Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
piereģistrējos shortcut.lv, bet nevaru noskatīties(no ārzemēm) , man prasa pievienot bankas kartes datus, kkā negribās. jums arī tā bija?
10.11.2017 16:35 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Tagad shortcut.lv var redzet tikai pedejas 2 epizodes, 3 un 4. tikai nedeļu var redzēt pa brīvu. un tikai to kas arhivā. Es parasti uzreiz kā ieeju, ierakstu meklētājā nosaukumu un tad skatos kas arhivā no tā vel ir.
10.11.2017 18:22 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
man nerāda nevienu pāradi, visur prasa ievadīt kartes datus( kaut kādu laiku bez maksas varot skatīties) , bet datus vienalga prasa pievienot :(
10.11.2017 19:03 |
 
Reitings 469
Reģ: 03.07.2012
Ja es pastāstītu kā kurai tagad iet, un ar ko nodarbojas, tad man jāizstāsta būtu pēdējā sērija. Tamdēļ pateikšu tā. Vismaz pagaidām ir tā ka, visas zina ko tālāk darīt, kura vel ko kārto lai ko uzsāktu, citas jau lido, kādas vel pa šo laiku paspējušas paklupt, bet uz īsu brīdi un jau atkal ķepurojas laukā.

Bet, piemēram, kā pašai? Var īsumā, kā šis šovs ir palīdzējis, kas tagad ir mainījies dzīvē?
11.11.2017 10:22 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Personīgi es jau nu vispār starā. Ja es sevi jau norakstījusi biju, ar patstāvīgām sevis ēšanām, nepilnvērtības kompleksu utt. Tad ar vienu lielu daļu no tā tiku galā, un tieši pateicoties šim pasākumam. Cik es pamanīju visi pamanīja ka es darbu nevaru atrast, kaut gan es pati domāju ka mana galvenā problēma tieši slēpās pašai sevi. Ja buksē ar sevīm, tad arī pārējais uz priekšu nekustās. Nu jā, uz priekšu gan reāli ātri vel nekas neiet, ja runa iet par darbiem, bet nu iemeslu tam drīz redzēsiet. Bet jeb kurā gadījumā šī mēneša laikā ar pasi tikšu galā, nu un tad jau viss pārējais, rindas kārtībā.
Mjā, žēl gan ka ārpus latvijas nevar redzēt, bet manuprāt var tai lietā arī ko līdzēt. Tik jāpaskatās pa hakeru saitiem. Ja nemaldos tad ārzemēs dzīvojošiem vajag kādu latvijas prox atrast, un tad caur to uzrādīsies ka jūsu IP no Latvijas, un tad shortcuta varēs skatīties kā vietējie.
11.11.2017 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Pēc pēdējās sērijas vairs nebrīnos, ka tā Laura bez zobiem staigā. Pretīgi palika skatīties, ka lika Allai matos tos ķiršu kauliņus. Pretīgs cilvēks manuprāt. (e)
11.11.2017 15:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ingai tiešām pārāk augstas ambīcijas . Smieklus radīja konsultējoties ar to speciālisti ;) redz labāk dzīvot kā tagad kā bomzei ar knapo pabalstu 50eur , nekā saņemt 350 eur . (t) ja šādi viņa turpinās domāt , tad sēdēs arī tālāk savā bedrē un tikai palielinās parāda summu .
11.11.2017 15:19 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
un vēl grib 5 zvaigžņu viesnīcā strādāt :-D jēzus , ar tādu noplukušu izskatu un tik lielu akcentu ? Nesaprotu vispār kāpēc viņa visu laiku to angļu valodu savā runā iesprauž , cik sapratu , viņa labi runā krievu valodā , vai tiešām tad drīzāk nevarēja tajā runāt miksējot ar latviešu , nekā to drausmīgo angļu akcentu ?
11.11.2017 15:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ar tādu noplukušu izskatu
:-O:-O nu aizies pie friziera uzvilks istabenes formu un ok.
11.11.2017 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
nu aizies pie friziera uzvilks istabenes formu un ok.

Viņa jau negrib būt istabene, bet gan viesmīle!
11.11.2017 15:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
iņa jau negrib būt istabene, bet gan viesmīle!
bez komentariem pat....
edz labāk dzīvot kā tagad kā bomzei ar knapo pabalstu 50eur , nekā saņemt 350 eur . ja šādi viņa turpinās domāt , tad sēdēs arī tālāk savā bedrē un tikai palielinās parāda summu .
sis ar mani sokeja. Vakar fb redzeju mekle igaunija????rupnica darbiniece alga 650 un komfortabla dzivesvieta apmaksata.. Gan jau kada dienesta vienica, bet ja ir dusa u wi-fi ir ok.
11.11.2017 15:36 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Godīgi sakot, vienīgā no šī šova, kas mani patiešām kaitina, ir tā Inga. Nav labi tā teikt, bet nu stulba sieviete un nejēga. Gan Krista, gan Deivija, gan Laura un pārējās peras pa dzīvi kā nu māk, pat Sintijai ir kaut kāds štuks, ka forši būtu nedzert un tā, bet tā Inga, man šķiet, vispār neiebrauc, ko viņa dara nepareizi, nu kā mūsdienās, 21.gs., var būt tik neaptēsts cilvēks? Pamet meitu un brīnās, ka meita nekontaktējas, iet kājām uz Lietuvu, tirgo tamborētus peldkostīmus pa 100+ eiro, negrib strādāt pa 300-400 eiro, labāk vispār neko, visu pabalstu nopīpē cigaretēs un saka, ka nav ko ēst, nu tak cilvēk, attopies! Pilnīga kosmonaute. Man pat nav viņas žēl, vajag taču kaut mazliet paskatīties apkārt un smadzenes ieslēgt. Tas būtu tas pats, kas man pretendēt uz ķirurga vietu un brīnīties, ka mani neņem.
11.11.2017 17:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
STV rada parvertibu sovu drausmas!! Sieviete hermafrodite. Nu bez noteikta dzomuma! Ta ir tragedija arsti arcsaka loti smags gadijims
11.11.2017 18:06 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Pats raidījums man liekas interesants- vismaz tā doma,bet daži personāži to skatīšanos bojā.Zinu,ka tas viss tak vajadzīgs šovam,bet bez tā varētu iztikt.Daži stāsti tiešām skumīgi.
11.11.2017 18:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Šodien noskatījos pēdējo sēriju, likās interesantas tās darba intervijas. Vispār man šķiet, ka Allai un Ingai būtu visgrūtāk atrast reālu darbu, bet, piemēram, Lindai to izdarīt būtu viegli. Protams, skatoties, kādā jomā strādā. Būšu atklāta, ja es būtu DD, neņemtu Lindu strādāt gluži par bērnudārza audzinātāju, jo, būsim godīgi, ja cilvēks kaut kādā savas dzīves posmā nav spējis sevi pieņemt tādu, kāds ir piedzimis un piedzīvojis smagu morālo krīzi, ir sensitīvi darbi, kuros viņš vienkārši var netikt galā ar situāciju, pats to nemaz neapzinoties. Bet neredzu iemeslu neiedot darbu kasieres-pārdevējas, tirdzniecības menedžeres, projektu vadītājas, taksistes, grāmatvedes utml. amatos, ja cilvēks ir atbildīgs. Ļoti pozitīvi likās atklāt savu transseksualitāti (šajā posmā, ja oficiāli pasē vēl ir cits dzimums), jo būt godīgai vienmēr ir liels bonuss. Turklāt pateikt to normāli, skaidri, bez minstināšanās, kas nozīmē, ka cilvēks sevi pieņem.
Savukārt Ingai ir kaut kādas nereālas ambīcijas, Alla šķiet totāli nenopietna, varbūt labs cilvēks, bet nu atbildības sajūtu nerada.
11.11.2017 21:28 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
It kā saprotu, ka ir jārisina tādas problēmas un nevar ignorēt tādus cilvēkus sabiedrībā, bet lai skatītos tādu šovu... pārāk brutāli priekš manis. Ar visu to uzvedības stilu un lamāšanos, ko jau tāpat var uz ielām dažkārt atskatīties.:-/
11.11.2017 21:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ingai būtu visgrūtāk atrast reālu darbu,
esmu gatava izrakata fb u pat iekartot iagunija taja rupnicapar 650 eu... ar aomaksatu darba dzivevetu, prasiba daba velme n zinat krievu valodu kaut....
11.11.2017 21:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Vinai parads ka redzeju 17 stukas... UK daud zu latiesu karto maksatnespejas procesus jo LV parrak ilgi un dargi... DZIVOJA uK 8 GADUS UN?????????????
11.11.2017 21:49 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Daenery1 + bonus no manis. Interesants viedoklis, un manuprāt pārāk dāsna pret mani. Paldies!!! :)
CariDee Saistībā ar Lauras izgājienu mēs vel atradām iemeslu, bērnība vienā vietā sāka spēlēt, bet lūk pašas attiecība uz sevi, kāpēc tik draudzīgi visas klusējām un neatturējām!!! Tas vel skumjāks. :(
Par Ingu runājot, nu jā, viņa sanāk viss īsāko brīdi bija ar mums, un protams viņas interviju, un pārrunas ar speciālisti gan dotā perioda žūrijas sarunu es redzu kopā ar jums visām pirmo reizi. Es it kā no visām ar viņu viss vairāk kontaktēju, bet ar sēdēju ar lielām acīm. Būs jāuzprasa, vai pati tagad redz sevi no malas, cik gudras domas viņai galvā. Teiksim man dikti interesanti sevi pavērot. Komentējot bijušās epizodes, sanāk ka vienu pus otru dienu liek iekšā katrā sērijā, pa pāris meitenēm, kaut gan reāli vesela diena aizgāja „smadzeņu skalošanā” ( kā mēs to nodēvējām). Jo pie katras bija kāds speciālists, kas nu kurai vairāk vajadzīgs. Un visas bija noraudājušās, izņemot mani. Hmmm mjā. Man tai brīdī likās ka viņš man uzspiež savu gribu, un mani nedzird. Interesanti kā tas no malas skatīsies, no tā ko parādīs. Bet katrā gadījumā atceros, ka es finālā viņam sāku piekāpties tikai lai viņš no manis atsietos. Un ja nu kas, to saprata veidotāji, un man vienai no retajām bija vel papildus, bet nu labi, neskriešu notikumiem pa priekšu.
To es tā ievadam. Vismaz personīgi man, tagad skatoties visu šo, pielīdzinot ko no sevis.
Interesants skatījums pavērās. Jā es nestrīdēšos, meitenēm vulgāra uzvešanās, un reizēm es arī pievienojos viņām kompānijas pēc. Kaut gan jā, man nav bijusi tik traka bērnība, es joprojām uzskatu un uzskatīšu ka labākas mammas kā mana bija, nevienam un ne vienai nav bijusi. Mana nelaime lūk tik šī, ka esmu transseksuāls. Turklāt acīm redzot viss stulbākā no man zināmām, vai pazīstamām tādām pašām kā es. Jo vienīgā kas visu laiku ir kur aprāvusies, un neesmu mācējusi visu savu dzīvi tikt līdz tam rezultātam, pietiekami ātri, kā citas to ir mācējušas. Pirms tu sāc sevī vilties, neieredzēt sevi, un tamlīdzīgi, līdz vel briesmīgākām lietām. Bet nu tā kā es tam esmu visam cauri gājusi, zin kā ir kad tu sāc sev neticēt, un galu galā pat ienīst. Teikšu jums atklāti. Cik noskatījos, visas meitenes kas piedalījās, ir tiešām nonākušas līdz stadija,i kad ir zaudējušas pašcieņu. Un pat zināmā mērā neieredz sevi vairāk vai mazāk. Un tad lūk rodas tāds moments, kad viss jau vienalga. Bet vel kā izmisuma glāpšanas salmiņš lūk šis piedāvājuma piedalīties šovā. Tev jau ir tāda stadija, ka tev galīgi vienalga ko kāds par tevi domās, jo neviens tevi šā vai tā nespēs tā nolikt kā tu pati sevi noliec. Jā tqagad atskatoties man vietām nāk smiekli par savu domāšanu, un rūgtums, ka es tik debīla biju, jo neredzēju acīm redzamo. Bet, bet tāds ir fakts. Es neko tajā mainīt nevaru. Un saprotu citas, kurām nav nācies tik tālu nonākt, kad nezini ko un kā darīt lai izrautos no kaut kādiem slazdiem. Īstenībā tas ir briesmīgi. Un kad tu beidzot sāc saprast, teiksim kā man, tagad pateicoties šovam. Jā lai cik stulbi tas izklausītos no malas cilvēkam kam nav nācies iet tam cauri, bet tā diemžēl notiek. Un šeit viss ir kā uz delnas parādīts. Saprotu jūs meitenes kurs nav tam gājušās cauri, to principā iedomāties nevar. Jā var tagad Skatīties ar lielām acīm uz to Ingu, bet ja es padomāju. Hmm, lai cik tas stūlbi var izklausīties, bet ir tādi momenti kad tu uz kaut ko ieciklējies un neredzi elementāro izeju no tā. Kaut gan tā ir acīm redzama.
Tāpēc es vienkārši ieteiktu jums salīdzināt un pameklēt sevī ko tādu, kas pašai nepatīk, un netiec no tā vāļā. Jā protams ir lietas kam vajag īpašas piepūles, bet ir tādas kā teiksi Ingai, acīm redzamas, bet reizēm tik banāli neizprotamas, par kurām pēc tam pašai par sevi dikti jāsmejas.
Nu jā tas tāds it kā attaisnojums Ingai. Bet tā pat pamācoš, cik reizēm pašas varam būt stulbas elementārās lietās. :)
11.11.2017 22:58 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Ak un jā, es te palasīju ko sarakstīju, iedomājos ka kāda r ne tā saprast. Mums nenāca tikai vienu dien vien visādi „smadzeņu skalotāji” nenāca. To bija daudz visādu. )
Es tikai te izstāstīju par tiem notikumiem kas ir bijuši, nevis kas būs, saprotiet pareizi. :)
11.11.2017 23:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits