Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izvirtuļi internetā

 
Reitings 1
Reģ: 23.10.2017
Dāmas vai esat saskārušās, ka snapchat vai kādā citā veidā tiek atsūtīts "dick pick"?
Kā pret to cīnīties?
Kāpēc mūsu vīrieši ir tik samaitāti? (e)
25.10.2017 06:38 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Jā, kad bija randiņlaiks aktuāls, gadījās pāris sapņu prinču - pinču bildes :-D Kā cīnieties? Dzēst un bloķēt :-D
Nav visi samaitāti, tev vienkārši sagadīšanās vai karmas dēļ tādi patraipījušies :-P
25.10.2017 07:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Visi toč nav samaitāti. :D Tas, ka Tev tādi tik daudz gadījušies, ka Tev bez maz vai šķiet, ka visi tādi ir - nu, tam ir kāds iemesls, bet to īsto iemeslu gan zini tikai Tu pati. ;)
.
Man prinču-pinču (ha, labs apzīmējums No Use for a Name :D ) bildes nav gadījušās, biku gadījušies ir virinātāji un publiskie dročītāji, bet viņi visi kā viens no manis ir dabūjuši ļoti 'glaimojošu' viņu mazmazītīņo pincīšu apzīmējumu - tieši tā, neesmu kautrējusies pilnā balsī iesmiet par viņu aprīkojuma niecīgajiem izmēriem. :-P :D Un visi kā viens ir laidušies tālēs zilajās, jo ne jau to, ka viņiem ir mazītiņš pincītis, šie grib dzirdēt - un mana (un jebkuru citu meiteņu arī) nicīgā attieksme pret viņu praktiski nesaredzamo draudziņu izmēriem liek laist kājas pār pleciem. :-P
.
Vari vnk bloķēt, vari pasmieties par mazo krāniņu - man šķiet, ka abi varianti ir vērā ņemami, lai vismaz Tevi tādi tipiņi liktu mierā. :)
25.10.2017 07:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!