Vienā dienā, vienā gadā dzimušie.

 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Labrīt dāmas.
Vakar ar draudzenēm aizdomājāmies par to, cik forši būtu satikt cilvēkus, kuri dzimuši tajā pašā dienā un gadā, kad mēs. Cik man mamma stāstījusi, viņa palātā bijusi ar vēl četrām dāmām un visām viņām piedzimuši dēli. Protams, te var skatīties arī citās pilsētās tajā dienā un gadā dzimušos bērnus, bet es varētu sākt ar mazumiņu un atrast tos, ar kuriem biju vienā palātā. Diez, kāds viņiem dzīves liktenis... līdzīgs manējam? :)
Varbūt, kāda zin, kur var redzēt šādu informāciju?
Protams, vakar meklējot internetā neko prātīgu neatradām, bet varbūt, kāda jau šādi savu ziņkārību apmierinājusi. :)
28.10.2017 11:10 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Man ar klasesbiedru bija viens dzimšanas, gads, mēnesis un datums. Vecuma starpība tikai pāris stundas. Visiem tas likās diezgan neparasti, jo bieži negadās satikt cilvēkus, kuriem ir vienādi ne tikai dzimšanas dienas datumi, bet arī vecumi.
28.10.2017 21:39 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Man darbā bija kolēģe, kas dzimusi vienā gadā, bet ar vienas dienas starpību. Starp mums izveidojās laba draudzība un pat viņai no darba aizejot, mēs turpinām komunicēt un dažreiz satiekamies. Man liekas, ka ir kaut kāda saikne. Manai mammai ar otru vīru arī ir vienas dienas un divu gadu starpība. Saderīgi kā cimds ar roku :-D
28.10.2017 21:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man ir tikai viens paziņa, kuram ar mani dzimšanas diena ir vienā datumā. Gadi atšķiras, valstis, kurās dzimām, atšķiras, dzimums atšķiras, bet mums līdzīgi uzskati un pasaules redzējums.
28.10.2017 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Vēl varu pieminēt, ka pat kādu laiku ar šo puisi , ar kuru sakrita dzimšanas dati, satikāmies. Taču tomēr mums bija pārāk atšķirīgi uzskati par dzīvi un vērtības, lai mums izdotos palikt kopā.
28.10.2017 21:53 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Man ir viens dzimšanas datums ar māsīcu, tikai starpība gan ir 11 gadu. Bet mēs tiešām esam diezgan līdzīgas pēc rakstura. Par dzīves uzskatiem utt.gan vēl grūti spriest, jo viņai ir tikai 11.
28.10.2017 21:54 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Man bija klasesbiedrs, mūsu mammas reizē bija slimnīcā, starpība bija 2 dienas.
Vienreiz caur draugiem.lv biju iepazinusies ar meiteni, ar kuru bija viens dzimšanas datums un gads, bet kaut jā tas kontakts pārtrūka.
28.10.2017 21:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Sevi salīdzināt ar kādu, manuprāt, nav diez cik objektīvi, jo sevi jau nomalas tik labi neredzam... Varbūt, piem., mums tikai liekas, cik mums foršs raksturs, bet patiesība esam “smagi” cilvēki, ar kuriem grūti sadzīvot?... Un tad, kad satiekam līdzīgu, mums šķiet, ka nemaz neesam tādi. :-P
28.10.2017 22:00 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bija klasesbiedri, kam dzimšanas dienas ir vienā dienā, bet pilnīgi dažādi cilvēki, gan 'izskata', stila, rakstura un visa cita.
28.10.2017 22:12 |
 
Reitings 817
Reģ: 21.02.2015
Man ir Ex kolēģis ar kuru esmu vienā dienā, vienā gadā un raāli laikam pat vienā slimnīcā dzimuši. Bet pilnīgi dažādi esam.. :) bet bija interesanta sakritība, ka satikāmies darbā!
28.10.2017 22:16 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Paziņu lokā ir pāris - abi dzimuši vienā dienā, vienā gadā. Divus atšķirīgākus cilvēkus neatrast :D
28.10.2017 22:25 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man nav zināms neviens cilvēks, kurš būtu dzimis ar mani vienā dienā, bet manam jaunākajam dēlam ir vārdabrālis, kurš dzimis ar viņu vienā dienā. :) Pazīt to bērnu nepazīstu, zinu tikai, ka tāds dzīvo manā pilsētā.
28.10.2017 22:41 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tur laikam Jāņu tradīcijas pie vainas.
Un tad, kad reiz lielu sniegu dēļ nedēļām LV dziļajos laukos pazuda elektrība, pēc deviņiem mēnešiem stārķiem pār gariem laikiem bija darba pilnas rokas, pardon, spārni. :D
28.10.2017 23:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es esmu dzīvē ljoti negaidītā situācijā, nonākot vietā, kur man nebija jābūt, satikusi cilvēku, kurš man likās ljoti saistošs un ljoti tuvs pirmajā pazīšanās dienā. ( ne seksuālā plānā, bet kā brālis) Norunājām stundām, pēc tam arī turpinājām kādu laiku labi kontaktēties, kamēr vinš jūrniekos neaizgāja, tagad saikne zudusi...
kad mammai nejauši pateicu vinja iesauku no uzvārda atvasināto, uzzināju, ka mūsu mammas bija kopā dzemdību namā, gulējām vienā gultinjā pat. Vinja mamma ljoti gribēja meitinju, jo viens dēls jau bija, manai mammai jau bija viena meita. Tad nu vinja manai mammai pa jokam piedāvāja mūs samainīt, lai vinjai ir meitinja.... :D laikam jau tā saikne un sajūta, ka esam sen pazīstami nebija tāpat vien - vairs nekad dzīvē neesmu satikusi cilvēku, kas liktos tik pazīstams...( un vinjam ar tā sajūta bija, kad es pateicu, lai paprasa savai mammai par mani, vinjsh teica, ka daudz kas kluva saprotamāks)
29.10.2017 02:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Bet vispār, šī tēma ļoti smuki izjauc visas astrologu teorijas no sērijas "ja Tavs dzimšanas skaitlis ir šāds, tad Tu esi..."

Vispār jau astrologs nenemsies nekādu karti taisīt bez precīza dzimšanas laika. Protams, visi delfu horoskopi ir galīgs s@ds, arī daudzi astrologi bārstīs vispārīgus teikumus, kas atbilst jebkuram.
Starp citu, agrāk, te, cosmo, bija meitene, kas nodarbojās ar astrologiju. Kad vēl pat nebija prātā braukt prom no LV biju tikties ar vinju, laikam 2-3 h runājām, ljoti forša meitene . Iedeva arī vairāku lpp aprakstu. Tad īsti kādai pusei nenoticēju, jo plānos nebija braukt uz ārzemēm, kur nu vēl apprecēties ar cilvēku, kuru satikšu tur (biju laimīgās attiecībās), palikšana uz dzīvi citā valstī man pat prātā nenāca... atradu šovasar tos papīrus pārlasīju un nedaudz abstulbu, jo praktiski 99% ir piepildījušies, atlikušais 1% ir procesā pašlaik.tā ka kaut kas tomēr tajās zvaigznēs rakstīts.
29.10.2017 03:00 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Mans dzimšanas dienas datums nav no tiem populārākajiem (pēc tā spriežu, ka, piemēram, ir datumi, kuros es zinu ļoti daudz cilvēkus, kam ir dz/d), dzīves laikā esmu satikusi tikai divus cilvēkus - ar vienu džeku kādreiz uz īsu brīdi vienā draugu kompānijā apgrozījāmies. Neteiktu, ka bijām baigi līdzīgi, vai dvēseļu radinieki, tādēļ, ka dalījām dz/d. Un vidusskolas laikā vienā nometnē iepazinos ar vienu meiteni, pēc nometnes neesam kontaktējušās un, ja godīgi, pat vārdus šiem abiem cilvēkiem jau neatceros.
Līdz ar to uzskatu, ka mūs tomēr ietekmē pārāk daudz kas dzīvē, lai pēc gadiem satiktos ar "no vienas palātas" bērnu un dzīves būtu TIK līdzīgas.
29.10.2017 08:14 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mis Take, oho, izklausās baigi interesanti tā!:-)
Man klasē mācījās vienā dienā blakus palātās dzimuši meitene un puisis, bet nekas viņus vispār nesaistīja, pat klasē īsti nečupojās. :-D Meitene man bija tajā laikā ļoti laba draudzene, bet tas puisis - vļeh, nejauks.
29.10.2017 09:36 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Pazīstu vienu meiteni, kura dzimusi tajā pašā dienā un gadā kad es. Jau pirmajā tikšanās reizē bija sajūta, ka pazīstu viņu jau sen. To, ka mums ir vienāda personas koda pirmā daļa, sapratām tajā pašā dienā. :) interesanti, ka mums abām ir brāļi, kuri dzimuši vienā gadā un vienā mēnesī, bet dienas gan nesakrīt :)
29.10.2017 09:57 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es pazīstu puisi, kurš ar mani dzimis vienā datumā, bet citā gadā, bijām kursabiedri universitātē, tas laikam jau parāda, ka ir līdzīgas intereses, bet vispār... es nezinu, viņš centās ar mani kontaktēties vairāk nekā es ar viņu, man nebija tā sajūta, ka es ar viņu gribētu draudzēties.. bet kaut kādas līdzības jau varēja saskatīt, jā... Draugi neesam, esam labi paziņas, bet labprāt satiktu kādu, kas ir dzimis vai dzimusi vēl piedevām tajā pašā gadā, kas es, ne tikai datumā :D
29.10.2017 10:26 |
 
Reitings 199
Reģ: 02.11.2015
Hmm... esmu dažas minūtes vecāka par savu māsu - esam diena pret nakti. Un viņa ir vienīgā, kuru zinu mūsu datumā, gadā (l)
29.10.2017 11:10 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man ir vēl interesantāk :D Bija man kursabiedrene - ar tādu pašu vārdu kā man. Likās forši - vārda diena vienā dienā. Tad savā dzimšanas dienā ieeju Facebookā un skatos - arī viņai tajā pašā dienā dzimšanas diena!
Rezumē - esam divas meitenes ar vienādiem vārdiem un identiskiem dzimšanas dienu datumiem. Bet visai atšķirīgas :)
29.10.2017 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits