Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
http://m.apollo.tvnet.lv/zinas/ari-labklajibas-ministrija-saskata-parkapumus-skandalozaja-sova/812063

AK dies , man kā skatītājam ir galīgi nospļauties uz to , ka tur patversmē rakstīti vārdi uz gultām . Kāda man šķirba , ka tur rakstīta kkāda Kozlova ?! Tip Latvijā ir tikai 1 Kozlova !? Kā tas vispār var aizskart godu un cieņu ?
Man šķiet , ka visas šīs institūcijas pievērš tam visam vēl lielāku uzmanību un pašas rada to godu un cieņu aizskaršanu . (t)
03.11.2017 21:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Noskatījos 3. epizodi .
Man ļoti patīk šis raidījums , kas ir kā pretstats tai glaunajai uzpūstai dzīvei . Ir jārāda arī tādus raidījumus-šovus , jo arī šie cilvēki ir daļa no mūsu sabiedrības . Tie , kas ir pret , tie vienkārši negrib to atzīt un grib dzīvot ar rozā brillēm , ka Latvijā visi pelna 1000 eur un dzīvo krutos jaunajos projektos .
.
Pagaidām šajās 3 epozidēs neredzu neko pārmetošu vadītājiem un konsultantiem , tieši pretēji , redzams , ka caur šovu cenšas palīdzēt , jo daudziem piedalīšanās šovā var dot lielāku stimulu un motivāciju laboties . Tīri šis slavas moments tām sievietēm jau rada kaut kādu motivāciju , jo viņu dzīvē tas ir kas nebijis .
03.11.2017 21:58 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Man šķiet , ka visas šīs institūcijas pievērš tam visam vēl lielāku uzmanību un pašas rada to godu un cieņu aizskaršanu .

Pa lielam tās institūcijas cenšas celt vētru ūdens glāzē un piekasīties pie tādām lietām, lai parādītu, ka it kā nodarbojas ar cilvēku tiesību aizstāvēšanu, tā vietā, lai patiešām nodarbotos ar nopietnām lietām un iejauktos tādās situācijās, kādās tiešām iejaukšanās būtu vairāk kā nepieciešama.
Man arī šovs patīk, jo parāda reālus cilvēkus un reālas dzīves situācijas. Nereti tepat vien sanācis lasīt, ka tad, ja cilvēks pelna maz, tad pats vainīgs, ka nav spējis iegūt labāku izglītību/amatu. Aptuveni no sērijas "ja neesi izmācījies par advokātu, bet sēdi Maxima kasē, tad pats vainīgs, ka saņem iztikas minimumu". Šādi šovi parāda dzīves realitāti, parāda to, ka sabiedrība nesastāv tikai no bagātajiem un veiksmīgajiem, bet arī no cilvēkiem, kuriem dzīvē nav veicies tik labi kā citiem. Protams, vienmēr jau var spriedelēt par to, ka katram pašam jācīnās par savu laimi un vietu dzīvē, bet tik un tā nedrīkst aizmirst, ka arī šie cilvēki ir tikai cilvēki. Man ir prieks, ka beidzot arī Latvijā sāk runāt par šīm problēmām, nevis nepārtraukti cenšas dzīvot ar rozā brillēm uz acīm, cenšoties parādīt, ka tādas problēmas kā atkarības, nespēja iekļauties sabiedrībā utt., ir citu problēmas, ne mūsējās.
04.11.2017 00:50 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nereti tepat vien sanācis lasīt, ka tad, ja cilvēks pelna maz, tad pats vainīgs, ka nav spējis iegūt labāku izglītību/amatu. Aptuveni no sērijas "ja neesi izmācījies par advokātu, bet sēdi Maxima kasē, tad pats vainīgs, ka saņem iztikas minimumu". Šādi šovi parāda dzīves realitāti, parāda to, ka sabiedrība nesastāv tikai no bagātajiem un veiksmīgajiem, bet arī no cilvēkiem, kuriem dzīvē nav veicies tik labi kā citiem. Protams, vienmēr jau var spriedelēt par to, ka katram pašam jācīnās par savu laimi un vietu dzīvē, bet tik un tā nedrīkst aizmirst, ka arī šie cilvēki ir tikai cilvēki

Raidījumu neskatos, bet ļoti patika šis komentārs.
04.11.2017 00:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Deanerys1 Atvaino, šodien tāda aizņemta diena sanāca man, nebīja laika pasekot forumam, bet nu Ridzeniece laikam mani pazīst personīgi, ka tik precīzi visu zin par mani :D Tā kā atrbilde jau tev rokās Deanerys1 . 
Un jā, pie mums taisa šādas operācijas arī, tagad gan savdu 7 gadus neesmu interesējusies, tā kā neredzu nekādu iespēju savākt līdzekļus. Bet nu savus +/- 15 tūkstošus tas izmaksat varētu uz šodienu. Pēdējo reiszi kad interesējos 13000 bija
Petunijayyy, es nezinu, varbūt jau man tas tagad vienkārši līdz velkas, kad vienā no komentiem pateici, ka nevēlies skatīties un neskatīsies, bet toties nenoslinkoji atbalstīt citu viedokli, kaut gan sanāk ka pati neesi lietas kursā kas un kā tad īsti notiek tai šovā un savu viedokli nevari sniegt, tik svešu. Atvaino, negribu aizskart, bet nu man visu laiku tavos komentos šī sajuta, ka tev ir informācija no vienas puses, un citas tev neinteresē iepazīt.
Nē nu protams, jāpārbauda patiesa persona ne jau to centos pateikt, tik un vienīgi to kā es jūtos, bet laikam nesanāca to domu izteikt lai saprotama ( nebija domāts par dzimuma maiņu pasē, vidus posmā pietiktu arī ar vārdu atbilstošu izskatam). Bet nu tas ka likums šai jautājumā pie mums nav sakārtots un lai gan esam EU valsts, šai ziņā atpaliekam. Galu galā es ar neesmu noziedzniece lai man būtu visur jāattaisnojas, un šeit tomēr ētika ir pārkāpta un krietni vairāk kā šovā uz gultām neaizēnotie uzvārdi. Galu galā nav jau tie kādi ekskluzīvie uzvārdi. lai var sazīmēt kurš Bērziņš vai Zariņa tad tur guļ.
Bet nu redz, tu atkal skaties uz šo jautājumu no tās vienas puses, neiedomājoties kā būtu ja tev tā būtu. Un atkal sanācis tā. „ kamdēļ man piepūlēties lai to risinātu, ja var atrunāties un palikt pie tā kas ir, mani taču tas neskar” 
Tiešām atvaino, nebija doma tevi aizskart, jo raksti tu interesanti un gudri.
Šodien tieši mēs dalībnieces savācāmies lai apdomātu ko un kā mums tagad darīt ar to „Martas” centru. Tad nu ar uzzināju visādus interesantus stāstiņus par šo interesanto iestādi. Bet nu neizklāstīšu gan, vel par apmelošanu uzbrauks.
Bet nu ar meitenēm šodien tieši par to tēmu runājām, cik liela un laba tad ir pie mums palīdzības saņemšanas iespējas. Tad atbildes nebija iepriecinošas, viena liela daļa kas rakstīts nemaz nedarbojas. Tāpēc man jautājums tev petunijayyy, tu droši zini ka visi tie dienesti, kurus tu minēji reāli darbojas, vai tik uz papīra par to darbību izlasīji? Pati izmantoji kādus no pakalpojumiem attiecībā uz depresīju?
Vienkārši interesējos, un tā kā tu man asociējies ar oponējušo pusi ;), gribējās zināt lai būtu pilnāks priekšstats. Teiksim manu depresiju iemesli man zināmi, bet Latvijā to neārstē pa brīvu, tad jāizbrauc uz citu valsti, teiksim UK, jānodzīvo tur krietns laiciņš un tad tur gan to izārstēt var uz valsts rēķina. Bet nu Latvija nav tik bieza lai to es atļautos pieprasīt
Sisiii, tu vari noskatītiest vel nedēļu jeb kurā laikā.: https://www.shortcut.lv
Piereģistrēties viegli, tad tur tai iekšējā meklētājā tik ieraksti „Caur ērkšķiem uz... un tev labā pusē izmetīs pēdējās 2 sērijas ( zem uzraksta Arhivs) var redzēt, bet ja esi maksas lietotāja, tad cik noprotu arī 1 sērija redzama.
04.11.2017 01:49 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Nu jā, kad darīt paši neko negrib, un lai neviens neiedomātos painteresēties, bet ko dara centrs „Marta” lai kādai palīdzētu, tad labāk mēģināt laicīgi apklusināt lai nenāktos atbildēt.
Sīkums ka paši savā vēstulē pazemo mūs kuras piedalījāmies, pasludinot par rīcības nespējīgām. Interesants viedoklis, Nezināju ka šādu „profesionālu” secinājumu var veikt no pāris kadriem, turklāt ne ar vienu no mums nesazinoties peronīgi, pirms ko tādu secināt.:)
04.11.2017 02:00 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
Oi, pareizi, kā es varētu zināt to, ja esmu rīcības nespējiga.(s)
04.11.2017 02:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
aaa un vel viens youtube ir izlicis 2 sērijas, noteikti būs turpinājumi arī, tā kā pēc idejas ārzemēs dzīvojošās ar var redzēt.
https://www.youtube.com/results?search_query=caur+%C4%93rk%C5%A1%C4%B7iem+uz...
04.11.2017 02:12 |
 
Reitings 64
Reģ: 04.10.2014
Šovu visu laiku neskatījos, neinteresēja. Dzīvē tas viss tik daudz un tik tuvu redzēts, ka TV bija pēdējā vieta, kur gribējās uz to pašu paskatīties. Viss mainijās, kad kārtīgi noskatijos reklāmu un ieraudzīju tajā ļoti labi pazīstamu seju.
Tagad paliek interesanti, vai tiešām šim šovam nav scenārija? Vai arī šova veidotāji nepārbauda stāstu patiesumu un norija tādu lētu stāstiņu? Kam gan es īpaši neticu. Skatīšos arī tālāk - gribu redzēt, izlīdīs ārā patiesība, vai nē.
bet ko dara centrs „Marta” lai kādai palīdzētu

Vienas no šova dalībnieces ģimenē ar šo ir pieredze. Pozitīva, starp citu. Interesanti, ka nepadalījās.
Linda, būtu interesanti uzzināt - šova dalībniecēm kāds paskaidroja, kādu risku piedalīšanās šovā nes sev līdzi? Ne tikai to labo pusi, kur palīdz, bet arī slikto. Pastāstija? Ja jā, būtu interesanti uzzināt, ko stāstija.
04.11.2017 02:18 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
LindaLV, atkarībā, ko tu domā ar vārdu "ārstēšana". Psihologs, psihoterapeits LV bezmaksas nav, tās nodarbības, kas ir stacionāros, diez vai varētu aizstāt maksas terapiju. Tomēr, ja cilvēks slīgst garīgās problēmas viņam varētu būt noderīgi izmēģināt dažādas iespējas sev palīdzēt, t.sk. stacionārs. Bez iestādēm ir arī citas organizācijas, kas cenšas palīdzēt, piemēram, veidojot atbalsta grupas.
Tāpēc man jautājums tev petunijayyy, tu droši zini ka visi tie dienesti, kurus tu minēji reāli darbojas, vai tik uz papīra par to darbību izlasīji? Pati izmantoji kādus no pakalpojumiem attiecībā uz depresīju?

Jā, viss stāstītais ir no pieredzes.
Es pilnībā saprotu, ka, kad cilvēkam ir slikti, vienalga, kas kaiš, viņam ir pilnīgi ne līdz tam, lai meklētu informāciju un iespējas. Mani laikam nedaudz kaitina tas, ka bez pamatota iemesla tiek uzbraukts iestādēm un organizācijām. Cilvēki katru dienu iet uz darbu un strādā šajā lauciņā. Viņiem nav jāveido šovs, lai pierādītu kādam, ka viņi strādā.
jāpārbauda patiesa persona ne jau to centos pateikt, tik un vienīgi to kā es jūtos, bet laikam nesanāca to domu izteikt lai saprotama ( nebija domāts par dzimuma maiņu pasē, vidus posmā pietiktu arī ar vārdu atbilstošu izskatam

Es strādāju tādā jomā, ka man ir svarīga identitātes pārbaudīšana. Kā tu to iedomājies - atnāk cilvēks, bet viņam pasē bilde tā, it kā būtu Jānis, rakstīts pie dzimuma - vīrietis, pie vārda - Maija? Pase ir formāls dokuments, nevis FB profils. Sākot jau ar to, ka nevar noteikt, vai tiešām pase pieder šim cilvēkam beidzot ar to, kā man tagad dokumentos būtu jāsauc šo vīrieti Maiju - viņa/viņš? Jebkurā gadījumā sanāk kļūda un līdz ar to būtu jāveido trešā dzimte.
04.11.2017 02:25 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
PS, es tiešām pieņemu, ka iestādes var nestrādāt kā pienākas, bet tad prasās tomēr plašāku viedokli, kas tieši nav tā, kā vajag. Piemēram, tas, ka jūs uzskatāt, ka Marta jūs ir apvainojusi, ir tikai emocionāla attieksme, ko visdrīzāk ir uzspieduši vēstules nolasītāji Delfi un tālāk jau nezinu, kas ar jums kontaktējas. Reāli Marta nebija jūs tā nosaukusi.
04.11.2017 02:39 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Iestādes neceļ vētru ūdens glāzēs. Domāju, ka Marta uzrakstīja tādu vēstuli, jo saskatīja šovā pārkāpumus, kas nozīmē, ka, ja jums nav pretenziju, nenozīmē, ka kādam citam nebūs. Pie veiksmīga šova iznākuma šova veidotāji varētu veidot nākamo sezonu vai līdzīgus šovus, vai bez šoviem vienkārši kāds sociālais pedagogs iedomāsies, ka var rīkoties neprofesionāli tāpat kā viņa kolēģi šovā. Līdz ar to būtu svarīgi, lai tiktu novērsti trūkumi, lai nākotnē neveidotos nepatīkamas situācijas, kurām precedents būtu šis šovs, līdz ar ko tad arguments būs - ko tad necēlāt pretenzijas iepriekš? Un kurš gan izvērtētu, cik tālu savos pārkāpumos viņi var iet? Tagad šķiet nekas, ka uz gultas ir uzvārds redzams, bet tālāk parādīs bildi, tas arī būs nekas? Turklāt pēdējā rakstā minēts, ka viņi strādā pie tā ētikas kodeksa, līdz ar to acīmredzot attiecīgajā profesijā šis jautājums jau bijis aktuāls pirms šī šova.
04.11.2017 02:58 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Njā, es arī par to painteresējos: http://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/dzimuma-maina-latvija--emilijas-stasts-cela-uz-klusanu-par-sievieti.a133570/
Par to pasi un cilvēka identificēšanu - priekš kam tad ņem pirkstu nospiedumus pasei?
04.11.2017 10:39 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Par to pasi un cilvēka identificēšanu - priekš kam tad ņem pirkstu nospiedumus pasei?

Tu domā, ka bankas klientu apkalpošanas centra darbiniecei, ceļu policistam, tiesas sēžu sekretārei, darba devējam, kas taisās pieņemt darbinieku darbā, skolas direktoram, kas pieņem skolā skolēnu, utt, ir pieejami cilvēku pirkstu nospiedumi vai ka būtu normāli viņiem šo pieeju nodrošināt?
04.11.2017 10:51 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tu domā, ka bankas klientu apkalpošanas centra darbiniecei, ceļu policistam, tiesas sēžu sekretārei, darba devējam, kas taisās pieņemt darbinieku darbā, skolas direktoram, kas pieņem skolā skolēnu, utt, ir pieejami cilvēku pirkstu nospiedumi vai ka būtu normāli viņiem šo pieeju nodrošināt?

Nē, es domāju, ka pirkstu nospiedumu esamība un pārbaude ir pietiekošs iemesls mainīt dzimumu pasē, neinvestējot 18 000 eiro par operāciju, jo tur sanāk apburtais loks - cilvēks nevar nopelnīt tos 18 000, jo nav normāla darba, bet normālu darbu nevar dabūt, jo reālais tēls nesakrīt ar pasi.
04.11.2017 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Daenerys1 +!
04.11.2017 10:57 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Dažās valstīs, piemēram, Nīderlandē cilvēkam vispār nav jāveic nekādas manipulācijas, lai dokumentos mainītu dzimumu,

Nu jā, mēs varam teikt, ka valstī X ir tas un tas. T.sk. valstī Y ir grāmata "Kad Kārlis kļuva par Karlīni" un ir trešais dzimums. Bet mēs aizmirstam, ka valstī X un Y cilvēkiem ir cita domāšana, tostarp cilvēki nesit plaukstas laimē, kad nomirst bēglis (ziņas par bēgļu laivu un komentāri medijos). Tad varbūt sāksim ar sevi - pajautājiet katrs saviem vecākiem, radiem un draugiem, cik viņiem atvērts prāts pirms iesākt runas "Latvijā nevar tik viegli nomainīt dzimumu, bet Nīderlande var, Latvijas valdība ir sūds".
04.11.2017 11:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es vēl piekrītu par kastrāciju, OK, tas maksā 500 eiro, un 500 eiro vs. 18 000 eiro ir liela starpība. Tīri aiz iemesla, lai nesanāk tā, ka Anna no Lindas paliek stāvoklī, jo tas ir mazliet ačgārni. Obligāts psihoterapijas vai psihiatrijas kurss un psihiatra atzinums arī būtu normāla prasība, arī tas izmaksā vairākus simtus, nevis padsmit tūkstošus. Bet nu dzimumorgānu esamība vai neesamība jau ir katra brīva izvēle.
04.11.2017 11:01 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nē, es domāju, ka pirkstu nospiedumu esamība un pārbaude ir pietiekošs iemesls mainīt dzimumu pasē, neinvestējot 18 000 eiro par operāciju, jo tur sanāk apburtais loks - cilvēks nevar nopelnīt tos 18 000, jo nav normāla darba, bet normālu darbu nevar dabūt, jo reālais tēls nesakrīt ar pasi.

Nesaprotu, kā, tavuprāt, cilvēkam, kuram nav pieeja pirkstu nospiedumam, būtu jāpārliecinās par cilvēka identitāti.
Mainīt savu vārdu uz Freja de Donžuāna fon Makjavelli var FB, dokumenti ir dokumenti, kas primāri domāti formāliem nolūkiem, nevis cilvēku kompleksu izskaušanai.
04.11.2017 11:03 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
petuniayyy, starp citu, vakar, lasot šo diskusiju, pajautāju savam vīram, ko viņš domātu/teiktu/darītu, ja viņa dēls izdomātu kļūt par sievieti. Nu, tā kā Linda (abi skatāmies šo šovu). Vīrs pateica, ka kleitas viņam/viņai gluži nepirktu, bet nebūtu arī pret. Man ir tāpat. Man ir svarīgi, lai līdzcilvēki man apkārt ir harmoniski un laimīgi, nevis lai atbilst kaut kādiem stulbiem rāmjiem. Un jā, es uzskatu, ka visi, kas domā citādi, ir tumsoņas.
04.11.2017 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits