Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Noskatijos visas esošās epizodes tieši dēļ tā, ka pat citos forumos, kur netaisa traci no nekā, sāk rasties tēmas par šo.
Dalībnieces ir apstiprinājušas, ka visu redzamo ir pašas atļāvušas un tas apstiprina Martas izteikumus par šova komandu. Vai kāds nebūtu sapratis, ka Sintija ir alkoholiķe, bez tās ainas, kur viņa čurā pie Origo? Tā ir cilvēka cieņu aizskaroša aina. Par tādu čurāšanu policija liek sodu par atrašanos sabiedriskā vietā cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī. Šovs parādija, Sintija piekrita.
Aina, kur Lauras ģimenē ir problēmas ar zagšanu - Lauras komentārs, ka piesieties nav kam, neviena aizrādijuma no šova komentētāja puses, ka šis nav labi.
Daiga pirmajā epizodē saka, ka tikusi galā ar savām atkarībām, bet otrajā tieši no viņas somiņas parādās pudele par kuru vēlāk soda visas.
Un tas nav viss, ieskatieties. Štrunts par tām pansionāta gultām, kam ir uzvārdi, bet - ja šova veidotāji zināja, cik meiteņu viņiem būs, kāpēc neiedeva kaut cilvēcības minimumu - katrai savu gultu? Šova dalībnieces to nesajuta kā kaut ko īpašu, tas jau norāda, ka Martai taisnība. Man būtu nepieņemami, ka man pat tik elementāru lietu, kā privātu guļvietu nenodrošina.
Fotogrāfēšanās peldkostīmos? Tur tikai dažas jutās brīvi, vairums negribēja. Neviens nespieda? Kaut kā jau pierunāja. Piedraudēja izmest no šova vai kas?
Te man gribas citēt komentāru no cita foruma "akvārija zivis nesapratīs, kā viņas redz okeāns"
Visu cieņu šova dāmām par uzdrīkstēšanos, bet derētu apjēgt, ka ne jau Marta aizskāra. Nu, Marta arī - stulbi pateica, bet tas, kādā leņķī rāda dalībnieces ir necienīgi.
Es arī personīgi pazīstu vienu dalībnieci un zinu, kādai ellei viņa ir gājusi cauri, tas man šova veidotāju pasniegto padara vēl nepieņemamāku - tas viss ir uz reitingu tēmēts tik uzkrītoši, ka pašu sieviešu stāsti, problēmas un to risinājumi paliek ēnā.
08.11.2017 23:51 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un visu cieņu Lindai - esmu vairākas reizes redzējusi viņu veikalā, padomājusi, ka viņas vecumā gribētu tik pat labi izskatīties. Ja nebūtu šova, pat nenojaustu! Malacis!
08.11.2017 23:53 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Marta jau arī cenšas izmantot situāciju (sievietes), lai pievērstu uzmanību sev, varēja vēstuli privāti nosūtīt attiecīgām iestādēm, bet nē, vajag publiskot, lai visi redz, kāds centrs liels aizstāvis.
Savukārt to, ka Marta teica, ka šādām sievietēm ir zema izglītība utt (neatceros vairs, kas tieši vēl tur bija minēts) pirmkārt, tā jūs pasniedza šova veidotāji jau reklāmā vien, tā pasniedzat sevi pašas, sakot, ka tā taču skarbā realitāte, otrkārt, uz to norāda fakti..

Es varbūt ikdienā gribu sevi saukt par traku, mani draugi (šeit raidījums) saka, ka esmu traka, bet kad svešs cilvēks, kurš ar mani pat nav runājis (Marta) saka, ka esmu traka, tas ir pavisam kas cits. Un varbūt ārsts mani ir atzinis par traku, bet ne jau svešiem uzreiz publiski jāmētājas ar diagnozi, pat ja tas ir fakts. (tas ir piemērs, trakuma vietā var likt jebko citu)
09.11.2017 10:17 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tadas vestules nav retums publicet publiski, lai nebutu ta, ka vestule kaut kur "aizmirstas" un paliek bez ieveribas, turklat vestules saturs, jega nav domata tam, lai augstakstavosie klusi soditu sova veidotajus un tas paliktu bez uzmanibas, jo sovs ta bija publisks! tas tiesi domats tam, lai cilveki apdomajas par visu to lietu. ka ari raksta bija minets, ka sobrid top etikas kodekss vai tml, tatad si tema ir pietiekami aktuala tajas aprindas, lai apspriestu to publiski.
09.11.2017 11:51 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Shortcut's cik sapratu rāda tikai lattelecom klientiem, bet youtube sērijas izņēma, jo kāds sūdzējās par autortiesību pārkāpumiem. Kur lai tagad skatās?
09.11.2017 19:20 |
 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
vienspats, ieej caur facebook kontu vai reģistrējies un redzēsi STV arhīvā :)
09.11.2017 19:34 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Paldies, caur fb neiet iekšā, bet reģistrējoties izdevās. :-)
09.11.2017 19:41 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Man patika šeit palasīt meiteņu čatu aptuveni līdz 7 lapai. Vismaz šī vienīgā vieta man zināmā kur visas izteicās noskatoties epizodi, in izdarot savus secinājumus, lai vai teica ko labu, vai ne tik tīkamu manai ausij. Tomēr tas bija interesanti, un pārdomāti, līdz panesās ar to Martu, un tad vel es iejaucos pa vidu. Panesās kaut kādas skaidrošanās kurām jeb kurā gadījumā nav nemazākās jēgas, un gala rezultātu neietekmēs. Bet lūk meitenes kas smuki diskutēja savā starpā gan ir no šejienes nozudušas, par ko es personīgi atvainojos visām viņām, jo esmu pie vainas, ja neiebāztos pa vidu, iespējams tas viss neizvērstos tik daudzās lapas pusēs. Tāpēc es vairs centīšos nereaģēt uz visu to, tik ja nu nokomentēt kas aizkadrā palicis, ja kādai interesēs kas. Bet par to jampadraci izteikšos ja un kad man kāda intervija būs un prasīs par to.
10.11.2017 03:58 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu jā, bija 1 istabiņa ar 3 vienvietīgām gultām, un 2 istabas katrā ar 2 divvietīgām gultām, nu un vip istaba. Ar Deviju mums bija sarunāts ka Alla ar viņu gulēs, bet nu dēļ tās paduses, ar visiem tiem augoņiem, tad nolēmām ka lai guļ kopā ar mani. Kaut gan tā arī finālā nekas nesanāca. Viņa pārāk ātri aizmiga, nu un tā krāca ka man iemigt neizdevās, 2 naktis pamēģināju, pirmā naktī ap 4 un otrā ap 2 naktī gāju uz pirmo stāvu, un gulēju uz dīvāna kas viesistabā. Tur arī gulēt gāju turpmāk uzreiz sākot no 3 vakara.
Savā starpā mēs gan aptuveni pateicām, ko kura ir komentos teikusi viena par otru, bet ar ne no sākuma, tik uz pirmās nedēļas beigām. Protams strīdējāmies ar nenoliedzami, bet labi ka neviena nebija tāda kas apvainojās uz ilgu laiku. Parasti jau pēc 5-10 min nekādu problēmu.
Un jā, tā kādu krietnu laiku atpakaļ ari visu to traci piemirsu pateikt Paldies SALOMEJA un Alexxa arī tev paldies! :)
10.11.2017 03:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
shortcut.lv vel nedēļu var noskatīties, bet pēc tam tikai maksas skatītāji.
10.11.2017 04:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu jā, vispār tas jau ar attiecībā uz šovu. Ja domājat ka kādai no mums ko varēja uzspiest mums negribot, biedējot vai piedraudot, tad ja nemaldos jau no nākošās epizodes varēs pārliecināties pretējā, ka ja kāda ko negrib tad nedarīs, un tā būs vel ne reizi vien, ieskaitot arī mani. Bet draudus vai biedēšanu, hmm tādus gan nedzirdēju izskanot. :)
10.11.2017 04:14 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Šoreiz ne par raidījuma ideju vai "Martām", jo par to jau liekas viss pateikts, bet vakardienas sēriju. Visu cieņu Lindai un Daigai par neitrālo attieksmi un neiesaistīšanos tajā bērnudārzā, ko dažas dalībnieces vakar taisīja. Nu kā pieaudzis cilvēks var otram matos kauliņus bāzt un drēbes ar krāsu smērēt, lai apņirgtu... Nožēlojami un truli, lai neteiktu vairāk. Pat neticās, ka to dara pieauguši cilvēki. Bet varbūt tā arī uzvedas, jo ir tikai "it kā" pieauguši. Laura atstāj vājprātā vulgāras personas iespaidu, Krista un Deivija kaitinoši agresīvas un paštaisnas, Ingai savukārt vajadzētu nolaisties uz zemes.. Nu ko, lūkosim, kāds no visa šī "šova" būs sanācis gala rezultāts. Personas nudien atlasītas kolorītas, tomēr ceru, ka vismaz kādai no šova dalībniecēm izdosies veikt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.
10.11.2017 10:54 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Vakardienas sēriju vēl neesmu redzējusi. No sērijām, kuras redzēju, rodas jautājums- kādai arī izdevies atrast darbu pēc tam, uzsākt ārstēšanos utt? Par darbu reāli interesē, jo nezinu, cik daudz darba devēju atrastos, jo šovā dažas meitenes sevi parādīja ne no labākās puses.
10.11.2017 11:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pēdējā sērija bija visjēdzīgākā no visām līdz šim. Kad es mācījos, tad mums arī bija pamācības par intervijām- kā jāsēž, grupās apspriedām ko atbildēt uz populārākajiem interviju jautājumiem, pa pāriem bija interviju mēģinājumi un izanalizēšana ko darīja pareizi,ko nē, skatījāmies dažus darba intervjias video paraugus. Tādā veidā patiešām saproti,ko esi līdz tam darījis pareizi ,nepareizi. Vēl vajadzētu meitenēm iemācīt rakstīt CV, motivācijas vēstules un izlabot kļūdas. NVA var iet ar savu paraugu pie karjeras konsultanta un pārbaudīt ,kas ir atbilst pēc standartiem un ko vajag pielabot. Gan jau arī palīdz no nulles uzrakstīt ,ja galīgi nav sajēgas kā rakstīt.
Vienīgais,kas man nepatika - slavināšana par melošanu intervijā. Jā ir labi,ja cilvēks ir pašpārliecināts, spēj sevi prezentēt, bet nevar galīgi melot par izglītības līmeni. Citreiz tas patiešām var nodarīt kaitējumu. Es zinu arī reāli cilvēkus ,kuri melo par izglītības līm . Nav pabeiguši 12.klases, bet raksta par studijām LU.
10.11.2017 12:01 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Vakar skatoties aizdomājos, ka pati skolas laikā izvēlējos līdzīgu taktiku kā meitenes - kad sāka mētāt ķiršu kauliņus Allai matos daudzas pēc tam intervijā saka, ka nav OK, bet neviena neiejaucās... Skola slaikos es tieši tāpat klusēju. Jo galvenais visā bija atzina, ka mani lieka mierā, ja aiztiek citu. Un domāju, ka Kristas agresija arī no tādas domāšanas izaugusi - ja viņa aizskar citus, citi neaizskar viņu.
Pat neticās, ka to dara pieauguši cilvēki. Bet varbūt tā arī uzvedas, jo ir tikai "it kā" pieauguši.

Nu abām "jokotājām" jau ir 21 un 22, ja nejaucu. Man jau liekas, ka vairums tai vecumā vēl ir tikai it kā pieauguši.
10.11.2017 12:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja cilvēks apzinās,ka otram dara pāri, tad ir muļķīgi pēc tam taisīt lielas acis un teikt- es neapzinājos ,kad otram tas var sāpēt , nodarīt pāri vai tml. Ko darīt tām,kuras nezin ,ko darīt ,atbildēt pretī,ja kāds dara pāri. Ko darīt viņām ,ja nezin kā aizstāvēties? Laikam jau vajadzēja veltīt 1dienu šovā personām ,kurām vismaz mazliet pamācītu, pastāstītu kā reaģēt, kā aizstāvēt sevi un ko darīt,lai otrs nevēlētos tik ātri atkal izspēlēt nejauku joku.
10.11.2017 12:19 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Nu abām "jokotājām" jau ir 21 un 22, ja nejaucu. Man jau liekas, ka vairums tai vecumā vēl ir tikai it kā pieauguši.

Man jau liekas, ka šādi izgājieni ir raksturīgi sākumskolēniem un pamatskolēniem, nevis 20+ gadīgajiem. Acīmredzot es kļūdījos. Nepameta sajūta, ka skatos kādu skolas ainiņu, kā tiek apcelti daži "izredzētie". Abas apcēlējas pie tam ir mātes, bet pašas uzvedas kā bērni (t)
10.11.2017 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Krista savā vecumā uzvedās pārāk bērnišķīgi, tā vēl var saprast uzvedas 15 - 16 gados, bet ne jau 22 gados.
22 gados es jau strādāju birojā, biju pabeigusi augstāko izglītību un nekad man neienāca prātā tik neadekvātu uzvesties, mani draugi vienaudži arī nekad tā neuzvedās.
Viņa pati tā visdrīzāk nedomā, bet uzvedas viņa prasti un var redzēt, ka izglītības līmenis ir ļoti zems, vecāku audzināšana nav bijusi. Jācer, ka šis šovs viņu spēs mainīt, ka viņa mainīs savu uzvedīšanos, man viņas vienkārši ir žēl, jo redzu, ka viņa varētu būt sakarīga meitene, ja aizvāktu visus tos nesmukumus. :-/
10.11.2017 12:25 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Vakardienas sērija bija tik skarba. Kā meitenes 22 gados, kurām pašām ir bērni, var uzvesties tik bērnišķīgi, man likās ka citu apmētāšana, apsmiešana, un citu mantas bojāšana ir raksturīga pamataskolniecēm, bet nē.. To dara arī pieaugušas sievieties. Pašas baigās skaistules un varones. Meitenēm ir nopietnas problēmas pašām ar sevi. Un visvairāk šokēja tas, ka citas to redzēja bet izlikās neredzam.
Laura un Krista atstāj ļoti nepatīkamu iespaidu.
Prieks ka Sintija palika! Un prieks ka Deivija atgriezās!
10.11.2017 13:28 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu manu komentu tā mazliet tur dzirdēt varēja, Ka Kristai manuprāt uzbrukums ir labākā aizsardzība, kas piekopta augot tai viņas apkārtējā vidē, kā arī Laurai. Nu un vispār, katrs cilvēks uzvedās tā, kā pieņemts tai vidē kurā apgrozās, tur manuprāt ir tā starpība, un šeit visu tā krasi var redzēt. Jo principā gāja cīņa par dominēšanu, un personās tiešām kolorītas, padoties viena otrai nevēlējās. Ar tiem kauliņiem jā, pašas to vel ilgi apspriedām, un tieši momentu ka visas „draudzīgi” klusēja nevis iejaucās.
Par melošanu intervijā. Katrai vajadzēja izvēlēties specialitāti, esošo vai izdomāt kādu, lai varētu veikt treniņa interviju. Vienkārši Laurai tas izdevās tik ticami, it kā tiešām viņa nepīpētu un akadēmiju būtu beigusi, un vel nauda uz trenažieru zāli ko iet ( lai gan knapi galus savilkt vispār var). Tamdēļ viņa pati smējās ka noticējusi, lai gan vairākas meitenes izdomāja sev stāstu, bet tos nepasniedza tik ticami kā Laura.
Ja es pastāstītu kā kurai tagad iet, un ar ko nodarbojas, tad man jāizstāsta būtu pēdējā sērija. Tamdēļ pateikšu tā. Vismaz pagaidām ir tā ka, visas zina ko tālāk darīt, kura vel ko kārto lai ko uzsāktu, citas jau lido, kādas vel pa šo laiku paspējušas paklupt, bet uz īsu brīdi un jau atkal ķepurojas laukā.
Nu tas tāds abstrakts apraksts, neiedziļinoties, lai nesanāk tā ka beigas skatīties vairs nav interesanti. Jeb kurā gadījumā, nospiedoši lielākā daļa no meitenēm nedomāju ka nonāks atpakaļ tur kur bija.
10.11.2017 14:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits