Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Klūgu mūks" un "Liec Dievam pasmieties"

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Vienā diskusijā pamanīju, ka daudzas ir/plāno redzējušas/redzēt "Klūgu mūku", tad nu es vakar biju. Gribētos dzirdēt citu iespaidus, pārdomas, kopējo sajūtu, skatoties šo izrādi. Otrs - kaut kā šodien nejauši nonācu līdz "Liec Dievam pasmieties" un domāju - varbūt ir vērts tomēr aiziet? :) Uzrunā mazliet tāpēc, ka Rēzija Kalniņa ir režisore un kaut kā liekas, ka Kalniņš superīgus bērnus ir uzaudzinājis un jābūt gan jau, kam tiešām labam. Protams, katrs mēs esam tikai cilvēks un tas, ka cilvēks "labs", nenozīmē, ka gaume un skatījums uz lietām vienāds vai pat līdzīgs. ;) Ko varētu pateikt par "Liec Dievam pasmieties" īsumā tās, kuras redzējušas - man neredzējušai? Nu kādi iespaidi? :)
28.10.2017 12:29 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Es biju uz “Liec Dievam pasmieties” un noteikti iesaku apmeklēt. Caur labu humoru tika pasniegta tiešām īsta, smaga un sāpīga dzīves patiesība. Man ļoti patika.
28.10.2017 12:33 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
No manas puses par "Klūgu mūku" - būtu, manuprāt, jāredz ikvienam, kurš kaut nedaudz jau prot paskatīties uz dzīvi no ne "traļi-vaļi" prizmas un tiecas uz ko dziļāku, uz dvēseles piepildījumu, jautā sev "Kāpēc dzīve ir tik grūta? Vai tad ir tas Dievs un kur viņš ir un kāda jēga no Viņa?" Tomēr - man tuvi cilvēki bija sajūsmā, man pa vidam likās kaut kā samocīti, nezinu, varbūt ne visai labās pašsajūtas dēļ, bet laikam man par daudz bija tā negatīvā, gribējās druscītiņ vairāk to gaismu. :) Bet tas tā... Beigas atstāja labu sajūtu sirdī, kas tad ir noteicošais - ja beigas un galvenais vēstījums patīk, tad izrāde patīk! Katrā ziņā nevar salīdzināt, es atvainojos, bet ar Džilindžera iestudētajiem dažiem gabaliem... Ir tas dziļums! Paldies I. Rogai par to ieguldīto darbu, lai to panāktu. ;)
28.10.2017 12:33 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Man ļoti patika Liec Dievam pasmieties. Sākumā likās tāda traļi vaļi komēdija, bet beigās bija pat asara. Ļoti aizkustināja un lika padomāt par lietām savā dzīvē.
28.10.2017 12:40 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Par ko "Liec Dievam pasmieties" ir? :) Ja pareizi sapratu pēc Rēzijas, tad par to, cik atšķirīgi ir plāni pēc mūsu prāta no Dieva plāniem? Nu galvenā doma (būtība) kāda?
28.10.2017 12:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)