Cik laba saimniece esi virtuvē?

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Šodien aizdomājos par ēst gatavošanu un atcerējos to nelaimīgo, pārmērīgi un šķebinoši saldo siera kūku, kuru pagājušonedēļ noslīcināju podā... man nepadodas pagatavot ne saldos ēdienus, ne kūkas un kūciņas, ne tortes utt. Izdomāju, ka metīšu mieru, un vairs neko tādu negatavošu.
Palikšu pie tā, ka esmu klasisko zupu meistare, manis gatavotas kotletes, karbonādes ir lieliskas, ļoti labi padodas daži ķīniešu virtuves ēdieni, sautējumi, cepu ekselentas kartupeļu pankūkas, un arī manu versiju par pastu bolognesi slavē visi.
Interesē, kā ir citām sievietēm:
1. Vai uzskati sevi par labu saimnieci, daudz ko proti pagatavot, vai tikai elementāras lietas, vai negatavo vispār?
2. Kāda veida maltītes ir tava meistarsklase? (piem., deserti, kūkas, zupas, gaļas ēdieni, salāti, utml. - varbūt padodas viss)
3. Kas ir tie ēdieni, kuri tavuprāt (vai pēc tuvinieku, draugu teiktā) tev sanāk īpaši labi?
4. Cik lielu lomu ēst gatavošana ieņem tavā dzīvē?
25.10.2017 15:57 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Pēdējā laikā cenšos gatavot ko jaunu, bet plus mīnus, lai ir veselīgi.
Tagad esmu "uzsēdusies" uz rīsu nūdelēm, un to variācijām - gan ar dārzēņiem, fileju, vai jūras veltēm utt.
Cenšos variēt ar gaļu un dārzeņiem, lai nav ikdienas maltītes garlaicīgas, bet ja taisu, tad uz 3-4 dienām. Netaisos vergot pa virtuvi stundām priekš sevis..
29.10.2017 15:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A kas rīsu nūdelēs ir tik šaušalīgi veselīgs? Garšīgas - tas jā.
29.10.2017 15:58 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Nekas, tik tas, ja OH jāuzņem caur makaroniem vai rīsiem, tad risi, protams, ir veselīgāki, nav tik barojoši utt.
29.10.2017 16:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, ja tic google - atšķirība ir minimāla, pie kam tu zaudē minerālvielu un olbaltumvielu ziņā.
29.10.2017 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits