Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijušais raksta

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Sveikas!
Situācija sekojoša.Bijušais ir sācis rakstīt.Es gan nesaprotu iemeslu.Jautājot tiešus jautājumus atbild nekonkrēti.
Kādu laiku jau esam šķīrušies.Nesaprotu ko no manis grib.Teica,ka esmu atstājusi savas mantas.
Vai vieglāk vienkāŗsi ignorēt?
Kādi ir bijuši jūsu gadījumi saziņā ar bijušo?
06.11.2017 19:48 |
 
Reitings 383
Reģ: 27.03.2014
Skatoties, ko tu gribi no vina. Man jau liekas tas mantas ir tikai iemesls uzsakt sarunu un iemeslu satikties.
06.11.2017 20:09 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Ak tie bijušie... :D Nekas nemainās :D
Man visi bijušie ir pēc tam rakstījuši, visi... Es arī nezinu, priekš kam viņiem tas vajadzīgs.
Pēc savas pēdējās pieredzes, labākais, ko varu ieteikt, un ko arī es tagad daru- vienkārši ignorē. Es, piemēram, bijušajam pat paldies nepateicu par atsūtītajiem ziediem dzimšanas dienā šogad. Tāpēc, ka viņš man pagājšreiz, kad izšķīrāmies, vispār mieru nelika, katru nedēļu rakstīja sirdi plosošos tekstus par to, kā mīl bla bla bla, sākumā vēl atbildēju un arī nesapratu, ko viņam vajag, katru reizi galu galā atšuvu, pēc tam vispār nobloķēju visur, tad viņš rakstīja no kolēģa nr, ok, kko parunāju un atkal nobloķēju, tad viņš rakstīja sms no interneta, ok, parunaju un atkal atšuvu, tad viņš atrada kkādus sīkumus, ko es atstāju viņa dzīvoklī, kkādus cimdus un cepuri, ko man vispār nevajadzēja un izdomāja, ka atdošot vienam manam čomam, lai viņš nodod man, jo zināja, ka es pateikšu, ka man nevajag, nu smieklīgi. Tad viņš no viņa izprasīja manu jauno darba vietu un sūtīja uz turieni ziedus... un tā turpināja līdz izlūdzās vēl vienu iespēju man. Ai... Tas, ja godīgi, bija ilgi un nogurdinoši un pēc tā saprotu, ka vienīgais pareizais risinājums ir ignorēt pilnīgi visu, ko bijušie dara, visas mantas utt ir stulbas provokācijas un ja viņš nesaprot, ka viss beidzies, tad tas ir vienkāršākais veids, kā to likt saprast.
06.11.2017 20:15 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.11.2015
Es to visu uztveru neitrāli - nav man bijušas skaļas šķiršanās. Nesen viens ex atrakstīja, vai atceros viņu? :-D Laikam tajā vakarā visām ex rakstīja, pieļauju, ka emocionāli sagatavoja sevi kāzām.
Dīvainākais bija gadījums, kad viens ex iznāca no cietuma un nosūtīja visas rakstītās vēstules.
Manuprāt, svarīgākais ir saprast vai tu vēlies uzsākt sarunu un ko sagaidi no tās.
Ak, sajutos sena! :-) Ar savu puisi esmu kopā 9 gadus (l)
06.11.2017 21:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Bijušais ir sācis rakstīt.

Jautājot tiešus jautājumus atbild nekonkrēti.

Tas labi ka ir sācis rakstīt, attīstās, mož drīz arī iemācīsies runāt un paskaidros ko grib no Tevis.
06.11.2017 21:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits