VĪRIEŠU ĢENETĀLIJU TERMINI

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Dāmas!
Nesen medijos lasījām socioloģisko pētījumu aģentūras publicētos rezultātus par mīlnieku starpā ikdienā biežāk lietotajiem apzīmējumiem vīrieša lepnumam. Nekādu pārsteigumu nebija, guvām apstiprinājumu tam, ka "draudziņš", "metamais", "loceklis", "daikts" un "kupāts" ir populārākie apzīmējumi.
Diemžēl, paralēli šim pētījumam netika veikta aptauja par tradicionāli lietotajiem terminiem sēklinieku maisiņa apzīmēšanai mīlnieku pāru ikdienišķajās sarunās. Tādēļ vēlējos uzzināt jūsu pieredzi. Tas skar arī mani, jo, godīgi sakot, attiecībās ar draugu joprojām kautrējos un neuzdrošinos nosaukt šo "lietiņu" kādā terminā.
Kādi ir varianti? Draudzenes rekomendējušas sekojošus: kule, olu maiss, oriņi, pauti, rieksti, riekstu kule, riekstu maiss, bumbas, zīles, lieldienas, ādas maiss un vēl daži.
Kādi vēl ir varianti, priekšlikumi, pieredze?
26.10.2017 19:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
MissMia, varbūt Maija ir tikai viņas niks šeit? Kaut ko līdzīgu par tēmu redzēji?
29.10.2017 13:34 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Man šodien brīvdiena, tad nu apskatījos LU datu bāzē pieejamos darbus no vēstures un filozofijas fakultātes, kuriem vadītājs ir Šuvajevs.

Ko gan Tu vari sameklēt, ja Tu vēl pat lasīt neesi iemācījusies!? Šuvajevs nebija mans darba vadītājs, bet gan promocijas padomes priekšsēdētājs, ko es ļoti skaidri biju uzrakstījusi.
Bet ne jau par to šeit ir diskusija. Tiesa, promocijas darbā šo jautājumu arī biju apskatījusi.
29.10.2017 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits