Ņemti kredīti cilvēkam neapzinoties

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Sveiki.
Kā ir ja cilvēks slims ar šizofrēniju un ir ņemti kredīti tāda stāvoklī,jābūt slēdzienam ka cilvēks ir slims ar šizofrēniju?
25.10.2017 12:31 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Par Rusanovu tiešām ironiski - cilvēks viņa vecumā, kuram pašam līdz tādam līmenim nekad nenokļūt, izsaka piezīmes par nebūšanu Rosanova līmenī divreiz jaunākam cilvēkam, kurš jau ir sasniedzis daudz vairāk kā viņa pati.
26.10.2017 01:43 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man atkal liekas, ka novērtēt cilvēka sasniegumus iespējams tikai zinot viņa īsto identitāti.
Uzskatu, ka nevar salīdzināt divu dažādu nozaru darbibiekus un pompozi paziņot, ka viens ir sasniedzis vairāk un otrs mazāk. Katrā nozarē ir savs attīstības limits.
Vēl vēlos piemetināt, ka būt par sētnieku ir cienījama profesija. Ieguldījums sabiedrības labā no sētnieku puses ir nenoliedzams.
26.10.2017 09:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man atkal liekas, ka novērtēt cilvēka sasniegumus iespējams tikai zinot viņa īsto identitāti.
tiesi ta, un pazistot vinu dzive lai nav ka te , daza izdoma citu dzives faktus. Tatade tadu ka petunijayyy uzskatu par cilveku ar zemu IQ un bez izgliitibas. To var nolasit no jelaa komunikaciajs veida.
26.10.2017 10:33 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Man nav problēmu vēlreiz paskaidrot, tām, kurām grūti aiziet. :)
Tātad, gaidīju jau, ka pārmetīsies uz mani, jo kaut kā jau jālien ārā no sastrādātā.
Manu vienu, jau cik reiz šeit minēto komentāru, es rakstīju ar domu un mērķi, kuru persona, kurai tas bija domāts, neuztvēra. Es vēl saprastu, ka var vienā komentārā izbliezt kaut ko un viss, iet dauzīt traukus ja jau tik ļoti ķer, bet ne jau tādā apjomā un lienot, dzenot sviestu, zemiski. Vēl jo vairāk, cik jau laiks pagājis kopš nosacīti pirmā/pirmiem komentāriem uz rīdzinieci, bet šis:
petunijayyy
Jūs jocīgas neesat?
Jāiet laikam paraudāt par nabaga aprunāto Rīdzinieci.

Atkal tas pats. Un tā jau nav vairs ''uzkrita uz nerva'', bet reāli vēlme viņai parādīt, cik rīdziniece ir zemu, bet es kā no augstā plaukta varu norādīt, kur tev jādomā, jo nav tas un tas.
Es, protams, ne vienmēr piekrītu rīdziniecei, citreiz padusmojos, citreiz viņa kā nagla par troļļiem paceļ vecās diskusijas, bet lai
default
c'mon, ja rīdziniece jums regulāri pārmestu kaut kādu nepamatotu bezsakaru, jūs arī kaut kādā mirklī viņai liktu iet atpakaļ desumaizes smērēt.

nē, es nekad ko tādu neesmu rakstīju un netaisos. Tas ir tikpat stulbi, lai neteiktu vairāk. Cik es zinu, no tā, ka te vienmēr piemin, kaut ko par bāru, dzeršanu, tad uzpeld pārējie ģimenes locekļi. Man tiešām un laikam daļai (izņemot dažas brašās dāmītes) ir vienalga, kur viņa strādā, kas ar izglītību, iedzer, raksta nepareiziem burtiem - kur es vienreiz arī redzēju kādu pajautājam, kas par lietu, un viņa normāli paskaidroja. Tāpēc vēl jo vairāk petunijayyy taisnošanās tekstā, šādu piebildi
priecājos tikai, ka trāpīju mērķī

uztveru tikpat, ja ne vēl par zemiskāku paskaidrojumu, kādu nācies lasīt.
Nevienā mirklī vispār neesmu apvainojusi macaw, kamēr uz sevi dzirdēju.. cik apvainojumus?
vari izrakt visu manu profilu - bet es esmu piedalījusies tikai tajās tēmās, ko pārzinu; ja tēmu nezinu - es nejaucos iekšā, atšķirībā no tevis.
un tev es joprojām neesmu veltījusi nevienu sliktu vārdu

Parakājies labāk savās atmiņās vai nicinošajās piezīmēs, vai kur vēl, ja tik traki ir ar to, ko pati raksti. Ja es kaut ko piebilstu, kas varbūt nav gluži glaimojošs, tad tas ir tāpēc, lai liktu pašai ieraudzīt to, ko dari. Tāpat kā nostādīt sevi pozīcijā, ka mana psihiatra pieredze tagad ļauj runāt likumos, visu pasaules gadījumu sakarā, diagnožu izteikšanā, tad tas ir traki. Gribētu arī redzēt, kādā sakarā vispār norādi, šoreiz man, citreiz citiem, ka viņi jau nesaprot, ka nepārzina kaut ko, jo patiesībā tas vienkārši atšķiras no tevis pašas paustā un nepieļauj citu situāciju esamību. Tas ir šauri. Gluži kā Alexxai norādīt, ka viņai pazīstamo vai kādu cilvēku pieredzētais jau nav patiess, jo redz es zinu tā un zinu šitā. Šī tēma ir par psihiskām lietām, nu slimībām, ja gribētu nolaisties līdz tādam līmenim, tad kaut kādā nezinu, citronu diskusijā, kur viena teiktu, ka pērk un veselīgi, tu minētu, ka nepērc, nav lietderīgi, tad uzrastos kāda, kas tik blieztu, nu jau tās psihes problēmas laikam, zāles dārgas, a varbūt ģimenē kaut kas ar tiem citroniem, laikam jau vecāki tādi un šādi, ka tāda lieta - gaidu jau rēcošus komentārus pretī, bet šoreiz vulgārs piemērs, lai saprastu līmeni, kā sūti citu desmaizes smērēt, kā te kāda izteicās, vai ķengātu kādu ģimenes locekli. Ja nav ko teikt uz konkrēto personu un tikai tādas samazgas, kas vispār nav par tēmu (ja vēl būtu strīds kaut kāds globāls), tad domāju labāk ir vienkārši iedzert tēju vakarā. :-)
breivik
Kāds tieši lepnums ir berzt podus un tīrīt sniegu? Jā, es saprotu, ka apstākļi tā var iegrozīties jebkuram, bet ar lepnumu tur nav nekāda sakara. Tu to dari, lai tev būtu maizes kumoss, ko mutē ielikt, un lepnuma sajūtu vari atstāt kādam, kurš tiešām sabiedrības labā ir ko paveicis.
kurš jau ir sasniedzis daudz vairāk kā viņa pati
Tie izteicieni no cosmo lietotājiem par tiesībām, piemēram, tev nav tiesību tā teikt, ir tik smieklīgi, ka pat smieties negribas.

Kas attiecas uz jauno taisnības cīnītāju, ja jau šādā marasmā gribas to pavērst. Jo es vienkārši vakarā ienācu un paskatījos, kā ir attīstījusies diskusija, un tad arī attiecīgi nokomentēju to, kas likās jau par daudz ārpus normālā, ko arī atzīmē citas meitenes. Par tiesībām jau ne es norādīju, bet tieši tava ''aizstāvamā'', tas sīkums. Un kurš tad būtu tas cienīgais darbs, kur vari teikt, ka lepnums vai da jebkas cits. Ja sabiedrības labā nav tīrīt sniegu, piemēram, tad tiešām kādam skatījums uz cilvēkiem ir pamatīgi sagandēts. Nu un, ka viņa ir priecīga, ka varbūt vispār var strādāt, nu un kurā vietā, nu un tad. Un kā vispār kāds no malas var atļauties vērtēt, kuram viena lieta būs sasniegums, kuram nebūs. Vienam sapnis strādāt klubā, piemēram. Tad ko, sētniekus, apkopējus, dzērienu ielējējus, mēteļu pakarinātājus atzīstam par ne-cilvēkiem, jo viņi jau nav sasnieguši neko, jo viņi to dara, nu kruti vispār. Vēl tad neaizmirstam spļaut virsū varbūt arī, ja jau virtuālā vidē to darām, tad jau dzīvē tādi paši vienmēr ne.
Cerams, ka tagad pāris dāmām būs skaidrs, lai gan stipri apšaubu, ka spēsiet uztver pareizi to, ko vēlējos pateikt, savu tēlu jau mainīt nevar, saprotu. :-)
26.10.2017 14:33 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tev bija vesela diena, lai izdomātu vismaz kaut kādus argumentus saviem apvainojumiem bez pamata man, bet viss, ko atnākot vakarā, varu lasīt ir kārtējais "blāblāblā" bez argumentiem. Savus izteikumus attiecībā uz Rīdzinieci es argumentēju, attiecībā uz tevi - neesmu apvainojusi (jūs jocīgas esat? - tas tev apvainojums skaitās? :D), bet argumentus no tevis uz diviem konkrētiem, tiešiem taviem izteiktiem apgalvojumiem, ko izcēlu iepriekšējā komentārā, tā arī neredzu. Tas, šķiet, izsaka visu. :)
26.10.2017 20:40 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Ideju par šizofrēniju iesaku aizstāt ar maksātnespējas ideju.
26.10.2017 20:48 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Parakājies labāk savās atmiņās vai nicinošajās piezīmēs, vai kur vēl, ja tik traki ir ar to, ko pati raksti. Ja es kaut ko piebilstu, kas varbūt nav gluži glaimojošs, tad tas ir tāpēc, lai liktu pašai ieraudzīt to, ko dari. Tāpat kā nostādīt sevi pozīcijā, ka mana psihiatra pieredze tagad ļauj runāt likumos, visu pasaules gadījumu sakarā, diagnožu izteikšanā, tad tas ir traki. Gribētu arī redzēt, kādā sakarā vispār norādi, šoreiz man, citreiz citiem, ka viņi jau nesaprot, ka nepārzina kaut ko, jo patiesībā tas vienkārši atšķiras no tevis pašas paustā un nepieļauj citu situāciju esamību. Tas ir šauri. Gluži kā Alexxai norādīt, ka viņai pazīstamo vai kādu cilvēku pieredzētais jau nav patiess, jo redz es zinu tā un zinu šitā. Šī tēma ir par psihiskām lietām, nu slimībām, ja gribētu nolaisties līdz tādam līmenim, tad kaut kādā nezinu, citronu diskusijā, kur viena teiktu, ka pērk un veselīgi, tu minētu, ka nepērc, nav lietderīgi, tad uzrastos kāda, kas tik blieztu, nu jau tās psihes problēmas laikam, zāles dārgas, a varbūt ģimenē kaut kas ar tiem citroniem, laikam jau vecāki tādi un šādi, ka tāda lieta - gaidu jau rēcošus komentārus pretī, bet šoreiz vulgārs piemērs, lai saprastu līmeni, kā sūti citu desmaizes smērēt, kā te kāda izteicās, vai ķengātu kādu ģimenes locekli. Ja nav ko teikt uz konkrēto personu un tikai tādas samazgas, kas vispār nav par tēmu (ja vēl būtu strīds kaut kāds globāls), tad domāju labāk ir vienkārši iedzert tēju vakarā.

(1) Savu nodarbinātības jomu pieminēju tikai tāpēc, lai tu saprastu, ka es šajā tēmā nespriežu pēc savas pieredzes ar depresiju. Vispār kā diez tas varētu man palīdzēt šajā tēmā? Ko tu šujies ar to klāt? :D Tu domā, ka depresijas gadījumos var izvairīties no naudas sodiem vai tml, vai ko? Es runāju tāpēc, ka zināju par to, kas notiek gadījumos, ja meitene grib sev dabūt diagnozi, lai izbēgtu no kredītiem un tas ir saistīts ar tiesisko jomu, nevis psihiatriju. Vai tagad beidzot saprati?
(2) Alexxai es norādīju uz jaunāko informāciju ar labām domām, nedomāju, ka viņa vai jebkurš cits saprātīgs cilvēks var uztvert par sliktu to, ka tevi painformē, ka, jā, tā bija, bet vairs nav, kas var pašam cilvēkam noderēt turpmāk, galu galā atšķirībā ir diezgan liela. :)
26.10.2017 20:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
It nekur nekadu argumentu ar realiem fkteim neredzejam...tikai tavus slima suna murgus.:-P vari turpinat riet talak(l):-P
26.10.2017 20:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
r realiem fkteim
r realiem faktiem.... :-D
26.10.2017 20:50 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Rīdziniece, es ar tevi nevēlos iesaistīties diskusijā. Es cienu cilvēku, nevis viņa darbu un tevi kā cosmo lietotāju neesmu cienījusi nekad ne tāpēc, ka smērē desmaizes, bet tāpēc, ka viss, kas no tavas mutes nāk laukā, ir dubļi sliktā latviešu valodā. Varbūt šoreiz arī paspēlē detektīvos un atrodi to diskusiju, kur tu uz 5lpp izvērsi diskusiju par to, ka iekomentēju citā diskusijā meitenei ieteikumu par depresiju? Bet tas laikam patraucēs tavam šī brīža upures tēlam, vai, vai, vai... Cik neizdevīgi. Tālāk vari desoties viena, ar tevi diskusijā vairs neielaidīšos, jo kā bija tas teiciens - sāc diskutēt ar muļķi, nolaidīs līdz savam līmenim un sakaus ar pieredzi.
26.10.2017 21:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-D:-D:-D:-D:-D slinkums murgiem pat atbildet:-P
26.10.2017 21:02 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
petunijayyy, papēti vien vairāk sevi. Sasmīdināja tas, ka izmantoji manus vārdus, lai mistiski ko pierādītu par sevi.
26.10.2017 21:25 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.04.2018
tak ko jūs varat riet, uztaisat atsevišķu diskusiju un izliekat savus lame uzdirsienus tur.
12.04.2018 17:18 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.04.2018
Raksta autorei iesaku vispirms pakonsultēties ar ārstu un noskaidrot cik smaga šī šizofrēnija (ja tā ir šizofrēnija) ir. Bipolārie traucējumi arī tikpat labi var būt, kas viss ir ārstējams, ja lietosi pareizos medikamentus, nedomāju ka pa taisno uzreiz visi norakstīs tevi no sabiedrības.
Kredīti būs jāatmaksā, nedomā, ka varēsi no tā izšmaukt.
12.04.2018 17:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
25.10.2017 12:31 | nosūdzēt kat tev liekas kads sodien ir datums? Jezin cilvek....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
12.04.2018 17:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nemaz nerunajot par to ka autire sen izdzesusies...jeb tu esi autore ja reiz gandriz 2 gadus vecu temu maceji sameklet?
12.04.2018 17:27 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
jeb tu esi autore ja reiz gandriz 2 gadus vecu temu maceji sameklet?

Vispār jau šī tēma nav pat pusgadu veca...
12.04.2018 17:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ja, driz bus tiesi 6 menesi...bet nav ne autores ne petunijas visamss duras izdzesas. Jega celt temu ?:-D:-D:-D:-D:-D:-P
12.04.2018 17:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tavaome ar izdzesas.....labais:-D:-D
12.04.2018 17:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
darjas vēl.
Nu iedeva sev padomu un viss labi.
15.04.2018 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits