Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šoreiz es tā "SLIKTĀ"!

 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
netipiska situācija, jo pārsvarā lasu rakstus, kad viss ir vērsts otrādāk. Ir kāda cita "ļaunā čūska", kas bendē attiecības.
Bet šoreiz es esmu tā, kas vēršas pēc padoma.
Esmu labos draugos ar vīrieti nu jau kādus 10 gadus, sarunas vienmēr norit bŗīvi un nepiespiesti, var uzticēties, tiekamies regulāri kaut reizi nedēļā un kopā ir interesanti. Pasēžam un parunājam, dodamies kaut ko jaunu apskatīt, papusdienojam u.t.t. Zinām, ka viens otram varam uzticēties un ir patīkami kādam izstāstīt ko tādu, ko ar draudzenēm nav tik viegli izrunāt. Tur nav šaubu, tikai draudzība un viss. Man ir savs vīrietis un viņam ir sava sieviete. Mēs tikai baudām viens otra kompāniju.
Bet viņam jau kādu laiku ir parādījusies sieviete, viņš viņu ļoti mīl un vēlas to pašu labāko, bet viņa ir neapmierināta ar MANI. Es viņai viņu atņemu. Bet tā nav, es vēlu viņiem tikai to pašu labāko un ceru, ka viss izdosies, bet ir muļķīgi pieprasīt 10 gadu draudzībai tagad pielikt punktu.
Vīrietis šajā situācijā neļaujas šantāžai un stingri nosaka, ka draugi (mani) ir jāpieņem. Tā pat kā viņš pieņem viņas draudzenes.
Esam par to runājuši un es arī respektētu viņa nostāju, ja tomēr pārtrauktu komunikāciju ar mani ( viņš šādu scenāriju pat nepieļauj),
bet šis jau nav risinājums!!!
Ar laiku jau būs vēl daudzas citas lietas, kas draudzenei nepatiks un uzstādīs ultimātus.
Ko jūs par to domājat? Vai esat bijušas šādā situācijā? Vai sievietes tic draudzībai ar citu sievieti, ja runa ir par viņas vīrieti?
Viņas vietā es laikam ar būtu neapmierināta, bet ja tas ir jāpieņem, tad censtos vismaz to draugu iepazīt, nevis uzreiz brukt virsū. Kaut vai tā ir sieviete!
26.10.2017 16:36 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
jūs tiekaties ar to vīrieti tikai divatā? kādēļ nevar trijatā? vai četratā (pa pāriem)? varbūt viņa tā uztraucās, jo tevi nepazīst.. kas ir diezgan pieņemami. kā tavs vīrietis uztver tavu draudzību ar to puisi? :-D
26.10.2017 16:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Draudzēties "divatā" un tikties "divatā" ar kādu draudzenīti savam vīrietim es neļautu. Pilnīgi izslēgts un punkts. Vai nu tad mēs visi trīs vai četri (ceturtais viņas vīrietis) vai nu nekā.
26.10.2017 16:43 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
divatā, ar citiem draugiem, ar manu puisi, ar viņu pāris reizes.. tā jau nav problēma, ja ir kāds blakus, lai satiktos.
bet tur tā lieta, viņa kategoriski mani atstumj un pat necenšas sasveicināties.
10 gadu laikā mēs jau būtu sapratuši, ka romantisko jūtu mums ir vai nav!! Un mums tā nav, uztveru viņu tik kā draugu/ brāli un viss!
sākuma bija jautājumi, bet iepazina un tagad ir labs kontakts.
26.10.2017 16:45 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jums pirms visas tās draudzības attiecības ir bijušas?
Par sevi, noteikti nebūtu mierā ar tādu sava vīrieša draudzeni. It kā traki greizsirdīga mēesmu, laikam :-D, bet man tas nebūtu pienemami. Pilnīgi reāls ienesls, lai izškortos.
26.10.2017 16:49 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Vai man dienin, cik klūdas :'-(
26.10.2017 16:51 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ja Tev tā drauga laime būtu tik būtiska, pati atkāptos maliņā. Ja jau tas prātā neienāk, tīra Tava dvēsle nav. ;-)
26.10.2017 16:51 |
 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Manam draugam arī ir šāda draudzene, abi sēdēja kopā vienā solā vidusskolā un nekad nekas vairāk starp viņiem nav bijis. Nejūtos šīs sievietes apdraudēta it nemaz, esmu pāris reizes satikusi un saprotu, ka viņa nu reāli nav mana drauga gaumē. Forša sieviete kopumā, bet nu pilnībā neuztraucos par viņu. Esmu pietiekoši pašpārliecināta, lai uztvertu viņu draudzību kā draudzību ar jebkuru citu vīriešu kārtas čomiņu, kas draugam ir.
.
Šajā situācijā laikam pateiktu puisim, lai runā ar draudzeni, ka tev taču pašai ir attiecības un ka reāli esat vienkārši čomi. Varbūt uztaisat vakariņu vakaru četratā vai aizejat uz teātri/hokeju/kino visi kopā un pēc vai pirms tam uz cafe. Meitene redzēs, ka esi attiecībās un nesatrauksies par to tik ļoti.
26.10.2017 16:52 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Bezjēgā greizsirdīga neesmu, savam vīrietim uzticos, bet negribētu, lai viņam būtu tik tuva draudzene:D Vnk es pati gribu būt labākā draudzene savam vīrietim!
26.10.2017 16:52 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Es jau minēju, ka esmu ar mieru atkāpties.
Un nē, pirms draudzības mums nav bijušu attiecību!
Bet padomājiet cik tas ir muļķīgi no otras puses.
Vai tad tas būtu pareizi, ja vīrietis aizliegtu jums tikties ar tuvākajām draudzenēm?
Nav jau runa par dzimumu, bet par to kontaktu, kas ir izvērties starp diviem cilvēkiem. Un es ticu draudzībai starp vīrieti un sievieti!
26.10.2017 16:55 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.10.2017
Man ir līdzīgā kā boxxxx - es pazīstu sava puiša draudzeni, zinu viņas puisi, esam kopā četratā atpūtušies.
Varbūt Jums derētu kopā pa pāries pavadīt kādu tikšanās reizi, lai viņa Tevi iepazīst? Var jau gadīties, ja mazpazīstams cilvēks neievieš uzticību.:)
26.10.2017 16:57 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Tu esi gatava atkāpties, bet tajā pašā laikā centies mūs pārliecināt, kāpēc to nevajadzētu/tas nav jādara? Nopietni? Manuprāt, tas liecina, ka esi ieķērusies vīrietī un negribi viņu palaist. Iespējams, neesi viņa gaumē, tāpēc samierinies ar jebkādu kontaktu ar viņu, ka tik attiecības.
26.10.2017 16:57 |
 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Vnk es pati gribu būt labākā draudzene savam vīrietim!

Neviens jau neliedz to, ka ir vairāki labākie draugi. Varbūt man ir vieglāk saprast situāciju, jo mums abiem ir pretējā dzimuma labākie draugi, bet ir dažas lietas, ko ar puisi negribas apspriest. Reizēm gribas kādam pačīkstēt, ka puisis kaut ko muļķīgu izdarījis (visādi ikdienišķi sīkumi, par kuriem negribas pārmest puisim, bet kas uzkrīt uz nerviem).
26.10.2017 16:59 |
 
Reitings 17
Reģ: 20.03.2014
Tev nav jājūtas vainīgai, bet arī iekšā nejaucies, nerunā par jauno draudzeni neko sliktu, jo nekad nevar zināt, kā tas pavērsīsies. "Muzh i zhena odna satana." Nogaidi, gan viss pats par sevi atrisināsies, ja draugs grib satikties, satiecies, ja negrib/nevar neuzbāzies. Jaunajai draudzenei ir mazvērtības kompleksi un kopumā ar viņu noteukti nav viegli. Man ir bijis tikai viens tāds greizsirdīgs vīrietis, no kura ātri "atkratījos". Pēc tam nevienam nav bijis iebildumu pret maniem vīriešu kārtas draugiem, jo jau iepazīstoties noteicu, ka man tādi ir un būs, jo draugus pēc dzimuma nešķiroju. Maniem partneriem gan tādu draudzeņu nav bijis, tādēļ nezinu, iespējams, pati arī būtu nedaudz aizdomīga sākumā, bet noteikti nerīkotu skandālus.
26.10.2017 17:00 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es negribu Tev ieteikt padoties, tomēr, man arī bija identiska situācija. Labākais draugs no knapi staigājoša bērna vecuma un viņa lielā mīla. Kura, starpcitu, nemaz nebūtu izvedojusies bez mana atbalsta. :D
Beigu galā, neizturēju es. Meitene kategoriski atteicās ar mani iepazīties, nekāda nogaidīšana nepalīdzēja. Redzēju kā draugs cīnās, neko neuzspiedu un nejaucos, atbalstīju. Bet... Labākie draugi ir draugi tādēļ, ka nekādi laiki to nemainīs. Palūdzu viņu aiziet, tā teikt - viņš izgāja no dzīvokļa, bet attiecības pārtraucu es. Tagad, jau piecus gadus viņiem viss iet uz augšu. Nesen sanāca satikt, plāno ģimeni. Nezinu, vai viņš izskatās tik laimīgs kā es gribētu, tomēr, rūgta bija abiem šī situācija. Ceru, ka vecumdienās, meitene nāks pie prāta un situācija mainīsies. Labākie draugi, ja tādi tik tiešām ir, ir uz mūžu un reizēm tas prasa piekāpties.
Nezinu, vai Tev jārīkojas tā vai citādi. Neteikšu, ka manī nav ne kripatas rūgtuma. Bet skaidri zinu tikai vienu - draugi viens otru atbalsta un pastumj, ja tas ir nepieciešams.
26.10.2017 17:04 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Esmu bijusi situācijā, kurā vīrietis pārtrauca draudzību ar mani, jo viņa jaunajai sievai tas nepatika. Nu neko, tā arī pajuka draudzība. Žēl. Jo mēs dzīvojām dažādās valstīs ar vīzu režīmu, viņa bija pilnīgi neapdraudēta :-D
.
Manam puisim ir labākā draudzene, man ir labākais draugs. Tā arī dzīvojam. Ja justu, ka kaut kas tur paliek par ciešu vai aizdomīgu, celtu buntes. Bet citādi man tāda situācija netraucē, neesmu pārāk greizsirdīga.
26.10.2017 17:04 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Neuzskatu, ka autorei kku dziļi paslēpušās jūtas. Man arī būtu škrobe, ja 10 gadus ilgu draudzību drauga sieviete neatbalstītu..
Mans lielais draugs ir brālēns, tāds vistuvākais, aiz mīļotā, kas ir vīriešu kārtas pārstāvis, tāpēc man šī problēma atkrīt.
Manam mīļotajam ir tuva draudzene, viņu draudzība arī ilgst kādus 10 gadus. Neiespringstu un netraucēju, viņu sarakstes nelasu, jo esmu pārliecināta, ka viņa viņam ir tāpat kā man brālēns. Turklāt es arī esmu viņu satikusi neskaitāmas reizes un mums ir izveidojies labs kontakts.
Ko es Tev ieteiktu? Varbūt atslābsti, neiejaucies, lai draugs pats tiek ar savu dāmu galā, savādāk sāks Tevi ienīst vēl vairāk..
26.10.2017 17:07 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es neticu draudzībai starp vīrieti un sievieti, man šķiet, ka agrāk vai vēlāk vienam parādīsies jūtas, it īpaši ja tiekas tik bieži utt.
Bet tas varbūt tāpēc, ka man pašai nekad nav bijuši vnk draugi vīrieši. Vienīgie tādi ir draudzeņu puiši/vīri, bet es nevaru iedomāties, ka es ar viņiem tiktos divatā. :-D
26.10.2017 17:07 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Tam draugam vajadzeetu sho diskusijas linku iedot savai draudzenei palasiit ! :-D
Man ir diezgan liidziiga situaacija shobriid, es te vienaa nesenaa diskusijaa sho to aprakstiiju jau.
Bet principaa ir taa, ka mans puisis kontakteejaas ar savu bijusho at kuru bija kopaa 4 gadus , bet ieprieksh vinji bija ljoti labi draugi vairaaku gadu garumaa , bet to 4 gadu laikaa peec vairaakaam sceenaam, nesaskanjaam vinji saprata to , ka kaa paarim vinjiem kaut kas liidz galam neshtimmee un tagad vinji ir labi draugi .
To sievieti satikusi neesmu, bet savam viirietim pateicu - es veelos at vinju satikties un iepaziities , ja jau vinji ir tikai labi draugi. Tagad driizumaa buus shii tikshanaas jaasarunaa un tad jau redzees.
Vinja vinjam zvana - prasa atieciibu padomus, tagad vinjai ir attieciibas - zvana un prasa ko draugam daavinaat dzimshanas dienaa utt, kaa vinjai iet jaunajaa darbaa... Vinjsh arii vinjai zvana/ raksta un intereseejaas kaa vinjai iet.
Otra probleema- gjimene. Vinjsh uzstaaj ka veelas tikties at vinjas gjimeni tad kad vinji viesosies UK un vinja tur protams arii buus. Tas mani visaa shajaa procesaa kretinee vissvairaak.
Es vareetu pieljaut ja vinjsh ar vinju sarakstaas/sazvanaas utt bet kapeec jaatiekaas ar ex vecaakiem - to es nesaprotu & nepienjemu.
Interesanti ir palasiit kaa tas ir no Tavas puses.. Es saprotu gan Tevi, gan to sievieti kura ir greizsirdiiga.
No manas puses es ljoti priecaatos ja mana drauga bijusii man uzrakstiitu kaut vai tajaa pasha facebook un kaut kaa draudziigi meegjinatu pateikt , ka nav pamata uztraukumam un Tavs draugs Tevi ljoti miil un visu laiku par Tevi runaa utt.. Es nezinu , varbuut nomierinaatos kas to lai zin . :-D
26.10.2017 17:08 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Lattte-šis gan man šķiet creepy, nestādos priekšā kā tas ir, čomoties pēc 4u gadu kopā būšanas. Noteikti draudzībai ir cits apgrieziens, jo būt kā pirms attiecībām-diez vai tas ir iespējams.. (t)
26.10.2017 17:13 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Vai tad tas būtu pareizi, ja vīrietis aizliegtu jums tikties ar tuvākajām draudzenēm?
Nav jau runa par dzimumu

Es tomēr uzskatu, ka IR runa par dzimumu. Man arī bija tāds "tikai draugs", ar kuru bijām lieliskā čomisku attiecību harmonijā, varējām brīvi runāt par attiecībām, seksu, pretējo dzimumu, vismaz reizi mēnesī satikāmies kādā bārā, vai kopīgi apmeklējām saviesīgus pasākumus. Bet vienreiz notika tā, ka pavairāk iedzērām, bija vēls un viņš sāka man uzmākties. Biju pilnīgā šokā, jo vēl pirms brīža biju viņam sajūsmināta stāstījusi, ka esmu sākusi tikties ar savu tagadējo draugu un cik laimīga par to jūtos.
Es, protams, viņu atgrūdu un prasīju paskaidrojumus, uz ko viņš atbildēja, ka ir "taču tikai vīrietis, turklāt iedzēris un cik labi man kleita šovakar izskatoties". Pilnīgi noteikti nebija tā, ka viņš mani klusībā mīlēja vai loloja kādas cerības pret mani, es pat zināju, ka neesmu viņa tips. Nostrādāja instinkts.
Zinu pavisam droši, ka neviena draudzene man nemēģinātu uzmākties. Uzskatu, ka robeža starp čomu un mīļāko attiecībām sievietes un vīrieša starpā ir ļoti šaura - reizēm pietiek tikai ar atbilstošu apstākļu sakritību.
Negribētu, lai mans vīrietis divatā tiekas ar citu sievieti, kaut gan pats ticētu un arī man teiktu, ka abi ir tikai draugi. Piekrītu viedoklim, ka Tev jāpakāpjas malā, ja šis draugs un viņa labsajūta ir svarīga. Tikai tas jādara gudri un piezemēti, nevis ar scēnu un drāmu.
26.10.2017 17:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits