Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
petuniayyy, Tu vispār nesaproti, ko es uzrakstīju. Manā skatījumā valstī ir jābūt tādai likumdošanai, lai PMLP speciālisti, kuriem ir piekļuve pirkstu nospiedumu datu bāzei, atzītu cilvēka mainīto dzimumu vienkāršākā ceļā, lai likumdošana to ļautu izdarīt, lai Lindai arī pasē būtu rakstīt - Linda, sieviete - un lai Tev kā policistei/bankas darbiniecei/reģistratorei slimnīcā, paņemot rokās viņas pasi, vispār nebūtu šaubu, ka tā ir sieviete.
04.11.2017 11:07 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nešaubos, ka daļa no cosmo foruma ir jauni, progresīvi cilvēki, kuri dzīvo bez aizspriedumiem, jo īpaši, ja jāpiedalās diskusijā ar konkrētu tēmu. Bet, paskatoties uz dažādiem Latvijas iedzīvotājiem, uz dažādu vecumu grupu, dažādu tautību, dažādu izglītotības līmeni utt., kopaina tomēr varētu būt citādāka, jo īpaši, ja viedokļi tiktu ievākti ne konkrētās diskusijas saistībā.
*
Ja delfīnam pasē būs rakstīts, ka delfīns ir suns, tad citiem cilvēkiem tiešām būs jāuzskata, ka tā tas ir. Tur tev taisnība un tiešām nebiju sapratusi, ka tu to ar pirkstu nospiedumiem attiecini uz PMLP darbiniekiem.
*
Es vispār neesmu pret dzimummaiņu utt., esmu diezgan atvērta daudzos jautājumos, kā jau vakar minēju, man vairāk besī uzbraucieni valstij.
04.11.2017 11:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet tad varbūt sabiedrībai ir laiks mainīties, varbūt ir jāņem un jāuzspiež sabiedrībai šīs pārmaiņas? Ja paskatās padomju laiku bērnu audzināšanas metodes, mūsdienās viss ir pilnīgi un absolūti mainījies, piemēram. Ja paskatās attieksmi pret homoseksuāļiem 80-tajos un mūsdienās - arī absolūti viss ir mainījies.
04.11.2017 11:17 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Man ar izskatās, ka daži uz to skatās tikai no varavīksnes prizmas - gan par iestādēm, palīdzību, iespējām utt.
04.11.2017 12:12 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Te reāli daži uzskata, ka tad, ja džeks uzvelk kleitu un uzkrāso lūpas, un dodas PMLP, tad viņiem būtu jāraksta pasē, ka viņš ir sieviete? Pēc tam nomazgā seju un pārģērbjas un atkal dodas uz PMLP. Vai arī pēc kādiem kritērijiem viņiem tas būtu (ja jau ārsta atzinums ir nemoderni un tik atpalikušas valsts viedoklis?!). Ja jau katrs tur rakstīs ko grib, tad kāda jēga vispār tur dzimumu rakstīt?
04.11.2017 18:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te reāli daži uzskata, ka tad, ja džeks uzvelk kleitu un uzkrāso lūpas, un dodas PMLP, tad viņiem būtu jāraksta pasē, ka viņš ir sieviete?

:-D:-D vai ne
Deanerys1 Atvaino, šodien tāda aizņemta diena sanāca man, nebīja laika pasekot forumam, bet nu Ridzeniece laikam mani pazīst personīgi, ka tik precīzi visu zin par mani Tā kā atrbilde jau tev rokās Deanerys1 . 
nepazistu, tikai vina uzdeva tik vienkarsus jautajumus ko var izdomat jebkurss logiski domajoss cilveks.
04.11.2017 20:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jokaini, tu esi retais cilveks foruma kas raksta ridzeniece.....parasti jau tacuir Ridziniece
04.11.2017 20:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
:-D
04.11.2017 20:47 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Esmu noskatījusies 1.5 epizodes. Jāsaka godīgi, ka biju pārsteigusies ar secinājumiem, jo sākumā domāju, ka raidījums būs no sērijas " paskatamies un pašausminamies par to, kā nu tā var" tieši attiecībā uz dalībniecēm (vismaz līdzīgu britu raidījumu skatījos, kas tiešām likās izteikti neētisks). Bet vismaz pagaidām liekas, ka projekts (neliekas, ka vārds "šovs" šeit iederās) ir drīzāk pozitīvas ieceres vadīts. OK, protams, var jau teikt, ka tas neko nemainīs dalībnieču dzīvē, bet, ja ne dramatiskas pārmaiņas (kuras, cerams tomēr, ka nav izslēgtas), tad vismaz meitenēm tiek dota iespēja nomainīt uz laiciņu vidi un pašām pamēģināt kaut ko jaunu.
Pagaidām ir ļoti žēl Sintijas - atgādina apmaldījušos bērnu, kuram tik ļoti noderētu kāds stiprs, mātišķs atbalsts (bez nekādas seksuālas nots attiecībās).
04.11.2017 21:08 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Pasadena +++
04.11.2017 21:29 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Vai tiešām kāda skatoties šo raidījumu ņirgājas?
Es skatos un pārdzīvoju. Kristas tikšanos ar dramaturģi Priedi ļoti emocionāli uztvēru, acis miklas bija un kamols kaklā turējās. Cik dažādi cilvēki, bet vienā laivā. Skumji, ka Deivijai pēc šova sanāca, kā sanāca..
05.11.2017 01:24 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.02.2014
https://youtu.be/_lAkDXqJAIQ
Ja kāda vēl nezin kur skatīties...
05.11.2017 10:37 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
AngelBaby
Informēja pietiekoši, bet nedomāju ka šova veidotājiem jābūt kā kādiem kriminālistiem, lai pārbaudītu ko kura stāsta par savu dzīvi, pilnu patiesību, vai ko piepušķotu. Un neviena vismaz pagaidām ar nav minējusi par kādu patīkamu sadarbību ar to centru, bet tu mani saintriģēji, mēģināšu uzzināt. :)
06.11.2017 09:36 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Dzimuma maiņas operācijas netaisa, ja nav kāds apstiprinošs papīrītis no attiecīgām iestādēm, kā teiksim kura atrodās tvaika ielā, domāju ka kaut vai vārdam lai to nomainītu pilnīgi ar to pietiktu, lai nesanāktu tās lūpu krāsošanas, un pēc tam notīrīšanas. Viss ir pietiekami vienkārši ja no mušas neuzpūš ziloni. Nu un starpība transseksuāļiem ar transvestītiem ir tik milzīga ka to pat vizuāli vien jebkuram viegli ieraudzīt. Transvestītus kā likums jau pa gabalu var noteikt ka nav sieviete, savukārt transseksuālos vel tā rūpīgāk jāieskatās lai atšķirtu, un tad vel ne visām atradīsi kur piesieties. Un turklāt transvestītiem pat ja piedāvātu mainīt pasē vārdu viņi noteikti atteiktos no tāda piedāvājuma, pat ja piemaksātu. :)
06.11.2017 09:36 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Un neviena vismaz pagaidām ar nav minējusi par kādu patīkamu sadarbību ar to centru

Neizbrīna, ka nav minējusi. Nāktos savus skeletus no skapja vilkt ārā, jo tieši viņas rīcības dēļ ģimenes locekle bija spiesta vērsties tajā centrā.
Informēja pietiekoši

Pastāstija, kādi ir bērni skolās, kas ar pirkstiem rādīs uz dalībnieču bērniem, ka viņu mammu šovā nepiedienīgās situācijās rāda? Pastāstija, kā būs atrast darbu tai, kuru parādija čurājam pie Orgo? Visa Latvija tagad viņu pazīst, kā čurājošo meiteni! Tur tajās 3 sērijās ir vēl daudz visa kā. Jums to pastāstija? Pašas iedomājāties? Vai tomēr "Marta" neveikli izteicās, bet idejiski ir pareizi - uz jūsu problēmām kāds labu naudu uztaisija? Tai vēstulei nebija mērķa jūs aizvainot, bet gan likt šova autoriem saprast, ka nav ok tā pelnīt piķi uz tā rēķina, ka citam ir problēmas. Ārzemēs ir analogi šovi un tur galīgi nav viss tik prasti un piedauzīgi kā šajā, jo tur koncentrējas uz problēmu un tās risināšanu, nevis rāda cik reizes kas novilka bikses un neņirgājas par alkoholiķiem iegrūžot rokās šampanieša glāzi, vienalga, ka bezalkoholisko, jo to jau uzreiz nepateica. Tur neliek svešiem cilvēkiem gulēt vienā mazā gultiņā un nefilmē zem svārkiem, neliek vardarbību piedzīvojušām un kompleksainām sievietēm jau pirmajā dienā izmesties peldkostīmā. Jūs to neredzat, redzat tikai labo, kas tur ir maz, jo reāli tas nav ok, tā ir ņirgāšanās par jums, lai tikai dabūtu vairāk skatījumu. Tas ir tas, ko jums neviens nepasaka. Brēcat par Martu, bet neredzat, kā jums pašām pa daļai samaitāja dzīvi tas viss.
07.11.2017 05:45 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Pirmkārt jau tas, ka bez vecāku piekrišanas, bērnu sejas rādīt nevar, un nevienu bērnu kura vecāki nedeva tādu atļauju netika rādīti.
Otrs, tām kurām ir bērni, tās pie origo nečurāja, kā arī citām kas vairāk ko atļāvās nav skolas vecuma bērnu, kuri varētu ciest jo skatījušies šo šovu.
Trešais, ne visām ir vieni standarti, citām tās robežas plašākas, un ne jau pēc taviem normatīviem noteikumiem vadās.
Ceturtais, Ja jau reiz Marta ar šāda rakstura problēmām nodarbojās, tad vajadzēja saprast, ka publiski šādu „neveiklu” izteicienu pieļaut ir bīstami. Zinot to cik visādu „gudrīšu” ir, kuriem šāds neveiklums var būt par kādas stulbas rīcības atļaujas signālu, un dēļ kā tiešām kāda no dalībniecēm var reāli ciest.
07.11.2017 10:19 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ārzemēs ir analogi šovi un tur galīgi nav viss tik prasti un piedauzīgi kā šajā, jo tur koncentrējas uz problēmu un tās risināšanu

Ja jau tā domā, nu tad kādi ir tie analogie šovi, piemēram?
Nevaru visu laiku saprast, kāpēc šī šova sakarā daži iedomājas, ka ir tik gudri un viszinoši un mēģina tieši vai netieši šova dalībniecēm ieturēt: "tev ir jājūtas apkaunotai", pat ja šova dalībnieces saka, ka nejūtas apkaunotas.
07.11.2017 10:51 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
ieturēt ieborēt
07.11.2017 10:53 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
Es nesaprotu, par ko tāme meitenēm būtu jākūtas apkaunotām šova sakarā? Kas tur tiiiik īpašs, kas nav citos šovos. Norm
Šova elementi - viena gulta mazāk, savstarpēja aprunāšana, kašķi. Nekas neparasts, neredzētd, pārsteidzošs. Šova elementi man nekādi netraucēja un neradīja nepatīkamas izjūtas. Turklāt, izskatās, ka meitenes ar šiem šova elementiem labi tiek galā. Vot es tiešām neticu, ka viņām tur kaut kas spiestā kārtā jādara - gulta ar kādu jādala, bikses jāvelk nost, peldīšos jāfočējas. Es pazīstu vienu meiteni, kuta tur piedalās. Neesmu gan jautājusi detaļas, bet viņa toč nav tāda, kurai var piespiest kaut ko darīt. Drīzāk pa bieti sados, ne darīst to, ko negrib. :-D
Bet tagad man pat interesanti palika, parunāšu ar viņu par šovu.
Bet vispār, viņai pēc šova dzīve ir manāmi uzlabojusies. Un ar šova veidotājiem, cik zini, sazinās visu laiku. Nevienu sliktu viedokli par šovu no viņas neesmu dzirdējusi, bet gluži pretēji. Cik zinu, viņai ar šova veidotājiem saglabājušās ļoti labas attiecības. Nu tā, ka draudzējas. Kad viņai nauda beidzās un slima bija, producente esot pārtiku un zāles vedusi un vispār baigi rūpi uzturot, tā kā es visp nebrīnos, ka meitenes ie veidotāju pusē. Jo, kas ir aizkadrā, mēs jau nezinam. Bet arī tas, kas kadrā, nerdzu problēmu. Tieši otrādi, uzzinot to mekteņu stāstus, es viņām līdzi jūtu un saprotu viņas, ne nosodu. Un man kaut kā liekas, ka par to arī ir tas šovs. Jo tā ikdienā jau neaizdomājies...
07.11.2017 11:52 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nevaru visu laiku saprast, kāpēc šī šova sakarā daži iedomājas, ka ir tik gudri un viszinoši un mēģina tieši vai netieši šova dalībniecēm ieturēt: "tev ir jājūtas apkaunotai", pat ja šova dalībnieces saka, ka nejūtas apkaunotas.

miljons +++
Kāpēc vispār cilvēkam būtu jākaunas par to , kāds viņš tagad ir ? Šīm dalībniecēm nav ko zaudēt , viņas tādas ir ! Un tieši progresīva sabiedrība , redzot , ja kāds ir mainījies , visādi censtos labojušos integrēt un atbalstīt , nevis jau uz mūžu uzkarināt zīmi "tu agrāk biji alkoholiķis , tāpēc darbā tevi neņems !"
Problēma ir mūsu sabiedrībā , kura joprojām nespēj saprast un pieņemt to , ka cilvēki mēdz mainīties - kā uz labo , tā slikto pusi . Kas slikts , ja pēc gadiem kāda no tām sievietēm labosies un skaļu pateiks "man tagad ir kauns par sevi kāda es biju , bet tagad es vairs tāda neemu " Svarīgi novērtēt labošanos , atbalstīt , nevis kā tās padomju laika domāšanā iestigušās Martas un tikpat iebaidīti citi cilvēciņi bez sava mugurkaula , baidās no tā , kas viņi ir .
07.11.2017 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits