Postošs bezmiegs. Palīdziet! :(

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Dzīvoju jau teju 2 gadus miega trūkumā. Aizmiegu tīri normāli, bet pēc 4-6 h jau esmu augšā, miegs nāk, bet nekādi nevar aizmigt. Lai kā arī gribētos..:'-( Pēc uzmošanās mēdzu 3 h gulēt aizspiestām acīm, jo vnk neesmu izgulējusies, lai celtos, nāk miegs, bet kad mēģinu aizmigt,esmu pa pusei nomdā, pa pusei sapņi (domas) rādās (kas tas ir???!):-O un kad attopos, trīc nervi un visu dienu pēc tam slikti... Dažreiz gadās, ka arī nevar ilgi aizmigt.
Esmu izgājusi pie faktiski visiem ārstiem, pārbaudījusi ko un cik vien var, bet nav iespējams atrast šo bezmiega cēloni.
HELP, HELP HELP! Šitā vairs nevaru. Esmu vienmēr bijis nervozs cilvēks, bet tas man iepriekš nekad nebija radījis bezmiegu un miega badu.
Ārstējos ar dabīgām zālēm (mazi uzlabojumi ir, jo pirms gada bija vēl dramatiskāk), antidepresantus negribas sākt (jo depresija ir tikai tad, kad neizguļas).
Vai kādai ir bijis tāpat? Kas ir cēlonis šim bezmiegam? Kas vsp ar mani notiek!?(t) Dalieties pieredzē un ieteikumos, lūdzu!:-(
29.10.2017 23:28 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.06.2017
Pavasarī dabūju Somnol, tas ir uz sarkanajām receptēm, dzēru eksperimentējot - dažreiz veselu tableti, dažreiz pusīti, reizēm nedzēru (tad atkal negulēju). Mani brīdināja, ka no šīm rodas atkarība, bet zini, man palīdzēja sakārtot miegu, tagad jau nedēļu nedzeru Somnolu un ļoti labi izguļos.
*
Medikamentiem ir jālieto noteikta uzturošā deva nevis jādzer kā pašai gribas.
Nedēļu pēc tablešu pārtraukšanas(un pat ilgāk) nevar spriest par to, vai medikaments ir palīdzējis, jo organismā tik īsu laika sprīdi joprojām aktīvā viela ir un iedarbojas, palīdzot tev aizmigt.
Kā man patīk šie cosmo ieteikumi visās līdzīgās diskusijās par psihiatru vai psihoterapeitu! Psihiatrs šādas problēmas nerisina
Psihiatrs ļoti labi risina šādas problēmas.
13.11.2017 10:36 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Psihoterapija un zāles, manuprāt ir nojukusi smadzeņu ķīmija, protams, ka viņa nojūk dēļ emocijām, bet ja esi tik talu, ka nevari gulēt labāk vērsties pie psihiatra un saņemt palīdzību. Uzskatu ka sabiedrībā valda aizspriedumi par psihiatriju un palīdzības lūgšanu, kad tā tiešām ir nepieciešama. Tas ka dosies pie ārsta nenozīmē, ka esi "ķerta" tas nozīmē, ka atbildīgi attiecies pret sevi, vēlies atjaunot savu dzīves kvalitāti.
Ja pirms tam nepalīdz regulāra relaxen lietošana ( man palīdz,kad periodiski padzeru, dabisks līdzeklis pret stresu un bezmiegu) tad jau ir pārkāpta tā robeža, kad ar zāļu tējam var kaut ko izārstēt..
Lai veiksmigi!
13.11.2017 11:17 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Ernestine +++
Man mamma bieži saka padzer tējiņas, balderjāņus :-D Un vēl lai laižu visu pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā, tas ir viņas top teiciens, kā dēļ man droši vien ir švaka atmiņa :-D No relaxen arī nekādas iedarbības:-/
13.11.2017 11:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tacu pie arsta aizej
31.03.2018 19:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits