Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Epizodē nebija redzams, bet tās pēdējās dienas Laura bija dikti mainījusies. Ne vairs bļaustījās busā pa telefonu, nedz citas stumdīja kā iesākotnēji. Tai rītā mežā kad redzējām ka tiek uzstādīts stafešu laukums, es viņai iedevu vienu pretsāpju tableti, kuras man bija izrakstītas dēļ rokas. Tamdēļ viņa ar varēja lēkāt un skriet. Un viņa arī ļoti apdāvināta meitene. Cik mums dažādu nodarbību bija kopā, visās viņa ja ne pirmā tad viena no labākajām. Tā kā manuprāt, viņa finālā tika ļoti pamatoti.
22.12.2017 07:06 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Tā Linda nav fināla :o visa mana sistēma nojuka. :-D:-P
Kas tad īsti ir finālā? (t)
Joprojām nesaprotu ko tur dara Inese. (t)
22.12.2017 08:11 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Linda, žēl, ka netiki finālā. Ļoti patika Tavs cīņasspars. Tā kā kimentāros biji minējusi, vakar pavēroju Tavu seju-zodu, nav pamata kompleksot!! Esi harmonijā un mīli sevi tādu kāda esi!:-)
Pamanīju arī to, ka Laura kļuvusi mierīgāka un savāktāka, uzvedās pieklājīgāk un uzdevumus pilda ar pilnu atdevi, nevis kā Laima un Krista smejās, izpauž savu viedokli, lai parādītu pretestību.
22.12.2017 08:32 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Besī ārā Krista. Nepateicīga cū.. Redz viņai nevajag palīdzību, pati visu var.. mhm, kad atnāca tā sieviete, tad bimbāja kā zīdainis, bet tagad... pfu, kas par riebīgu cilvēku
Par Lindas aiziešanu šoks. Nu, ja ne Linda, tad lai uzvara tiek Laurai. Vismaz nav tik nepateicīga cū.
22.12.2017 08:35 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Teikšu tā, pēc pēdējiem rezultātiem es laikam priecātos ja redzētu uzvarētājas pozīcijā Inesi vai arī vel vairāk Lauru. Tam meitēnam tiešām vajadzētu palīdzību lai tiktu ar tiem zobiem galā.
Inesei man liekas ka galvenā uzvara jau ir bijusi - viņa tika izvilkta laukā no tiem laukiem, kas viņai sniedza pieredzi, lai iespējams vel vairāk varētu motivēt sevi turpināt attīstīt un izzināt juanas pieredzes.
Kirista... Krista... Meitenei enerģija ir tik daudz, potenciāls tik daudz, viņai ir savs stils un talanti, BET viņai ir pašai jātiek galā ar saviem tarakāniem! Viņa ir tik asa, tik agresīva, tik neuzticīga citiem cilvēkiem. Itkā pati par sevi, bet tajā pašā laikā viņai vienmēr prasās kādu līdzās. Es negribētu lai viņa uzvar, jo viņa nav tikusi ar sevi galā. Viņa sola darīt, bet īsti jau nedarīja un tā vietā, lai pateiktu "Jā, es neuzzīmēju tos zīmējumus", viņa izvēlējās teikt principā "A kam manto!? Man nevajag labdarību!"..Šis laikam bija tas pēdējais salmiņš kas man pielika punktu kaut daļējai viņas atbalstīšanai. Viņai ir pietiekami spēki, lai izdarītu visu ko grib, bet tā vietā viņa tērē enerģiju uz to kam pat nevajadzētu pievērst uzmanību.
Man žēl ka izbalsoja Lindu un Laimu. Vismaz vienu no viņām cerēju redzēt finālā.
22.12.2017 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Kristas attieksme par tetovējumiem man arī izbesīja.. Man arī ir zināms tāds cilvēks, kas grib būt piemēram, interjera dizainers, bet negrib attīsti šo pozīciju mācoties un t..t
Gaida, ka profesija nokritīs no debesīm.
22.12.2017 08:53 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Ja iepriekš es biju par Laimas uzvaru, tad jā - tagad es uzvaru novēlētu Laurai un nevienai citai. Laim kaut kā... es nezinu. Laikam šova gaitā man apnika skatīties uz to ņemšanos ap Kristu. Ta nu lielā love..."Laima palikusi baigā pe**ne". Nu brīnišķīgi, nu.
Krista sākumā patika - likās skarba, rupja, bet kaut kāda sakarīgāka likās. Bet jo tālāk, jo trakāk.
Ceru,ka Laura uzvarēs, tik pie skaistiem zobiem un, ka kaut kas viņas dzīvē pamainīsies.
Par Inesi...Arī nezinu. Mīlēties, sekss - tuvas tēmas. Neko citu es viņā nesaskatīju.
Par Lindu - biju domājusi, ka viņa uzvarēs. Būtu gan arī pelnījusi principā.
22.12.2017 08:58 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Bija gan epizodēs redzams, ka Laura mainās. Man viņa pēdējās epizodēs ļoti patika.
22.12.2017 09:45 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Man gan radās un joprojām ir iespaids, ka Laura spēlē labu teātri uz kamerām. Lai uzvarētu. Vislaik taču uzsvēra, ka viņai mērķis ir uzvarēt. Bet, vai mainīties? Lai uzvarētu, mainīties nevajag. Tas slīpais acu skatiens, kāds viņai bija, kad otrajā reizē izbalsoja Daigu un viņas pašas palikšana šovā bija uz robežas, izteica visai daudz. Bet pēc reklāmas rullīšiem raidījuma starplaikā varēja visai labi saprast, ka tieši viņa ir tā, kas uzvarēs. Nekāda intriga vairs nav palikusi. Tāpat zuda intriga skatīties vakardienas izbalsošanu, jo finālistes tika parādītas reklāmas paužu laikā. Tas tā, ļoti nepārdomāti no televīzijas puses. Ko finālā dara Krista, nudien nesaprotu. Droši vien raidījuma vadītāja dēļ, jo viņš ļoti uzkrītoši viņu bīdīja uz finālu. Droši vien personīgo simpātiju dēļ. Bet, manuprāt, ļoti nepamatoti. Cik rupja un agresīva bija pirmajā raidījumā, tāda ir arī pēdējā. Inese šovā vispār ir ne pa ķeksi.
22.12.2017 10:27 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Jā... es arī biju vīlusies, ka man reklāmas pauzē pasaka, kuras būs finālistes. Patiesībā, gribējās izslēgt un iet gulēt.
22.12.2017 10:56 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Tāpat zuda intriga skatīties vakardienas izbalsošanu, jo finālistes tika parādītas reklāmas paužu laikā.

Jā! Tas bija tik nepārdomāti!
22.12.2017 12:53 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es biju ar visām četrām PAR Lindu! Ko pārējām mainīt? Krista nemainīsies un negrib mainīties.. Inese forša , bet kā jau te minēja - atgriezīsies mājās laukos un tā arī turpinās dzīvot.
Linda bija vienīgā,kas neap*irsa citas meitenes, nečīkstēja un neatteicās no pārbaudījumiem, pat ar lauzto roku visu gāja un ar prieku darīja. Un tur arī reāli cilvēkam ir vajadzīgs atbalsts un tas būtu wow , ja šovs tiešām palīdzētu sasniegt mērķi. Da kaut vai saziedot cilvēki to summu operācijai.
Es kaut kur manīju rakstītu , ka Krista uzvarēs... (t)
22.12.2017 13:00 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Vēlējos uzteikt, ka Linda ļoti pārdomāti un korekti runā. Prieks klausīties, pretēji Kristas runā, kur katrs 2.vārds ir rupjš
22.12.2017 13:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Finālā tika divas aktīvākās meitenes,kuras taisa lielāko šovu. Pārējās atmeta ,jo uz viņām nav skatītājiem tik interesanti skatīties.
Tas vien pierāda,kad agresija ,liela mute dot lielākas iespējas un pat nav svarīgi, cik šie cilvēki mainās un cik labi kā personības.
Uzskatu,ka finālā vajadzēja būt arī Laimai.
Likās dīvaini,ka Krista ar Laimu ,it kā tādas draudzenes ,bet beigās Krista nenobalsoja par Laimu.
22.12.2017 13:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tas vien pierāda,kad agresija ,liela mute dot lielākas iespējas un pat nav svarīgi, cik šie cilvēki mainās un cik labi kā personības.
Jaa diemzel LV visur ir populari. Ir ari darba parbaudits uz vadubu, un uzvareju .
Es uzvaru dotu un lielu palidzibu Sintijai un Lindai... Laurai ka tresajai iespeju salabot zobus parejo lai pati dara...
22.12.2017 13:17 |
 
Reitings 40
Reģ: 24.08.2010
Es biju pilnīgi pārliecināta, ka vinnēs Linda (l) nu kā minimums tiks finālā. Esmu ļoti vīlusies :'-(
Sākumā ļoti simpatizēja arī Krista, bet diemžēl pēdējos raidījumos viņa tomēr parādīja sevi no sliktās puses un tiešām žēl, ka nemainās, viņa varētu būt sakarīgs skuķis :-)
Šobrīd par finālistēm pat īsti nezinu ko teikt, jo visas tās, kuras vēlējos redzēt finālā ir izbalsotas. (t)
22.12.2017 13:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es priecājos, ka vismaz Laima aizgāja. Manuprāt, viņa beigās i pat no uzvaras atteiktos un atdotu to Kristai, lai tik tuvāk varētu pielīst.. Krista priekšā, Krista pakaļā, visur tikai Krista, Krista, Krista (t)
22.12.2017 13:26 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Laima,manuprāt, pat nemaz nav lezbiete. Viņa nezina kas viņa ir un ko grib. Nav pieredzes ne ar vīriešiem, ne ar sievietēm un ir apjukusi. Rodās iespaids,ka tā kā apspiež un noliedz jebkāda veida attiecības un vēl ir tajā posmā ,kur ķiķinot saka "fuuuuj puišu bacīļi" un tāpēc ir ērtāk pateikt,ka ir lezbiete, jo tā ir grūtāk atrast otru pusi un visi liek viņai mieru.
22.12.2017 13:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Varetu but ta, jo ir parak puiciska un pieludzeju nav, tapec izvelas it ka vieglako celu;-)
22.12.2017 13:39 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Īstenībā jā, piekrītu tev Marīī.
Viņas vakardienas smiekli arī likās biš dīvaini..kaut kāda dīvaina aizsargpozīcija, ārprātīga nepārliecinātība, uzmanības deficīts, neērtība.. ilgi skatījos un domāju kas viņai tur galvā notiek, kāpēc viņa tā uzvedas.. beigās beidzu domāt un visu norakstīju un ģimeni. Tāds pussalauzts cilvēciņš..
Tik žēl, ka viņa ar to kristu tā pinas. Iepriekšējās sērijās ar asarām atcerējās ne tik seno savas ģimenes vēsturi ar māti dzērāju un patēviem dauzītājiem, bet Kristu ar atplestām rociņām sagaida.. pa gabalu no tādas viņai vajadzēja būt.
22.12.2017 13:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits