Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Labas rokassomas

Sviecieni!
Vēlos iegādāties tiešām labu, kvalitatīvu rokassomu, kas kalpotu ilgi un neizskatītos slikti pēc pāris valkāšanas reizēm. Somai jābūt klasiskai un samērā universālai. Mans budžeta maksimums būtu 150 EUR. Varbūt 200, ja ļoti patiks.
Jautājums - kur meklēt? Ideāli būtu internetveikali vai veikali centrā.
Pieredze?:-)
08.11.2017 11:19 | saite

Man patīk daži love moschino modeļi.
Kvalitāte laba, nu vismaz manai somiņai. Vienīgi maksā dārgi, bet kad ir lielās atlaides tad var dabūt par labu cenu. :-)
08.11.2017 11:37 | saite

Kurā veikalā tieši?
08.11.2017 11:38 | saite

Savu ādas somu pirku membershop.lv. Tur diezgan bieži ir ādas somas līdz 100 EUR. Protams, ja nav svarīgs zīmols (MK, DKNY), bet vienkārši labas kvalitātes ādas soma no mazpazīstama dizainera. Protams, dažreiz "uzpeld" arī Prada, Versace u.c.
08.11.2017 11:41 | saite

Jā, paldies! Man brendi nav svarīgi.
08.11.2017 11:42 | saite

Es neesmu pirkusi somu membershop, bet tur tiešam mēdz būt labas, kvalitatīvas preces par ļoti saprātīgu cenu. Esmu sūtījusi apavus kuri veikala maksā krietni vairāk, un ja nu nepatīk var sūtīt atpakaļ. Varbūt paskaties somas tur.
08.11.2017 11:55 | saite

Man šķiet, ka pēdējā soma, ko nopirku, maksāja 25 eiro. :-D Vienkārša, ietilpīga un galvenais arī skaista. Pagaidām nolietojuma pazīmes neredzu. Manuprāt, dārgākā rokassomiņa maksāja 40 eiro, ko esmu iegādājusies, protams, nav zīmoli, taču eleganti.
* * *
Ja man būtu tik daudz brīvu līdzekļu somiņas iegādei, labāk nopirktu trīs somas un mainītu, taču viena kārtīga, izturīga soma, protams, nebūs salīdzināma ar trīs lētām. Vismaz visas mantas būs vienā somā un pēc tam nebūs tāds "Bļāviens, atstāju otrā somā!". Tas pats man ir ar atslēgām, kuras vienmēr palikušas citā mētelī. :-D
08.11.2017 11:57 | saite

Sveika! Ja tevi neinteresē zīmola popularitāte, bet gan kvalitāte, tad droši varu ieteikt Radley somiņas ( piemēram tagad pie Newmood uz viņām ir akcija https://newmood.lv/p/radley/sieviesu-soma/63938A? ). Man līdzīgu uzdāvināja vīrs gadus 2 atpakaļ uz meitiņas piedzimšanu ( pircis UK izpārdošanā )un esmu pilnā sajusmā par kvalitāti, jā, zīmols nav tik slavens kā Furla vai MK, bet ikdienā man tas arī nemaz nav svarīgs.
13.12.2017 20:28 | saite

Man vislabāk izdodas atrast Elkorā un Spices Denim Dream (2.stāvā). Vislabākās atsauksmes par Guess un Hilfiger somām. Bet rūpīgi jāskatās, jo Guess var arī iegrābties nekvalitatīvā. Vai arī gaidītu janvāri un ietu uz izpārdošanām Stockmann, kur ir Furla, MK. :-)
13.12.2017 23:19 | saite

Man personīgi ir kaut kāda reāla nepatika pret MK un Guess somām, un par viņu nēsātājām pirmais iespaids - tāds nedavilktie brendi tām, kas gribētu tērpties dizaineru drēbēs, bet nesanāk.
13.12.2017 23:26 | saite

MK nedavilkts brends? :-D:-D
Nu nez vai 400 eiro somiņa būs kādai, kurai nesanāk ģērbties dizainu drēbēs :-D
13.12.2017 23:39 | saite

Es piekrītu, ka Guess nav krutākais somiņu brends, uz ko tiekties, bet man patīk - var atrast klasisku dizainu, kas piestāv apģērbam, un tās somas ir ļoti ērtas, ērts iekškabatu plānojums, ērti rokturi. Daudzām sievietēm ir lētā gala somiņas pa 20-40 eiro, nu man nepatīk. (t) Sev nepirktu. Bet tādu pa 1500 es arī nevaru atļauties.
13.12.2017 23:50 | saite

Iesaku Camelia Roma (ir internetveikals). Cenas vidēji 100€. Ļoti skaistas, praktiskas, ilgi kalpo. Arī no draudzenēm tikai labākās atsauksmes.
14.12.2017 01:25 | saite

Lai somiņa ilgi kalpotu - tai jābūt no dabīgas ādas. Diemžēl, daži populāri brendi ražo somas no mākslīgas ādas, kuras nevar ilgi kalpot. Kaut arī dizains viņiem ir smuks un pievilcīgs, cepuri nost. Tāpēc, ja jau ir tie 200 EUR somiņai domāti, tad jāizspiež no tiem maksimāla kvalitāte, kā man šķiet :)
14.12.2017 09:48 | saite

Man patīk Ralph Lauren un DKNY somas. Uz atlaidēm var iekļauties tajos 200 eur. Var skatīties Stokmanā, kā arī esmu pirkusi no:
ralphlauren.de
farfetch.com/lv/
yoox.com
Par MK runājot, man patīk viņu saffiano leather, tiešām ilgi nēsājas.
14.12.2017 09:55 | saite

Par nedavilktiem brendiem sasmējos :D Jā, es nevaru atļauties Chanel vai Dior somu par 3k (ja varētu - noteikti pirktu) bet staigāt ar kaut kādu ādas imitāciju pa 20 eur es arī nevēlos, neuzskatu, ka tas ir skaisti. Bet nu, katram savs.
14.12.2017 09:59 | saite

Kārtot pēc: jaunākā, vecākā

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

Cosmo sociālajos tīklos

vairāk

Aptauja

Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (28)