Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Vakardienas sērijā man dikti nepatika Daiga, baigi riebīga bija. :-|
15.12.2017 09:56 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Daiga, manuprāt, baigi safanojusies, kopš atgriezās šovā. Sajutās vajadzīga, varbūt. Iedomīga un tiešām liekas,ka it kā viņa justos pārāka par citām. Bet muti brūķē tāpat kā pārējās un principā ne uz matu nav labāka par tādu Lauru, kam klupa krāgā un ne labāka par Bumbulīti.
15.12.2017 10:11 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Daiga tajā pašas uzņemtajā video, kurā bija kopā ar Kristu, izklausījās pēc šizofrēniķes.
"Ja tu man līdīsi virsū, tad nožēlosi, ka izlīdi no mātes kājstrapes!" To viņa teica pieklusinātā balsī un atgādināja psihopāti.
Pabriesmīgi.
15.12.2017 10:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Piekrītu par Daigu, nu baigi sadomājusies par sevi. Un tie tekstiņi kā nu sitīs, kā nu šķels, manuprāt, ne iešķelt var, ne iesist, tik iebaida un viss. Tāpat kā Bumbulītis tik runā ka sitīs, bet čiks vien būtu :-D
Godīgi sakot es nesaprotu ko bumbulītis vispār tur dara. Kāds īsti ir viņas mērķis tajā šovā? Kāda sāpe? pēc pagāšā raidījuma liekas, ka vienīgā viņas problēma ir fetišs uz spermu un ne viena konkrēta vīrieša, bet pofig kāda ka tik sperma. Un nafig viņai tas visai LV bija jāpaziņo?
Arī Laima nevis nodarbojas ar savas sāpes apzināšanos un ārstēšanu, bet tik bakstās ar savu jauno lovi Kristu. Skaidrs, ka pēc šova tas viss izgāzīsies un viņa atkal varēs raudāt spilvenā un dusmieties uz visu pasauli par netaisnību.
Laura.. nu nezinu, neticu, ka viņa kaut ko reāli uzsāks pēc šova. Neticu, ka arī Kristai kas mainīsies, jo, manuprāt, lai viņas mainītos, viņām ir jānomaina vide kādā viņas dzīvo. Kristai nav kur iet, značit ies tur kur senāk - pie vīrieša, kurš viņu klapē un pie draugiem, kuri dzer pivasiku un vāļājas pa zemi Rīgas centrā. Laurai līdzīgi - nav viņai nekā izņemot to pašu veco dzīvi. Pat, ja viņas vēlētos mainīties, vecā dzīve ievilks viņas atpakaļ.
Mans rezumē - ceru, ka šovā uzvarēs Linda. Liekas, ka viņa līdz manīm ir atnesusi to ziņu kāpēc viņa ir tur un kāpēc viņai to vajag. Visatklātākā un patiesākā šova dalībniece, kura nerunā, ka galvenais ir uzvarēt un dabūt balvu.
15.12.2017 11:19 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Mans rezumē - ceru, ka šovā uzvarēs Linda. Liekas, ka viņa līdz manīm ir atnesusi to ziņu kāpēc viņa ir tur un kāpēc viņai to vajag. Visatklātākā un patiesākā šova dalībniece, kura nerunā, ka galvenais ir uzvarēt un dabūt balvu.

Liels +
Un es arī nesaprotu kāpēc tur ir bumbulītis, viņai tak nav problēmas ar alko, narkotikām, bērni nav atņemti kā tas ir citām. Vienīgā šokējošā lieta ko sākumā par viņu minēja, ka nav bijusi Rīgā. Tieši kāpēec viņa vispār ir šovā? :-|
15.12.2017 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Daiga, manuprāt, baigi safanojusies, kopš atgriezās šovā. Sajutās vajadzīga, varbūt. Iedomīga un tiešām liekas,ka it kā viņa justos pārāka par citām.

++ Tas bija nepatīkami. Viņa tiešām bija savādāka pirms izgāja. Pašas dalībnieces par laimi arī to redzēja.
Aizdomājos kāpēc Kristai ir tik izteikta tendence kādam pieslieties un "veidot baru"? Tad Daiga. No Daigas uz Deiviju un tad atkal Daiga. Interesanti kā būs tagad, kad viņai vairāk nav "stiprākā" pie kuras pieslieties. Laikam jau aiz tās bravūrības un agresijas slēpjas nobijusies un apjukusi meitene, kura alkst pēc pleca un muguras aiz kuras justies labi un drošībā.
Laura, man šķiet, ir baigi hitrā... Kā tajā izbalsošanā viņai acis šaudījās.. Es viņai neticu. Vienīgais par ko nav šaubu - savus bērnus viņa ļoti mīl.
Linda, Tu esi malacis! Tas kā Tu darbojies par spīti traumai - tāda apņēmība un cīņas spars! Respect!
15.12.2017 12:14 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Es domāju- vai nebūs sērija, kurā meitenēm pamainīs frizūras, matus piemērotāku sataisīs un tā? Nu - kā pārvērtības? Domāju, ka daudzām tur tas būtu vajadzīgs.
15.12.2017 13:22 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Man gan Laura patīk. Cik pirmajās sērijās nepatika, tik tagad raisa arvien lielākas simpātijas. Man patika, kā viņa vispār neiesaistījās konfliktos šajā sērijā, kaut gan varēja un noteikti gribējās. Gudrākais paklusē šajā gadījumā. Bet Daiga kā tāda iestrēgusi plate, tikai maļ un dzeļ bez jēgas.
15.12.2017 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir nojauta, ka uzvarēs Linda un tur ir mazs āķis kādēļ viņai tas izdosies. :)
15.12.2017 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Elza_Elza, neturi sveci zem pūra!
Kāda vispār ir balva uzvarētājai?
15.12.2017 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Grūti to tā izskaidrot. Nevēlos kādu aizvainot. :) Var jau būt, ka es kļūdos :)
15.12.2017 16:26 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Jā Elza_Elza, saki droši, esi jau saintriģējusi visas, tai skaitā arī mani! :)
Saki droši ja tas pat nav tīkams manai ausij, apsolos lūpu uz leju neatkārt, un noteikti neapvainošos. :)
Pati varu pateikt tā, uz doto momentu kur esam mežā, cik tālu ir ticis šovs, es jau priekš sevis biju uzvarējusi, jo jau biju noskaidrojusi un sapratusi vienu lielu daļu no savām problēmām ar maniem kompleksiem u kas pie tā vainīgs, pluss tagad arī uzzinājusi caur kādām sāpēm tad esmu gatava iziet un vai vispār esmu gatava tām iet cauri.
Un paldies nikitinna
15.12.2017 16:46 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Elza_Elza, saki droši, goda vārds neapvainošos
15.12.2017 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Man ir grūti spriest kā jūtās cilvēki, kas nejutās labi sava āda. Bet manuprāt, Lindā vēl ir tas, kas piemīt vīrieti. Vēlme cīnīties, uzvarēt, netenkot un nečīkstēt daudz. Nu.. Ne visi vīrieši ir tādi un ne visas sievietes tenko. bet piekritīsiet, ka vīrietim piemīt tādu īpašību kā nav sievietēs.
Ir arī stipras sievietes...Bet vīrietim ir kaut kāda savādāka uztvere.
Noskatītajos vakar sēriju un arī vīrs man piekrita, ka nedaudz jau Linda vēl ir tas vīrietis.
Es gribu teikt arī, ka var dzert visādu hormonus un izskatīties kā sieviete, bet vai tiešām var izskaust to gēnu vīrieša.
Nav tā, ka es Lindu pozicionēju kā vīrieti. Uzskatu, ka tas kas piemīt vīrieti viņai vajadzētu saglabāt šīs īpašības, jo ne visam sievietēm tādas ir. :)
Nekāda gadījuma neesmu pret tādiem cilvēkiem kā Linda. nav tā,ka esmu ieņēmusi galvā, ka nevar būt tā, ka ir Lindas gadījumā.
Nezinu vai kāda saprata manu domu.. :)
15.12.2017 17:02 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Elza_Elza, varēji droši netaisnoties, es tiešām par to neapvainojos. Viss kārtībā, lai gan man šai ziņā par izturību tieši pretējs priekšstats radies. Pateicoties gan vienai kosmetoloģei, kad mezoterapīju taisīju pie viņas, viņa tieši pretēji teica, ka vīrieši kas nāk, čiks un raustās, bet es kā visas sievietes paciešot.
Bet nu jeb kurā gadījumā es protams tev piekrītu es neesmu un nevaru būt 100% sieviete. Jeb kurā gadījumā manī piemīt un piemitīs kas no vīrieša, gribu to vai nē, bet tas ir fakts.
Bet ja skatās no otras puses, tad manī vīrišķā ir pārāk maz lai par tādu būtu.
15.12.2017 17:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Piekritīšu Elza_Elza. Vīrieša rakstības stils ir pat te, cosmo. Un raksturā vīrietis nav nokauts, ljoti redzas. Sieviete parasti jau iepinas kādās intrigās, kompānijā meklē sabiedroto, īpaši tādas, kuras ir atlasītas šim šovam, tapēc, vīrietim ir daudz vieglāk stāvēt tam visam pāri un neiepīties. Un ne hormoni, ne operācija nemaina cilvēka būtību. tāpēc ir lielas priekšrocības uzvarai šovā, 100% uzvarēs, tas tak no pirmās (vai otrās) sērijas skaidrs. (Vairāk arī neredzēju, palasīju pietiekami te)
15.12.2017 18:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man reizēm rodas iespaids, ka vīrieši ir lielākas klaču vecenes kā sievietes :-D
15.12.2017 18:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet vakar kada aireja plostu tacu vareja redzet viriesa speku...un viriesa kustibas. Bumbulitis it neko nav sava dzive mainijusi, tur ka redzu pe fb bildem loti loti vajaf stilistu taoec aribrinos ko vina tur dara>?
15.12.2017 18:34 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Vispār jau abu dzimumu īpašības ir abos dzimumos, kā ģenētiskās sievietēs piemīt kas no vīrieša, tā ģenētiskos vīriešos kas no sievietes. Tik jautājums vai tu meklē tos kādā vai nē. Un manī saskatīt to ir nenoliedzami vieglāk. :)
15.12.2017 18:42 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Man gan šķiet, ka tas, ka Linda neiesaistās visās takās perpētijās un intrigās, nav saistīts ar vīriešu un sieviešu būšanu, bet gan ar to, ka viņa ir feins cilvēks.
Norm, Rīdziniecei izklaides. Sēž un stalko pa soc tīkliem visas. Vai pārmaiņas primāri ir vizuālas?
Es gan šo forumu lielākoties esmu lasījusi tikai un diži diskusijās iesaistījusies neesmu, un arī lasījusi ar pārtraukumiem, bet Rīdzinieces mūžīgo ņemšanos un jocīgu teoriju vīšanu esmu piefiksējusi. Ja viņa piedalītos šajā šovā, tad būtu skandālkaste nr. 1. :-D
15.12.2017 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits