Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plānotājs 2018

 
Patīk
Reitings 2985
Reģ: 09.08.2016
Esat sākušas jau meklēt? Kam esat uzmetušas aci?
Man šogad bija ZIB plānotājss, viegls, nekas sabāzts un patīk kabatiņa aizmugurē. Šogad gribu kaut ko citu. Nopirku tādu rozā no FB, nepatīk, pārbāzts ar nevajadzīgām fīčām.
19.10.2017 20:33 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Vaiii, aizmirsu pierakstīt - pilnā cena bija, šķiet, ka 19eur, tagad ar atlaidi bija 14eur.
12.01.2018 03:04 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Salomē, kādā cenā?
12.01.2018 02:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man šodien tā paveicās! (l) Pēc vilšanās Mākoņogā un (!) Piparmētrā, pavisam atmetusi cerības, atradu savu īsto plānotāju Valters&Rapa grāmatnīcā (l)
Manām vajadzībām perfekts dienas izklājums, klasiski fonti (man nepatīk tas brush script stils), A5 izmērs un kopumā šķiet ļoti, ļoti kvalitatīvi uztaisīts! Ja nu kāda vēl nav atradusi savu, iesaku ieskatīties Vecrīgas Valters&Rapa, tur vēl kādi padsmit plānotāji bija palikuši.

(foto no viņu instagram, man pašai gan cits vāciņš, ar peonijām, taču tādu kaut kā neatrodu bildēs.. bet skaiiiistiii! (l))
12.01.2018 02:08 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Piebildīšu, ka, piemēram, es darba plānotāju (papīra) neizmantoju. Tikšanās rakstu savā bullet journal, bet darbu grafiks un uzdevumu saraksts man ir Outlookā, jo strādāju tāpat pie datora visu laiku.
Mēs esam tik atšķirīgi, ka katram varbūt "strādās" kaut kas savs, bet kādam prasīs ilgāku laiku un daudz izmēģinājumu, lai atrastu to "savu" piegājienu, bet cits uzķers uzreiz, kas viņam strādā, un brīnīsies, ko tas otrs tur mokās.
19.12.2017 16:06 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Nopirkt to vai šito, aizvest salabot apavus vai pieteikt ārsta vizīti - tas viss nav jāpieraksta, lai atcerētos.

Kā kuram :-D Man tiešām ir jāpieraksta, jo es esmu tik aizmāršīga un "pa gaisu", ka ja neierakstīšu konkrētu dienu, kad man vajag aizvest apavus pie meistara, es tos apavus visticamāk a) aizmirsīšu paņemt; b) ja paņemšu, tad vēl mēnesi vadāšu mašīnā līdzi.
~
Man gan ir bullet journal, kā jau minēju, bet es rakstu arī, ko plānoju gatavot, visādus sarakstus - savu wishlistu dāvanām, lielākiem pirkumiem, iespējamo dāvanu sarakstu citiem, idejas, kur varētu aizbraukt vai aiziet (piemēram, ja sarunā draudzene kaut ko iesaka, vai es izlasu kādu atsauksmi), ārstu apmeklējumu grafiku (kurā mēnesī, pie kura ārsta vajadzētu aiziet, bet atkal - man ir vairāki ārsti, kuriem regulāri atrādos, citiem tas varbūt nav aktuāli), pošu grafiks utml. Protams, mīnuss ir tas, ka tie saraksti jāpārnes no klades uz kladi un kādam tas var likties apnicīgi. Man tas ir iemesls regulāri pārskatīt, kas ir aktuāls.
19.12.2017 15:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pirms sāku strādāt šajā darbā (1,5 gadu atpakaļ), visi plānotāji, kas tika nopirkti, tā arī stāvēja nelietoti.. maksimums viena nedēļa bija sapildīta :D Tagad strādājot pie darba datora, pierakstu plānotājā visu, kas man ir jāpārnes savā datorā u.c. Plānotāju tiešām retu reizi ierakstu kādu kultūras pasākumu, dzimeni, par bilžu līmēšanu vai teksta izcelšanu ar krāsainiem marķieriem nemaz nerunājot :D Tam man kalpo telefons, kur ierakstu atgādinājumus par visiem zobārstiem, dzimenēm un kultūras pasākumiem, obligāti uzlieku signālu :D Un tad man vēl ir darba plānotājs - tur skaidrs + virkne ar maziem papīriem ar steidzamajiem darbiem
19.12.2017 15:59 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
virdzinija, nu, ar tādu domu jau arī tur rakstīju šīs vēsturiskās piezīmes - meitas atmiņu kastē būs gan viņas pirmā gada grāmatiņa, gan šis plānotājs, jo tādu "To Do" piezīmju man tur BKA laikā tiesām bija smieklīgi maz, bet par meitu - daudz, daudz, daudz piezīmju... :) Un nav jau svarīgākais, cik tur skaisti noformēts, svarīgākais jau ir saturs :)
19.12.2017 15:50 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
BKA laikā man tiešām bija plānotājs un viņš ir tieši tik tukšs, cik man to atnesa no veikala :D
Es esmu no tiem, kam plānotājs ir ar visādām butiņuzlīmēm, nodalījum-papīrīšiem. Krāsainas lapiņa sun daudz pierakstu. Jā, gan steidzamas darba lietas, bet vairāk- privātas. Plānoju pasākumus, atgādinājumi, lielāki mērķi gadam,utt. Patīk tos pierakstīt un kad piepildījies- nošvīkāt.
Visi mani, bērna ārstu apmeklējumi, pasākumi. Visa kā man tur pietiek. Daudz svarīgu detaļu, kas jāatceras - un vajadzīgajā brīdī - es zinu,ka es to ieraudzīšu plānotājā, jo tas ir tas, kas man VIENMĒR ir līdzi, lai kur es ietu.
19.12.2017 15:44 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Aether
Man pēc tam būtu dilemma, vai glabāt tad tādu plānotāju vai tomēr izmest. Vecas, izmantotas lietas nemēdzu glabāt, bet ja tur būtu ierakstītas tādas vēsturiskas lietas, būtu grūti izmest.
Man patīk, ka tādām mākslinieciskām būtnēm ir skaisti plānotāji, piepildīti ar tekstiem, bildītēm, piezīmēm, bet man pašai tāds nekad nav sanācis, kaut vidusskolas gados pat centos. Vienkārši nav tā ķēriena, un mans plānotājs toreiz vairāk izskatījās pēc faktu uzskaites :D
19.12.2017 15:35 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Man ir ģimenes plānotājs (pati sataisīju/izdrukāju uz A4 ar kvadrātiem katram datumam) pie ledusskapja, kur vīrs ieraksta savus komandējumus, es - kopīgi apmeklējamos pasākumus, miskastes izvešanas dienas u.c. lietas.
19.12.2017 15:32 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Peekaboo1, es dekrēta laikā plānotājā pierakstīju piezīmes par to, kā mazā aug. Pirmajā gadā centos rakstīt tajā īpašajā grāmatiņā, bet otro gadu piezīmes veicu tieši plānotājā :)
19.12.2017 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Nopirkt to vai šito, aizvest salabot apavus vai pieteikt ārsta vizīti - tas viss nav jāpieraksta, lai atcerētos.

man tas pats. darbā daudz pierakstu. mājās reizēm tālaķus notikumus ierakstu parastajā sienas kalendārā. nesen nokrāsojām sienu pie ārdurvīm ar tāfeļkrāsu, jānopērk krītiņi tad arī tur varēs veikt šādus tādus pierakstus. :-)
19.12.2017 15:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jā...laikam jau ja esi diezgan sociāla būtne un mājās maz pavadi laiku tad ticu ka noderīga lieta...darba vajadzībām bija pirmais kas man ienāca prātā, kur tādu plānotāju varētu pielietot...bet man dekretā esot vispār tur nav ko rakstīt :D
19.12.2017 15:27 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
es domāju, ka daudzas tajā plānotājā raksta arī darba lietas.
19.12.2017 15:17 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
krāsa, man tieši tas pats :-D Mana dzīve ir tik tukša no sabiedriskās dzīves, ka man tur patiešām nebūtu, ko rakstīt...
To do listes - es nezinu, man arī tādas nesavāktos. Nopirkt to vai šito, aizvest salabot apavus vai pieteikt ārsta vizīti - tas viss nav jāpieraksta, lai atcerētos.
19.12.2017 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
es labprāt rakstītu plānotāju, bet nezinu ko tur rakstīt :-D
darba plānotājā skaidrs, viss par un ap darbu+dažas privātas lietas. bet nespēju iedomāties kā es varētu aizpildīt "mājas"plānotāju. nesen tiku pie parasta plānotāja, ar glītiem ādas vākiem uz kuriem LV kontūtra un ar gumiju aiztaisāms, bet ko lai viņā raksta(s)
19.12.2017 14:50 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Mākoņogai pagājušajā gadā (šogad) arī bija autores "sleja" un arī seja, bet man tas kaut kā galīgi netraucē. Kaut kādā ziņā pat varu saprast to domu, kādēļ tā bilde tur atrodas - tomēr katra no šo īpašo plānotāju autorēm uzskata šo par savu autordarbu un mazliet taisa pēc līdzības ar žurnāliem u.t.t., kur arī ir redaktores sleja ar bildi.
19.12.2017 14:35 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Eu, bet es iešu mājās un paskatīšos gan :D
Atklāti sakot, ja man tā būtu - es noteikti līmētu kaut ko pāri vai salīmētu lapas kopā.
19.12.2017 13:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es pirms laika pasūtīju to dāvanai. Baigi nešķirstīju, tikai aci iemetu. Būs jāpaskatās vēl.

bet varbūt es tiešām jaucu (s) ja tā, tad sorry, sorry, sorry (s)
19.12.2017 13:35 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Ko tu saki?
Es pirms laika pasūtīju to dāvanai. Baigi nešķirstīju, tikai aci iemetu. Būs jāpaskatās vēl.
Tā jau Dream Light plānotājs labs. Visādas rūmītes sevis motivēšanai, pierakstiņiem.
Teica, ka nākamajam gadam būšot arī citas krāsas.
Es sev gan šādu neizvēlētos, jo ikdienas pierakstiem ir pamaz vietas - par cik man pierakstīt vajag daudz un dažreiz - gari. Tā jau nav nekādas vainas.
Bet apdāvinājamais izvēlējās- es nopirku. tomēr ceru,ka neviens seja tur nav pa visu lapu.
19.12.2017 13:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits