais laiks man ir ļoti svarīgs, un arī viena negribētu visur iet. Nevajag jau pilnīgi visu darīt kopā un arī kopā "darīt neko" reizēm ir skaisti, tomēr kaut kādam balansam abpusējās interesēs, manuprāt, ir jābūt.
08.11.2017 21:13 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.04.2016
Facebook ir atkarība un rada ilūziju, ka kaut ko svarīgu dari, plus liek justies labi uz brīdi. Vajadzīga nopietna saruna par šo tēmu, pretējā gadījumā nekas labs nesanāks.
09.11.2017 10:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)