nevēlos sexu katru dienu!

 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
sveiki! Vēršos pie jums pēc padoma.(t) Problēma ir tāda, ka manam vīrietim visu laiku gribas sexu - katru vakaru, vairākas reizes dienā, taču man ir savādāk, vēlos pāris reizes mēnesī. Tad nu, kad man gribas, tad arī ar to nodarbojamies t.i 4-5x mēnesī, jo katru vakaru tiešām nav ne gribēšanas un varēšanas. Sex mums ir labs un beidzam vienmēr abi, taču es diemžēl neesmu tik seksuāli aktīva kā viņš. Pret savu gribu nevēlos to darīt, tad tas nav baudāmi. Vīrietis arī nesaprot, ka strādāju fizisku darbu (3-4 d. nedēļā), pēc kā vakarā tikai gribas iegāzties gultā un neko nedarīt, viņam ir ofisa laiks līdz 5iem katru dienu. Kā Jūs ar to tiekat galā, kad ar partneri nesakrīt sexuālais gribulis? Vai ejat uz kādu kompromisu un cik x mēnesī jūs ar to nodarbojaties?(l)
08.11.2017 11:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kamēr vieni, dodoties pie altāra, sola viens otram mūžīgu uzticību, citi laimīgas laulības noslēpumu meklē citā modelī – brīvās attiecībās, kurās atļautas dēkas ar citiem cilvēkiem.
Šonedēļ ārvalstu mediju uzmanību izpelnījies precēts pāris no Kalifornijas – 28 gadus vecā Laura un viņas vienaudzis Maiks uzskata, ka ir laimīgi kopā, pateicoties tam, ka tradicionālajā izpratnē laiž pa kreisi.
Abi jaunieši gredzenus mija pirms trīm gadiem, un kopš tā laika katram no viņiem bijuši vairāk nekā desmit ārlaulības sakaru partneri – abi labi apzinās, ka nespēj savas vēlmes piepildīt tikai ar vienu cilvēku, un nolēmuši nestāties pretī savām iegribām.
Lai gan Laura un Maiks bieži saskaroties ar citu cilvēku neizpratni par šādu laulību modeli, viņi paši ir pilnīgi pārliecināti – tieši tāpēc viņu savienība ir īpaši stipra. Intervijās viņi atzinuši, ka sarunas par to, kurš ar kuru ir pārgulējis, un dažādu detaļu apspriešana stiprinot viņu pašu laulību.
"Sekss ar citiem cilvēkiem nenozīmē, ka krāpjam viens otru. Mums abiem gluži vienkārši vajag vairāk par vienu partneri, lai piepildītu mūsu vēlmes. Protams, tas nenozīmē, ka mēs dažreiz nekļūstam greizsirdīgi, bet tas ir normāli," izdevums "The Daily Mail" citējis Lauras stāstīto.
Laura ir biseksuāla, un šobrīd paralēli attiecībām viņai ir gan mīļākais, gan mīļākā. Tieši viņa bijusi iniciatore šādam attiecību modelim, jo nav spējusi pieņemt domu, ka ir kopā tikai ar vienu vīrieti.
Maiks intervijās atzinis, ka dažreiz jūtot greizsirdību pret sievas partneriem, bet pati Laura dievojusies, ka dara visu, lai visiem viņas dzīvē iesaistītajiem partneriem tiktu vienlīdzīga uzmanība un novārtā nepaliktu arī rūpes par mājām.
Vienīgais nosacījums šajās attiecībās ir nevest mīļākos mājās. Tā kā pāris dzīvo kopā ar Maika piecus gadus veco dēlu no iepriekšējām attiecībām, viņi ir vienojušies – visi randiņi notiks ārpus ģimenes nama.

Redzi kur risinājums! Pat paraugs jau ir! :-D
08.11.2017 14:31 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
es tagad daudz atdotu, lai man vismaz 1x nedēļa būtu.. :-D
bet laikam jau tam visam ir jāsaskan - tā tomēr attiecības ir diezgan svarīga detaļa. ja nav, tad agri vai vēlu viens vai otrs meklēs, kur remdēt savu vēlmi.
pēc grafika laikam es arī nevarētu. :-D garlaicīgi, manuprāt. :-P
08.11.2017 14:36 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
pirms nedzīvojām kopā, sekss bija aptuveni 2-3x nedēļā, bet, kad sākām dzīvot kopā, tad gandrīz katru dienu, citreiz katru otro. Protams, MR laikā sekss mums nav.
jautājums autorei, vai tad tavs draugs sevi neapmierina savādākā veidā?
08.11.2017 14:51 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
nezinu, bet ja viņš to darītu tikpat bieži, cik vēlas seksu, tas nebūtu normāli
08.11.2017 14:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
nezinu, bet ja viņš to darītu tikpat bieži, cik vēlas seksu, tas nebūtu normāli

Bet Tev jau rakstīja, ka viņš jau nevēlas seksu trīsreiz dienā, tikai piemin. Trīsreiz dienā jau nedabū. Kāpēc nebūtu normāli? Ja otrs cilvēks negrib, tad viņam arī negribēt? Es saprastu, ka varētu apvainoties, ja otrs negrib seksu ar savu otro pusīti, bet tikai pašapmierināties. Bet negribēt pašai un vēl apvainoties, ja otrs palīdz sev pats - nu...
08.11.2017 15:02 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Manās attiecībās pēc 3gadiem kopā ir otrādi, diemžēl.
Es esmu tā kurai vēl arvien turpina gribēties bieži (lasi katru dienu), draugam fiziski nav laika strādājot 2os darbos + nogurums. p

Man ir līdzīgi..
Jums jāmēģina atrast kādu kompromisu.
08.11.2017 15:03 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Eu, bet tas, ka viņš 5 x dienā pras sexu vēl nenozīmē, ka viņš to sexu arī grib 5 x dienā. Iedotu pirmajā reizē, kad prasa, pārējās 4 x vairs neprasītu. Viņš patiesībā sexu grib 1 x dienā (vai pat vairākās ) bet par cik nedabon, tad turpina gribēt līdz reizei, kad dabūs.
08.11.2017 15:03 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pèc tā, ko esi sarakstījusi, sanāk, ka iemesli pagaidām ir divi - Tavs nogurums un rutīna (resp., viena un tā pati vide). Man personīgi neizklausās ne pēc kā abnormāla. Turklāt, ja jums abiem gribēšana +/- saskanēja pirmos divus gadus, tad nedomāju, ka problēma ir tajā, ka jums principā būtu pilnībā atšķirīgs libido, jo visticamāk to Tu būtu pamanījusi jau pirms tam. Jāatceras, ka libido tomēr var tikt ietekmēts, piem., dēļ ilgstoša noguruma (kā Tavā gadījumā), slimībām, hormonu svārstībām, kaut kādu vielu trūkuma organismā, līdz ar to nav nekur tāds garants, ka tiem, kam tagad viss ir Oki doki, nekad nenāksies piedzīvot ko līdzīgu.
Kā Tev ar enerģiju vispārīgi? Ja švaki, tad varbūt ir iespējams kaut kā pamenedžēt slodzi? Šis
Iespējams, ka varbūt pieradums ir tieši mājās, jo ārpus mājās mīlējamies visādās vietās, tad ir tāds asumiņš
liekas zīmīgi. Varbūt padomājiet kā variet pavariēt pašreizējo scenāriju?
08.11.2017 15:12 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
piekrītu, Spīdola.
tavā situācijā čalim jau nu galīgi nedrīkstētu aizliegt pašapmierināties.
ja viņš to tieši darīs, tad arī neprasīs tik daudz no tevis, jo nebūs vairs tā gribēšana tik liela.
08.11.2017 15:18 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Sekss ir vidēji 2-3x nedēļā, tāpat ir brīži, kad tas notiek vienkārši spontāni, tāpēc nekad nevarētu dzīvot pēc kāda grafika vai iztikt ar pāris reizēm mēnesī. Neskatoties uz to, ka ar draugu esam kopā jau salīdzinoši ilgi, iekāroju un gribu viņu tikpat ļoti kā pašā attiecību sākumā. Taču tai pat laikā nešausminos par to, ko un cik bieži citi dara savā guļamistabā. Galvenais jau, lai abus tas viss apmierina. Šajā situācijā caur sarunām gan jau arī var atrast zelta vidusceļu - lai puisis saprot, ka esi nogurusi, tāpēc nevari katru vakaru pēc darba ļauties mīlas priekiem, taču varbūt varat noorganizēt sev skaistas, romantiskas brīvdienas, kas, savukārt, iepriecinātu puisi. :)
08.11.2017 15:19 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Viņš patiesībā sexu grib 1 x dienā (vai pat vairākās ) bet par cik nedabon, tad turpina gribēt līdz reizei, kad dabūs.

tas nemaina faktu, ka to vienu reizi es negribu, lai nav tā, ka pret pašas gribu tas notiek.
Varbūt padomājiet kā variet pavariēt pašreizējo scenāriju?

ja tā padomā, tad ceļojumos ar to nodarbojamies, esam to darījuši darba vietā un publiskās spa vietās.. vienīgi mājās gultā ieguļoties gribas vnk iet gulēt un vsjo. :-D iespējams problēma arī ir tā, ka laiku bieži kopā pavadam tieši guļamistabā, gultā spaidam telefonus, datorus un lasam grāmatas.
08.11.2017 15:23 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Jā, tas nav forši, ka seksuālās apetītes biežums nesakrīt, un tas arī ir normāli, ka Tu atšķirībā no sava mīļotā negribi vairākas reizes dienā. Piekrītu tām, kas saka, ka pašā attiecību sākumā gribulis ir daudz, daudz intensīvāks, bet laiku nedaudz noplok (toties mainās un pieaug seksa kvalitāte).
Ar savu draugu esmu runājusi par šīm tēmām un viņš saka - vīrietim gribas vienmēr. Tas nav tā, ka viņš sēž un nepārtraukti domā par TO, bet ja jūt, ka ir īstais brīdis, attiecīgs moments vai sieviete raida signālu vai tiešā veidā pasaka, ka tagad vēlas, viņš uzreiz būs gatavs. Nu, protams, ir momenti, kad redzi otru par kaut ko sakreņķējušos, nenormāli pārgurušu, saslimušu, ar kaut ko nopietnu aizņemtu... tādos brīžos ne man, ne viņam nav radusies vēlme uzspiest intīmu tuvību - tas vienkārši būtu vardarbīgi.
Sievietēm ar to gribēšanu mēdz būt savādāk, piemēram, man arī ir bijis tā, ka nav attiecīgā noskaņojuma, taču jūtu, ka mīļotais ļoti vēlas un tā vietā, lai uzreiz teiktu NĒ un atgrūstu viņu, ļauju sevi uzkarsēt :-D Noslēgumā vēl domāju pie sevis - un es vēl negribēju!:-D Man liekas, ka ir tomēr svarīgi reizēm panākt otram cilvēkam pretī, mazliet nolikt malā savu egoismu, jo ir taču forši, ka otram ir forši un galu galā - arī pašai beigās ir forši.
Un bieži vien ir tieši kolosāli ļauties mīlas priekiem pēc garas un nogurdinošas dienas - "atlaiž" saspringumu un veicina saldu miegu.
Tomēr, ja otras puses seksuālā apetīte sāk atgādināt sex atkarību, nekā uzbudinoša tur nav, un tas var raisīt sievietē nepamatotu vainas apziņu, ka viņa savam vīrietim nespēj būt pietiekami laba. Bet nu.. man ar 4 -5 reizēm mēnesī arī būtu daudz par daudz maz.
08.11.2017 15:25 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
daudz par daudz maz daudz par maz
08.11.2017 15:37 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
iespējams problēma arī ir tā, ka laiku bieži kopā pavadam tieši guļamistabā, gultā spaidam telefonus, datorus un lasam grāmatas.

Izklausas diezgan skumji, bet es pielauju, ka es vienkarsi citadak to uztveru. Tatad jusu problema ir vide, vajag biezak kaut ko pasakt kopa, ja, ari majas var izdomat dazadas kopigas aktivitates, nevienam neuznak velme pec seksa sezot facebook vai lasot cosmo.. (t)
08.11.2017 15:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
nezinu, bet ja viņš to darītu tikpat bieži, cik vēlas seksu, tas nebūtu normāli

Tad reizi dienā, divās gribēšana (arī ja dabūtu) ir nenormāla, tad vēl tas, ka pats kaut kā risina to lietu neliekas normāli. Nu viņam nav jābūt tādam kā tev un viņš nav tāds. Nu pareizāk tad laikam viņam meklēt to ārpus mājas, tas varbūt būtu vismaz normāli. :D Risinājumam nav jānāk tikai no vienas puses, bet arī no tevis pašas - viņam nav jāpielāgojas un vēl jāliedz tagad sev kaut kas, jo tev redz šķietot nepareizi. Nu kur vēl tālāk.
08.11.2017 16:38 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
ar vīru sarunājam, kurās dienās un kad.

Čoms: "Čau Janka, ejam vakarā aliņu iedzert?"
Janka: "Sorry vecīt, nevaru, man plkst. 20:30 šovakar ar sievu skess paredzēts :/"
08.11.2017 16:53 |
 
Reitings 41
Reģ: 11.07.2017
Varbūt Tu saki, ka esi nogurusi, bet, galvenokārt, tev vienkārši nav vēlmes pēc sexa ar viņu vairs :-P
08.11.2017 18:34 |
 
Reitings 52
Reģ: 23.10.2017
miss99
Atrodi sev puisi kuram tā mazāk testosterona organismā un miers. Protams, viņš arī nebūs tik vīrišķīgs utt., bet toties seksu gribēs daudz retāk.
08.11.2017 18:40 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
Man ar gribās visu laiku,nekāda grafika :-P
08.11.2017 19:18 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Ui, es pat varētu pēdējā laikā katru dienu, haha :D
08.11.2017 19:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits