Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
aprotu, ka viņa sēž Vecrīgā un tēmē uz tūristiem, bet arī tādā variantā tā cena ir stipri par augstu, jo viņa sēž uz ielas un tirgo, nevis kādā smalkā veikaliņā.
nu prata nav ko tur.. vinai it ka 51 tikai , bet domasana ka 80 gadigai tantei... tur ta vaina ari... un mauprat kutra un slinka.
30.10.2017 13:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
30.10.2017 18:00 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
http://m.nra.lv/skandalozi/227333-centrs-marta-sova-caur-erkskiem-uz-saskata-smagus-parkapumus-pret-dalibniecem.htm
Dzirdēju interviju pa radio, bija plašāk viedoklis paskaidrots. Katrā ziņā piekrītu šim te centra viedoklim. Var jau teikt, pati pieteicās, pati vainīga, bet atšķirībā no citiem šoviem, kur varētu attiecināt šo teikumu, tad konkrētais šovs ir tieši radīts tikai tāda formāta cilvēkiem. Man šķiet ļoti nepatīkami.
02.11.2017 17:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://apollo.tvnet.lv/zinas/es-neesmu-ne-stulba-ne-idiote-stv-raidijuma-dalibnieces-uzskata-ka-marta-vinas-publiski-pazemojusi/811965
s neesmu ne stulba, ne idiote!» STV raidījuma dalībnieces uzskata, ka «Marta» viņas publiski pazemojusi
«Apollo»Ceturtdiena, 2017. gada 2. novembris 15:30 23 komentāri
«Mēs raidījumā piedalāmies pēc savas iniciatīvas,» saka STV raidījuma «Caur ērkšķiem uz ...» dalībnieces, kurais aizvainojusi centra «Marta» atklātā vēstule, kurā izteiktas ne vien bažas par raidījuma dalībnieču goda un cieņas aizskaršanu, bet arī pausts, ka sievietes uzskatāmas par upuriem, viņām ir zems izglītības līmenis, kā arī, iespējams, psihiska un garīga rakstura traucējumi. Sievietes uzskata, ka viņas pazemo nevis raidījums, bet «Martas» izteikumi.
02.11.2017 18:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tšķirīgs, uzskata juriste Ieva Brante. Pēc viņas domām, tā ir uzdrīkstēšanās skaļi atklāt to, par ko klusē daudzas iestādes, amatpersonas un sabiedrība kopumā – statistikas dati par vardarbībā cietušām sievietēm un bērniem neatspoguļo patieso situāciju mūsu valstī. Ģimenes tiesību juriste saka: svarīgi ir nevis kritizēt televīziju par projekta izveidi, bet gan nākt klajā ar ierosinājumiem, kā uzlabot esošo situāciju.
«Noskatījos pirmos divus radījumus. Satriecoši! Sievietes šajā raidījumā vairs nav upuri, viņas ir varones un spoguļi mums līdzās notiekošajam,» sociālajos tīklos viedokli pauž grāmatizdevēja Vija Kilbloka. «Jau pēc diviem raidījumiem esmu pārliecināta, ka šova cilvēki ir paveikuši nenovērtējamu darbu, gan šo, gan arī visu citu «Rīgu nekad neredzējušo» meiteņu labā.
02.11.2017 18:43 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nu.. Pajautājiet Inesei Saulītei, vai, viņasprāt, viņas izgājieni ir ok - un, protams, viņa teiks, ka ir ok.
Runājot par Ievu Branti, es sākumā domāju - cik forša personība, bet pēc tam, kad tā domājot uzspiedu sekot FB un pēc kādām pāris nedēļām, man viņas bija tik par daudz, ka atsekoju. Man viņa šķiet kā korķis visām probkām, visur piedalās, par visu viedoklis, visur vajag būt tv kadrā utt.
02.11.2017 18:54 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Pirmo sēriju var redzēt youtube.
https://www.youtube.com/watch?v=_lAkDXqJAIQ
02.11.2017 18:54 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
petunijayyy Nu jā, bet tas ir vienpusējs (centrs "Marta") viedoklis, portāls Delfi šodien bija sazinājies arī ar pašām šova dalībniecēm, viņas pauda pretēju nostāju, teica, ka neuzskata, ka parādītas nepareizā gaismā vai jūtas apkaunotas.
"Martas" viedoklis uzliek nepilnvērtības zīmogu, pret kuru es un citas raidījuma dalībnieces vienmēr esam cīnījušās'' (Kristas sacītais).
Turklāt ne viena vien dalībniece atzīst, ka raidījums palīdzējis izmainīt dzīvi un iegūt lielāku pašpaļāvību.
Piekrītu arī, ka nav pareizi taisīt tādu skandālu pēc divām sērijām, jo kopainu taču var uztvert tikai eksperimenta noslēgumā.
Es centrs "Marta" nostāju atbalstītu tādā gadījumā, ja pašas dalībnieces nebūtu apmierinātas ar apstākļiem šova laikā, pēcāko montāžu un veidu kā safilmētais materiāls tiek pasniegts. Tad šāda palīdzība būtu cēla, humāna un sociāli nozīmīga. Bet pretējā gadījumā es arī nebūtu priecīga, ja mani publiski un, manuprāt, bez iemesla aizstāvēt mestos kāda organizācija, kurai nekad to neesmu lūgusi vai kaut šādu iespēju apcerējusi.
02.11.2017 18:56 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Bet šova reitingiem šāda ambrāža - vienalga pozitīva vai negatīva, protams, nāk tikai par labu.
02.11.2017 18:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet pretējā gadījumā es arī nebūtu priecīga, ja mani publiski un, manuprāt, bez iemesla aizstāvēt mestos kāda organizācija, kurai nekad to neesmu lūgusi vai kaut šādu iespēju apcerējusi.
Tiesi ta! Pucet sev spalvas un PR uz so sieviesu rekina ir loto no tas "martas"' puses bezkaunigi. Un tacu labi zin ka bus mulkisu kas uz so vinu viedokliti pavilksies. Nu tadu mulki kas doma k ir gudrak un labaki par Inesi Sauliti.
P.S. Laiku atpakal lasiju interviju kasjauns,vai kada tada zurnala dazus menesus atpakal, Inses mate arste mira, tevs augsta amatpersona ari, sanem ka saprati invalditidates naudu jo beigusi paligskolu internatu, ja ir veseliba cabiga vinai, bet dzivo smaida, nezog un uz lamam nosplaujas. Vispar musu sabiedriba pret invalidiem ir skarba.
02.11.2017 19:05 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
petunijayyy, es piedalījos šai šovā, es zinu kas notika aizkulisēs, zinu praktiski par visām meitenēm, jo uzturam kontaktus joprojām. Un man joprojām viedoklis mainās, par kādu uz labo pusi, par kādu uz sliktāku, bet viennozīmīgi es cienu viņas visas, un pat apbrīnoju. Par daudzām varu tik teikt, ka tur jābūt dzels nerviem lai izejot visam tam cauri vel būtu pie pilnas pašapziņas. Kaut arī neslēpšu, ka iesākotnēji es skatījos un domāju, oi oi mammucīteee kur esmu nonākusi!!! Kā paralēlā pasaulē.
Bet lūk kad vakardien vakarā man no delfi redakcijas piezvanīja un nolasīja šo „Martas” vēstuli, es vienkārši paliku ar atvērtu muti, labi gan ka sēdēju, savādāk nokristu. Kā var oficiāla iestāde, kuras primārais uzdevums ir palīdzēt tieši šādu problēmu risināšanā sievietēm, klaji publiski pazemot šova dalībnieces, lai varētu balstīties uz kādiem likuma punktiem, ja tai pašā laikā nav pat ne ar vienu no šova dalībniecēm sazinājušies, nedz ar šova veidotājiem lai painteresētos kas kā ir, bet veikuši „profesionālus” secinājumus izrietot no pirmām pāris sērijām? Es to saprotu vel un pieņemu no jebkura cilvēka kas komentē, bet ne no oficiālas iestādes un vel kura tieši nodarbojās ar šīm problēmām/ tad jautājums kurš kuru izmanto, Šovs, kura filmēšanas laikā neviena no šova dalībniecēm netika aizskarta, bet gluži pretēji, risināja vel paralēli problēmas kas vispār uz šovu nekādi neattiecās, sagādāja visu ko dāmas tik vēlējās, un reizēm uzklausīja nepelnītu kritiku, jo kāda ne tā ko sapratusi klupa krāgā šova veidotājiem. Kuri ar lielu pacietību izskaidroja radušos pārpratumu.
Un to darīja cilvēki, kuriem vispār nav nekādu sakara ar šādu problēmu risināšanu. Bet lūk „Marta” tiešām manipulēja ar vārdiem, un ļaunprātīgi aizvainoja dalībnieces lai tik varētu balstīties uz kādiem likuma pantiem. Tad atvainojiet piedodiet, vai tas nerunā jau pats par sevi?
02.11.2017 19:05 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Es tiešām nesaprotu, kāpēc kaut ko tādu būtu jāfilmē un jāskatās, es piekrītu Martas centram par to, ka šova auditorija, kam šovs filmēts, pati savā būtībā ir neizglītotā sabiedrības masa. Gribi palīdzēt tādām sievietēm? Lūdzu - iesaisties Skalbē, rīko bezmaksas psihologa konsultācijas, juridiskos pakalpojumus, bezmaksas to, to, to. Kā tieši šovs palīdzēs šīm sievietēm? Nevairosies sabiedrības līdzjūtība, visi zinām, ka pēc visiem populārajiem šoviem vairāk ir nodiršana nekā kaut kas pozitīvs, turklāt jau tagad te diskusijā ir negatīvi viedokļi par bērnu pamešanu utt. Es neemsu redzējusi pat pilnu epizodi, jo man nav patīkama tādu cilvēku ķīdāšana, kur skaidi redzams, ka cilvēkam tie apstākļi kaut kādā ziņā ir bijuši nelabvēlīgāki un šovs to izmanto.
02.11.2017 19:09 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Nelasīju visu diskusiju, bet ir interese šo raidījumu noskatīties. Piedalās arī sena paziņa.
Kur to var izdarīt?
Vienu vietu atradu, neatceros kur, bet tur man liek maksāt naudu.
02.11.2017 19:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
a ta intervija par Inesi Sauliti biau ar vinas ex skolotaju un vel kaiminieni ne pasu Inesi
02.11.2017 19:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
LindaLV, žēl, ka nenovērtē Martas centienus izbeigt ņirgāšanos par cilvēkiem.
02.11.2017 19:10 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Bet lūk kad vakardien vakarā man no delfi redakcijas piezvanīja un nolasīja šo „Martas” vēstuli, es vienkārši paliku ar atvērtu muti, labi gan ka sēdēju, savādāk nokristu.

Jau vien tas, ka Tev no delfi redakcijas zvanīja un lasīja priekšā šo vēstuli norāda uz to, ka mediji vēlas celt ažiotāžu. Un nejau lai Tevi, jūs aizsargātu, bet, lai cilvēkiem ir ko lasīt tajos delfos...
02.11.2017 19:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tagad te diskusijā ir negatīvi viedokļi par bērnu pamešanu utt.
un labidazi atrada divksigo dabu, ka venmer visur tikai sieviete vainiga. Bernie ir ari tevs kas ari pametis savus bernus, ir ari vecakie pilngadge brali vai masas 2 gabali tie ar mazos pameta, bet ne sievietes jau venmer uzries virsu... fui....
02.11.2017 19:16 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
DevaVey
parullē dažus komentārus atpakaļ, atrodi manējo, es tur esmu iemetusi saiti, kur var redzēt.
02.11.2017 19:33 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
petunijayyy, ja neesi un nevēlies skatīties, tad savu viedokli tu veido no citu viedokļiem, tad atvaino, cik adekvāti tad tu vari spreist par to ko nezini? Un galvenais kā vari to vel apgalvot par patiesu?
02.11.2017 19:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar atcerejs sova kaitinaja viena jauna skukene, ta aks tai Allai pavadne vai aks nu tur biaj ja nemaldos probacijas dienesta? Alla ka nrmala mama spelejas un kapec ne, pavingro pakapele ar delu rotalu laukuma, a ta tizla skuke nez ko tur glupi ciksteja. Kauns palika ka tik jauna un dumja, ko tada var tada Alla iemacit? :-D Ir redzeti feini teti rotalu laukuma kapelejot ar deliem maziem un palielem... un dazadu vecumu, ari mammas aktivas...normali nu. Kaitian jauans dzivi nezinosas aizspriedumainas macitajas
02.11.2017 19:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits