Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Linda, lūdzu, neņem ļaunā. Tikko noskatījos pēdējo sēriju. Vispār esi ļoti simpātiska sieviete, bet, man šķiet, ka Tev varbūt vajadzētu pamainīt frizūru. Tie garie pārbalinātie, nedzīvie mati, īpaši, kad bija attaisīti vaļā, pārāk labi neizskatījās un kaut kā likās, ka tieši padara seju vīrišķīgāku. Varbūt aiziet pie kāda laba friziera, kas atrastu piemērotu frizūru, kas padarītu matus dzīvākus un seju maigāku. Bet neņem ļaunā šo, jo vispār tu tiešām liecies ļoti pievilcīga gan ārēji, gan arī iekšēji, kas nav mazsvarīgi ;-) Lai veicas!
12.11.2017 00:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ņemsim vērā to, ka Lindai tomēr matu un ādas struktūra IR kā vīrietim un to neviena dzimuma maiņas operācija nemainīs; tāpēc (nu ne tikai, bet galvenokārt) Linda tik labi izskatās, jo vīriešiem ir citāda ādas uzbūve un grumbas neveidojas tik daudz/tik ātri. Pieļauju, ka tas pats ir ar matiem. Vienreiz vīram nokrāsojām matus ar manu matu krāsu (zinu, stulbs prikols), viņam tie palika megasausi un trausli. Risinājums būtu īss griezums (karē?), vai arī pieaudzētie mati, daudzām sievietēm izskatās dabīgi, bet tās ir izmaksas vismaz kādi 200 eiro. Un paskatāmies uz Allu. Lindas mati tad ir baigi OK.
12.11.2017 01:13 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Linda Latvijā man ir patīkams pārsteigums transformācijas ziņā . Cepure nost ,ļoti veiksmīgi un , ja nebūtu tās informācijas , man nebūtu vispār šaubu par to , kāds Lindai dzimums :)
Ja runājam par matiem , tad tā ir Alla , kurai būtu nopietni jāgriežas pie friziera ar centieniem glābt , kas vēl glābjams .
12.11.2017 01:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un tad lūk rodas tāds moments, kad viss jau vienalga. Bet vel kā izmisuma glāpšanas salmiņš lūk šis piedāvājuma piedalīties šovā. Tev jau ir tāda stadija, ka tev galīgi vienalga ko kāds par tevi domās, jo neviens tevi šā vai tā nespēs tā nolikt kā tu pati sevi noliec. Jā tqagad atskatoties man vietām nāk smiekli par savu domāšanu, un rūgtums, ka es tik debīla biju, jo neredzēju acīm redzamo.

Linda! Tu precīzi aprakstiji to, ko Marta teica savā vēstulē - šovam speciāli tika pielasītas tieši tādas, kādas jūs bijāt - kas neredzēja acīm redzamo. Starp citu, ja cilvēks neredz savu tā brīža stāvokli - nespēj sevi adekvāti novērtēt, tad viņam trūkst izejas punkta, lai adekvāti izvērtētu rīcības sekas.
Par gultām - Tev liekas normāli, ka jums bija jāguļ pa divi. Bet tas nav normāli -ar tikko satiktu cilvēku tas nav normāli.
Nu jā, bija 1 istabiņa ar 3 vienvietīgām gultām, un 2 istabas katrā ar 2 divvietīgām gultām, nu un vip istaba. Ar Deviju mums bija sarunāts ka Alla ar viņu gulēs, bet nu dēļ tās paduses, ar visiem tiem augoņiem, tad nolēmām ka lai guļ kopā ar mani. Kaut gan tā arī finālā nekas nesanāca. Viņa pārāk ātri aizmiga, nu un tā krāca ka man iemigt neizdevās, 2 naktis pamēģināju, pirmā naktī ap 4 un otrā ap 2 naktī gāju uz pirmo stāvu, un gulēju uz dīvāna kas viesistabā. Tur arī gulēt gāju turpmāk uzreiz sākot no 3 vakara.

Tas ir tieši tas par ko runāju - elementāras cilvēka vajadzības pēc savas guļvietas jums nenodrošināja. Neatceros, ka kādā citā šovā, ko būtu skatījusies, būtu bijušas tādas problēmas, bet ar jums jau nebija jānopūlas pameklēt 2 izvelkamās gultas, un kādu vietu, kur tās ielikt, lai katrai būtu sava vieta - jūs pie neērtībām esat pieradušas, gan jau kaut kā pacietīsiet. Daiga vienīgā jau pirmajā raidijumā pateica, ka netaisās ne ar vienu gulēt kopā, kas ir normāla reakcija uz šādu šova veidotāju nolaidību. Likt diviem svešiem cilvēkiem gulēt vienā gultā, tas ir cilvēka cieņu aizskaroši, bet jūs to nepamanījāt.
Jo pie katras bija kāds speciālists, kas nu kurai vairāk vajadzīgs. Un visas bija noraudājušās, izņemot mani. Hmmm mjā. Man tai brīdī likās ka viņš man uzspiež savu gribu, un mani nedzird. Interesanti kā tas no malas skatīsies, no tā ko parādīs. Bet katrā gadījumā atceros, ka es finālā viņam sāku piekāpties tikai lai viņš no manis atsietos.

Kāpēc man liekas, ka runa ir par "vēdisko psihologu" Kuģi? :-D (Tikai minējums - mani viņš noteikti nokaitinātu)
12.11.2017 02:08 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Alexxa Atvaino, tu neuztvēri manu domu pareizi, es visā visumā biju domājusī gluži pretējo. To ka tā „Marta” ( kaut gan nebija tieši šis prātā, bet tamlīdzīgi domājoši) tieši neiebrauca, kāpēc mēs atļāvāmies vairāk kā „standarta etiķete” ļauj. Tas bija domāts ka viņas pašas kas rakstīja to vēstuli, nav bijušas tādā situācija, faktiski gan sanāk arī ka kā tu, to neizprata pareizi. Kam arī sekoja turpmākais teksts, ar kuru centos apskaidrot, lai tak kādai ar sanāk saprast un kaut vai minimāli iedomāties sevi vienas no dalībnieces ādā, vai vienkārši izprast, ka mēdz būt arī tā ka teiksim kā Ingai nu nekādīgi nesanāk saprast ka 0 un 320 ir liela starpība. Un jā, tad atvaino, bet rītdien ( vai pēc nedēļas) tu sapratīsi ka vakardien tu biji neadekvāta attiecībā pret sevi kaut kādā ziņā, līdz ar to pēc tevis teiktā, acīm redzot daļēji lemt nespējīga. Bet ja neredzi starpību starp pagātnes sevi un šodienas, tad acīm redzot tu neaudz degradē, kas ar dzen noved pie domas ka esi lemt nespējīga. Jeb kurā gadījumā grozies kā gribi, ja es nolemšu tev piešķirt lemt nespējīgas vai rīcības nespējīgas vai citu statusu, to nav grūti izdarīt. Un proti, tev savukārt to nebūs izdarīt grūti attiecībā pret mani, vai jeb kuru citu pret kuru pati sagribēsi.
Jo ja grib piekasīties, to var izdarīt pret jeb ko, pat telefona stabu, vai viss akurātāko juveliera izstrādājumu. Vienmēr atradīsies melnums un būs kur piesieties. Un jā nebūs to var izdomāt.
Saistībā par maniem matiem, ādu utt. Man nav pabeigta hormonu terapija. Ja to pabeidz, tad hormonu līmenis organismā ir identisks jeb kurai ģenētiskai sievietei, līdz ar to mainās ādas struktūra, mati, utt. Principā ir tā, ja iziet visu līdz galam, un veic vel operāciju, un ja vel ģimenes ārsts ieraksta slimību vēsturē ka ir bijusi dzemdes iziršanas operācija ( sorry nezinu kā tā precīzi saucās). Tad pat ginekologs pie pārbaudes nenoteiks ka es neesmu ģenētiska sieviete kopš dzimšanas.
Bet nu jā, mati gan man pasvilināti ar balinātāju, un tā kā todien kad lasija to Ingas vēstuli es tieši mainīju pričeni utt. Tad nebiju gatava, bet nu vajadzēja skrieti lejā, lūk tad arī izspūrusi atslrēju. :)
Bet nu jā, es sev dikti nepatiku, kad ieraudzīju sevi TV ekrānā.
Un ja ievērojāt, es parasti esmu ar zirgasti, vai jel kā savādāk, bet vienmēr mati aizmugurē iekš kā sastiprināti, lai neplīvo. Pretējā gadījumā izskatos grrrrrr. Labāk pat neizteikšos. :)
Bet nu jā, par frizieri doma laba, pašai tāda sen, bet negādīgi nesanāk noorganizēt līdzekļus tam, vienmēr kas svarīgāks atgadās, iekš kā jāiegulda finanses, un frizieris, un ne tikai frizieris paliek tai otrajā plānā. :(
12.11.2017 05:13 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Un par to kurš man bīja, Kuģis vai bruģis vai kāds cits, nu skatīsies un redzēs. :P :D
12.11.2017 05:15 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Ridzeniece Cik es zinu, tad hermofrodīti nav retums. Tādi dzimst diezgan daudz. Vienā daļai valstu pēc likuma vecāki pēc tāda bērna piedzimšanas var izlemt, kādā dzimumā tad nu lai aug šis bērns, veicot attiecīgo nevēlamo orgānu likvidēšanu. Citur savu kārt ir ļauts bērnam izaugt un pašam, vai pašai lemt kura dzimuma tad grib palikt.
12.11.2017 05:41 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Klau, es laikam esmu palaidusi garām, bet, ja šis ir šovs ar izbalsošanām un tikai vienu uzvarētāju, tad kāda vispār ir galvenā balva, par kuru dalībnieces cīnās? Protams, ja neskaita iespēju mainīt savu dzīvi.
Jāatzīst gan, ka man arī netīk šoreiz šis klasiskais šovu elements ar izbalsošanām. Varēja visas paturēt to mēnesi un sniegt visu palīdzību, un tad, ja nu vajag to vienu uzvarētāju, tad no visām skatīties, kurai vislabāk izdevies.
12.11.2017 15:07 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ar hermafrodītiem īstenībā viss ir daudz vienkāršāk, jo praktiski nekad nav abi divi iekšējie dzimumorgāni, ir tikai abi ārējie "komplekti". Tas nozīmē, ka hormoni strādā vai nu kā vīrietim, vai kā sievietei. Attiecīgi, var diezgan vienkārši veikt plastisko operāciju un vienu orgānu komplektu likvidēt. Stulbi ir tad, ja, piemēram, hermafrodītam ir dzemde un hormoni izdalās kā sievietei, bet jūtas kā vīrietis, vai otrādi.
12.11.2017 15:10 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Ja runa iet par balvām, tad nu uz doto momentu nebūs godīgi ja es ko stāstīšu. Par tām vienkārši jāpaciešas un jāpagaida, visam savs laiks.
Nu jā, tā izbalsošana, nu ko lai saku, ja manas domas tad es pilnīgi tev piekrītu Antuanete, bet nu ar ja aplūko ti vel no budžeta iespējām, par kurām gan protams es nezinu kādas tās bija šovam, bet noteikti tās nebija tādas ka teiksi tam Ukraiņu šovam, Atdodiet skaistumu” kas tieši iet pirms „Caur ērkšķiem uz.. „, tur kaut gan viena dalībniece, bet visas tās operācijas, un tā šikā villa. Domāju ka tur budžets krietni lielāks uz tām visām operācijām vien tā ne pa jokam. Nu un barot 10 mutes vien izmaksā labas summas, ņemot vērā ko ēdām. :) Bet arī tik pat labi tas tamdēļ lai stimulētu velmi izaugsmei. Bet nu abi varianti ir mani minējumi. Un godīgi sakot es par to arī neesmu iespringusi. Jo jebkurā gadījumā ātrāk vai vēlāk izbalsotās zaudētājos nepalika.
Bet par tiem hermafrodītiem, man tikai tādas virspusējas zināšanas. Tamdēļ pat nestrīdēšos un neapgalvošu ka man taisnība. Zinu tikai ka ir abi dzimuma orgāni, bet cik darboties spējīgi, nav nojausmas.
12.11.2017 16:13 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
LindaLV Ar kurām no dalībniecēm Tev izveidojās vislabākais kontakts?
12.11.2017 16:39 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tas bija domāts ka viņas pašas kas rakstīja to vēstuli, nav bijušas tādā situācija, faktiski gan sanāk arī ka kā tu, to neizprata pareizi.

Vai Tu zini to sieviešu stāstus, kas to vēstuli rakstija? Ko Tu zini par mani? To, ka es protu pieklājīgi izteikties un paust savu viedokli garos teikumos? Vai to, ka manu pamatskolas atestātu rotā skolas bērniem no nelabvēlīgām un trūcīgām ģimenēm nosaukums? Ceru, ka pati saproti, kāds "rozēm kaisīts" ceļš uz to, kas es esmu šodien, man bija. Es par to nesūdzos. Tā visa ir pieredze. Bet man tā ir aiz muguras jau gana sen, lai redzētu, kas un kā mani mainīja uz to, kas es esmu, lai redzētu, kā tobrīd lēmumus pieņēmu, lai saprastu, kas ir Martas vēstulē. Esmu redzējusi arī daudz, ļoti daudz cilvēku, kuru vietā lēmumus pieņem viņu izmisums, kuri neizvērtē visus aspektus - daļu ignorē, jo vienalga, par daļu pat nenojauš. Esmu izdarījusi savā dzīvē arī nepareizas izvēles un paklusējusi par to, par ko šodien neklusētu, jo nav jau mana ģimene, svešā līst taču nedrīkst, un vēlāk vākusi svešu bērnu un mazbērnu, lai uz ielas nepaliek. Bijis ir visādi, viss ir redzēts. Tikai - kamēr neizaudz tam cauri, neredzi, kā to izmanto tie, kas pārzina psiholoģijas nianses - kas zina, kā runāt, lai panāktu sev vēlamo rezultātu, bet savam upurim liktu justies kā ieguvējam. Arī es esmu bijusi tāds upuris. Paldies dievam, ne šovā - ne visas valsts priekšā.
12.11.2017 17:14 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Atvainojos tev Alexxa, nekādīgi negribēju tevi aizvainot, tāpēc arī piemitināju, ka tā ir tikai vārdu spēle no manas puses, kā piemērs, ka var piesieties visam kam tu pati vai kāds cits sagribēs. Kā arī par citu izmantošanu, var piesieties jeb kurā jomā, sākot no nabadzīgākā un trūcīgākā līdz pat prezidentam kuru ar savukārt izmanto. ( Un atkal tas ir tikai kā piemērs)
Vienkārši par to Martu un to vēstuli ir jau tik daudz runāts, ka man personīgi apnicies visu laiku tik par to domāt un runāt. Un tas ka mūsu viedokļi atšķīrās šai jautājumā nenozīmē ka es tevi tamdēļ mēģināju kā nolikt, un pazemot. Bet ja esi sapratusi tā, tad lūdzu piedod, to noteikti nevēlējos darīt.
12.11.2017 17:36 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Londa9 Oi!!! Es pat nezinu kā atbildēt. Mums visām facebook ir kopējais čats, un komunicējamies savstarpēji katru dienu, un tiekamies arī dzen. Ar kuru biežāk ar kuru retāk. Neesmu tā speciāli piefiksējusi, bet nu principā esam kā viena ģimene. Un jā, tā pa kluso pačukstēšu ka tai čatā esam ne tikai mēs dalībnieces, bet arī tā veidotāji. Bet nu tas tā, starp mums meitenēm runājot
12.11.2017 18:43 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es vairāk biju domājusi, nevis ar kurām visbiežāk komunicē, bet ar kurām izveidojās visspēcīgākais emocionālais kontakts, kad dzīvojāt vienā mājā un filmejāt raidījumu. Tas jautājums tikai tā, manas intereses pēc.
12.11.2017 19:27 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Oi, manas emocijas mainījās katru dienu, un pat pa stundām. Es biju pārsvarā aizņemta pārdomājot savu dzīvi, un to ko uzzināju tīko, un daudz mazāk uzmanības pievērsu apkārtnei. Tik kad man deguna priekšā kas notikās, tad attapos. Nu tādi es uzvedos līdz šim redzētam. Nu un jā, nenoliedzami vel fakts, ka es biju gatavojusies visu laiku aizsargāties no kādas, kas uzbruks man tāpēc ka es lūk esmu šāda. Bet tā kā to es nesagaidīju, tad es ja godīgi apstulbu, un ilgi nesapratu ko un kā man uzvesties. Nu nebiju gatava tam ka mani uzņems kā pašsaprotamu lietu, un nemaz uzmanības nepievērsīs tam ka es tomēr atšķiros no visām. Un tas mani dikti demobilizēja. Jo biju gatava cīnīties par sevi, bet te pēkšņi man pat uzmanību nepievērš, un pieņem kā vienu no visām. Tāpēc sanāca tā ka praktiski visu pirmo nedēļu es staigāju acis plikšķinot un nesaprotot, kā vispār kas tāds iespējams. Un jā, ja nekļūdos, tad tieši tā epizode ar Sintiju un Deviju arī ir pirmā reize kad es vispār iesprūdu kaut kur pa vidam kādu aizstāvot. Es vienkārši morāli nebiju gatava tam ka mani pieņems ka vienu no visām. Es biju tikai un vienīgi gatava ka man par savu eksistenci meiteņu barā būs uzreiz jācīnās, lai mani vispār kāda pieņemtu. Bet te bumsss, un nevienai nekādas problēmas, un savādāk mani pat iedomāties nespējot man tas bija kā augsta duša . Un laikam jau tad Inese bija pirmā ar kuru tā sadraudzējos, kaut gan viņai vispār vārds transseksuāls bija kasu jauns un nedzirdēts. Un vispār tādu zvēru kā es pirmo reiz mūzā redzēja. :) Bet mani viņa paķēra ar savu vienkāršību. Un cik arī redzu epizodēs, tad viņa man visu laiku zem rokas.
Bet nu jā. Es tiešām nekādīgi nevarēju saprast, vai tas man pa miegam tā, vai tiešām visas mani pieņēma kā vienu no viņām. Nu bet jā, tagad jau uz šo redzēto epizodi, es arī saku tikai saprast un pieņemt faktu kā tādu, ka es tiešām neguļu. :)
13.11.2017 02:39 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Un jā, Lūgums neprasīt man skriet pa priekšu notikumiem kas ir redzami. Un vēl. Līdz šim ko esmu rakstījusi par sevi, ir bijis arī ar domu. Ka es no visām 10 esmu augusi labklājībā ģimenē, un man nav nācies pārdzīvot to ko viena lielākā daļa no meitenēm. Un es neatklājos šeit lai man dzīvotu līdz. Manās acīs viņas to ir pelnījušas daudz vairāk. Jo ja godīgi, dažu labu meiteņu virtā es jau sen būtu palēkusies un nositusies nekā spētu pavilkt to ko viņas izvilkušas. Un kur nu vel lai spētu pasmaidīt un pajokot par sevi. Nelieciet akcentu uz manis, tāpēc ka es šeit atklājos un komentēju notiekošo, jo mans dzīves stāsts nobāl citu meiteņu priekšā. Nu un jā, tā kā pēc idejas es arī nevaru skriet notikumiem pa priekšu, un tamdēļ ka arī pati esmu pateicīga par to ka man bija iespēja tur piedalīties., šo punktu nevēlos pārkāpt. Un atkārtošos, ja es būtu vīlusies vai justos izmantota, es noteikti neko neievērotu. Kaut vai tāpēc, ka no manis vienkārši nav ko paņemt vai iespējams piedzīt. :) Nu šis tāds piemitinājums, ka mani nevajag mēģināt pārliecināt par ko pretēju. Es pietiekami labi visu apzinos, lai varētu atbildēt par sevi un saviem vārdiem adekvāti. Kā arī esmu spējīga pieņemt to ka citas un citi domā pretēji. Tas jau vien liecina ka neesam nākušas no konveijera, un katrai ir savs viedoklis ne mazāk respektējams. :) Sorry, laikam man iestājās maza panika, ka atkal kāda man mēģinās ko ieskaidrot pretēju. Bet man no pēdējās epizodes, visu atceroties, nu galīgi nevelk uz domstarpību noskaidrošanu. vai cita veida savstarpēju vārdu slaktiņiem :)
13.11.2017 03:19 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Varu pateikt tikai to, ka Daiga strādā. Biju patīkami pārsteigtas, ka ŠOVS ir sapurinājis cilvēku. :)
Neteikšu kur viņa strādā..
14.11.2017 13:10 |
 
Reitings 84
Reģ: 26.07.2016
kur internetā to var noskatīties? :)
14.11.2017 14:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu ko... gaidām jauno sēriju!!! (l) Kā jums šķiet, kuru dalībnieci izbalsos šoreiz?
16.11.2017 21:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!