Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Jā, ceturtdienas sērija bija bēdīga. Žēl, ka meitenes atlaida grožus, arī raidījuma vadītāja sejā nacionālajā muzejā varēja redzēt, ka viņam viss skaidrs, kas ar Kristu noticis. Deivija pirmās sērijas tik normāla bija, patika. Sajūsminājos, ka narkomānes var būt arī cilvēciski vienkāršas, bet šī sērija parādīja, ka meitene netur skaidro līniju un ir kļuvusi tāda, kā ir.
25.11.2017 22:30 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Šī sērija parādīja, ka ir ieti divi soļi uz priekšu, bet tomēr ... trīs atpakaļ. Jutos neērti, skatoties kā muzeja darbiniece, folkloristi un veselīgo smūtiju, kā arī pusdienu meistarklašu mentori cenšas godam izpildīties, bet dažas no meitenēm to uztver tik, tik... nenopietni.

+++
tas saucas "nebārsti cūkām pērles"
25.11.2017 23:02 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Kā jums šī vakara sērija?
Par nelaiķi jau neko sliktu nevar teikt, bet šajā sērijā Deivija izskatījās tik ļoti slikti - švakiņa, bāla, tā kā izdzisusi. Un ne tikai psiholoģiski grūti, bet arī neloģiski ir piedalīties personības izaugsmes šovā ar mērķi atmest narkotikas, bet turpināt tās lietot.
Nelikās, ka Krista sarunā ar savu vīrieti vai vīru atrisināja savstarpējo attiecību problēmas. Drīzāk vienkārši papļāpāja un pie reizes satika dēliņu. Manuprāt, tas ir nepieņemami, ka puisēnam ikdienā jāskatās uz vecāku agresiju, pārmērīgu alkohola lietošanu un kautiņiem. Paši jau atzīst, ka tā tas reāli notiek. Kameru priekšā nosprieda, ka "jāsadzīvo", bet ar tādu abstraktu tālāko plānu diez vai būs līdzēts.
Sintija... laikam jau tā arī vajadzēja notikt. Viņas dalība šovā pierādīja, ka viņa nav kļuvusi par alkoholiķi, kurai viss vienalga un ka tik pudelei salasīt. Viņa saņemsies, ja tiks pie kāda liktens grūdiena, un vairs nebūs apkārt nepareizie cilvēki, kuriem sava rakstura dēļ var viegli pakļauties.
30.11.2017 23:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pie vira un berniem Inesi bija jasuta! Tapat tahad izmainu nav nekadu.Sintiju kura dzivo bomzu patversme bija jaatsyaj lidz beigam.cuciski no sova veidotaju puses.
30.11.2017 23:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Daiga uzreiz likas kur redzeta nevaru tikai atceretirs ne par kam...
30.11.2017 23:45 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Daiga uzreiz likas kur redzeta nevaru tikai atceretirs ne par kam...
+++ man tas pats.
--
Nu jā, kaut gan Inese ir mana favorīte, viņu drīzāk varēja sūtīt mājās, jo teorētiski viņai nekādu lielu problēmu, ko šovs varētu atrisināt, nav. Ar Sintiju viss palika tā kā gaisā karājoties, prasījās no viņas kādu savas tālākās dzīves ieskicējumu - ko domā darīt, mainīt, kādi tālākie plāni un ar ko šovs palīdzējis viņas alkoholisma sakarā. Šķita nepieciešams arī kāds rezumē no šova vadītājiem. Izmeta kā tādu mazu kucēnu...
30.11.2017 23:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vot , vot ka redzu Daigu ta jadoma nu kur tik labi zinu vinu,,,besii ka neatceros.
Un ja Sintiju loti zel ....negodigi
01.12.2017 00:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pag Daiga nav konditore gadiena?
01.12.2017 00:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
atcereos sovu kur viena no vaditajam Binnija bija, vien a DAAILES TEATRA SENA DARBINIECE TUR TELOJA KA MEKLE VIRU, vards un situacija bija izmainiti
Daigu liekas zinu kur redzeju, vina ir kondotire vai aks tads un sen sen strada viena laba vieta, Sovs ir teatris? Liela dala feik dalibnieces?:-D
01.12.2017 00:15 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Nē, Daiga strādā Dailes teātra bufetē. No septembra.
01.12.2017 01:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
To zinu bet agrak kur redzeta.jau no pirma raidijuma likas, bet kur!
01.12.2017 01:28 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Ja Daigu iepriekš esat redzējušas, tad ja man atmiņa neviļ, viņa kaut kad dikti sen ir jau strādājusi kaut kādā bārā, neatceros tik kurā un kad.
Mjā, toreiz Sintijas izbalsošana bija tāds pārsteigums mums. Bet nu cik sapratu, tad ar jau iepriekš tiesneši bija par ko sūdzējušies, un cik sapratu tad viņa ko atkātoja, kas lika spriest ka viņa nevis mainījās bet pielāgojās lai izdzīvotu. Cik nu tagad skatoties noprotu, tad laikam jau Kristu izglāba tas veselīgā ēdiena restorāns, tur viņa sasparojās.
01.12.2017 04:10 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Krista joprojām nemaina manu viedokli par viņu, žēl ka dēliņs redz tādu mammas piemēru, rupjības, kaušanās, vulgāra uzvedība. Viss ap to Laimu no viņas puses šķiet teātris.
Man vislabāk patīk Laima, es ceru viņa ir savākusies un izsitusies prom no iepriekšējās dzīves ar mammu, galu galā viņai ir māsa ar kuru samesties un dzīvot labāk.
Daigai bija taisnība par Deiviju, te lielisks piemērs bija par naudas zādzību, cilvēks nemainās, pat savus draugus apzags, diemžēl aizgāja no šīs pasaules,varbūt ir vieglāk tur augšā, pārāk smags liktenis te lejā bija.
01.12.2017 07:44 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Uz šovu Tu ej mainīt SEVI un paskatīties uz SEVI no cita SKATPUNKTA. Vispārējais var pagaidīt. Viss liekais tāpat atbirs, kas gribēs būs ar Tevi līdz galam.
Deivija nesadzirdēja, Brantes teikto, ka sevi jāliek pirmajā vietā. Draugs var pagaidīt..Cilvēks slīkt, viņam padod peldriņķi, bet viņš turpina slīkt.
Lai Deivijai tā saulei viegli! :'-(
02.12.2017 23:08 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Šodienas raidījumā Allu tik smuki uzkrāsoja, viņai ļoti piestāvēja, pati gan neprot krāsoties. Piekritu stilistes viedoklim, ka viņas augumam īsas piedurknes un mini svārki nav piemēroti, ja vien mērķis nav izcelt savus trūkumus. Brīnumainā kārtā Uģis Kuģis viņai daudz ko sakarīgu pateica.
07.12.2017 23:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jā! Allai make up vnk brīnišķīgs!
Bet tā dzīves mākslas pasniedzēja.. :D :D :D Būtu interesanti skatīties šovu, ja tajā diskusijā piedalītos Deivija :D :D
07.12.2017 23:08 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Tā "dzīves mākslas pasniedzēja" ja būtu pieturējusies tikai Hinduisma un Budisma dzīves filozofijā, viss jau būtu ok, Bet iepinusi visā vel savu filozofiju, un lai gan man ar medicīnu nav nekādas saistības, tomēr saprotu ka ja sieviešu hormonam piešķir feromona īpašības, tad kaut kas visā tai viņas sacerējumā galīgi neiet kopā. Tad atkal vienā vārdā sieviete ar sievieti kopā ir ok, otrā vārdā vienu homoseksuālu slimnieku dziedinājusi, un tas kļuvis hetero.
Tā arī nesapratu viņas viedokli, homoseksuālisms tad ir slimība, vai tomēr nav. Nu interesanta sieviete.
08.12.2017 19:04 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Es iedomājos, ka būtu forši, ka pati pēdējā sērija būtu nofilmēta nesen un visas dalībnieces pastāstītu, kā ir mainījusies viņu dzīve pēc šova. Tomēr pagājuši jau kādi 5(?) mēneši. Man tiešām gribas ticēt un cerēt, ka visām šis šovs ir bijis pagrieziena punkts uz labo pusi.
09.12.2017 00:34 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Par Allas make-up pārvērtībām nodomāju - nu bāc, atkal tās zilās ēnas un tomēr vēlāk pamanīju, ka seja ir ar dzidru baby face efektu. Jācer, ka dāvanu karti izmantos, nevis nopārdos. Diezgan liela summa floristikas kursiem.
Bumbulīša jautājums par spermas rīšanu bija interesants. Ļoti lepojas ar savu seksismu, tāpat kā Alla..
Kad vizuāli ieraudzīju Dzīves mākslas pasniedzēju, nodomāju wooow! un jau ieguglēju, kas par kursiem, bet tad sapratu - tukša vāvuļošana, kas nepieciešama, lai finansiāli varētu uzturēt savu tēlu.
09.12.2017 21:49 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Kura skatījās šīs dienas sēriju? Man kaut kā baigi daudz pārdomas šai sakarā. Tās meitenes tik ļoti mainās. Nez viņas pašas tagad no malas to redz? Bet man kaut kā šķiet, ka viņas no turienes iznākušas toč ur citi cilvēki. Vismaz emocionāli. Tikai vai saprot? Nu tas cits stāsts. Bet nu tas veidotājiem izdevies amazing. Man kaut kā šķiet, ka es skatos dokumntālās filmas paraugstundu. Nu labi, neņemot vērā visus tos šova elementus, bet saprotu, kāpēc tādi ir vajadzīgi, lai arī pirmā līmeņa skatītājs būtu ieinteresēts.
Bet tā patiesības pakāpe, kas tur ir panākta... Lai ko es gribētu teikt par tām sievietēm, es viņas pirmkārt saprotu. Jēziņ... bet es goda vārds nebiju domājusi, ka es tādus cilvēkus varētu saprast, jo domāju kategorijās - tādi cilvēki un es. Un tikai tagad saprotu, cik ļoti esmu alojusies un augstprātīga bijusi. Tiešām nonormāli daudz pārdomu manī raisa šis šovs.
14.12.2017 23:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits