Ņemti kredīti cilvēkam neapzinoties

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Sveiki.
Kā ir ja cilvēks slims ar šizofrēniju un ir ņemti kredīti tāda stāvoklī,jābūt slēdzienam ka cilvēks ir slims ar šizofrēniju?
25.10.2017 12:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
. Tā kā labāk savā dzīves nogalē padomā par saviem sasniegumiem dzīvē.
:-O:-O:-O aa tagad dzive nogale ir ap 40 ai 50 gadiem? :-OFeini, a nafig tad pensiju ne, laikam ta dazoma ari tur dazi augsaa.... man jaunkundz diemzel PAT LIDZPENSIJAI 25 GADI....:-P un ja kas mist ai berni... taka atkal dumjibu izradi:-P
25.10.2017 20:20 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Pastāsti mums visiem varbūt, ko sasniegušas tavas meitas, kādus miljonus pelna un cik liela atpazīstamība viņām ir sava aroda jomā, cik daudz diplomu utt. Domāju mūs vecuma ziņā būs adekvātāk salīdzināt. :)
25.10.2017 20:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pastasti kadu miljonus pelna tavivecaki ko saniegusi? radi draugi kaimini:-D:-D:-D:-D:-D
25.10.2017 20:31 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
25.10.2017 20:36 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tur tā lieta, ka es atšķirībā no tevis nenorādu uz tavu meitu zemo izglītības līmeni vai tml., ja nepamanīji tu vērsies pie manis ar nicinošiem komentāriem, kā rezultātā es ieteicu labāk pievērsties savu meitu izglītībai, darbam un topošajiem vīriem.
25.10.2017 20:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
oj oj ka vienmer pec sevis citu dzivi meram un labak zini par citiem neka vini pasi. Tev nabagam zem izglitiabs limenitis> Nu verojot ka tu komunice cosmo?:-P:-P:-P:-P:-P:-P
25.10.2017 20:39 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
petunijayyy, mani neskar atkal tavas kārtējās iedomas, bet kā tu izsakies par rīdzinieci, par viņas darbu, kas viņai acīmredzami patīk, tad vēl pārlec uz viņas ģimeni, meitām, kurām nez kāda pareizā izglītība nav vai miljoni, tas ir mega pretīgi. Tik ''gudri'' spriedelē, ko nu kurš tev ko pateicis, nosaucis, vai kuram nu būtu tiesības izteikties par kaut ko norādīt, bet pati sevi vispār no malas neredzi.
25.10.2017 22:56 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
macaw
+++
Drausmīgi neglīti tā izteikties un ar kaut kādu iedomātu sevis augstumu otru un viņa tuvos pazemot
26.10.2017 00:11 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
macaw
+++
Tādos brīžos, kad cilvēki, kuri ieguvuši labu izglītību, strādā labos amatos vai ir bagātāki par citiem, sāk noniecināt citu profesijas izvēli vai iegūto izglītību, man paliek drausmīgi skumji, jo manās acīs visi darbi, kuros nauda tiek pelnīta godīgā ceļā, ir vienlīdzīgi. Savukārt nereti tās augstākās izglītības un vadošie amati ir tikai smuks fons cilvēcības trūkumam un mistiskai vēlmei uz to fona pacelt sevi augstāk par parastajiem mirstīgajiem.
26.10.2017 00:25 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jūs jocīgas neesat? :D
26.10.2017 00:36 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Jāiet laikam paraudāt par nabaga aprunāto Rīdzinieci. :'-(
26.10.2017 00:37 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
c'mon, ja rīdziniece jums regulāri pārmestu kaut kādu nepamatotu bezsakaru, jūs arī kaut kādā mirklī viņai liktu iet atpakaļ desumaizes smērēt. ok, nav smuki pārmest to, ka kādam ir sliktāka izglītība/darbs/mašīna vai jeb kas cits, jo apstākļi ir dažādi, bet ja regulāri spļauj uz augšu, tas spļāviens krīt atpakaļ. ne visiem ir tik stipri nervi, lai paciestu viņu
26.10.2017 00:43 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ai, es šodien ne māku komatus likt, ne ievērot vārdu secību teikumā. tā notiek, ja mokās ar bezmiegu un ikdienā izmanto vairākas valodas. atvainojos. pašai besī
26.10.2017 00:45 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Meitenes, relax, es pat nezinu, kāda izglītība ir Rīdzinieces meitām - man nav bijusi tāda vēlme rakāties viņu profilos, bet tas, ka acīmredzami es uzminēju, ka viņām nav tās izglītības parāda to, kādēļ Rīdziniece sāka likt rēcošos smaidiņus par to manu studiju repliku, respektīvi, es šāvu uz greizo uz to, kas viņai varētu sāpēt un iešāvu mērķī, jo acīmredzot Rīdziniece te visus nodirš par to, kas pašai sāp savā dzīvē, atceros, ka citu vīriešu neprecētās sievietes sauca par piegulētājām utt, tad arī bija runas, ka pašai neprecētas meitas, tagad tas pats par izglītību.
Ne es zinu, kādas viņām izglītības, ne cik pelna, ne mani tas interesē, priecājos tikai, ka trāpīju mērķī. :)
26.10.2017 00:47 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bet katrā ziņā tas, ko redzu, ir ka macaw nonāca līdz Rīdzinieces līmenim absurdos komentāros. Nevienā mirklī vispār neesmu apvainojusi macaw, kamēr uz sevi dzirdēju.. cik apvainojumus? Un par Rīdzinieci, nu to es vispār ignorēju kopš tās reizes, kad viņa cēla augšā visas manas vecās diskusijas. Šodien bija vēlme pakasīties, tāpēc atbildēju. Varat ieturēt klusuma brīdi par Rīdzinieci, man gan nav nožēlas par savu sacīto, manuprāt, viņai tiešām būtu vērts pasekot savām meitām, nevis bāzties virsū ar apvainojumiem meitenēm, kas ir to pašu meitu vecumā un pārmest viņām kat ko tādu, kas nepiemīt tām meitām (piemēram, precības, izglītība utt) :D
26.10.2017 00:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Aņčukiņš_, uzstādīt šizofrēnijas diagnozi nav nemaz tik vienkārši.. Ir jāiekļaujas noteiktos kritērijos.. un jāizslēdz citas iespējamās diagnozes :) Bet ir vērts aizčāpot līdz speciālistam! :)
26.10.2017 01:01 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Un, macaw, ja reiz esi tāda svētā nevainība, vari, lūdzu, pakomentēt šīs te savas replikas pret mani:
petunijayyy, laikam mācības tev būs vējā izšķiests laiks, par ''korķismu'' gan, tā tava misija, gluži kā redzēt un izdomāt to, kā nav bijis.

(1) ko tu vari zināt par manu izglītību? tu jau esi maģistrs tiesībās vai doktors varbūt? esi mana pasniedzēja? esi redzējusi eksāmena rezultātus? priekšniece? vai varbūt es kaut kur šajā diskusijā nošāvu greizi, ja jā - tad, lūdzu, davaj. p.s. ja joprojām par to citātu nesaprati (jo tur bija tāda replika, ka es esot ielikusi citātu, kas apgāž iepriekš manis teikto), ko biju iekopējusi - tā bija tā vecā info no tās meitenes linka, nevis aktuālā informācija.
(2) pastāsti man, kurās diskusijās es esmu bijusi kā korķis un izteikusies par tēmām, ko nepārzinu? vari izrakt visu manu profilu - bet es esmu piedalījusies tikai tajās tēmās, ko pārzinu; ja tēmu nezinu - es nejaucos iekšā, atšķirībā no tevis.
26.10.2017 01:03 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ceru sagaidīt argumentētu atbildi uz šiem diviem apvainojumiem pret mani, citādi šis tavs komentārs tāds smieklīgs šķiet:
petunijayyy, mani neskar atkal tavas kārtējās iedomas, bet kā tu izsakies par rīdzinieci, par viņas darbu, kas viņai acīmredzami patīk, tad vēl pārlec uz viņas ģimeni, meitām, kurām nez kāda pareizā izglītība nav vai miljoni, tas ir mega pretīgi. Tik ''gudri'' spriedelē, ko nu kurš tev ko pateicis, nosaucis, vai kuram nu būtu tiesības izteikties par kaut ko norādīt, bet pati sevi vispār no malas neredzi.
,
jo (1) tavs komentārs par manu izglītību bija pirms es jelko biju pateikusi Rīdziniecei (un ar viņu sāku komunicēt viņas komentāra dēļ) un tev es joprojām neesmu veltījusi nevienu sliktu vārdu, tā kā tu pati seko līdzi tam, kā izsakies par citu cilvēku darbu, kas man acīmredzot patīk? :D (2) pārlēcu uz citiem cilvēkiem tikai un vienīgi tāpēc, ka Rīdziniece teica, ka neesmu sasniegusi Rozanova līmeni, bet hei - protams, ka neesmu, man nav 50+ gadi kā viņam vai kā pašai Rīdziniecei, objektīvāk būtu mani salīdzināt ar cilvēkiem manā "svaru kategorijā" un kā reiz tās ir viņas meitas.
**
Man tiešām šķiet, ka ir laiks spēt argumentēt savus vārdus macaw un Rīdzinecei, jo nobesīja jau kādu sviestu dzen kārtējā diskusijā bez argumentiem.
26.10.2017 01:21 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
*Rusanovs
26.10.2017 01:25 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Un ja vajadzesj lepnu paceltu galvu iesu podus berzt stacijas tualete vai sniegt tirit Rigas ielas. Zagt ir kauns ...stradat un maizi pelnit lepnums.
Kāds tieši lepnums ir berzt podus un tīrīt sniegu? Jā, es saprotu, ka apstākļi tā var iegrozīties jebkuram, bet ar lepnumu tur nav nekāda sakara. Tu to dari, lai tev būtu maizes kumoss, ko mutē ielikt, un lepnuma sajūtu vari atstāt kādam, kurš tiešām sabiedrības labā ir ko paveicis.

Jā, iespējams, petunijayyy sacītais izklausījās vīzdegunīgi, taču es pilnībā saprotu, ka kādreiz šādi komentāri no pilnīgi nekompetenta pusmūža cilvēka var novest līdz šādam rezultātam. Un te ierodas kartības sardze macaw, kura ir nesaprašanā par personiskiem apvainojumiem, kaut gan pašai personīgi vērsi apvainojumi pret citiem ir ikdiena. Jā, es mēdzu pateikt ko dzēlīgu, taču neesmu tāda divkose, kas vienā komentārā izsaka ko šādu:
petunijayyy, laikam mācības tev būs vējā izšķiests laiks, par ''korķismu'' gan, tā tava misija, gluži kā redzēt un izdomāt to, kā nav bijis
un jau nākamajā ko šādu:
petunijayyy, mani neskar atkal tavas kārtējās iedomas, bet kā tu izsakies par rīdzinieci, par viņas darbu, kas viņai acīmredzami patīk, tad vēl pārlec uz viņas ģimeni, meitām, kurām nez kāda pareizā izglītība nav vai miljoni, tas ir mega pretīgi. Tik ''gudri'' spriedelē, ko nu kurš tev ko pateicis, nosaucis, vai kuram nu būtu tiesības izteikties par kaut ko norādīt, bet pati sevi vispār no malas neredzi.
Tie izteicieni no cosmo lietotājiem par tiesībām, piemēram, tev nav tiesību tā teikt, ir tik smieklīgi, ka pat smieties negribas.
26.10.2017 01:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits