nevēlos sexu katru dienu!

 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
sveiki! Vēršos pie jums pēc padoma.(t) Problēma ir tāda, ka manam vīrietim visu laiku gribas sexu - katru vakaru, vairākas reizes dienā, taču man ir savādāk, vēlos pāris reizes mēnesī. Tad nu, kad man gribas, tad arī ar to nodarbojamies t.i 4-5x mēnesī, jo katru vakaru tiešām nav ne gribēšanas un varēšanas. Sex mums ir labs un beidzam vienmēr abi, taču es diemžēl neesmu tik seksuāli aktīva kā viņš. Pret savu gribu nevēlos to darīt, tad tas nav baudāmi. Vīrietis arī nesaprot, ka strādāju fizisku darbu (3-4 d. nedēļā), pēc kā vakarā tikai gribas iegāzties gultā un neko nedarīt, viņam ir ofisa laiks līdz 5iem katru dienu. Kā Jūs ar to tiekat galā, kad ar partneri nesakrīt sexuālais gribulis? Vai ejat uz kādu kompromisu un cik x mēnesī jūs ar to nodarbojaties?(l)
08.11.2017 11:14 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varu pateikt, man pašā attiecību sākumā bija,kas līdzīgs, varējām kaut darba dienās katru vakaru x 5 līdz rītam,kad jau bez maz uz darbu jāceļas, 2-3h pagulējam pēc tam, un ta katru vakaru,pa brīvdienām vispār šķiet visu dienu no rīta līdzi vakaram pa gultu vien. Tas tā +/-2 gadus bija, tad ar laiku tas biežums samazinājās, bij katru dienu,bet ne jau nto reižu dienā, pietika ar 1x dienā vai vakarā.
Pēc kāda laika , jau bija dienas kad abiem negribējās,jo bijām noguruši. Bija dienas kad vienam gribējās,otram nē. Jā sākumā nesapratāmies dēļ tā,jo bija laiks,kad +/- kādu gadu draugs bija aizgājis prom no darba, un es strādāju, celos no rīta,gāju uz darbu, draugs pa to laiku saldi gulēja, es atnācu nogurusi. Draugam atkal miegs nenāca un viņš līda klāt ar seksu, nu bet kāds prieks,jēga ja viens ir noguris, no tā seksa tak nekādas jēgas! Tad sanāca tā,ka man sākās atvaļinājums uz mēnesi, draugam tieši bija jāsāk strādāt jaunajā darbā un ko es?? Pirmo nedēļu tā sakot izgulejos, bet pēc tam ar, ņēmu un vēlu vakarā uzbāzīgi uzbazos ar seksu:-D, rezultātā saņēmu tādu pašu atbildi, esmu noguris kā tu nesaproti?'Tu visu dienu mājās,bet es no darba un rīt man atkal agri jāceļas. , es tad pateicu, tad taga zini kā man bija???
No ta laika ar saprata mani. Pēc tam, jau sāka respektēt mani,es viņu, ja redzu ka cilvēks ir noguris ,neuzbazos, ja redz ka esmu es nogurusi, ar neuzbazas.
Ja nē ,tad pajautājam , ejam uz gultu???:-D, ,pasakām jā viens otram un viss, aiziet:-D.
Galvenais ir saprast kā otrs cilvēks jūtas,lai zinātu kā tas ir.
09.11.2017 08:42 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
->skudrulacis
Zems vīrišķā hormona daudzums ir atbildīgs par vīrieša izskatu, vaibstiem un libido, t.i, ja zems vīrišķais, tad augsts sievišķais - lielāks tauku daudzums, emociālisms, zems libido.
Psychological causes
Mental health problems, such as anxiety or depression
Stress, such as financial stress or work stress
Poor body image
Low self-esteem
History of physical or sexual abuse
Previous negative sexual experiences
Relationship issues
Lack of connection with your partner
Unresolved conflicts or fights
Poor communication of sexual needs and preferences
Infidelity or breach of trust
09.11.2017 08:43 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Nesaprotu ieteikumus pamest puisi - tikai dēļ tā, ka viñiem uz konkrēto momentu kaut kas 'nesapas' (turklāt lietā, kuru var mēģināt uzlabot diezgan vienkārši

Japiemin, ka tas ilgst jau gadu un autore visus ieteikumus noraida.. pec vinas rakstita var saprast, ka vina netaisas lauties seksam, jo biezak nespej izbaudit un vispar tas ir pret vinas gribu, t.i., vina versas cosmo, lai uzzinatu, ka virieti pastumt mala un samazinat vina velmi pec seksa.
Vispar problema ir daudz dzilaka, sieviete nav gatava darit kaut ko, lai uzlabotu situaciju un draugam japaliek gribot.. milosi partneri.. var tacu vismaz cilveki izrunaties un paskaidrot par nogurumu.
09.11.2017 10:13 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu kurš gan grib saņemt atteikumus visu laiku. Un vēl domāt, kā ''piespiest'' puisi viņu negribēt, tad vēl šokēties, ka viņš pats sev palīdz un ka tas ir nenormāli. Puiša vietā vēl padomātu, vai tiešām katru dienu, arī tajās brīvdienās ir tas nogurums, vai viņa vienkārši ar mani vairs negrib to. Tiek gaidīta rīcība un samierināšanās tikai no vienas puses - tā ir lielākā problēma vienalga kurā jautājumā.
09.11.2017 10:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016

Japiemin, ka tas ilgst jau gadu un autore visus ieteikumus noraida.. pec vinas rakstita var saprast, ka vina netaisas lauties seksam, jo biezak nespej izbaudit un vispar tas ir pret vinas gribu, t.i., vina versas cosmo, lai uzzinatu, ka virieti pastumt mala un samazinat vina velmi pec seksa.
Vispar problema ir daudz dzilaka, sieviete nav gatava darit kaut ko, lai uzlabotu situaciju un draugam japaliek gribot.. milosi partneri.. var tacu vismaz cilveki izrunaties un paskaidrot par nogurumu.

Es acīmredzot autores komentārus uztveru savādāk (tas nenozīmē, ka mēģinu apgalvot, ka nav tā, kā saki Tu) - vienīgais jocīgais komentārs man likās par pašapmierināšanās biežuma normalitāti, bet citādi - viņa atvēra tēmu, jautājot par citu pieredzi (kas man liekas rāda, ka situāciju viņa risināt vēlas) un neredzēju, ka viņa īpaši noraidītu kādus ieteikumus, drīzāk atbildēja uz jautājumiem (piem., par mājas darbu sadali). Turklāt viņa savā veidā apsvēra dažus ieteikumus, piem., kad konstatēja, ka vides maiņa viņai 'palīdz'.
Par problēmas ilgumu - katram savs, protams, bet man liekas, ka tā uzreiz jau to problēmu ne vienmēr var pamanīt un tas var prasīt laiku, lai saprastu, ka kaut kas nav kārtībā. Turklāt - varbūt autore saprata, ka kaut kas jādara lietas labā jau pirms šīs tēmas atvēršanas.
09.11.2017 16:15 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014

Atrodi sev puisi kuram tā mazāk testosterona organismā un miers. Protams, viņš arī nebūs tik vīrišķīgs utt., bet toties seksu gribēs daudz retāk.

Zini, tā testosterona var būt maz organismā tieši tādēļ, ka viņš pārāk bieži beidz. Pēc personīgās pieredzes un zinot dažus paziņas, puiši ar lieko svaru, spalgo balstiņu ir kā traki uz seksu vairākas reizes dienā un vēl pamanās 3x seksam dienā pievienot pašapmierināšanos katru dienu. Es tagad tieši izvairos no pēc skata maztestoronīgiem vīriešiem, jo tam apakšā var slēpties seksa/pašapmierināšanās atkarība.
09.11.2017 17:46 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Zini, tā testosterona var būt maz organismā tieši tādēļ, ka viņš pārāk bieži beidz. Pēc personīgās pieredzes un zinot dažus paziņas, puiši ar lieko svaru, spalgo balstiņu ir kā traki uz seksu vairākas reizes dienā un vēl pamanās 3x seksam dienā pievienot pašapmierināšanos katru dienu. Es tagad tieši izvairos no pēc skata maztestoronīgiem vīriešiem, jo tam apakšā var slēpties seksa/pašapmierināšanās atkarība.

Šis sasmīdināja. :D Varētu likt priekšā tieši pretēju sakarību, sakritību, tad gan nezin kāds būtu vidējais spriedums.
09.11.2017 19:10 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
jamaina partneri katrru reizi kad gribas :D
09.11.2017 21:20 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Lasu un saprotu, ka laikam vispār esmu jocīga. Arī bieži esmu nogurusi, bet tieši sekss spēj mani atdzīvināt, uzmundrināt, parādās otra elpa. Es nezinu, vai tieši pats dzimumakts, bet tas, kā vīrs spēj mani uz to pavilkt, iekārdināt, kā liek man justies, gan.
Pēc dažu standartiem mēs piederam pie dzīvniekiem, sekss patīk, ir bieži un patīk.
09.11.2017 21:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Šis sasmīdināja. Varētu likt priekšā tieši pretēju sakarību, sakritību, tad gan nezin kāds būtu vidējais spriedums.

Kā jau daudz kam mūsdienās, arī šai tēmai ir pētījumi, kas apstiprina divas pretējas teorijas un viena no tām ir, ka katru reizi, kad vīrietis ejakulē, testosterons pazeminās, estrogēns palielinās, tādēļ trakie masturbētāji kļūst sievišķīgāki. Kā arī novērojies, ja masturbācijas atkarīgie ar sievišķīgām balsīm kādu laiku atturas, viņu balsis kļūst daudz zemākas. Kad atsāk, tad sievišķīgā balss atgriežas.
09.11.2017 21:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Zems vīrišķā hormona daudzums ir atbildīgs par vīrieša izskatu, vaibstiem un libido, t.i, ja zems vīrišķais, tad augsts sievišķais - lielāks tauku daudzums, emociālisms, zems libido.
ievulis4, beidz tik daudz lasīt internetā, raugies uz dzīvi savām acīm! Ja testosterons tiek iztērēts pārsvarā uz dzimumorgāniem, tad tā paliek mazāk priekš muskuļiem un otrādi. Līdz ar to tas "vīrišķīgais" izskats pat ir pretējs libido.
10.11.2017 07:21 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
wow, nezinu kam, lai labāk tic, savam endokrinoloģijas lektoram vai cosmo meitenei ar niku skudrulacis :-D
10.11.2017 08:33 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
Althea
Parādi man, lūdzu, no kurienes tu ieguvi informāciju, ka seksa dēļ vīrietis zaudē testosteronu? Citiem vārdiem, kas apstiprina tavu teoriju, ka jo vairāk ir seksa, jo slinkāk strādā vīrieša sēklinieki ražojot testosteronu? (t)
10.11.2017 08:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kā arī novērojies, ja masturbācijas atkarīgie ar sievišķīgām balsīm kādu laiku atturas, viņu balsis kļūst daudz zemākas. Kad atsāk, tad sievišķīgā balss atgriežas.

ievulis4, beidz tik daudz lasīt internetā, raugies uz dzīvi savām acīm! Ja testosterons tiek iztērēts pārsvarā uz dzimumorgāniem, tad tā paliek mazāk priekš muskuļiem un otrādi. Līdz ar to tas "vīrišķīgais" izskats pat ir pretējs libido.

Taisnība
Tāpēc vīrieši kuri ievēro celibātu un pilnīgu atturību izskatās seksīgi un muskuļaini, ( piemēram katoļu priesteri)
Un vīrieši kuriem ir daudz sieviešu un seksa ir resni nīkuļi
10.11.2017 09:08 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Es biju domājusi par tiem, kas pašapmierinās ntās reizes dienā gadiem, nevis par vīriešiem, kam bieži ir sekss. Paši sevi nomasturbējuši līdz sievišķīgam izskatam.
Ejaculating More Than Once a Day – Is there a limit?
This is where it gets interesting. Repeated ejaculation doesn’t lower your body’s testosterone levels, but it can effect how your body uses testosterone.
Studies have shown if you masturbate more than twice in a day, there becomes a decline in androgen receptors in your brain. These are what allows your body to use testosterone by binding to it – with less of these, the less your body can use and lower your active testosterone levels will be.
And to make matters worse it’s been seen to make estrogen levels increase. While your androgen receptors are on the decline, estrogen receptors are on the rise, meaning they’re binding to more of the female hormone in your body and increasing your risk of lower testosterone.
How much is too much?
A study on rats found that ejaculating once or twice in a short period of time may actually improve androgen receptor activity, whereas going for over 4 times led to the drop that was seen in the other studies.
Considering the evidence, those that masturbate multiple times a day may benefit from lowering their sessions to once or twice for increased testosterone uptake and keeping their estrogen levels at a minimum.
10.11.2017 21:09 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Respektīvi to, ka ieteikumu izvēlēties vīrieti, kurš izskatās ar zemu testosteronu var iebraukt auzās, jo viņš var izskatīties tāds tādēļ, ka masturbē 5 reizes dienā, un tad meitenei būs vēl lielākas klapatas nekā ar vīrišķigu vīrieti, bet kurš ir ok to darīt tikai vienreiz, divreiz dienā un viņam pietiek :D
10.11.2017 21:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es biju domājusi par tiem, kas pašapmierinās ntās reizes dienā gadiem, nevis par vīriešiem, kam bieži ir sekss. Paši sevi nomasturbējuši līdz sievišķīgam izskatam.

Kāda ir atšķirība starp seksu un masturbāciju ?
Tikai fizoloģiskā līmenī. Kā tas ietekmē organismu un hormonus ?
10.11.2017 22:51 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kas būtu sievišķīgs vīrietis? Kā izskatās? Un kas būtu izteikti vīrišķīga un kas sievišķīga balss? Un ja liekais svars, tad daudz gribēs? Ja muskuļots, vīrišķīgs, sanāk, ka maz? Kur ir tie parametri, kur var noklausīties balsis, izmērīt vēderu (turklāt, lai pateiktu, ka tas no tā), vēl kādus piemērus apskatīt? :D Tādas sakarības dzīvē nerealizējas kaut kā. :D
10.11.2017 23:15 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Kāda ir atšķirība starp seksu un masturbāciju ?
Tikai fizoloģiskā līmenī. Kā tas ietekmē organismu un hormonus ?

Ir ļoti liela atšķirība smadzeņu procesos, bet ne par to ir tēma.
Runāju par masturbētājiem tāpēc, ka tikai tā vīrietis nonāk līdz tam, ka ejakulē 5 reizes dienā, cik tad ir tādu, kam sex ir tikpat daudz katru dienu gadiem...
10.11.2017 23:26 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Izlasām kaut vai tālāk vienu rakstu:
So rather than thinking does masturbating lower testosterone, does strictly not masturbating increase it?
Well according to research, this might be the case – but it all depends on the amount of time you spend resisting temptation, and short term breaks seem to be more effective than long term.
Does Masturbating Lower Testosterone – What does all this mean?
Here’s what you need to know:
Abstinence in moderation is key. Short-term sessions of abstinence, be it a week or 3 weeks has shown to be the most effective for booting testosterone. It’s speculated that this is your body’s way of telling you to go back to ‘breeding’.
Long term abstinence on the other hand isn’t great. In longer studies of around 3 months, studies have shown T-levels start to decline without any stimulation.
That being said, ejaculation has been noted to not have a direct effect on testosterone levels. In fact, in moderation, it can actually increase how much your body uses – but overdoing it has the opposite effect and can lead to a rise in estrogen as well.
For the best results, studies seem to suggest sex with another person is the way to go – that, or making sure you’re only masturbating once a week.

Tālāk arī vai citā rakstā par to, ka ir dažādi rezultāti tam visam, pat pretēji - tā kā es secinātu, ka tas atkarīgs no katra organisma, kur ietilpst visi dzīvesveida paradumi, ilgumi, noslodzes, gēni un daudz citas lietas, kā arī psiholoģiskie aspekti, jo uz visiem tās atšķirības nestrādā, ne kaut kādām mega sakarībām, kur tagad ''jāmeklē'' šāds vai tāds vīrietis, jo tas nozīmē šo vai to.
10.11.2017 23:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!