Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

labak atsevikas istabas vai nee?

 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
mm..intuicija dazreiz palidz, dazreiz nepalidz, bet lieta saada.
Pirms 5 gadiem biju iemilejusies sava pirmaja arzemnieka. Viss skaisti superigi, bet es aizbraucu atpakal uz LV bridi, kad tikai attiecibas butu pa iistam sakusas, jo mes tikai tikaamies, randinojam. Vienu reizi 2 ned. vai pat retak. Beigas meginajam attiecibas no attaluma, bet kas tur var sanakt, ja otra nav un, ja es biju galigi jauna un pusi izfantazeju. XD
KAtra zina vistrakuligakais romantiskais piedzivojums, kas beidzas ar to, ka es vnk biju cita valsti un vins sagaja kopa ar savu bijuso.
Kad atgriezos vina valsti vins tik un ta mani uzmekleja, satikamies un es protams negribeju dzirdet par to otru, bet vins jau man nemeloja teica ka ir otra,...vnk es ka jau iemilejusies negribeju to dzirdet un saprast. Ta nu sanak, ka nokluvu milakas loma. Ne es vina draugus iepazinu ne kur dzivo...tikai kopigus izbraucienus vai masas dzivokli redzeju. Tapec skatoties atpakal saprotu ka es biju tikai milaka, lai ari toreiz domaju, ka kas vairak. Un taa es beigas sapratu to, un atteicos turpinat tada stila un sataisiju sceenas. BEt vins meginaja turpinat so pasu statusu...jo mums esot kaisles miilestiba..... XD
Tagad esmu izgajusi cauri ari citam attiecibam, kuras tiesam var saukt par attiecibam tapec ari saprotu, ka tas nebija attiecibas,bet tikai mirkla baudisana.
Lieta tada, ka mes, lai ari attiecibas ar citiem visus sos gadus uzturam kontaktu ik pa laikam.Kaut kas lidz galam nav beidzies, un pats sliktakais, ka fiziski viens otram loti patikam un mentali sarunu limeni arii. Plus abi esam augusi utt. Un vins ar to sievieti otru ir izaudzinajis sos pedejos 3 g. cita viriesa bernu ari..Vins ir loti atverts utt. Un saka, ka pamegina gimenes dzivi un tas nav prieks vina vai vismaz nav pareiza persona ar ko dibinat gimeni.
Es tiesi ari esmu paskirusies un beidzot aizmirsusi savas nesenas attiecibas, jo redzu, ka ilgtermina vnk nebuutu...biju atkal iekerusies sliktaja puisi...XD
Un lieta taada, ka vins un es abi mes jutam ka kkas lidz galam nav izrunats vai izdarits, nezinu..
Varbut tas tapec,ka nekad lidz galam isti nebijam attiecibas tapec...
Bet varbut tapec, ka tie taurenisi ari pec 5 gadiem nenomirst.
Un esot realistiskaka un skeptiskaka, censos but vesaaka, liku vinam saprast ka mes isteniba viens otru tik labi nepazistam, lai skrietu tagad otra skavaas atkal kad kkas nav kartiba privataja dzivee....jo es netaisos atkal iemileties un tad ataaa....
un ta nu vins izdomaja ka mums vajag kopa izdarit visu ko nepaspejam, bet ko gribejas saprast, vai mums saskan kopa dejot, etc....gaume lidziga ir...abi pat muzejos jautri pavadam laiku...viens klasiskaks otrs modernaks un tad tur tie pretpoli lidzigajas intereses uzbliez uguntinu....
un ta nu vins mani ieludza satikties cita pilseta neitrala vide(mes tagad dzivojam 1500 km viens no otra) un piedavaja atseviskus numurinus, ja es ta velos...
Un es nevaru saprast ko darit, jo intuicija saka, ka tik un ta protams, ka gulesim kopaa....
iznemot, ja es manisu ka vina attieksme pret mani nav mainijusies...
Gribas satikt, jo nesaprotu, kapec veljoporojam mums nebeidzas tas skudrinas, ka kkas nav pabeigts....
lai ari pedejo reizi satikamies maijaa...uz teeju, musu pirma randina vieta lai nosleegtu apli...taa bija vina ideja...vins mani aizvilinaja un lika atcereties kur pirmo reizi sedejam randina...un teica ka noslegsim apli....
un tagad sis...
kaadam lidziga situacija bijusi ar kadu vecu milestibu kas neruuus???
07.11.2017 23:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tev ilūzijas, viņam izdevīga mīļākā. Beidz sevi mānīt! Ja cieni sevi un savu laiku - uzstādi ultimātu. Lai šķiras no savas sievietes un tikai tad kaut ko mēģina ar tevi. Kāda starpība - sanāks jums kaut kas vai nē? Tās jau tad būs jūsu kopējās problēmas. Tev jebkurā gadījumā ir tiesības uz nedalītu uzmanību un tai otrai - uz brīvību no negodīga vīrieša. Nu neļauj kārtējam āpsim ērti sēdēt uz diviem krēsliem vienlaicīgi!
07.11.2017 23:57 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Praats jau doma to pasu, bet kermenis kko citu... bet gribas pameginat ka bus ja mes tiesam vnk runasim visu izrunasim un nekur es ar vinu neiesu kamer man neizstastis ari par savu privato dzivi...plus atseviski numurini....
esmu pec vina satikusi virieti, kas mani emocionali ir apburis vel straujak taa kaa teoretiski esmu apbrunojusies.
08.11.2017 00:18 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Pag... līdz galam nesapratu. Šķīrusies esi tikai Tu vai arī viņš? Respekrīvi - šķīrusies esi Tu, bet viņš vēl ir kopā ar sievieti ar kuru kopā audzina dēlu? Vai arī šķīrušies esat abi? Tās tomēr ir divas pilnīgi dažādas situācijas, tāpēc šeit derētu mazliet vairāk informācijas.
08.11.2017 00:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Šķīrusies esi tikai Tu vai arī viņš?

Viņš nav šķīries. Dzīvo ar sievieti, kurai ir bērns no iepriekšējām attiecībām. Autore gan ir šķīrusies.
08.11.2017 00:50 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
num situacija ir tada, ka vins saka, ka beidzot esot izskiries, cik saprotu vnk pacik piekeries bernam veljoprojam vini dzivo viena pilseta, bet ne viena majaa...
un es saprotu,ka izjukusas gimenes protams vienmer saglaba kkadu tuvibu bernu del.
Vnk es nezinu vai vinam ticet ka vins ir skiries....varbut vnk atkal attiecibu kriize.
p.s.vini nekad nav bijusi precejusies....moderna gimene....
08.11.2017 01:00 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Aizbrauc ciemos uz ned. Vai 2x, tad jau manīs šķīries vai nē :D
Net vispār dari kā zini. Nokniebties jau vienmēr var, ja ir tāda vēlēšanās un teātris ar 2x numuriņiem ir lieks.
08.11.2017 03:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tie Tavi pieminētie taureņi un skudriņas nav rādītājs, lai ar cilvēku veidotu attiecības. :-P Attiecības ir kopēji (ne)darbi, mērķi un dzīves uztvere. 8) Ne jau plikas skudriņas. :-P
.
Tad jau ar xfaktora dalībniekiem puslatvijai vajag veidot attiecības, jo, redz, viņu priekšnesumu laikā skudriņas skraida. (t) :D
.
Pašai ir bizojušas skudriņas un ne reizi vien. Trakajā jaunībā ir gadījies, ka kāda dulluma pēc tiku iedomājusies, ka skudriņas un taureņi ir rādītājs, ka nu ir lielā mīla. Aga. Lika pagaidīt. Ne velna no lielās mīlas.
.
Mans ieteikums Tev ir veikt pamatīgu izpēti un saprast, kas par putnu ir tas puisis, ar kuru Tu te ne ta kopā, ne ta kā - un to var izdarīt arī bez satikšanās un seksošanās. :-P Un beigt fantazēt un būvēt sapņu pilis, jo tas pamatīgi traucē izpētes darbos. 8) ;)
08.11.2017 04:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nokniebties jau vienmēr var, ja ir tāda vēlēšanās

Jap.
.
Nu nesaceries, nu nez vai pēc pieciem gadiem, kad tevi vajadzēja tikai kā mīļāko, kaut kas ir mainījies.
08.11.2017 06:50 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
jo intuicija saka, ka tik un ta protams, ka gulesim kopaa....

:D Nu nevajag melot sev - ar kādu pārgulēt vai nepārgulēt ir cilvēka lēmums, nevis kaut kas, ko ''pareģo'' intuīcija. Ja es ieplānojusi ar viņu nokniebties, neredzu jēgu ņemt otru numuriņu. Saki, ka esi visu sapratusi, ka biji mīļākā un tā, bet ir skaidrs, ka neko dizī daudz no situācijas neesi mācījusies... Kamēr turpināsi ar viņu sarakstīties/tikties/kniebties nekad netiksi ''over him''
08.11.2017 09:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
http://cosmo.lv/forums/topic/204490-attiecibas-pec-ilgstosam-attiecibam-neko-nesaprotu/
Šis pats vai cits tomēr?
Bet turpini vien sev melot, domāt par kaut kādām jūtām, pasaku zemi un visu pārējo, ko palagā raksti. Jautājums ir tikai viens un īss - gribi nodr**ties un viss? Jo tas ir sausais atlikums no šīs situācijas, nu varbūt šo aktu piedāvās vēlreiz, tad būsi atkal mīļākā. Un neticētu nekādiem ''it kā šķīries'', kur vēl piebilde, ka esot viņi modernā ģimene - tā kā tad krāpt var? :D Un vēl bērns tur visam pa vidu.
Un vēl, visu izrunāt var arī pa telefonu, ne jau jāizliekas, ka brauksim uz atsevišķiem numuriņiem ''lai parunātos''. Tur taču skaidrs, kāpēc speciāli organizējas uz šādu pasēdēšanu. Izklausās, ka tu pārāk jauna. Un kas tad, dievosies viņš, ka nu viņi dzīvo atsevišķi, tikai tas bērns, bla, bla, leksi virsū un būvēsi sapņu pili? :D Izklausās pēc totāli neuzticama un slīpēta veča, kurš grib pajāt un izmanto tavu naivumu un skriešanu pakaļ, piedziedādams ausis, jo redz, ka fantazē par jūtu jūtām, baigo patiku, mīlu. No viņa puses es tiešām neredzu ne mazāko mīlestības dzirksti, tad cilvēka rīcības būtu citas. Un ļoti gudri viņš izdarījis, jums katram savas citas attiecības, bet ik pa laikam atgādina, lai var uzsvilpt, kā tagad iegribējās. Tādām kontaktam nebija jēgas, jums katram bija sava dzīve, kur viņš varbūt pat neapzināti tev, lika sabrukt kaut kam tajās attiecībās, kas tev bija.
Un jau iepriekš tu (jā, tieši tu) biji tikai kā mīļākā. Nu pilnīgi nekas neliecina, ka jebkas varētu būt citādāk. Viņš vienkārši zina, ka var tevi izmantot šim nolūkam. Viena reize, divas, kamēr viņam uznākusi laikam krīzīte un viņš ies tālāk meklēt sev attiecības.
08.11.2017 10:11 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Njaaa, tas laikam ir atbildes,ko gaidīju....
Macaw tas nav tas pats..to norakstiju pavisam un izmetu no savas dzīves ļoti viegli viņa slikto ieradumu dēļ...
Šī brīža ir viens vecs nepabeigtais stāsts. P.s. kad es esmu ar kādu kopā ari, ja esam tikušies tad šis ar ko tagad domāju tikties vai ne ir macejis ieturēt neitrālu pozīciju un pēdējos trīs gadus lai arī neesam salaidusi tik un tā ir mani meklējis. Varbūt tāpēc tik daudz sadomajos jo ja godīgi jaaa.man patīk mūsu sarunas un es spētu viņu paturēt tikai kā draugu ja uLieku mīksto uz seksu.
Un general es esmu briesmīga attiecības,jo kad man parādās aituacoja,kad tiešām izveidojušās attiecības un dzīvoju kopā...es vnk aizlaizos,jo līdz galam kkas nav...
Varbūt tāpēc gribu satikties,jo man jau pašai īstenībā gribas noskaidrot vai viņš ir mainījies vai nē....sakot,ka esot ļoti mainījies pēc darba Āfrikā...un skatoties uz lietām savādāk.un neko nommanis negaida, bet grib izteikties.
Varu atrast mīļāko savā pilsētā anyway.kada man jēga no viņa ka mīļākā ja viņš tik taalu...??
Tas viss arī sākās kā vins aicināja pie sevis ,bet es teicu ka netaisos braukt,bet ja viņam ko vajag lai meklē mani...un es gribēju braukt apskatīt tās pilsētas kur tiekamies arhitektūru anyway...tāpēc man intuīcija saka braukt un ja kkas nepatīk vnk ieslēgt tikai savus plānus.
08.11.2017 12:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tava intuīcija tev saka braukt, jo vēlies apskatīt arhitektūru?... :-D Ak, vai...
08.11.2017 12:31 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Nee jau... Tas jau tikai plaans b..galu galā man tuvu aizbraukt, bet viņam jaatlido.
Katrā ziņā ja neaibrauksu visu laiku kko domasu.labak beidzot izrunāties ka viņš redz savu uzvedību utt.. tas it kā ir mērķis satikties jo esvairs neesmu tā pati kas pirms 5 g un bullsits par zvaigznēm vairs īsti nedarbojas jau šos pēdējos trīs gadus. Aiz rauksu un tad uzrakstisu vai bija vērts. Es nemāku dzīvot bez action un drāmas...pat dzīvesvietas mainu katru pusgadu
Tā kā ne jau viņš vienīgais tur tāds nenopietns bija..es biju savos party gados kad man patika boheema.vel jo projām patīk abet tikai ekskluzīva lokā.
08.11.2017 12:45 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
lai arī neesam salaidusi tik un tā ir mani meklējis

Varu atrast mīļāko savā pilsētā anyway.kada man jēga no viņa ka mīļākā ja viņš tik taalu...

neko negaida, bet grib izteikties

Just turn on the logic please! :D Bet man neizskatās, ka jēga dot padomus, ja jau sen biji izlēmusi, ka kulsies vien tālāk ar to murgu.
08.11.2017 13:24 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
kā dzied viens zaķis pa radio - Tu netiksi viņam pāri, ja turpināsi gulēt zem viņa ;-)
08.11.2017 14:20 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.01.2013
Ta.pateicoties manam hormonu svārstībām,jūsu viedokļiem un brālim izdarīju pareizo lēmumu. Nekur nebrauksu. Paziņojums vinam, ka nesaprotu šo pēkšņo manis meklesanu, kad sen jau viss ir apklusis. Un,ka saprotu ka nekādi labie draugi mēs neesam, jo vienmer ir kaut kas vairāk.un,kāpēc mani meklet tad, kad kaisle jau tikuši apglabāta kāpēc to rakt atkal vaļā.
Un jums bija taisnība...
Jo pasakot šo, šis man pateica,ka respektē manu viedokli ja tas ir tas,ko es domāju,bet viņš tā nedomājot un novēlēja labu laiku pilsēta kurā pārceloz dzīvot nepareizi nosaucot pilsētu...haha ja jau tādas detaļas neatceras tad tas viss ir tikai miitos vecās ilūzijas balstīts pasākums tas ka neko.briiva vieta jaunām veselīgām attiecībām nevis sarusejusiem mīļākajiem.
09.11.2017 22:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dejot, super, prieks par Tevi :-)!
09.11.2017 22:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits