Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Depresijas remisijas

 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Man vairāk interesē to cilvēku viedoklis, kas ir saskārušies ar depresiju.
Es jau divus gadus lietoju antidepresantus, bet laiku pa laikam saskaros ar tā sauktajām remisijām. Vai tas nozīmē, ka antidepresanti nav iedarbīgi vai ka mans organisms pretojas zāļošanai un vēlas, lai es meklēju cēloņi depresijai?
Kopš depresijas esmu saņēmusi drosmi darīt to, ko agrāk neuzdrošinājos, bet laiku pa laikam pienāk brīži, kad prātā iezogas doma "kam to visu vajag"? Atbildi zinu, ka man to vajag!
Varbūt esmu pie šīs depresijas pieķērusies, jo tad, kad tā manā dzīvē ienāk, tas ir signāls, ka ir nepieciešamas pārmaiņas. Bet kādas tieši pārmaiņas vajadzīgas, lai atkal izietu no depresīvā stāvokļa, es nezinu. Drīzāk liekas, ka gribas beidzot kaut ko stabilu, bet vai vispār dzīvē ir kaut kas, ko var saukt par stabilu?
07.11.2017 01:07 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tā kā mums ir kapitālisms, tad tas ir patēriņa un materiālisma dzīvesveids. Tas bieži ved uz depresiju.
Viss, mediji, sociālā vide, mārketings spiež tērēt, tērēt un tērēt...
Cilvēka mērķis - karjera, pieaugoši ienākumi, lielāki tēriņi... tikai tad varēsi būt laimīgs.
Garīgi tas viss ļoti nospiež un daudzi agri vai vēlu salūzt.
Cilvēka garīgai pasaulei, lielākoties nav vajadzīgs nekas no tā kapitālisma pīrāga.
Vajag tikai saņemties un neskriet līdzi baram pa straumi
30.11.2017 16:12 |
 
Reitings 20
Reģ: 06.11.2017
Manprāt mēs dzīvojam "depresijas laikmetā". Kad biju tīne, diez vai dzirdēju vārdu "depresija" pat reizi gadā. Mūsdienās pat 13 gadīgam pusaudzim tiek konstatēta depresija...
Žēl noskatīties uz kurieni cilvēce iet ... Bet mums katram jādara viss iespējamais, lai situāciju uzlabotu.
Izturību tiem, kas ar depresiju cīnās un turpmāku veiksmi, kuri no tās ir spējuši izvairīties.
30.11.2017 15:56 |
 
Reitings 21
Reģ: 05.02.2016
Komenti gan baigie katram savs viedoklis
Un domāju ka tabletes neiemāca izbaudīt dzīvi un ir jāmāk atrast pat sliktākajās situācijas kko kas palīdzēs turpināt iet uz priekšu. Mans moto ir: WHAT DOESN’T KILL YOU MAKES YOU STRONGER! Katram ir vnm galva jautājums vai dara visu pareizi bet labāk nožēlot to ko darīji nevis to kas nebija izdarīts
Padomos var ieklausīties bet spēkus jāmeklē sevī nevis iet un meklēt burvju zāles kas dos motivāciju utt.
24.11.2017 22:47 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Es pārāk daudz savas uzmanības veltu tam bubulim, ko sauc par depresiju. Nav dzīvē līdzsvara. Citreiz ir tik labi - apkārt cilvēki, jaunas lietas, pilnveidojos, gribas uzlabot visu, kas apkārt un tad bums guli gultā un domā iemeslus, lai nebūtu jāceļas. Gadiem ilgi atlieku to, ko it kā gribētos - skriet, veidot frizūras, gleznot, apmeklēt baseinu. Un tā es dzīvoju kaut kādu atliktu dzīvi, ne to, ko es patiešām gribu.
24.11.2017 20:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Sorry man ir tik tizls telefons . 10x Japaaraksta vaardi savaadak auto correct. Nebutu sis problemas naktu te biezaak
24.11.2017 00:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es sliecos domaat ka ari ja izarsteejies ir loti viegli atkrist atpakal pasam to neapzinoties. Nezinu cik terapija palidz,bet zinu ka liidz ja ir lidzcilveki kuriem uzticeties kas arvalstim,izmaksaa,palidzes. Pasai bija izteikti smaga depresija ari ad neko nedeva. Tagad palaikam sanaak melanklholiskas skumjas ,vientuliba par ko aizmirsu vien nedelas Nogales,jo katru nedelas morali tiekos ar sev svarigiem cilvekiem,bet ikdienaa bed whatsaap reali nav neviena ar ko parunaat ne laika sev ne man citam tik darbs maaja un 4 dienas...dad is apstaaklos ari injury savu depresiju un daleeju nezinu kaa nodeeveet kaaa izbijusi anoreksijas slimniece ir joprojaam dienas kad nepaedu aizmirsu paest tad naakamaa dienaa automaatiski klaat domaa is jutos vainiga ja ko estu itkaa kontroleeju to Pa lielam, bet uzskatu ja reiz depresija un tml lidzigas slimibas bijusas loti viegli atkrist. Ir jaiemaacas nepakauties un atleast kaut ko kas palidzetu un neteicu tiem ad. Nav tadas brinumdtabletes. Ir jastraada ar sevi kas man visvaraak see ja man ir cilveki man varu tiesaam uzzvanit kritiskaa bridi kas man palidzes
24.11.2017 00:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Simba100
Tieši tā, Dievs ir nemainīgs. Un Dievs visus mīl. Arī tos, un jo sevišķi tos nabaga grēciniekus, kas ar viņa vārdu mutē no ļaudīm savāc desmito algas tiesu 'dziedināšanas dievkalpojumos'. ;)
24.11.2017 00:06 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
skudrulacis
Paldies, Skudrulaci, par Tavu viedokli!
Jā, es Tev piekrītu, velns tik tiešām ir Dieva radījums! Dievs viņu radīja kā visskaistāko enģeli, bet viņš kļuva lepns un izdomāja, ka cīnīsies pret Dievu un cilvēkiem.
Un, jā, es Tev piekrītu arī, ka nevaru runāt Dieva vietā. Taisnība neesmu ne tautas pamācītāja, neesmu arī vienīgā patiesības sludinātāja, nekas tml. Bet Dievu var iepazīt ikviens caur lūgšanām un Bībeli. Iespējams tāpēc Tev atbildes, kā Tu rakstīji, šķita paredzamas, jo tas viss ir no Bībeles. Nekas jauns par Dievu nav izdomāts, jo Viņš ir nemainīgs.
Es tikai nesapratu, kuras atbildes Tev šķita pretrunīgas un uz kuriem jautājumiem īsti nebija atbildes? Priecāšos uzzināt)
Es Tev arī piekrītu, ka grūtības ir vajadzīgas, lai pilnveidotos, augtu, attīstītos. Tā bīstamā puse diemžēl ir tā, ka cilvēki mēdz aiz grūtībām izdarīt pašnāvības.
Tēmas autore pieminēja, ka cīņā pret depresiju, medicīna viņas gadījumā nelīdz.
Man Dievs ir ļoti daudz devis, arī tās lietas, kuras tēmas autore pieminēja - dzīves jēga un stabilitāte, tāpēc vēlējos ar to padalīties, ka tur, kur medicīna nevar palīdzēt, palīdzēt spēj Dievs)
Piekrītu Tev, Skudrulaci, ka nevajag doties pie visiem "dziedinātājiem". Arī Jēzus teica:
Sargaties no viltus praviešiem, kas pie jums nāk avju drēbēs, bet no iekšpuses tie ir plēsīgi vilki. Labs koks nevar nest nelabus augļus, un nelāgs koks nevar nest labus augļus.
Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.
23.11.2017 23:51 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Un vēl UZMANĪBU! Iesaku tos reklamētos dziedināšanas dievkalpojumus NEAPMEKLĒT, jo starp tiem "dziedinātājiem" var būt arī reāli ļaundari.
21.11.2017 01:07 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Simba100, attopies no tā sektantiskā murga, ko tur Tavā sektā Tev skandina. Visas Tavas atbildes jau iepriekš bija paredzamas, turklāt tās ir pretrunīgas un pa lielākajai daļai nemaz nav atbildes uz jautājumiem. Tu truli atkārto visu, ko esi saklausījusies sektā. Un ņem vērā, ka arī Velns ir Dieva radījums.
Ja rodas vēl kādi jautājumi, labprāt atbildēšu
Ar šādiem vārdiem visi sektanti uzdodas par tiem gudrajiem tautas pamācītājiem, vienīgajiem patiesības sludinātājiem. Tu nevari runāt Dieva vārdā. Nenosodu Tevi un Tev neuzbrūku, bet aicinu ATTAPTIES! Velns Tev sektā rādīsies balts un pūkains eņģeļa izskatā; Dievs - ar pātagu rokā. Un svētīgs būs tas, kurš Dievam būs pateicīgs, ka viņš viņam licis iet caur grūtībām, jo tikai tā cilvēks var nonākt pie saprašanas. (Šai textā lietoju vispārpieņemto kristīgās ticības terminoloģiju; vispārīgā gadījumā to var aizstāt ar citiem vārdiem.)
21.11.2017 01:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Labi, labi, Simba. :)
.
Nav vajadzība apmeklēt dievkalpojumus par desmito tiesu ne ar, ne bez dziedināšanas opcijas, lai būtu ar dievu un būtu vesels par baltu velti. :)
21.11.2017 00:14 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
MissMia
Paldies, MissMia, par vērtīgajiem jautājumiem!
"Kādēļ viņš vispār radīja depresiju un citas slimības?"
- Slimības nav no Dieva. Dievs vēlas, lai ikviens cilvēks ir vesels un laimīgs.
Slimības un problēmas sākās tad, kad pirmie cilvēki Ādams un Ieva izvēlējās paši noteikt to, kas ir labs un kas ir ļauns.
"Un kādēļ Dievs tik ļoti grib, lai visi viņam lūdzās, lai atbrīvo no slimībām?"
- Dievs ir visus cilvēkus radījis un mīl ikvienu. Viņš vēl tikai visu to labāko saviem bērniem.
Dievs radīja cilvēkus ar brīvo gribu, ka katrs var izvēlēties vai ticēt, vai neticēt Dievam.
Ja cilvēks izvēlās neticēt un nebūt ar Dievu, viņam nav aizsardzības no velna.
Līdz ar to velns var brīvi ietekmēt cilvēka dzīvi, arī caur slimibām.
"Ja jau mīl, tad kādēļ liek iziet cauri mocībām, un no šīm mocībām var atbrīvoties tikai lūgšanās ceļā? "
- Visas mocības uz šīs pasaules ir no velna. Mocības ir grēku sekas.
Ja cilvēks izvēlās grēkot, tad automātiski šis grēks nes līdzi mocības.
Ja cilvēks izvēlas vairs negrēkot, tad viņam ir jāsarauj saites ar velnu, kas nemaz nav tik viegli.
Ne velti ir teiciens - padod velnam mazo pirkstiņu, paņems visu roku!
Piemēram, no atkarībām nevar tik viegli tikt vaļā!
Lūgšana ir saruna ar Dievu, līdz ar to lūgšanas laikā ir Dieva klātbūtne, Dieva tuvums, kas velnam traucē darboties /mocīt cilvēku.
"Kādēļ dažus cilvēkus mīl mazāk, dažus vairāk - jo dažiem ir nopietnas saslimšanas jau no dzimšanas, daži dzīvo veseli visu mūžu."
- Diemžēl velns caur grēku ietekmē ne tikai konkrēto cilvēku, bet arī nākamo paaudzi, t.i. šī cilvēka bērnus un mazbērnus.
Tātad, ja vecāks grēko, viņš ļauj velnam darboties savā un savu b''ernu dzīvē, dodot vietu slimībām, kas var izpausties nevis pie vecāka, bet pie viņa bērniem vai mazbērniem.
Arī zinātniski var redzēt velna darbību. Piemēram, vecāki alkoholiķi caur gēniem nodot saviem bērniem paaugstinātu risku ātri kļūt atkarīgiem no alkohola.
Ja rodas vēl kādi jautājumi, labprāt atbildēšu ;-)
21.11.2017 00:08 |
 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Man arī ir depresija, jūtu tev līdzi. :-(
18.11.2017 01:14 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Pret depresiju var palīdzēt arī Dievs, jo Viņš mūs ir radījis un līdz ar to var dot dzīvei jēgu!

Ja jau Dievs ir tas visu varenais un varošais, kurš spēj ar vienu rokas vēzienu dziedināt cilvēku no slimībām, tad kādēļ viņš vispār radīja depresiju un citas slimības? Un kādēļ Dievs tik ļoti grib, lai visi viņam lūdzās, lai atbrīvo no slimībām? Ja jau mīl, tad kādēļ liek iziet cauri mocībām, un no šīm mocībām var atbrīvoties tikai lūgšanās ceļā? Kādēļ dažus cilvēkus mīl mazāk, dažus vairāk - jo dažiem ir nopietnas saslimšanas jau no dzimšanas, daži dzīvo veseli visu mūžu. Pārāk dīvaina tā padarīšanās. Blakus diskusijā redzējām, kas notikās ar sievieti, kas vēlējās dziedināt fizisku slimību ar pārdabiskā palīdzību.
18.11.2017 01:13 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Vareji jau nerakstit, cik loti mili kapeiku.
18.11.2017 00:43 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
Jolly-Roger Dievs Tevi tik un tā ļoti, ļoti, ļoti, ļoti mīl!;-)
17.11.2017 23:53 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jolly-Roger
Ļoti labs jautājums, Jolly-Roger!
Es runāju par Dievu, kurš ir radījis zemi, visumu un cilvēkus.
Kurš tik ļoti mīl cilvēkus, ka par viņiem ir atdevis savu dēlu Jēzu Kristu,
kas tika piesists krustā, nomira un trešajā dienā augšāmcēlās, lai ikviens, kas Viņam tic iegūtu mūžīgo dzīvību debesīs! (Dievs Tevi ļoti mīl, Jolly-Roger!)

Onan, dodies uz Afriku! Vai vismaz aplasi bomzus no ielam un ielaid sava gulta. Vel vari sev uz pieres uzzimet Usina zimi.
16.11.2017 23:22 |
 
Reitings 18
Reģ: 13.11.2017
nerātnā
Paldies, Nerātnā, par informāciju!
Jolly-Roger
Ļoti labs jautājums, Jolly-Roger!
Es runāju par Dievu, kurš ir radījis zemi, visumu un cilvēkus.
Kurš tik ļoti mīl cilvēkus, ka par viņiem ir atdevis savu dēlu Jēzu Kristu,
kas tika piesists krustā, nomira un trešajā dienā augšāmcēlās, lai ikviens, kas Viņam tic iegūtu mūžīgo dzīvību debesīs! (Dievs Tevi ļoti mīl, Jolly-Roger!)
16.11.2017 23:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Simba100
Citāts no cosmo.lv Lietošanas noteikumiem:
.
'Aktivitātes komerciālos nolūkos ir jāsaskaņo ar mājas lapas administrāciju.'
.
Ja vēlies reklamēt savus 'dziedināšanas dievkalpojumus', tad vērsies cosmo redakcijā, lai tie izskata Tava pasākuma likumību, ētiku, morāli un samaksu par Tev sniegto reklamēšanās pasākumu. 8)
15.11.2017 15:12 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Bet ko nespēj medicīna, spēj Dievs, tāpēc arī ieliku komentārā info par dziedināšanas dievkalpojumu.

Par kuru dievu tu runa?
15.11.2017 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits