Riga Fashion week (ko vilkt mugurā)

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Sveikas!:-)
Sestdien kopā ar draudzeni esmu ieplānojusi doties uz Riga Fashion week modes skati, kā arī uz pasākuma afterparty Coyote fly.
Parasti uz saviesīgiem pasākumiem velku klasiska piegriezuma kleitas - vai nu melnā vai gaišā tonī, pieskaņojot somiņu un papēžu kurpes, bet ar izteiksmīgām rotām nekad neaizraujos. Izklausās gana garlaicīgi, tāpēc šoreiz, ņemot vērā arī pasākuma specifiku, gribētu uzvilkt ko interesantāku, bet pašai pietrūkst fantāzijas.
Ko jūs uz tādu pasākumu vilktu mugurā, vai arī ieteiktu citai vilkt mugurā?
24.10.2017 16:40 |
 
10 gadi
Reitings 1963
Reģ: 09.07.2011
Tikt pie RFW ielūgumiem nemaz nav sarežģīti - kādam paziņa iedod, kādam darbā dala (ja strādā kādā no partneru uzņēmumiem) un vēl kāds soc. tīklu konkursos laimē (tos arī dažādi pasākuma partneri un dizaineri izspēlē katru reizi). Bet par apģērbu runājot, es ieteiktu neiespringt un ģērbties tā, kā pašai patīk un liekas ērti, jo tur tiešām nevienu neinteresē, kā citi izskatās. Visi ir pārāk pārņemti ar sevi, pozējot pie foto sienām un stāvot garajās rindās :-D
24.10.2017 22:10 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
tur tiešām nevienu neinteresē, kā citi izskatās. Visi ir pārāk pārņemti ar sevi, pozējot pie foto sienām un stāvot garajās rindās

Nu jā, bet es jau neeju tur zīmēties, vienkārši gribu forši (nevis tikai glīti vai gaumīgi) izskatīties, ar draudzeni pavadot kopīgu vakaru :-) Tāpēc interesējos par ieteikumiem attiecībā uz apģērbu.
24.10.2017 22:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits