Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neaizmirstama dzimšanas diena

 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Tuvojas draudzenes dzimšanas diena, ļoti nozīmīgs skaitlis priekš viņas un tagad plānojam dzimšanas dienas aktivitātes. Ballīte notiks viesu namā ar pirti, baļļu ārā un tādā garā, būs tēma - 80tie vai kautkas līdzīgs. Ir izdomātas dažas nelielas aktiviatātes bet es būtu laimīga ja jūs padalītos ar savām ideājām un pieredzi. Reiz rīkoju dzimšanas dienas pārsteiguma ballīti vienai citai draudzenei, bet tas bija citādāk jo tas bija pārsteigums un visi jau viņu tur gaidīja, kad viņa tur ieradās. Es domāju, kā visu uzsākt, jo draudzene jau tur būs un sagaidīs viesus..
Ps. Protams, būs grādīgie dzērieni, bet es vairāk domāju par tādu ballīti ko visi atcerētos kā ļoti foršu un jautru, nevis tikai pliku dzeršanu.
23.10.2017 13:10 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Varu ieteikt spēles, kuras atradu tepat vien cosmo dzīlēs..
Izsauc priekšā 4 atraktīvus cilvēkus un nostāda visus ar seju vienā virzienā, rindā vienu aiz otra (skatās nākamajam mugurā). Spēles vadītājs uz a4 lapas ir uzrakstījis kādu teikumu, piemēram, - "Braucot ar riteni un smejoties, māju ar roku kaijām debesīs" vai "Ar puķu klēpi braucu pie Annas uz dzimšanas dienu ar tramvaju".
Tad nu šo a4 lapu ar teikumu parāda malā sēdošajiem, lai saprot.. un pēdējam rindas dalībniekam. Viņš izdomā kā šo teikumu parādīt un tad piebaksta sev priekšā esošajam pie pleca. Tas pagriežas (pārējie joprojām skatās pretējā virzienā) un ar mēmā šova palīdzību viņam rāda teikumu. Tad viņš piebaksta nākamajam un atkārto teikumu ar sav
am kustībām (bieži vien vēl nez kāpēc piepušķojot). un tad ceturtajam dalībniekam pēc trešā dalībnieka šova noskatīšanās ir ar vārdiem jāpasaka, ko viņš ir sapratis.

Dalībnieki, 2 vīrieši, 2 sievietes, stāv ar mugurām pret pārējiem viesiem, katram uz muguras a4 lapa ar kādas vietas, iestādes nosaukumu (dzemdību nams, pirts, atskurbtuve, siena šķūnis)
Vadītājs uzdod vairākus, bet vienus un to pašus jautājumus dalībniekiem. Neatceros visus, kas tur īsti bija, var izdomāt pats. Zinu, ka bija: Kādu pirmās nepieciešamības priekšmetu ņemsi uz turieni? Kādu alkoholisko dzērienu ņemsi līdzi? Ko Tu tur parasti dari? Ar ko uz turieni dosies? Cik bieži apmeklē? Kā pēc tam jūties? Vai šovakar/rīt arī dosies? u.t.t
Tā pārsmējāmies, īpaši par viena vīrieša atbildēm, kurš ar sievasmāti un folija segu dosies uz šķūni dzert lēto vīnu un skaidrot attiecības.
23.10.2017 13:37 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Ballītes sākumā vajadzētu maybe kādu tostu, welcome drink, lai publika iesildas :D
23.10.2017 13:38 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
Fionna otrā spēle izklausās labi, pievienošu sarkastam.
23.10.2017 16:18 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
It īpaši ja ir atraktīva kompānija, būs jautri :)
Ja jums tematiskā ballīte, ja iespēja, izvietojiet kaut kādu foto stūrīti ar fonu, kur visiem fočēties :P
23.10.2017 17:56 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.10.2017
Es varu ieteik labu ideju , kas draudzenei tiešām patiks. 2 gadus atpakaļ es ar draudzenēm pasūtījam baneri no http://gravi.lv/lv/druka/baneri ar uzrakstu Zanei 18 gadi (žēl man fotogrāfoijas kaut kur mētājas) nu tas bija skaisti! Mēs pasūtījām vēl viņai dažādas maskas un pieliekamas ūsiņas, brilles...lielāka daļa vakara tika pavadīta pie fotografēšanas...bet bija jautri :) :-)
27.11.2017 20:32 |
 
Reitings 20
Reģ: 22.11.2017
Noteikti iesaku iegādāties ciparu balonus. Tie noteikti būs "vakara nagla" un galvenais bilžu ornaments!

Savus balonus iegādājos caur Aliexpress (http://s.click.aliexpress.com/e/Eai27UF), jo Latvijā kā minimums pa vienu neuzpūstu balonu samaksāsi 8 EUR.
27.11.2017 20:41 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.10.2015
Es ieteiktu noteikti padomāt par ballītes fotogrāfu. Jo diezgan svarīgi ir tusiņu iemūžināt. Ja ne uz visu vakaru, tad vismaz uz pasākuma sākumu. :)
To var palīdzēt realizēt http://www.fotostudijas.lv/lv/ballites-fotosesija
28.11.2017 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits