Vienā dienā, vienā gadā dzimušie.

 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Labrīt dāmas.
Vakar ar draudzenēm aizdomājāmies par to, cik forši būtu satikt cilvēkus, kuri dzimuši tajā pašā dienā un gadā, kad mēs. Cik man mamma stāstījusi, viņa palātā bijusi ar vēl četrām dāmām un visām viņām piedzimuši dēli. Protams, te var skatīties arī citās pilsētās tajā dienā un gadā dzimušos bērnus, bet es varētu sākt ar mazumiņu un atrast tos, ar kuriem biju vienā palātā. Diez, kāds viņiem dzīves liktenis... līdzīgs manējam? :)
Varbūt, kāda zin, kur var redzēt šādu informāciju?
Protams, vakar meklējot internetā neko prātīgu neatradām, bet varbūt, kāda jau šādi savu ziņkārību apmierinājusi. :)
28.10.2017 11:10 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Skolas laikā klasē bijām trīs ar vienādiem dzimšanas datumiem. Viens gan bija mans dvīņu brālis! :-P
29.10.2017 11:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pat dvini ir atskirigi. Kur nu vel pilnigi svesi vai attala gajuma cilveki. Man klasesbiedrene piedzima paris stundas velak kaa es bet jau naakamaa datuma;) zinu 2 cilvekus kas dzimusi tajaa pasaa datumaa,bet gadi atskiras
29.10.2017 14:01 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.04.2017
Pirms vairākiem gadiem tiku iepazīstināta ar tādu vīrieti, jā, bija ļoooti interesants sarunu biedrs, tik ilgi, kamēr apstiprinājāmies "draugos". Tad mani sāka pētīk simtsmiljons sieviešu, dažas pat sūtīja agresīva satura vēstules... Sapratu, ka mans jaunatrastais SARUNU (patiešām, tikai sarunu! Jo es esmu patoloģiska "vienmīle") biedrs ir tikpat komunikabls kā es, uztur draudzīgas sarakstes ar daudzām, bet pusmūža dāmām jau tā ir - ja vīrietis šai kādu rindiņu uzraksta...un vēl galā smaidiņu (vai vēl trakāk - puķīti!) pieliek -tad uzreiz MANS, MANS un visām citām jāapcērt nagi!
Tā nu pārtraucu ar viņu kontaktēties. Vispār jau žēl, tiešām interesants cilvēks bija.
29.10.2017 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits