Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Veiksme piedzimt labvēlīgā ģimenē ar laimīgu bērnību, nenozīmē uzreiz automātiski augstāku plauktu. Un ja man problēmu nebūtu, es tur arī nepiedalītos.
Kas esmu, ar ko nodarbojos, es labi apzinos, vismaz noteikti labāk ka esi šovakar spējīga saprast par ko runāju.
17.11.2017 00:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Laimiga gimene bija ari Kristai lidz padsmit gadi kad bija gimene pec nelaimes izira.
bet ja nav godigi attieciba pret citam ka vareji slept ari radiem par labu savu isto identitati..esi priviligeta...
17.11.2017 00:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sova veidotaju tetaris ir nozelojams. Ineses viru radija, maju ari, tapat tas sarkanmaiats meitenes viru, un tas vel vienas meites masu...tavu sievu kad pagajusa serija ija it ka atnakusi uz spa atbalstt tevi jur tur ara it ka pipejat slepa seju... uzvardu un vardu tevi realo nevies nezi ats tiek slepts... nu divkosigi un cicisi atteciba pret citam
17.11.2017 00:42 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
un cicisi atteciba pret citam

Mani Rīdzinieces komentāri allaž ir sajūsminājuši - dzīvesgudri spriedumi un spožas valodas prasmes. Bet šis nu reiz ir labākais, kāds līdz šim lasīts: cicīši attiecībā pret citām!
Ņemot vērā šo un aizdomājoties par to - dziļi!
17.11.2017 00:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tatad Linda teatris vai kapec esi tada vieniga sova priviligeta?:-D
17.11.2017 00:51 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ļoti cerēju, ka Inesi neizbalsos, viņa ir mana favorīte jau kopš raidījuma pirmās sērijas. Forša, dabīga, nesamākslota un ar savu odziņu. Man pat liekas, ka manāmā korpulence viņai tīri labi piestāv.
Katrā sērijā ir skumīgi skatīties uz Deiviju, jo, šķiet, ka viņā dzirkstī tik daudz dzīvesspara, iekšēja spēka un ticības gaišākai nākotnei... Vērojot viņu, es arī lauzu sevī radušos stereotipus par to, kādai noteikti jābūt heroīnistei ar 15 gadu stāžu. Pirms tam šķita, ka no tāda cilvēka nekas pozitīvs nevar būt pāri palicis. Žēl, ka omīte neatbrauca pie viņas ciemos, bet nevar jau novelt visu vainu uz māti, kas noskaņojusi pret mazmeitu. Varbūt arī pati omīte negribēja mazmeitu satikt, jo apakšā slēpjas nenorijams rūgtums par Deivijas dzīvesveidu, profesiju, situāciju ar atvasēm... var jau tādu vecu cilvēku saprast, un ko var zināt, kas tik nav bijis. Varbūt, ja mazmeita pati pie viņas aizbrauktu, būtu savādāk.
Šoreiz bija interesanti un pašizaugsmei vērtīgi uzdevumi, ja neskaita to jandalēšanos pie Origo. Mērķis jau cēls, bet nu traki, ka, vācot naudu labdarībai, jāklaigā, ka parādīs pupus. Raidījuma beigas ar visu to ņemšanos vannasistabā bija komiskas, bet diezgan nejēdzīgas. Es bez tās montāžas daļas būtu iztikusi, bet nu jā - vajadzīga šova momentam...
Linda, apsveicu ar panākumiem! Var redzēt, ka Tu centies, ieklausies, mēģini, dari, meklē, atrodi, izaicini sevi, un Tev arī izdodas. Tās, kuras ik pa laikam spurojas pretī un haltūrē, noteikti mazāk iegūst pašas priekš sevis.
17.11.2017 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Tev manuprāt šovakar interesants garstāvoklis.
Manas tās bildes kad es biju kā vīrietis, ir tai vecumā kad viņš vel pamperos skraidīja. Un vel reiz atkārtojos, es nenoliku sevi augstākos plauktos par citām.

Bet tavs dēls šovu neredz? Nesaprot, kas Tu esi tad un tagad. Nesaprotu vienkārši kā tas ir, ka viņš neko neuzzinās.
17.11.2017 10:58 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
LindaLV, ja drīkst jautāt, kā Tu sevi pozicionē dēla priekšā? Tas ir, vai viņš zina, ka Tu esi viņa tēvs, vai arī viņš domā, ka Tu vienkārši esi kāda sieviešu dzimuma radiniece? Iedomājos, jo šeit komentāros minēji, ka tad, kad dēls piedzima, vēl biji kā vīrietis. Ja nevēlies, vari neatbildēt, vienkārši aizdomājos, kā šādā situācijā šis fakts tiek pasniegts bērnam.
Par vakardienas raidījumu runājot. Prieks, ka var vērot pozitīvas pārmaiņas Sintijas uzvedībā. Nelietojot alkoholu, viņa šķiet gana sakarīgs cilvēks. Gribētos, lai viņai izdodas uzveikt alkohola atkarību. Tomēr vēl jauna un varētu daudz ko mainīt savā dzīvē, ja gribēs. Joprojām kaitina Laura. Nesaprotu, kur žūrija šai meitenē saskata izaugsmi. Kā bija rupja un vulgāra, tā joprojām ir. Un kāpēc juristam sevi ir jāpasniedz par psihologu (tas par Branti), arī nesaprotu. Kāpēc Deivijas vecmāmiņa atteicās satikt mazmeitu, var saprast.. Pieņemu, ka vecmāmiņa savā prātā "atteicās" no mazmeitas, kad uzzināja par viņas narkotiku atkarību un nodarbošanos.
17.11.2017 11:22 |
 
Reitings 44
Reģ: 05.06.2017
LindaLV Tu minēji, ka tava dēla draugi neuzzinās par šo, bet vienā no sērijām varēja redzēt tavu bijušo sievu, tad jau pastāv iespēja, ka kāds var to uzzināt, vai ne tā?:-|
17.11.2017 11:29 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
:D Sāk viltus profilus jau taisīt?
17.11.2017 13:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet vienā no sērijām varēja redzēt tavu bijušo sievu, tad jau pastāv iespēja, ka kāds var to uzzināt, vai ne tā?
Lindair vieniga zem cita uzvarda, varda un kuars radus nerada. Sievas seja tika slepta!;-) tur vsipar ta paradija ka nek nevareja saprast.
17.11.2017 13:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par to, vai dēla draugi kaut ko var uzzināt vai nē - man goda vārds nav ne mazākās nojausmas, kā izskatījās manu draudzeņu vecāki pirms 15 gadiem! Mani vidusskolas skolotājas uz ielas neatpazīst, lai gan vidusskolu pabeidzu pirms 8 gadiem, kur nu vēl kaut kādu draugu 100 gadus (vai varbūt nekad) neredzēto tēvu atpazīt 15 gadus vecā bildē.
17.11.2017 13:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
alaikma jau tapec to sievu neradija, bet jebkura gadijuma negodigi pret ctam dalibniecem kuru radus atklati parada...
17.11.2017 13:53 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 23.03.2011
Rīdziniece, tu iedzer kādu nomierinošu tēju vai zāles. Tēlo te detektīvu. :-D Jau visos forumos pieklaigājusi savas muļķības.
17.11.2017 14:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Rīdziniece, kurus tad visus radus rādīja? Kristas radu sejas arī tika aizmiglotas, ka nevar pazīt, Lauras bērnu sejas, ja nemaldos, arī. Ņemot vērā to, ka Lauras bērnu sejas tika aizklātas, bet Allas dēlu parādīja, esmu diezgan pārliecināta, ka dalībniecēm jautāja, var rādīt vai nevar.
17.11.2017 14:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tai sarkanai viru radija, Ineses viru radija,tas llezbetes Laura laikam masu ari radija...toka bernus nerada ir normali. Visam isti vardi...;-)
17.11.2017 14:15 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Ļoti patika pēdējā sērija. Liekas, ka var redzēt pārmaiņas. Vienīgais ko īsti nesaprotu, kāpēc balsošanā visas kā viena metas uz konkrētu cilvēku. Iepriekš pret Sintiju, tagad Allu. Laikam jau daudz kas paliek aizkadrā. Man reāli krīt uz nerviem Laura, skaļa, vulgāra un paštaisna. Tie uzbraucieni Ineses figūrai.. Man ir figūra, es varu atļauties, pati izmetas kaila (t) Šausmas, nekad negribētu ar tādu cilvēku sastapties. Ineses lamuvārdu vācelīte bija visnotaļ iespaidīga, varbūt beigās aizgāja par traku, bet priecājos, ka viņa sevi aizstāv, jo ir radies iespaids, ka viņa ir līdzskrējēja.
Sintija 1. sērijā likās kā bezcerīgs variants, bet Sintija skaidrā ir pilnīgi cits cilvēks. Skaista meitene. Skatoties ziedojumu vākšanu, nodomāju, ka viņai varētu padoties darbs tirdzniecībā. Interesanti, vai viņai šovā ar kādu izveidosies kontakts.
Domāju, ka Daiga bija īstais cilvēks, kam aiziet. Kaut gan kā šova dalībniece droši vien būtu gribējusi, lai viņa paliek. Harizmātiska sieviete.
17.11.2017 15:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
. Man reāli krīt uz nerviem Laura, skaļa, vulgāra un paštaisna. Tie uzbraucieni Ineses figūrai.. Man ir figūra, es varu atļauties, pati izmetas kaila
+
Turklat vinam ir daudzu daudz gadu vecuma starpiba, un NAV VINAI NEKADA FIGURA...23 gadi figura nekada , zobu nav, mati un ada drausmigi. Aaprastu ja vel Krsta teiktu pat figuru ka laba, vai ta . Un Sintija kas dzivo 6 gadus faktidki uzielas nemitigi dzer izskaats daudz labak par Lauru sarkanmataina ta laikas auc ja nemaldos...
17.11.2017 15:46 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu ja jau mans dēls brauc pie manis ciemos un paliek pie manis, kā jūs domājiet, viņš zin vai nē? :) Protams ka zina, un jau sen, Ja nemaldos kopš 4-5 gadu vecuma. Jautājumi bija, atbildēts ar uz tiem, viņam nekādu problēmu saprast, Un nē, viņš nav samaitājies manis dēļ, standarta hetero džekiņš. :) Un jā, tā kā uzreiz teicu, ka savus tuvākos cilvēkus neiesaistīšu, un lai neprasa to, bet nu tā sagadījās ka tomēr viena tika kadrā, tad ar seja tika noslēpta. Neviens to neliedza arī pārējām dalībniecēm.
17.11.2017 17:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
, ka savus tuvākos cilvēkus neiesaistīšu, un lai neprasa to, bet nu tā sagadījās ka tomēr viena tika kadrā, tad ar seja tika noslēpta. Neviens to neliedza arī pārējām dalībniecēm.
ja ta ta tad ok. ;-)
Vienigais es gluzi ka Mara Santa gadijuma pirmalulibu zveretsa banzicas vardus uzskatu par pareiziem.
runajiet tagad vai klusejiet muzam...Marim un tev ja reiz berni un sieva nu bija jaklsue muzam vai ari nevaadzea veidot gimeni. Tacu ats ta tikai mans pardomas.
Tev ir darbs jedzigs? Tiesam velu veiksmi.;-)
17.11.2017 17:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits