Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Es tā sapratu, ka neko jūs nezinājāt visu laiku. Tad jau varbūt joprojām ir kaut kas, ko nezinat? :D
15.12.2017 21:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Vispār jau vel ir arī tāda iespēja, vel viena filmēšana ir priekšā kuru katru dienu. :D
Jo tiešām mēs neko nezinājām kas notiks un kā.
15.12.2017 21:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
vel viena filmēšana ir priekšā kuru katru dienu.

Tad uzvarētāja vēl nemaz nav zināma arī jums pašām? (t)
15.12.2017 22:01 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Nav jau iespējams viena šova iespaidā kā ar knipi uzsitot uzreiz mainīt savu personību un dzīvi. Ja tas būtu tik vienkārši, tad visi cilvēki spētu sasniegt savas personiskās virsotnes, tikai padzīvojot šova apstākļos vien. Pats lielākais ieguvums no šī sociāla eksperimenta šo sieviešu gadījumā ir spēja sevi apzināties kā personības, kuru dzīve nav atkarīga tikai no apkārtējo apstākļu, ģimenes un pārējās sabiedrības ietekmes.
15.12.2017 23:39 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Bet, protams, plāni un ieceres tomēr japielīdzina reālajām iespējām, jo peldēšana mākoņos un sapņošana, domājot, cik forša un spēcīga sieviete esmu, nekur tālu neaizvedīs. Piemēram, tikšanās laikā ar psiholoģi, Laura apgalvoja, ka viņa negrib strādāt darbu "zem kāda", bet gan būt vadītāja. Jāatzīmē, ka viņai ir pamatskolas izglītība. Kad psiholoģe izteicās, ka skolu vajadzētu pabeigt, viņa tā mīlīgi pasmaidīja un viss. Kādā citā raidījumā, kad bija jāinscinē darba pārrunas, viņa notēloja, ka ir beigusi Sporta Akadēmiju. Pēc tam, kad atzinās par mānīšanos, atklāja, ka patiešām gribētu tur iestāties un būt sporta skolotāja. Bet tajā pašā laikā viņa ir kūtra uz sportošanu un par savu fizisko sagatavotību, veselīgu dzīvesveidu nedomā vispār.
Vai nu cilvēks dzīvo mākoņos, vai nu spēlē kameru priekšā.
15.12.2017 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Nē, es saprotu ka nevar mainīt personību VIENĀ dienā, bet varu - nevaru, to var mainīt, daudzām šova dalībniecēm ir nevaru, negribu. Ja to nevar izlabot tad gaidīt pārmaiņas savā dzīvē ir neiespējami.
Es GRIBU un VARU nelamāties (Krista to dara nepārtraukti), es VARU mainīt savu attieksmi, es GRIBU būt labāka, es VARU saņemties pat ja ir grūti, vingrošana, ēst gatavošana, dziedāšana utt., ir tikai jāgrib un viss būs iespējams.
16.12.2017 08:29 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Chikitita++!
Linda, vai Sintijai pēc šova dzīve ir mainījusies? Un kà?
16.12.2017 09:09 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Cik zinu, tad Sintija nedzer.
16.12.2017 11:09 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Runājot par mani, man ir mainījusies dzīve. Jā protams nenotiek viss tik ātri kā gribētos. Iesākumā bija roka jāsadziedē, kā arī vel šādiem tādiem kompleksie jāpārkāpj. Teiksim pirms šova, es nu negādīgi nevarēju saņemties lai tos pašu pasi samainītu, visu laiku tik domāju par to ka to izdarīšu kad maksimāli pārvērtīšos. Bet reāli tā tik bija atruna pašai sev, lai attaisnotu savus kompleksus.
Tagad esmu sapratusi, to kur tad es braucu visu laiku auzās. Sāku domāt kur es reāli varētu strādāt, jo nu nedomāju ka mana vecuma un vel tādu kā es gribētu daudzi ņemt par ko strādāju iepriekš, un jā biju tirdzniecības menedžeris kādreiz. Tur tomēr es varētu kandidēt ja tiešām redzētu ka varu uz sitienu nomainīt visus dokumentus attiecīgi izsīktam, bet nu saprotu ka operācijai man nesavākt tik ātri lai dzīvotu un gaidītu to mirkli vel joprojām. Tāpēc pameklējot atradu to ko tiešām varētu, un proti, videomontēšana, turklāt ka vel tā ir tā pat jau man zināma lieta, un kā hobijs vai vaļasprieks, turklāt izrādās ka ir pieprasījums. Jāapgūst tikai proga ar kuru strādā profi, es to darīju uz vairākām citām. Tā kā to pagaidām vel studēju, bet arī beidzot esmu spērusi soli, un pārkāpusi savai lielākai panikai, aizgāju pasi uztaisīt, kura arī būs gatava nākošās nedēļas beigās. Nu un jā, noteikti jau ka ir dzirdēts, pieteicos šovam "Gatava pārvērtībām". Bet ne jau tāpēc ka man dikti patīk gozēties kameru priekšā, bet gan tamdēļ ka tur plastiskā ķirurģija iespējama. Un tikt vaļā no sava trakā žokļa, dēļ kura viss vairāk kompleksēju, man personīgi ir daudz svarīgāk. Un ja ir tāda iespēja to izdarīt pa brīvu, jo pati tā pat to nespētu izdarīt, dārgs prieks, tad lai arī citi domā ko un kā grib, jebkurā gadījumā nepaies pat gads, kā mani aizmirsīs, toties es varēšu normālāk justies un dzīvot. Pirms šova es lai arī saprastu ka man tas vajadzīgs, un ka lūk ir izdevība, es noteikti neuzdrošinātos tādu soli spert, tagad to varēju. Vismaz personīgi man pašai priekš sevis, šie abi soļi svarīgi, gan morāli, gan turpmākai dzīvei. Un man vairs noteikti nevajadzēs ar ko izcelties masu saziņu līdzekļos. Tā kā esmu vairāk kā apmierināta ar iegūto no šova.
Sintijai cik zinu arī iet uz labo pusi. Jeb kurā gadījumā cilvēciņam grādīgie dzērieni vairs nav pirmā vietā un dzīves jēga.
16.12.2017 11:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
LindaLV, ja Tev būs arī ID karte, iesaku izmantot elektronisko parakstu (lai gan to var izmantot arī bez ID kartes), tici man, Tev atkritīs puse neērto situāciju. Piemēram, Tu attālināti varēsi nodibināt uzņēmumu (ja vien gribēsi) un pelnīt ar videomontāžu legāli. Lietojot elektronisko parakstu, nav jārāda sava pase.
Un zods protams ir Tavi tarakāni galvā, pirms te neierakstīji, es nepamanīju, ka zods būtu kaut kāds īpašāks. Zinu divas sievietes ar tiešām gigantiskiem zodiem, esmu domājusi, vai viņas par to nekomplekso...
16.12.2017 11:52 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Un jā, Laura arī dikti mainījusies, un sagādās pārsteigumu.
16.12.2017 11:58 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Jā, man būs gan pase, gan ID, un paldies par informāciju, laba doma, ņemšu vērā.
16.12.2017 11:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Es domāju ka katram cilvēkam ir savi kompleksi, lielāki vai mazāki.
Pilnīgi iespējams ka ja es kopš dzimšanas svārkos būtu staigājusi, man šie kompleksi nebūtu tik izteikti. Turklāt man nekad nav paticies izlekt un lielīties kas esmu. Vienmēr centusies izskatīties kā jebkura no jums. Līdz ar to man pastiprināta piekasīšanās sev par katru sīkumu, tik tas žoklis ir viss izteikākais.
16.12.2017 12:05 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Njā... man nepatīk mani apakšstilbi. lieli ikri. Ja kāds man tos piedāvātu par velti uzlabot, es gan jau arī neatteiktos.
16.12.2017 12:51 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Gribēju pajautāt Lindai - kā jūs visas vispār nonācāt šovā? Bija kāda pieteikšanās kaut kur vai jūs uzmeklēja un piedāvāja, vai kā?
16.12.2017 13:57 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Mni atrada producente, es pati noteikti nepieteiktos, domāju ka pārējās arī tā pat.
16.12.2017 14:24 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Apbrīnojami! Kā jūs visas tadas dažādas un spilgtas varēja atrast? Kur tad meklēja? Jo, jāatzīst, kastings ir ģeneāls!
16.12.2017 15:21 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Mani atrada no maniem sludinājumiem, es pat iesākumā nolēmu ka kādam darīt nav ko un ākstās, bet nu jā, klāt pielikumā bija arī bukleta ar to kas un kā domāts. Tad nu ar atbildēju, satikāmies, izrunājām visu, sapratu ka tā ir man iespēja tik ar sevi kādā skaidrībā, vai vismaz pamēģināt izkustēties no sava purva laukā, pirms tiešām nav par vēlu, un nenožēloju. Bet nu jā, es ar ilgi brīnījos par piemeklētām meitenēm. Nezinu kā un kur pārējās, zinu tikai ka tāda kā es, nebiju vienīgā kandidatūra kas tika apzināta, tās vai nu nepiekrita, vai vienkārši es biju viss dziļākā purvā, tik smalki nezinu.
16.12.2017 15:39 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man bija radies priekšstats, ka dažas no dalībniecēm kā piemēram Sintiju un Ingu atrada caur sociālo dienestu, kuri par viņām daudz ko zināja. Varbūt kļūdos.
Par Ineses figūru runājot, nez, man viņa liekas omulīga un simpātiska ar visu savu lieko svaru jeb viņai apaļīgums pat piestāv. Tiesa, cits jautājums, vai pašai patīk un veselībai nekaitē.:-D
16.12.2017 17:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sintiju tacu Degpunkta radia vairakkart un aksjauns vai kas rakstija jo diedeleja naudu it ka operacijai. Tuseja caram dienam Origo apkaime un dzera. Inesi caur sludinajumiem, jo izrads nav balta un pukaina...tikai nokluse to ko citas pasaka atklati.
16.12.2017 17:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!